Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Prof. Maria D. Majewska: Migranci a epidemie

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-10-18

Ebola victimCzy inwazja oczekiwanych milionów migrantów z Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji zagraża zdrowiu publicznemu Europejczyków?   Korporacyjne media oraz większość polityków bagatelizuje ten problem jako politycznie niepoprawny, choć WHO od dawna ostrzegała przed takim zagrożeniem.  Uchodźcy nie tylko przywloką do Europy choroby, które w Europe już wygasły lub zdarzają się sporadycznie (gruźlica, dyfteryt, ospa, polio, żółtaczki, świerzb etc.), ale i stwarzają duże zagrożenie epidemiami, które w ubiegłych wiekach dziesiątkowały Europejczyków, takimi jak cholera czy dżuma, oraz nowymi śmiertelnymi takimi jak SARS, MERS czy ebola. 

Zagrożenie wynika w dużym stopniu z zanieczyszczeń, odchodów, śmieci i brudu, które pozostawiają po sobie migranci.  Wystarczy popatrzeć na drogi, którymi przeszli, albo na osiedla, w których ich umieszczono w Europie zachodniej.  Wszędzie walają się rozkładające się śmieci, odpadki i odchody wyrzucane wprost na ulice, podwórka, do parków, jezior, rzek.  W śmieciach mnożą się szczury, a na nich pchły, które roznoszą wiele groźnych chorób, w tym dżumę na ludzi i niektóre zwierzęta domowe.  Higiena publiczna, która dramatycznie zredukowała zachorowalność i umieralność na choroby zakaźne, została istotnie zaburzona przez masowe migracje ludzi z południa. Zagrożenie epidemiami chorób zakaźnych dla dzieci jest spotęgowanie nieodpowiedzialnymi decyzjami lokalnych władz Niemiec, które zmuszają uczniów do sprzątania śmieci i odchodów po migrantach.

Polska powinna się przygotować na możliwe epidemie uchodźczych chorób zakaźnych.  Powinno się zrobić duże zapasy różnych antybiotyków i uruchomić państwowy program ich produkcji przez polskie firmy, bo w razie europejskiej epidemii na pewno ich zabraknie.  Narody zabezpieczone antybiotykami i innymi lekami przetrwają, a nieprzygotowane zostaną zdziesiątkowane. Nie wiadomo, czy opuszczone przez lekarzy i pielęgniarki polskie szpitale poradzą sobie z dużymi falami chorych, więc prawdopodobnie wiele osób umrze bez pomocy. 

Wiele wskazuje, że globalne kartele farmacji tylko czekają na wybuchy epidemii w Europie, gdyż szykują kilkaset nowych szczepionek przeciw różnym, w tym egzotycznym, chorobom.  Nie wiadomo, czy będą one skuteczne i bezpieczne, lecz podczas zagrożenia epidemiami łatwo je będzie wciskać przestraszonym ludziom, co naturalnie zwiększy liczby powikłań i zgonów poszczepiennych.

O realnych zagrożeniach ze strony masowych migracji ludzi z innych kontynentów trzeba publicznie dyskutować, a nie chować głowy w piasek i oskarżać tych, którzy o nich mówią, o ksenofobię czy nazizm.   Przemilczanie tych spraw przez politycznie poprawnych ignorantów – polityków i dziennikarzy – jest wyrazem skrajnej nieodpowiedzialności, głupoty i pogardy dla własnego narodu.

*Otrzymane e-mailem od prof. dr hab. Marii Doroty Majewskiej

=====================================

Komentarz Monitor Polski: chcę ponownie zwrócić uwagę na przepowiednie sprzed półtora roku, które częściowo się już sprawdziły. Zamieściłem je ponownie tutaj: http://www.monitor-polski.pl/islamscy-imigranci-przepowiednie-sprzed-ponad-roku-sie-sprawdzaja/
Nie mam wątpliwości, że jednym z elementów depopulacji są choroby zakaźne, niekoniecznie pochodzenia naturalnego.

http://www.monitor-polski.pl/prof-maria-d-majewska-migranci-a-epidemie/

Jedna odpowiedź to “Prof. Maria D. Majewska: Migranci a epidemie”

  1. Cęzor Jenzor said

    Autorka w pełni ma rację. Niestety, przed- i powyborczy czas nie sprzyja rozsądnym decyzjom. Obecnie rządzący nie potrafią rządzić, a w dodatku mają gacie pełne na myśl o możliwości przerżnięcia wyborów. Po wyborach nie będzie lepiej, bo zwycięzcy – której strony by nie byli – zajmą się rozpychaniem przy korycie. A kolejni migranci będą sobie szli i szli…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: