Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Marysia Pyż ze Lwowi: Kiedy kobieta ma większe jaja niż facet.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-10-20

Witam wszystkich moich przyjaciół, znajomych i wrogów. Udostępnione dzisiaj informacje (filmiki i artykuły) wywołały emocje, komentarze i setki otrzymanych przeze mnie wiadomości. Otóż, oświadczenie dotyczące współpracy z Panem Kukizem opublikowałam jeszcze w końcu sierpnia http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka… .
Aby wszystko było jasne i zrozumiałe publikuję jeszcze raz ten sam link. Odpowiadam wszystkim na te same wysyłane do mnie pytania, dlaczego – nie wiem. Wiem tylko tyle, co powiedział w nagraniu, które zresztą było zrobione już po mojej rezygnacji. Wg mnie, po prostu niektórym brakuje męskiej odwagi aby powiedzieć wprost o co chodzi. Odwaga to cecha tylko dla wybranych.
Dziękuję przyjaciołom za takie opisy i oświadczenia złożone pod moim adresem. Także dziękuję wszystkim znajomym za każdy like, komentarz i wiadomość. Dzisiaj otrzymałam od Was naprawdę ogrom informacji. Jesteście wielcy!!! Też dziękuję moim wrogom za to, że nie dajecie mi zapomnieć iż powinnam działać. Dziękuję za krytykę wszystkim – od Jasia z wioski, poprzez dziennikarzy głównego ścieku do Radosława Sikorskiego, którzy tak bardzo przejęli się moją osobą. Oświadczam wszystkim – rozdział zamknięty. Nie chcę, nie kandyduję i nie mam nic wspólnego z Panem Pawłem Kukizem. Po prostu facet tak się nie zachowuje, jak również nie powinni mężczyźni z RN, którym dziękuję za oklaski na stojąco podczas II Kongresu RN.
Jeszcze raz, dziękuję za poparcie wszystkim! Jak pewnie już zauważyliście z publikowanych zdjęć, idę w dalszą drogę razem z Grzegorzem Braunem i Marianem Kowalskim, którym też składam wyrazy podziękowania. Z takimi mężczyznami to nie wstyd się pokazać. No i jak mówią ludzie – lepiej z mądrym stracić niż z głupim zyskać. Działamy nadal. Wciąż robimy to samo. I zachęcamy do pomocy wszystkich ludzi, dla których Polska i Polacy pozostawieni poza nią nie są obcy.

Szczęść Boże!
Z pozdrowieniami dla Wirtualnej  Polonii,

Marysia P.

Komentarzy 17 do “Marysia Pyż ze Lwowi: Kiedy kobieta ma większe jaja niż facet.”

 1. Daj Boże!, Marysiu.

 2. Ryvan said

  Pani Mario.
  Kongresową wypowiedź Pani słyszałem na żywo i mam jej nagrane fragmenty. Była to piękna wypowiedź, ktόra umocniła mnie w przekonaniu, że jest Pani oryginalną patriotką i jedną z niewielu wiarygodną osobą. Jako Polacy jesteśmy osaczeni przez agentόw i renegatόw, najczęściej nie wiemy kto jest kim i o błąd b. łatwo. Niech Bόg prowadzi.

 3. Cęzor Jenzor said

  Nie ma co tu robić propagandy. Wszyscy widzą, że ten cały Cookies jest cienki jak barszcz. Szkoda tylko pogrzebania idei JOW-ów. Ale skoro ich nie chce ani PO, ani PiS z YarKaczem, nie mówiąc o pomniejszych partyjkach komuchów i wieśniaków, to trudno.

 4. j said

  Pani Marysiu! To pani jest wielka, nie my. Natomiast to, ze bedzie pani po drodze z Grzegorzem Braunem i Marianem Kowalskim bylo dla mnie wiecej niz oczywiste od samego poczatku …..

  A poza tym to honor dla nas i wielka przyjemnosc, ze zaszczyca pani nasz portal swoja obecnoscia i swoimi felietonami.
  Niech Pan Bog strzeze zarowno pania jak i pani rodzine.
  Kroluj nam Chryste!

 5. bronekc said

  Pani Mario, jestes super. Od Florydy dam Tobie cos od naszego serca

 6. Izaurus said

  Pani Mario! Składam ręce do oklasków na cześć Pani. Kukiz jak Palikot – nie cierpi naszej katolickiej wiary, a więc nie można mu dać wiary. Korwin krętarz przewyśmienity i też na bakier z katolikami. Powoli i zbiorą się nasi liderzy Braun, Kowalski, Pani i pewnie nie zabraknie młodych, choćby z kibiców, a jest ich mnóstwo. Niestety, to na przyszłe wybory, a dla mnie to za długo – starość nie radość, ale na Was liczę dla wnuków. Trzymajcie się i szczęść Wam Boże!!!

 7. Ryvan said

  #3
  Szanowny myśli kategoriami Kukiza, a sprawa wykracza znacznie , znacznie dalej niż zas..ne Jowy. Nasze państwo musi być przebudowane od podstaw – własny przemysł obronny, przeorane akty prawne, rozliczeni renegaci, prawdziwa historia w szkołach, rządy w rękach najlepszych jednostek społeczeństwa, zatrudnianych jako zespoły pracownikόw najemnych. Jasny sposόb odwoływania członkόw rządu, itd. itd, a nie Jowy przy ktόrych np. JKM jako bogaty postawi najwięcej piw gawiedzi i wygra. Partie won bo interes narodowy jest jeden.

 8. Kapsel said

  Uroda, Mądrość, Odwaga, Wdzięk i Styl

  Z całego serca.

 9. solkraken said

  Szczęść Boże Wielkiej Polsce! i na POhybel banderowcom 😉

 10. tfujpan said

  byłem świadkiem na kongresie Kresowian na Jasnej Górze,pan kukiz dwoił się i troił pod publiczkę

 11. Lubomir said

  Artykuł mądry ale tytuł artykułu?. Pożal się Boże, jak wymyślony przez Bęgowskiego, Grodzkiego vel Grodzką, albo Thomasa Wursta z Austrii.

 12. Ali Baba said

  ad 11 Słuszna uwaga, jestem tego samego zdania..!!

 13. Niezły jest ten Marian Kowalski ale szkoda, że antyrosyjski said

  Marian Kowalski: Bronisław Komorowski jest powszechnie znienawidzony

 14. piwowarr said

  Droga pani Marysiu: Jeśli Pani rozpocznie polityczną działalnośc, będzie Pani mieć poparcie u wielu osób poczciwych, uczciwych, mądrych i z autorytetem. Mimo, że osobiście do takich przymiotów nie dorastam, stanę twardo w szeregu poparcia dla Pani. Ramię w ramię z panią J i wielu innymi, dla których dobro Kraju jest cenną wartością.

  Niech Pani towarzyszy powodzenie i cały aeropag ludzi światłych, mądrych i specjalistów w potrzebnych dziedzinach.

 15. Sceptyk said

  Pani Marysiu. Jest Pani w moim pojeciu bohaterka, ale ten tytul w stylu amerykanskim (dziwie sie jak mogl stac sie popularnym) nie pasuje wcale do Pani. W zdrowotnych cwiczeniach uzywam tzw. „big ball”. Kiedy przychodzi kolej na „big ball” co Polacy w kraju tlumaczyliby za jajo, to rozpacziwie szukam odpowiednika kuli, w dodatku proszac o podanie mi jej przez nierzadko mloda dzieczyne ktora wspomaga mnie w cwiczeniach jako „personal service worker.”

 16. Buła said

  @14 – Chyba areopag a nie aeropag?

 17. Piwowar said

  Literówka. Stare paluchy nie zawsze trafiają w ten guzik na klawiaturze, w który chca. Ale z drugiej strony, jesli moze być Aerofłot, to czemu nie i aeropag?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: