Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Dyktat Rotszyldów: „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!”

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-10-26

”Co najmniej milion ludzi rocznie !!!”

Bo ta migracja ma definitywnie zniszczyć narodowy charakter państw unijnych.

Plenipotent Rotszyldów – o pseudonimie operacyjnym ”George Soros” (człowiek odpowiedzialny za wielką migrację roku 2015) – właśnie raczył poinformować świat i Europę:

Według miliardera,  „UE powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie”,  a ich rozmieszczenie powinno być zgodne z warunkami wynegocjowanymi na ostatnim szczycie.

Dodatkowo  „UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji”.(…)

– Viktor Orban też przedstawił sześciopunktowy plan.  Jednak jego plan, który podporządkowuje prawa człowieka uchodźców i migrantów kwestii ochrony granic, stanowi zagrożenie dla Unii Europejskiej ze względu na odrzucenie wartości, na których została ona zbudowana i praw, którymi powinna się rządzić – stwierdza Soros.http://www.bankier.pl/wiadomosc/Soros-UE-powinna-przyjmowac-milion-uchodzcow-rocznie-7279602.html

A więc szykuje się nam WIELKA KONFRONTACJA planu Orbana  http://wpolityce.pl/swiat/266283-zobacz-plan-orbana-premier-wegier-przedstawia-propozycje-rozwiazania-kryzysu-imigracyjnego (chroniącym Europę i jej kulturę) z planem Sorosa (narzucającym nam multi-kulti) – i jak myślicie – która wizja ostatecznie zwycięży?

Dyktat RotschildówAgenci Sorosa na Bliskim Wschodzie właśnie w tej chwili dostarczają kolejnym kandydatom na ”uchodźców” funduszy oraz niezbędnych informacji przed wysłaniem ich do „Mutti Merkel”: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-przekazal-muzulmanskim-uchodzcom-liste-polskich-adresow-2015-09

A oni posłusznie i spontanicznie będą maszerować w zwartych grupach nie przekraczających 10 tys osób dziennie… A są to w większości młodzi, dobrze odżywieni i wysportowani mężczyźni…

Warto też troszkę się potrudzić i poskładać ”do kupy” napływające do nas wiadomości:

 1. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zniszczenie-europy-uchodzcami-spisek-agentow-nwo-i-czcicieli-szatana-2015-09
 2. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-masoneria-wspiera-finansowo-masowa-imigracje-do-europy-2015-09
 3. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/raport-masoni-nakazuja-ue-otworzcie-granice-dla-wiekszej-liczby-imigrantow-2015-09

Nawet ”nasz” oksfordzki czekista – prof. Zygmunt Bauman (gdy tylko doszło do rotszyldowskiej ”arabskiej wiosny” – co do ich roli sprawczej patrz:http://prognozydocenta.salon24.pl/666927,czy-europe-jeszcze-stac-na-niemieckie-egzorcyzmy) – od razu, wraz z licznymi „kolegami po fachu”, zaczął urabiać europejską opinię publiczną szeroko nagłaśnianymi wypowiedziami o ”dobrodziejstwach” masowej imigracji – delikatnie przy tym sugerując nam przyjęcie minimum 30 milionów muzułmanów – co  jak się obecnie okazuje – ”litościwie” – jak na razie – chyba właśnie rozłożono nam na 30 lat…

Jakże trafnie podsumował te profesorskie dywagacje kol. ”Marx”:

Marx 212.2.126.* 19 września 2011

„… kapitał przemysłowy potrzebuje coraz więcej imigracji” – powiedział Bauman. A ja pytam – DO CZEGO? Do taniego wyzysku, do roboty na czarno i za pół pensji?

Tego Baumana z jego XIX-wiecznym myśleniem powinno się wysłać festkopem w kosmos. Tacy „ideolodzy” są największym zagrożeniem cywilizacji europejskiej.

Przecież już teraz bezrobocie w wielu krajach Europy Zachodniej oscyluje koło 40%! W Polsce co drugi młody człowiek z wyższym wykształceniem nie ma pracy. W tym stanie rzeczy podnoszenie tzw. wieku emerytalnego czy ściąganie imigrantów to wręcz zbrodnia na narodach.

Nie po to przemysł się unowocześnia i robotyzuje, a administracja i nauczanie komputeryzuje, żeby harować jak za czasów feudalnych!

Skoro wszelakie maszyny ułatwiają pracę i radykalnie podnoszą jej wydajność, to zarówno czas pracy jak i wiek emerytalny należy skracać. To sam zainteresowany, wiedząc ile uzbierał na funduszu emerytalnym, powinien decydować o zakończeniu swojej działalności zawodowej.

Pazernym rekinom kapitalizmu należy „przykręcić śrubę” wprowadzając wyraźnie wyższe płace minimalne oraz wyższe podatki od dochodów konsumpcyjnych dla bogaczy. Przecież ich majątki pochodzą nie z ich osobistej pracy, ale mówiąc wprost z wyzysku zatrudnionych u nich pracowników. Tego dłużej nie można tolerować, bo rzeczywiście będzie źle.

Od czasu wprowadzenia giełd tzw. papierów wartościowych rządzi tam tylko i wyłącznie pazerna spekulacja produkująca nieistniejącą, wyssaną z brudnego palucha wartość. Kiedyś za pieniądzem stała jego prawdziwa wartość w postaci złota i dóbr trwałych, a teraz? Jedna wielka kpina, wirtualne wzrosty i upadki bez jakiegokolwiek związku z rzeczywistością! To powinno być karnie zabronione, a nie chwalone!

Dopóki nie skończymy z produkcją papierowego, bezwartościowego pieniądza, będziemy tkwili na bardzo kruchym lodzie samooszustwa.

Wtedy niewiele trzeba do globalnej katastrofy. http://wpolityce.pl/polityka/118794-zygmunt-bauman-30-mln-nowych-imigrantow-albo-upadek-cywilizacji-europejskiej-kapital-przemyslowy-potrzebuje-coraz-wiecej-imigracji

Ale ”nasz towarzysz profesor” został przecież rzucony na odcinek robienia ludziom wody z mózgu i nie powie prawdy o naturze świata w którym przyszło nam żyć i którego bolączki wynikają głównie z reguł gry narzuconych reszcie ludzkości przez kabał Rotszyldów – umownie nazywanych także ”międzynarodową finansjerą”, ”zachodnimi filantropami”, ”banksterami”, czy też ”siłami NWO”.

Dyktat Rotschichildów 1

Innym przykładem ”wybitnego intelektualisty i światowego autorytetu” jest prof. Noam Chomsky, którego celebrycką działalność tak podsumowano:

”Here is a well aimed kick on the bal#s of double agent Noam Chomsky, the premier dissident intellectual, the fearless purveyor of truth battling against media propaganda, murderous U.S. foreign policy, and the crimes of profit-hungry transnational corporations –  the man whose final solution is always a NEW WORLD ORDER in which the Zionist bankers shall sit on the driver’s seat. (…)

His formula over the years has stayed consistent:  blame „America” and „corporations” while refusing to examine the hidden Globalist overclass (Rothschild  and his agents) which pulls the strings.

Chomsky offers the solution of world government under the United Nations— a New World Order tailor made for his banking cartel master.”   http://ajitvadakayil.blogspot.se/2013/10/avram-noam-chomsky-karl-marx-of-new.html

Bo tak to się robi:

 • najpierw zlecenie na atrakcyjne przedstawienie globalistycznych ideii określonego ”etapu” trafia do ”niezależnych naukowców” (i dlatego kiedyś „musiały być”promowane nacjonalizmy mające porozsadzać europejskie monarchie, aż nastał czas, gdy suwerenność państw narodowych oraz ich kultura „muszą zostać zniszczone”,by tym łatwiej było stręczyć ludziom ponadnarodową unię)
 • później zakulisowa implementacja tychże ideii „wśród lokalnych elit”– wraz z selekcją podatnych na szantaż przyszłych „mężów stanu” – trafia do stosownych służb specjalnych (praktycznie stanowiących od początków XIX w.  zbrojne ramię poszczególnych obediencji masońskich – patrz http://www.traditia.fora.pl/ciekawe-ksiazki-i-multimedia,9/ masoneria-polska-2012-stanislaw-krajski,8199.html);
 • następnie idee te zaczyna się „sprzedawać pospólstwu” nagłaśniając je w rotszyldowskich mediach – oczywiście z wykorzystaniem wcześniej wypromowanych ”autorytetów moralnych” :-)
 • aż w końcu kolejne rotszyldowskie pacynki, zwane ”politykami”, uroczyście podpisują podsuwane im dokumenty wcielając w życie „zmiany niezbędne z punktu widzenia historii oraz praw rozwoju „.

CAPISCI :-)?

Ale po co Rotszyldom multi-kulti w Europie?

Oto zarys Wielkiego Planu Głównego Architekta Zjednoczonej Europy,

Richarda Coudenhove-Kalergi, jeszcze z lat 20. XX w., po polsku:  http://balder.org/judea/Hrabia-Ryszard-Mikolaj-Coudenhove-Kalergi-Praktyczny-Idealism-Wieden-1925-PO.php

Kalergi 1925 - autor UE

Pewnie niewielu z nas słyszało o tym Planie, a jeszcze mniej o jego Autorze…

Ale nic nie dzieje się na tym świecie przypadkiem, bo prawie wszystkie istotne wydarzenia okazują się post-faktum być cierpliwą i staranną realizacją strategii rozpisanej na dekady i stulecia – traktujcie wydarzenia bliskowschodnie jako tło ICH bezwzględnego parcia do rozpętania trzeciej wojny światowejhttps://radtrap.wordpress.com/2012/02/26/albert-pike-o-iii-wojnie-swiatowej/ – bo ONI zawsze działają w skali kosmicznej i globalnej, podczas gdy my – mrówki złapane w pułapkę konsumeryzmu i przygniecione długiem publicznym oraz indywidualnymi kredytami – ledwo dajemy radę zastanowić się nad sensem i kierunkiem własnego życia, a co dopiero mówić o głębszych refleksjach nad biegiem wydarzeń po drugiej stronie morza.

No, ale jak mamy się w tym wszystkim połapać, skoro już od przedszkola poruszamy się w świecie iluzji starannie zaprojektowanych przez „Rotschilda i jego ludzi”?

A raczej grzęźniemy w świecie antywartości podsuwanych nam przez ”Rockefellerów” – będących junior partner tego globalistycznego tandemu – których ”dobroczynna fundacja” sfinansowała i wylansowała wszystkie wywrotowe idee ostatnich dekad – od ”rewolucji seksualnej” i powszechnej relatywizacji moralnej, poprzez ”feminizm”, aborcję i depopulację „mniej wartościowych osobników i narodów”, aż po promocję homoseksualizmu i „gender” (zakuwając nas po drodze w kajdany poprawności politycznej).

Dyktat Rotschildów 4

P.S. Wszelkim ”zatroskanym humanistom” na otrzeźwienie:

1)  

Rotszyldowie: „Macie przyjmować milion rocznie”.

2)

Dyktat Rotschildów 3P.S. Dziś co prawda mówi się „skromnie” o milionie „uchodźców” – ale gdzie tak naprawdę leży granica ICH żądań – dwa, trzy, cztery, pięć,… a może nawet i dziesięć milionów ludzi rocznie?

Bo aktualne tempo bombardowania nas „uchodźcami

– ok. 10 tys. ludzi dziennie –

łatwo może dać w końcu ponad 3,5 miliona ludzi rocznie.

 „To koniec waszej Europy!!!”

Mamy już dowody, że celem masowej migracji uruchomionej i opłaconej przez Rotszyldów jest pozbawienie państw unijnych resztek suwerenności.

Dyktat Rotschildów 5

Czasem wzruszam się przed komputerem –  bo nie wiem, co byśmy dziś zrobili bez dostępu do internetu.

Bo niekiedy wydawanie tysięcy miliardów na kontrolę informacji niewiele znaczy wobec okruchów prawdy wygrzebanych przez „dawidów” w konfrontacji z „goliatami” tego świata.

W obliczu bezprecedensowej muzułmańskiej inwazji na Europę długo doszukiwaliśmy się brakujących elementów układanki i budowaliśmy łańcuchy poszlak – głowiąc się nad przyczynami i celami tego migracyjnego tsunami – ale nic nigdy nie zastąpi dowodu o sile „the smoking gun” – wypowiedzi osoby wtajemniczonej w plany globalnej banksterskiej międzynarodówki.

A nagłośnienie takiej wypowiedzi w dobie internetu – niezależnie od skali i wagi źródła przekazu – może dotrzeć do milionów ludzi, asymetrycznie niwelując przewagę pieniądza i zakulisowe wpływy GRUPY TRZYMAJACEJ SWIATOWA WŁADZE.

Otóż portal www.thenewamerican.com właśnie nagłośnił dwie wypowiedzi pewnego globalistycznego „insidera„:

Peter Sutherland, the United Nations special representative of the secretary-general for international migration, is hopping from one pulpit to the next, preaching the message that the refugee tsunami proves national sovereignty is an “illusion, a mere shibboleth” that must be done away with.

Moreover, says Sutherland, the United States and the European Union “have not merely a moral but a legal obligation to protect refugees.” And that means, he makes quite clear, that the United States and EU are obligated to take in an unspecified quota — but potentially millions — of refugees and migrants,,, (…)

“I will ask the governments to cooperate, to recognize that sovereignty is an illusion — that sovereignty is an absolute illusion that has to be put behind us. The days of hiding behind borders and fences are long gone.” (…)

http://www.thenewamerican.com/world-news/item/21730-insider-eu-u-s-must-take-more-refugees-get-rid-of-sovereignty

Bombą”, którą właśnie zdetonował ten człowiek, będący wcześniej czołowym banksterem (Goldman Sachs) oraz członkiem wielu wpływowych globalnych stowarzyszeń, jest otwarte stwierdzenie, że obecny niekontrolowany napływ imigrantów ma wymusić na krajach Europy tak szerokie i głębokie wyrzeczenie się resztek suwerenności, by mogły one stać się elementami globalnej układanki, gdzie „a centralized international government eventually subsumes the remaining vestiges of sovereignty and people awaken to discover that they have lost their liberty, independence, and self-governance.”

No bo “Unia” uzurpuje sobie dziś prawo decydowania o tym ilu “uchodźców” mają przyjąć poszczególne kraje członkowskie – niezależnie od ich woli oraz niezależnie od woli samych „uchodźców”. Czy tylko ja widzę tu początek globalnej dyktatury?

Bo czym jest w zasadzie suwerenność państwowa?

„Suwerenność – zdolność do samodzielnego, niezależnego od innych podmiotów, sprawowania władzy politycznej nad określonym terytorium, grupą osób lub samym sobą. Suwerenność państwa obejmuje niezależność w sprawach wewnętrznych i zewnętrznych.” (…) https://pl.wikipedia.org/wiki/Suwerenno%C5%9B%C4%87

Ale na czym tak naprawdę polega ta suwerenność? Możemy o niej mówić, gdy jakieś państwo  dysponuje pewnym monopolem, w celu zapewnienia swej ludności poniższych kwestii:

Dyktat Rotschildów 6

Ale dzisiaj te funkcje są systematycznie ”rozmywane”, zaś europejskie państwo narodowe coraz bardziej staje się karykaturą  samego siebie – tzn. nadal istnieje pro forma, ale zamiast być instrumentem wspierania aspiracji danego narodu, pod rządami rotszyldowskiej Unii Europejskiej coraz częściej staje się pasem transmisyjnym do globalistycznej układanki.

Ale dlaczego Rotszyldowie chcą odebrać państwom narodowym jak najwięcej atrybutów suwerenności?

Ponieważ ich celem jest NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, czyli

Dyktat Rotschildów 7( Nowy Porządek Świata = jeden przywódca, jeden światowy rząd, jedna waluta, jedna religia)

I dlatego najpierw muszą zwalczyć naturalne skłonności ludzi do identyfikowania się ze swoją rodziną, swoją ojczyzną oraz swoimi tradycjami:

Dyktat Rotschildów 8

A wartości te rozkwitają pod opieką własnego państwa narodowego,
wspierającego własną kulturę i własny biznes.

 1. Spójrzmy teraz na kwestię ”terytorium” w Unii Europejskiej.

Układem z Schengen państwa członkowskie w praktyce zostały pozbawione kontroli nad tym, kto ma prawo przebywać na „ich” terytorium, a ponadto istniejące granice zostały „porozmywane” poprzez utworzenie transgranicznych regionów, o których „na razie” zbyt głośno się nie mówi.

Dyktat Rotschildów 9

A po wyodrębnieniu tych transgranicznych regionów (i późniejszym ich oddzieleniu się) polską resztówkę to eurokraci arbitralnie podzielili sobie na sześć dosyć słabo ze sobą powiązanych regionów wewnętrznych.

Dyktat Rotschildów 10

„Klasyfikacja Jednostek Terytorialnych do Celów Statystycznych, NUTS  (fr.Nomenclature des Unites Territoriales Statistique, http://pl.wikipedia.org/wiki/NUTS

Obecnie Unia w praktyce traktuje wspólnotę jako organizm składający się z 98 wielkich regionów, mimo istnienia „dla picu” takich instytucji unijnych, jak szeroko nagłaśniana Rada Europy (gdzie spotykają się i „debatują” przywódcy krajów członkowskich – to właśnie tam „szefem” jest nasz „król Europy”)
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/wielkim-krokami-nadciaga-cichy-rozbior-polski/

Taka to przyszłość czeka ”polski materiał etnograficzny, czasowo zajmujący określone terytorium”, w „nowym wspaniałym świecie”zjednoczonej Europy.

2. Drugą kwestią jest  „wyłączne prawo stosowania przymusu” na swoim terytorium przez suwerenne państwo. I tutaj mamy osławioną ustawę 1066, uchwaloną przez sejm w konspiracji przed polską opinią publiczną:

Dyktat Rotschildów 11

3. No dobrze, ale po co Rotszyldom muzułmańscy imigranci w Europie?

Piszę  świadomie „muzułmańscy”, ponieważ chrześcijańskich uchodźców (uciekających zwykle przed terrorem islamistów) nie wolno nam preferować – bo „ludzi tych nie wolno dzielić na lepszych i gorszych, gdyż wszyscy ludzie są równi” – prawda, jakie to ładne i budujące? A więc mają tu dotrzeć i osiedlić się muzułmanie. Ale po co?

Ano dlatego, że po niepowodzeniu pierwszej rotszyldowskiej fali rewolucyjnej, gdy narody europejskie usiłowano podzielić od środka wg. marksistowskiej logiki „walki klas”, rozpętano drugą (tym razem już pod postacią marksizmu kulturowego) – czyli „walkę płci”, gdzie w roli „uciskanej klasy robotniczej”próbowano obsadzić „proletariat w spódnicach” – co także okazało się tylko„umiarkowanym sukcesem”; a teraz przyszła kolej na trzecią falę rewolucji –„walkę kultur”, co elegancko określa się mianem wielokulturowości, w skrócie – „multi-kulti”.

A ponieważ egzotycznych „kultur” było w powojennej Europie „jak na lekarstwo” – więc trzeba było je tu sprowadzić, czego – małymi kroczkami, ale systematycznie – dokonywano już od lat 60-tych.

Efektem jest przymusowa, niechętnie widziana i ahistoryczna koegzystencja na jednym terytorium milionów ludzi różnych wyznań, kultur i systemów wartości, co automatycznie stwarza konflikty, gdyż, jak to ujął prof Koneczny – „nie można być cywilizowanym na dwa sposoby”. https://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Koneczny

A każda silna grupa etniczna, religijna czy kulturowa w kontakcie z innymi, równie wyrazistymi grupami, upodabnia się do skulonego jeża – konserwatywnie trzymając się swych wartości – gdyż warunkiem przetrwania takiej grupy staje się uwypuklanie różnic wobec otoczenia.

Wymarzonego „postępu społecznego” wtedy nie uświadczysz, chyba że ma on polegać na osłabieniu spójności państwa i rozchwianiu jego instytucji oraz na ciągłych napięciach i konfliktach…

Dyktat Rotschildów 12

A poza tym ta przymusowa wielokulturowość niezmiennie prowadzi do żądania uznania odrębnych praw i odrębnych systemów prawnych dla poszczególnych grup – a muzułmanie okazują się być wprost wymarzonym koniem trojańskim globalistów, przybywając z szariatem oraz głębokim przekonaniem, że cały świat winien podporządkować się islamowi oraz woli Allaha.

Takie rozczłonkowanie system prawnego oznacza zerwanie z oświeceniową zasadą równości wszystkich wobec prawa, ponownie strącając nas w mroki średniowiecza.

A islam może być wspaniałym narzędziem tego procesu – gdyż obok swego niezaprzeczalnego wymiaru transcedentalnego, w sferze społecznej wygląda na produkt swej epoki, optując za „idealnym społeczeństwem” – tak jak ludy pustyni je sobie wyobrażały w VII-VIII wieku naszej ery.

Co prawda świat od wieków był wielokulturowy, a państwa narodowe istnieją dopiero od ok. 200 lat, ale jeszcze nigdy na terenie Europy nie próbowano tak nachalnie pozbawiać większości praw na rzecz mniejszości (w kolonialnej Afryce centralnej przetestowano ten wariant  wobec narodów Hutu i Tutsi, gdzie świadomie oddano całość lokalnej władzy ludowi Tutsi – stanowiącemu ledwie 15% populacji – a po definitywnym odejściu kolonizatorów Hutu – maczetami!!! – wymordowali ok. 800 tys. znienawidzonych Tutsi).

A po nieuniknionej paneuropejskiej wojnie kultur i cywilizacji władzę nad straumatyzowanymi ludźmi – wykorzenionymi i pozbawionymi tożsamości, poczucia godności własnej oraz dziedzictwa kulturowego – ma sprawować samozwańcza „arystokracja ducha” – zgodnie z oryginalnym planem utworzenia „wspólnej Europy”.

Kalergi 2

Szczegóły:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06

Pamiętajmy też, że Rotszyldowie bogacą się od kilkuset lat m.in. finansując obie strony praktycznie każdego konfliktu zbrojnego na ziemi.

I tak to wspierając oraz finansując obecną migrację Rotszyldowie odbierają europejskiemu państwu narodowemu kolejny atrybut suwerenności – „prawo obowiązujące wszystkich” – przybliżając chwilę przekształcenia Europy w jeden z dziesięciu regionów pod władzą ICH RZĄDU ŚWIATOWEGO:

Dyktat Rotschildów 13

Ale czemu Rotszyldowie to wszystko robią?

Kiedyś, dawno temu, funkcjonowało w języku polskim słowo „podjudzać”. Oto jego synonimy:

judzić, podburzać, buntować, podbuntowywać, napuszczać, podpuszczać, podszczuwać,szczuć, poduszczać, podbechtywać, podżegać, prowokować, konfliktować, mącić,wichrzyć, intrygować, knuć, † a. podnknować, prowadzić/snuć intrygi, zachęcać do buntu, namawiać do kłótni, wzniecać niepokój, siać niezgodę/ zamęt, wprowadzać ferment

http://www.synonimy.pl/synonim/podjudza%C4%87/

Dyktat Rotschildów 14Robert Bernard Reich  – amerykański polityk i ekonomista, były sekretarz pracy USA w administracji Billa Clintona. Obecnie wykłada na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley

Dyktat Rotschildów 15

No bo gdy już uda się IM podzielić ludzi na zażarcie zwalczające się frakcje – to kto jeszcze będzie miał głowę do tego, by patrzeć IM na ręce? Nigdy nie zapominajmy, że „gdzie dwóch się bije…”

A najlepsze interesy podobno robi się wtedy, gdy krew płynie na ulicach… dosłownie lub w przenośni (jak na początku lat 90. w byłych demoludach, gdzie np w Polsce Rotszyldowie [poprzez Sorosa] legalnie i za 1/10 wartości przejęli cały polski majątek produkcyjny –  stanowiący zastaw kredytów Gierka i Jaruzelskiego – gdy rodzimi oligarchowie oraz była nomenklatura musieli się zadowolić przysłowiowymi okruchami z pańskiego stołu…)

Dyktat Rotschildów 16Ale mimo wszystko pozostaję optymistą
– bo siły ciemności mogą nas zwyciężyć tylko na krótką metę…

Dyktat Rotschildów 17

… albowiem …

Dyktat Rotschildów 18

Opublikowano za: http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/126291,dyktat-rotszyldow-co-najmniej-milion-ludzi-rocznie

http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/126785,dyktat-rotszyldow-2-to-koniec-waszej-europy

 

PS. Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie w tym globalnym temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty i połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz otaczającej rzeczywistości światowej, w tym polskiego fragmentu:

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/bankierzy-rzadza-swiatem/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/przedsmiertny-wywiad-z-aaronem-russo-nwo-rockefeller-chipy/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/wywiad-z-bylym-szwajcarskim-bankierem-francois-de-siebenthalem/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/nowa-globalna-religia-1/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/radykalny-islam-bron-w-rekach-zachodu/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/chemtrails-hdtv-fale-ssss-i-kontrola-umyslu/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/gorzkie-konsekwencje-bezmyslnej-wiary-w-slodkie-klamstwa-niz-gorzka-prawde-o-sytuacji-w-polsce/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/dariusz-kosiur-udzial-w-wyborach-zdradzie-narodu-i-panstwa-polskiego/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/norbert-narowski-polskie-przemiany-cala-scena-polityczna-i-kolonialny-system-wyborczy-na-smietnik-historii/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/michal-kk-fundacja-georga-sorosa-chce-zakneblowac-usta-polakom/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/rugi-polakow-z-majatku-za-pomoca-przemocy-finansowo-prawnej-i-immunitetow-bezprawia/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/prof-dr-hab-artur-sliwinski-mit-demokratycznych-wyborow-w-polsce/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/zydowski-kapitalizm-niszczyl-ii-rp-dzisiaj-niszczy-iii-rp/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Redakcja KIP

Komentarzy 9 do “Dyktat Rotszyldów: „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!””

 1. Szmajsser said

  POLACY OBUDZCIE SIE koniec milosci wzgledem t ych co CIE NISZCZA.SMIERC
  WROGOM POLSKI tym ukrytym I tym jawnym.

 2. Kapsel said

  Opublikowany 30.10.2012
  Rothschild a wraz z nim cały establishement międzynarodowej finansjery podąża w kierunki obalenia narodowych walut i ustanowienia jednej globalnej waluty. Ten scenariusz został wnikliwie opisany w raporcie IMF pt: „Enhancing International Monetary Stability—A Role for the SDR” gdzie najpierw zakłada się odejście od dolara na rzeczy SDR a następnie konwersję SDR do globalnej, międzynarodowej waluty nazwanej Bancor.

  Sir Evelyn Robert Adrian de Rothschild chce globalnej waluty.

  ..ponieważ .spekulacje i złożoność walut jest przyczyną pewnych irytacji , nie tylko pomiędzy handlującymi krainami ale również i jednostkami…

  Nowy Porządek Świata

  „Governments do not govern, but merely control the machinery of government, being themselves controlled by the hidden hand.” – Benjamin Disraeli

  „Musicie dużo czytać. By poznać prawdę. By dostrzec korzenie zła” – abp Marcel Lefebrve

  Nowy Porządek Świata
  Zakon Iluminatów
  Pieczęć Iluminatów i amerykański dolar
  Solve et Coagule – Dziel i Łącz!
  Rodowody „interbankierów”
  System Rezerwy Federalnej
  Lichwokracja
  Metody manipulacji i dezinformacji
  Centrum Rewolucji Światowej – 120 Broadway
  Ideowe i finansowe źródła nazizmu
  Ideowe i finansowe źródła komunizmu
  Masoneria cz. I Masoneria cz. II
  Iluminizm w ONZ
  New Age
  Walka z Kościołem wczoraj i dziś
  Mapa Gomberga
  Przywódcy Władzy
  „Znamię Bestii”
  Unia Europejska
  Teksty Romualda Gładkowskiego
  Książki skazane na przemilczenie
  Globalizm – wybór artykułów

  http://w.kki.com.pl/piojar/polemiki/novus/novus.html

 3. Kapsel said

  Obalenie kłamstw, że niby Kościół Katolicki wspiera NWO. To jest kompletna bzdura. Jest przeciwnie. To Kościół Katolicki ponad 400 razy potępił masonerię i stoi na drodze do Nowego Porządku Świata

  WATYKAN PRZECIWKO NWO – Nowemu Porządkowi Świata.wmv

  Fałszywe zarzuty Świadków Jehowy . W rzeczywistości produkowane bogactwo pozostanie w rękach jedynie nielicznych, a konsekwencją będzie dalsza utrata suwerenności narodów prowadzącego do globalnego systemu zarządzanego przez kilka centrów, należących do prywatnych osób – Jan Paweł II o Unii Północnoamerykańskiej Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo się przemienia w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm – Jan Paweł II .

  Kościół nie proponuje technicznych rozwiązań i jest jak najdalszy od mieszania się do rządów państw. Jednakże musi wypełniać w każdym czasie i okolicznościach misję prawdy na rzecz społeczeństwa na miarę człowieka, jego godności i powołania – Benedykt XVI, Caritas in Veritate, 9

  Walkę o wolność Kościoła, walkę o to, żeby królestwo Jezusa nie było utożsamiane z żadną formacją polityczną, trzeba toczyć przez wszystkie stulecia. Bo w ostatecznym rozrachunku cena, jaką płaci się za stapianie się wiary z władzą polityczną, zawsze polega na oddaniu się wiary na służbę władzy i na konieczności przyjęcia jej kryteriów – Benedykt XVI, Jezus z Nazaretu. Część I

  Ludzkość jest ciężko chora. Przyczyną tej choroby jest nie tylko zmniejszanie zasobów naturalnych i ich chciwe gromadzenie przez niewielu, ile raczej rozkład braterskiej więzi między ludźmi, jak i między narodami – Paweł VI

  Szukając w internecie materiałów na temat Nowego Porządku Świata, bardzo łatwo można się natknąć na fałszywy, urągający, wielokrotnie powtarzany przez Adwentystów, Zielonoświątkowców, Świadków Jehowy i podczas ich nauk o końcu świata pogląd, że głównym twórcą Nowego Światowego Porządku jest…Papież. Przodują w tym zwłaszcza strony zbawienie.com, radtab.wordpress.com, bibliotecapleyades.net, lub szczególnie skrajna i zajadła jesus-is-savior.com, również strona, która kumuluje spory zbiór dezinformacji na temat globalnej agendy (theforbiddenknowledge.com), również wprowadza w błąd, oraz liczni dezinformatorzy lub fanatyczni ewangeliści protestanccy o anty-katolickich uprzedeniach rzekomo dowodzący, co sięga szczytu absrudu i infantylności, że Papież jest Iluminatem, popiera ruchy New Age, Syjonizm, NWO, oskarżając go o wspieranie Nazizmu (oskarżenie padające zwłaszcza ze strony antyklerykałów), że jest nierządnicą z Apokalipsy, w rzeczywistości rzucając jedynie hasła pomiędzy wierszami, stosując nadinterpretacje i manipulacje faktami, opierając się na negatywnych, a najmniej ważnych aspektach Katolicyzmu. Nic bardziej mylnego! Jeśli spotkasz się z taką wersją, miej na uwadze, że Świadkowie Jehowy nienawidzą Watykanu i nazywają go „synagogą szatana”, więc opluwanie przeważającej dla nich konkurencji, jaką jest Kościół Katolicki, leży w ich jak najlepszym interesie.

  Jest to oczywiście nieprawdą, gdyż Mentor prezydenta USA Billa Clintona Carroll Quigley, profesor historii na Uniwersytecie Georgetown, członek Rady Stosunków Zagranicznych (CFR) Rockefellerów, American Association for Advancement of Science, Amerykańskiego Stowarzyszenia Antropologicznego, American Economic Association, Przemysłowej Szkoły Sił Zbrojnych (ICAF), Brookings Institution, U.S. Naval Weapons Laboratory, Foreign Service Institute of the State Department, Naval College (Norfolk, Virginia), Smithsonian Institution, współtwórca Agencji Kosmicznej NASA, w swojej słynnej książce o światowym kapitalizmie „Tragedia i Nadzieja”, wskazuje, iż to brytyjska arystokracja utworzyła międzynarodową bankowość korporacyjną do tworzenia rządu światowego, nie Watykan. Idąc śladami brytyjskiej arystokracji, która ustanowiła międzynarodową bankowość korporacyjną do budowania rządu światowego i do dzisiaj włada międzynarodową polityką, dochodzimy do najwyższej rangi angielskiego tajnego stowarzyszenia brytyjskiej arystokracji, od XIVw. skupiającego najbardziej ekskluzywną czołówkę możnowładców i książąt wysp brytyjskich, włączając europejskich monarchów, jakim jest prywatny, anglikański zakon rycerski zwany brytyjskim Orderem Podwiązki (Order of the Garter/Royal Knight Companions) – jego zwierzchnictwo pełni brytyjska rodzina królewska, mająca łączność z założoną przez oligarchów Grupą Bilderberg i Klubem Rzymskim, poprzez europejską szlachtę i domy królewskie, w tym Królową Holandii, Jana I Burbona i królową Zofię z Hiszpanii, Haralda V Norwegii, belgijskiego księcia Bramancji (następca tronu Belgii), księcia Edynburga Filipa i Karola oraz księcia holenderskiego Bernarda, który w czasie wojny był wysoko postawionym pracownikiem hitlerowskiego kartelu chemicznego IG Farben – własności przedsiębiorstwa Standard Oil Rockefellerów, właścicielem i założycielem World Wide Fund for Nature – jak mówi Nelson Mandela, stojącej za reżimem Apartheidu w południowej Afryce – współzałożycielem Grupy Bilderberg z brytyjskim arystokratą Victorem Rothschildem i Józefem Hieronimem Retingerem (doradcą gen. Władysława Sikorskiego). Nie ma więc tutaj roli Kościoła Katolickiego, ale…Kościoła Anglikańskiego, którego brytyjska monarchia jest głową. Caroll Quigley definitywnie wskazuje na głowę Nowego Porządku Świata Brytyjską arystokrację, której głową jest Brytyjska Monarchia – Kościół Anglikański, NIE Jezuitów i Watykan. To Protestantyzm służy Nowemu Porządkowi Świata, NIE Katolicyzm. Tak samo pisze w swojej książce agent brytyjskiego wywiadu MI6 będący jednym z najbardziej rzetelnych i poinformowanych źródeł informacji na temat Nowego Porządku Świata, pt. „Komitet 300” – Kościoły Protestanckie w Stanach Zjednoczonych są kontrolowane za pośrednictwem Krajowej Rady Kościołów USA i Światowej Rady Kościołów przez Tavistock Institute of Human Relations pod kontrolą Iluminatów i Rothschildów w Londynie, zaś głową najstarszego, najwyższego i tajnego stowarzyszenia Ilumnatów będącego głównym gwarantem Nowego Porządku Świata, Komitetu 300 („Olimpians”), który wydał polecenie Klubowi Rzymskiemu kontrolowanemu przez Rockefellerów i światową elitę zniszczenia Kościoła Katolickiego (jako jeden z kluczowych autorów będących źródłem informacji na temat Nowego Porządku Świata, Coleman stwierdza, że również i Weishaupt nakazał Iluminatom zniszczenie Kościoła Katolickiego jako przeszkody), jest Brytyjska Monarchia (Kościół Anglikański), zaś centrum jest finansowy dystrykt City of London kontrolowany przez Królową Elżbietę II, NIE Watykan.

  Rothschildowie budowali konspirację poprzez anty-papieski, anty-katolicki i anty-klerykalny europejski ruch Iluminatów: Karbonariuszy/Alta Vendita, który był zwalczany przez Watykan, co wiemy z encyklik Ecclesiam a Jesu Christo i Qui Pluribus, oraz innych dokumentów (jeden z nich pochodził od samego Alta Vendita Rothschildów, inaczej zwanego Karbonariuszami jawiący się bardzo wyraźnie jako wrogowie Papiestwa i Jezuitów, który mówił: „Papiestwo zawsze miało decydujący wpływ na sprawy włoskie. Rękoma, głosami, piórami i sercami niezliczonych biskupów, księży zakonników, zakonnic i ludzi na wszystkich szerokościach papiestwo zdobywa bezgraniczne oddanie, gotowość do męczeństwa i entuzjazm. Wszędzie, gdy tylko ma po temu potrzebę, znajduje przyjaciół gotowych umrzeć zań lub stracić wszystko. Jest to niesamowite narzędzie, którego moc tylko papieże byli zdolni rozpoznać, a które jak dotąd wykorzystywane było tylko w niewielkim zakresie. Dzisiaj nie istnieje dla nas możliwość zbudowania takiej potęgi, której prestiż jest chwilowo osłabiony. Naszym ostatecznym celem jest ten sam co cel Voltaire’a i Francuskiej Rewolucji, zniszczenie katolicyzmu, a nawet samej myśli chrześcijańskiej, która jeżeli pozostanie na ruinach Rzymu stanie się odrodzeniem chrześcijaństwa później. By jednak tym pewniej osiągnąć ten cel i nie nastawiać się dobrotliwie na niepowodzenia, które w nieskończoność odkładają sukces dobrej sprawy, które zmuszają do wiekowych kompromisów, nie wolno nam oglądać się na samochwalców Francuzów na mętnych Niemców czy melancholicznych Anglików. Wszyscy oni wyobrażają sobie, że można zabić katolicyzm tutaj nieprzyzwoitą piosenką tam nielogicznym wywodem, jeszcze gdzie indziej sarkazmem przemycanym jak bawełna do Wielkiej Brytanii. Katolicyzm jest na to zbyt trwały. Miał już do czynienia z najbardziej nieubłaganymi i okropnymi przeciwnikami. Zbyt często miał złośliwą przyjemność święcenia grobów swoich najzajadliwszych wrogów. Pozwólmy więc naszym braciom z tych krajów wyżywać się w swoim antykatolicyzmie. Niech nawet wyśmiewają nasze Madonny i naszą rzekomą pobożność. Mając taką wizytówkę będziemy mogli spokojnie spiskować by krok po kroku zbliżać się do naszego celu”. Jak wiemy również z historii, rząd bawarski po odnalezieniu dokumentów zbyt rozwiniętego już ruch Iluminatów ostrzegł Francję przed rewolucją francuską, jaką szykują Iluminaci, nie ma więc tutaj współpracy z Kościołem). Carski Generał księcia Mikołaja II Romanowa i znajomy prezydenta Theodore’a Roosevelta, Count Cherep-Spiridovich, który napisał pierwszą w historii książkę o Nowym Porządku Świata: „The Secret World Government or the Hiddden Hand”, pisze – „Rothschild V i VI podporządkowując Davida Lloya George’a, Clemenceaus’a, Wilsona, Theobald von Bethmann’a-Hollweg’a (Rothschilda), Aerenthals’a, Sazonovs’a, Kemal-Pashas’a, Venizelos’a, Masaryks’a, rozpoczęli wojnę światową. A wszystko to francuski naród obopólnie oddany eksterminacji rasy aryjskiej zyskał zgodnie z wolą rady Caillaux. Edouard Rothschild V-ty w Paryżu i 300 Żydów Chazarskich („Judeo-Mongołów”), którzy stanowią Rząd Światowy (…) organizując II wojnę światową, przygotowują ją przeciwko bogatej Ameryce. Kontrolując światową prasę, przygotowanie do wojny jest łatwiejsze…Ten kraj (Ameryka) działa pod okiem tej niewidzialnej ręki, która pracuje po to, żeby zbeszcześcić Kościół Katolicki i rozbić Stany Zjednoczone”.

  Artykuł na temat aktywnej i udokumentowanej opozycji Watykanu wobec światowej elity, globalizmu i Nowego Porządku Świata – polityki kontroli populacji Kissingera „National Security Study Memorandum 200” (odnosi się również do cytatów z raportów Komisji Rockefellera):
  http://www.population-security.org/journal-spes.htm

  Watykan i Opus Dei hamują politykę NWO kontroli populacji:
  http://adonai.pl/life/?id=29

  Dowód na to, że jeden z głównych twórców niepopartej żadnymi dowodami teorii o Jezuitach jako kluczowtch gwarantach Nowego Porządku Świata, Eric Phelps (autor książki „Watykańscy zabójcy” będącej głównym filarem tej teorii), jest syjonistycznym agentem przedsiębiorstwa diamentowego w Izraelu oraz hojnym zwolennikiem Syjonizmu i Ruchu New Age – agendy Rothschildów, a zatem – sam będący agentem Iluminatów i kontrolowaną, anty-katoli kampanią dezinformacyjną wokół globalnej elity i Nowego Porządku Świata:
  http://www.conspiracyworld.com/phelps_zionist_promoter.htm
  http://educate-yourself.org/cn/ericjonphelpsexposed1part24oct08.shtml
  http://educate-yourself.org/cn/ericjonphelpsexposed2part25oct08.shtml
  http://truthseeker-archive.blogspot.com/2008/11/eric-jon-phelps-exposed-israeli-diamond.html

  Podsumowując – bazując na centralnych autorach historycznych eksponujących Nowy Porządek Świata i Rząd Światowy (Coleman, Quigley, Spiridovich), nie dezinformatorach protestanckich, trzymając się faktów, nie dezinformacji:

  Komitet 300 nakazał Klubowi Rzymskiemu zniszczenie Kościoła Katolickiego, jak podaje John Coleman (wywiad brytyjski MI6)
  Założyciel Zakonu Iluminatów Rothschildów Adam Weishaupt postawił Iluminatom za główny cel: zniszczenie Kościoła Katolickiego, jak podaje Coleman
  Celem Rothschildów jest Kościół Katolicki (Watykan), jak podaje Carski Generał Księcia Romanowa w pierwszej w historii publikacji na temat Nowego Porządku Świata „The Secret World Government or The Hidden Hand”, oraz jak wiemy bezpośrednio z planów Rothschildów nakreślonych ruchowi Karbonariuszy
  Brytyjska Monarchia (Kościół Anglikański – Protestantyzm, nie Kościół Katolicki i Jezuici) jest głową Komitetu 300 (Rządu Światowego), jak podaje Coleman
  Brytyjska arystokracja City of London (której od 1348r. głową jest Brytyjska Monarchia – Kościół Anglikański, Protestantyzm) ustanowiła międzynarodową bankowość korporacyjną do budowania Rządu Światowego w najstarszej i najbogatszej dzielnicy Londynu „The City”, jak podają C. Quigley i John Coleman
  To Protestantyzm służy globalistycznemu faszyzmowi okultystycznego Nowego Porządku Świata: Amerykańskie Kościoły Protestanckie za pośrednictwem Krajowej Rady Kościołów USA (NCC) pozostają pod kontrolą Tavistock Institute of Human Relations (instytucji Komitetu 300) kontrolowanego przez Iluminatów w Londynie, jak podaje John Coleman
  Watykan jest główną opozycją wobec polityki kontroli wzrostu populacji NSSM-200 Kissingera i Global 2000 Klubu Rzymskiego, jak mówi raport Komisji Rockefellera, oraz jak wiemy z na przykładzie jednego z największych aborterów, a po dołączeniu do watykańskiego Opus Dei, najwiekszego na świecie obrońcy życiaBernarda Nathansona.

  Watykan nie jest więc częścią planu ustanowienia Nowego Porządku Świata, ale opozycją stojącą na jego drodze, którą zaczęto infiltrować za sprawą światowej masonerii podczas II Soboru Watykańskiego, stąd odnoszenie się do masońskiej ideologii przez papieży posoborowych – Benedykta XVI i Jana Pawła II zwanej przez masonerię „New World Order”. Nie jest więc sprawiedliwe, aby sądzić Watykan o współpracę i kolaborację z Iluminatami, jeżeli sam jest ich ofiarą.

  W tym przypadku warto przytoczyć kilka najbardziej rażących i manipulatorskich filmów z serwisu YouTube, przedstawiających Papieża jako gorącego zwolennika tej zbrodniczej idei.

  Poniżej wykażemy, że Watykan nie tylko nie spełnia tych warunków i nie popiera Nowego Porządku Świata, ale czynnie z nim walczy.

  Wśród polskich witryn na pierwszy plan pod względem tego typu dezinformacji wychodzi zbawienie.com.
  Zacznijmy od pierwszego odbicia piłeczki: oto jeden z wykładów autora witryny zbawienie.com

  Po pierwsze, Watykan nie może rządzić światem, ponieważ, jako jedno z niewielu państw na świecie nie należy nawet do ONZ, nie spełnia zasad członkostwa, jak na przykład wpływanie na państwa, a jest jedynie obserwatorem polityki światowej. Watykan nie ma długów, ponieważ nie ma prywatnego Banku Centralnego – lobbysty, który bogaci się głównie na operacjach militarnych, tak jak w Stanach Zjednoczoncyh, zresztą autor sam sobie zaprzeczył mówiąc, że Watykan rzeczywiście nie angażuje się w międzynarodowe operacje polityczne czy wojskowe, ponieważ nie ma ku temu środków i możliwości – jest odseparowany od NATO, ONZ, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Banku Światowego, Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, wypowiedział się przeciwko Unii Europejskiej, kiedy ta odmówiła warunków przyznania jej chrześcijańskiego dziedzictwa. Tym samym Watykan nie posiada narzędzi kontroli mediów i finansów. Nie może też zadłużać, ponieważ banki szwajcarskie nie były udziałowcami żadnej międzynarodowej, prywatnej instytucji finansowej, ani tym bardziej Watykanu, który nie jest monopolem dla biznesmenów jak City Of London (kontrolujący dystrykt FED w Nowym Jorku, gdzie znajdują się najbogatsze banki i przedsiębiorstwa, kontrolujące 11 innych dystryktów – mówi to sam szwajcarski bankier – [link], dlatego nie robi tego Watykan, co jest jeszcze bardziej powszechnym i kuriozalnym zarzutem świadków jehowy, naginających ten zmyślony wywód dotyczący „kontroli korporacji świata przez Watykan” do własnych nauk apokaliptycznych) czy Wall Street, ale Stolicą Apostolską – pełni misje ewangelizacji Kościoła Katolickiego. Jeżeli zaś Watykan nie ujawnia nazwisk ludzi, którzy trzymają pieniądze w bankach szwajcarskich, skąd wiadomo, że jest nim świat przestępczy? Powszechnie wiadomo jest, że żaden bank nigdy nie ujawnia nazwisk swoich klientów osobom niespokrewnionym lub informacji na ich temat. Banki szwajcarskie nie mogą też zadłużać całego świata, ponieważ rząd zaciąga pożyczki nie tylko w Szwajcarii (a już tym bardziej nie w Watykanie), na ogół robi to właśnie z Banku Centralnego, który sam tworzy pieniądze. Kraje grupy G8 nie zaciągają pożyczek w Szwajcarii, ponieważ same mają prywatne banki centralne. Aby pokazać, jak bardzo wypaczone są twierdzenia strony zbawienie.com trzeba zaznaczyć, że Watykan nie należy do grupy najbardziej wpływowych krajów świata – G8. 6 największych korporacji na świecie nie jest kontrolowanych przez Watykan, jeżeli są amerykańskie, prawnie są utrzymywane przez międzynarodowy kartel bankowy Systemu Rezerwy Federalnej – umożliwia mu to ustawa Federal Reserve Act z 1914. Jest to zarzut hybiony. Watykan nie ma też władzy dlatego, że nie sprawuje kontroli nad Bankiem Rezerw Federalnych, sam autor powiedział, że amerykański Bank Federalny należy do Banku brytyjskiego w posiadaniu rodziny Rothschild (i tak właśnie jest), więc co do kontroli syjonizmu również jest to nieadekwatne. Szerzej o totalnym zwalczaniu Kościoła przez globalizm i władzę pieniądza pisze Henryk Pająk w książce „Bestie Końca czasów”.

  Henryk Kubik „wykazuje” również, że szwajcarskie banki kontrolowane przez Watykan (?), w których hitlerowcy rzekomo trzymali swoje kosztowności, zaaranżowały II wojnę światową, co świadczyć ma o tym, że Papież współpracuje z rodziną Rothschild i globalną elitą finansową, posługując się przy tym półprawdami…nie przedstawiając żadnych konkretnych dowodów. Za to wszysto bardzo dobrze zostaje udokumentowane wieloma odnośnikami do książek, źródeł historycznych i prywatnych śledztw informatorów agencji wywiadowczych pod tym linkiem: Terroryzm. Funduszu Hitlera nie wspierał Watykan, tylko i wyłącznie Banki prywatne mające swoje udziały w amerykańskim Banku Centralnym. Kościół nie mógł również odpowiadać za zbrodnie hitlerowskie, ponieważ podczas wojny to właśnie w Kościołach, nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach słowiańskich, kler (jak nazwał go Henryk Kubik w innym filmie: „klechy skutecznie uciszające sumienia hitlerowców”) organizował opozycje, przez co był prześladowany.

  II wojnę światową nie wywołał Watykan, ale Rezerwa Federalna oraz holenderski ród królewski wraz z Rothschildami, którzy są założycielami Grupy Bilderberg, którzy również i dzisiaj wspierają międzynarodowy terroryzm. Jeżeli przeanalizujemy wszystko rzetelnie…Watykan nie odgrywa w tym absolutnie żadnej roli.

  Zarzut współpracy Watykanu z Hitlerowcami jest kłamstwem:
  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TH/THW/pius12_wojna.html
  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/pius_xii_bohater_narodu_zydowskiego
  http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl6.html

  Strona zbawienie.com jest dezinformacją wykorzystującą temat Nowego Porządku Świata jako tuba dla nauk zbliżonych do strażnicy, która kłamie również w kwestii, iż Rothschild jest strażnikiem finansów watykańskich, a to wszystko powołując się na literaturę świadka jehowy – Fritza Springmeier’a, tymczasem Carski Generał księcia Michała II Romanowa i znajomy prezydenta Theodore’a Roosevelta, Count Cherep-Spiridovic, w książce „The Secret World Government or the hiddden Hand” mówi co innego: „Rothschild V i VI podporządkowując Davida Lloya George’a, Clemenceaus’a, Wilsona, Theobald von Bethmann’a-Hollweg’a (Rothschilda), Sazonovs’a, Kemal-Pashas’a, Venizelos’a, Masaryks’a, rozpoczęli wojnę światową. A wszystko to francuski naród obopólnie oddany eksterminacji rasy aryjskiej zyskał zgodnie z wolą rady Caillaux. Edouard Rothschild V-ty w Paryżu i 300 Żydów Chazarskich (Judeo-Mongołów), którzy stanowią Rząd Światowy (…) organizując II wojnę światową, przygotowują ją przeciwko bogatej Ameryce. Kontrolując światową prasę, przygotowanie do wojny jest łatwiejsze…Ten kraj (Ameryka) działa pod okiem tej niewidzialnej ręki, która pracuje po to, żeby zbeszcześcić Kościół Katolicki (Watykan) i rozbić Stany Zjednoczone”.

  Bardziej zajadłe filmy ze strony Pana Kubika pozwoliliśmy sobie pominąć…
  „Papież-antychryst”.

  Odwrócony krzyż na tronie papieskim podczas ceremonii oznaczał śmierć Świętego Piotra, który został ukrzyżowany do góry nogami, ponieważ nie chciał umrzeć tak jak jego mistrz – Jezus Chrzystus. „Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół Mój, a bramy piekielne go nie przemogą (…)” – Mateusza 16:18. Oznacza to miano następcy Świętego Piotra – Papieża.

  Symbol odwróconego krzyża istniał już wcześniej i został przywłaszczony przez Satanizm w celu odwrócenia symboliki Chrześcijańskiej.

  Co na temat takich zarzutów mówi Alex Jones, czynny aktywista antyglobalistyczny i główny badacz Nowego Światowego Porządku?

  Źródło: http://www.infowars.com/articles/nwo/pope_nears_death_helped_or_

  hindered_nwo.htm
  Czy śmierć Papieża przeszkodzi czy pomoże Nowemu Porządkowi Świata?

  Prison Planet | 1 Kwietnia, 2005

  CNN: Stan Papieża Jana Pawła II w piątek znacznie się pogorszył, jednak reagował dobrze na antybiotyki regulujące zakażenie dróg moczowych, które doprowadziły go do gorączki, jak ogłosił Watykan.

  Kiedy w czwartek jego stan zdrowia się pogorszył, Papież otrzymał w nocy ostatnie namaszczenie Kościoła Rzymsko-Katolickiego, jak podaje Watykan.

  ———————

  Czy uważasz to za przypadek, że Papież był karmiony przez rurkę, żeby zaraz potem znaleźć się na łożu śmierci?

  Czy nasuwa się daleko idący winosek, że jest to znak od Boga, że wydarzy się światowy przewrót na skalę 11 września?

  Wielu oskarża Papieża o wspieranie Nowego Światowego Porządku, ale jego nauki były, wyłączając pozytywne stanowisko wobec Unii Europejskiej, zgodne z tym, co powie ANTY-GLOBALISTA.

  Papież potępia eutanazję
  Papież potępia nieetykę naukową, klonowanie
  Papież porównuje aborcję do holokaustu

  Ale potem znowu rzekomo był uczestnikiem Bilderberg, a nie tak dawno temu wezwał do Nowego Porządku Świata, więc dalej jest to kwestią otwartą

  ———————-

  Drogi Paul

  Przeczytałem Twój artykuł na stronie internetowej, i chciałbym zaznaczyć kilka uwag:

  Papież, podczas wspierania Unii Europejskiej, mimo wszystko był bardzo krytyczny wobec jej celów. Przed podpisaniem karty Unii Europejskiej, stawiał warunki przyznania Europie Chrześcijańskiego dziedzictwa, ale zostały one odrzucone. Od tego czasu jego poparcie dla Unii Europejskiej zmalało. W opraciu o jego świecki charakter, chciałbym również dodać, że powody poparcia Unii Europejskiej miały do czynienia z obawą o status ekonomiczny Polski, nie globalnego imperium.
  Po drugie, kiedy Jim Tucker rozpoczął w środę swój program, Papież nie był obecny na konfederacji Bilderberg, ponieważ w tym czasie przebywał w Polsce. Oto informacja prasowa z czerwca 1999r: http://www.dailycatholic.org/issue/archives/1999Jun/107jun3,vol.10,no.107txt/

  jun3nv3.htm
  Na koniec, globaliści wspierają odmładzającą technologię ingerującą w życie ludzkie i przedłużające je po za oczekiwany poziom 120 lat (http://pl.wikipedia.org/wiki/Przed%C5%82u%C5%BCanie_%C5%BCycia). Jeżeli Papież jest aż tak wielkim poplecznikiem Nowego Światowego Porządku, gdzie zatem jest jego „maszyna przedłużająca życie”?(vz)

  http://radio.radiopomost.com/ze-swiata/675-watykan-i-nowy-porzadek-swiata

 4. Tiro said

  A co na to piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis? ich spytajcie!

 5. Szmajsser said

  PIS partia pro-globalistyczna -pro=usraelska…A POLSKA tylko euroregiony.NIC Z TEGO judeosatanisci.NIC Z TEGO.

 6. Kapsel said

  LICHWA – rak ludzkości – fragment najnowszej książki Henryka Pająka –

  /fragmenty/

  Przechodzenie Międzynarodowej Lichwy w Rząd Światowy trwało ponad dwa wieki. Oto ramy tego procederu:

  1772
  Pierwszy rozbiór Polski, następne pod koniec wieku. Decydujący o losach Europy proces podboju wielkiego mocarstwa słowiańskiego, katolickiego, położonego w centrum Europy. W rezultacie tej bandyckiej anihilacji polskiego państwa, trzy główne mocarstwa Europy: Prusy, Austro-Węgry i Rosja zaczynają ze sobą sąsiadować granicami rozbiorowymi. To status quo potrwa prawie 150 lat (począwszy od pierwszego rozbioru) do wybuchu pierwszej wojny europejskiej, wkrótce światowej zaplanowanej i zrealizowanej przez żydomasonerię syjonistyczną. W wyniku podboju Polski następuje radykalna dekompozycja Europy, której nieuchronnym skutkiem będzie druga wojna światowa, zaprogramowana i zrealizowana przez te same siły syjonistyczno-“komunistyczne”, stanowiące dwie bratnie frakcje syjonizmu światowego rządzącego Stanami Zjednoczonymi i Rosją żydobolszewicką.

  1773
  Mayer Amschel Rothschild gromadzi u siebie kilkunastu swoich najbardziej wpływowych, w większości żydowskich przyjaciół i zapoznaje ich ze swoim Wielkim Planem: jeżeli wszyscy połączą swoje pieniądze, wpływy, mogą przejąć władzę nad światem. Spotkali się we Frankfurcie w domu Rothschilda, przedtem nazywającego się “Bauer”, a wtedy już “Rothschild” – “Czerwona Tarcza”, “Czerwony Szyld” – od Gwiazdy Dawida widniejącej nad frontonem jego domu jako znaku graficznego zastępującego nazwisko.

  Na tym spotkaniu Rothschild zawiadamia ich, że znalazł idealnego kandydata do kierowania super – tajną organizacją, który podejmie dzieło konsolidacji tych wysiłków, tworząc sieć elity intelektualnej, która w pierwszej kolejności podporządkuje sobie tradycyjną masonerię, w większości stanowiącą stada użytecznych durniów dla masonerii najwyższych stopni wtajemniczenia. Człowiekiem tym okazał się Adam Weishaupt.

  1776
  Rewolucja Amerykańska.

  Jakże trudno nam się rozstać z tą datą: 1776 rok! Od tego właśnie roku rozpoczyna się cykl rewolucyjnych wystąpień w krajach Ameryki Łacińskiej, w wyniku których powstają tamtejsze państewka. Wszystkie były tworem masonerii. Najlepszym,niepodważalnym tego dowodem są flagi tych państw. Wszystkie posiadają klasyczne insygnia masońskie, co łatwo sprawdzić w pierwszej lepszej encyklopedii powszechnej, zwłaszcza zawierającej reprodukcje kolorowe. Oto ten cykl rewolucji, wielkich etapów marszu żydomasonerii do panowania nad współczesnym światem, a wtedy do panowania nad Ameryka Południową.

  Iluminaci zakładają sobie cel ostateczny – ustanowienie Nowego Porządku Świata, Rządu Światowego. Cel ten rozpisali na następujące kierunki totalnej destrukcji w świecie chrześcijańskim.

  Jest ich wszystkich siedem, lecz każdy zaczyna się od słów: “zniszczenie”, “likwidacja”:

  – Zniszczenie wszystkich istniejących rządów.
  – Likwidacja postaw patriotycznych.
  – Likwidacja własności prywatnej (późniejszy komunizm Marksa).
  – ikwidacja prawa dziedziczenia własności.
  – Likwidacja rodziny jako podstawowej komórki ludzkiej.
  – Zniszczenie wszelkich religii (poza judaizmem).
  – Stworzenie na gruzach tych sześciu fundamentów cywilizacji, wszechwładnego Rządu Światowego.

  To cele dokładnie pokrywające się z odwiecznym programem masonerii wszystkich rytów i programem rodzącego się wówczas teoretycznego komunizmu. Dzieło niszczenia zacząć należy od “nadbudowy”, czyli kanonu wartości chrześcijańskich; etycznych, moralnych, solidaryzmu rodzinnego i narodowego. Dopiero potem nastąpi ostateczne uderzenie w państwo, własność prywatną, etc., z zastosowaniem przemocy i terroru, którego preludium stanie się Rewolucja Francuska 1789 roku.

  Należy więc “odkatolicyzować świat” metodą destrukcji w religii, preferowaniem bezbożnictwa, wolnomyślicielstwa, z jednoczesnym niszczeniem instytucji kościelnych i struktur państwa katolickiego, zwłaszcza monarchii katolickich w tamtych czasach, takich jak Austro-Węgry. Należy obalić dynastie Burbonów przez rewolucję, zniszczyć monarchię rosyjską i rozczłonkować Amerykę Łacińską na wiele rywalizujących ze sobą państewek. Tło szersze tej destrukcji to zniszczenie porządku naturalnego uosobionego w rodzinie, narodzie, Kościele: albo przez otwarte prześladowanie, albo przez “rozdział Kościoła od państwa”. Laicyzacja całego życia prywatnego i publicznego, a zwłaszcza oświaty powszechnej. Rozwijać w umysłach dziatwy szkolnej “wolność” myśli i sumienia, oderwać ją od zgubnego wpływu Kościoła, a nawet wpływu własnych rodziców. Generalną, uniwersalną zasadą programu powinna być maksyma “Solve et coagula” – “Niszcz by odbudować” – maksyma alchemików przyjęta przez Różokrzyżowców. Mason o pseudonimie Hiram nauczał: “Podkopywaliśmy, wywracaliśmy, burzyliśmy, demolowaliśmy z wściekłością.” Ponad 150 lat później, w 1968 roku zrewoltowani studenci Sorbony paryskiej wywiesili na murach uczelni zwycięski slogan: “ZABRANIA SIĘ ZABRANIAĆ!”

  Destrukcja w rodzinie i państwach narodowych zaczęła święcić pełnię sukcesów dopiero w drugiej połowie XX wieku, poprzez “prawa dziecka”, antagonizowanie dzieci z rodzicami, męża z żoną, przez forsowanie feminizmu, a na płaszczyźnie państw narodowych podjudzanie mniejszości przeciwko narodowej większości i rozmywanie spójności narodowej przez masowy “import” mniejszości narodowych i religijnych (obecnie muzułmanów) do Europy Zachodniej.

  Rząd Światowy nieformalnie istniał już od kilkudziesięciu lat (od 1913 roku), ale dopiero po pierwszej wojnie światowej masoneria i jej dyrygenci – Iluminaci, powołali masońską “Ligę Narodów”, a po drugiej wojnie światowej – “Organizację Narodów Zjednoczonych”, kabaretową marionetkę w rękach Wielkiej Lichwy i tajnego Rządu Światowego.

  1905 – 1907
  Rewolucje “robotnicze” w Rosji i zaborze rosyjskim. Krwawe zajścia w wielu miastach polskich, setki zabitych. Masakra tłumu wiernych wychodzących z kościoła po Mszy św. przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie, przygotowana przez socjalistę Józefa Piłsudskiego i jego terrorystyczny gang z PPS – Frakcji Rewolucyjnej. To wszystko jest przygrywką, próbą generalną do przyszłych rewolucji w Rosji z lutego 1917 (rewolucja masońska Kiereńskiego) i rewolucji żydobolszewickiej z października tego samego roku.

  1913, grudzień:
  Największe zwycięstwo “oświeconych” gangsterów Lichwy – zostaje powołany “Bank Rezerw Federalnych”, w istocie prywatne konsorcjum żydowskich mafii finansowych, które przywłaszczyły sobie prawo emisji waluty Stanów Zjednoczonych i dyktowania wszystkiego, co jest związane z obrotem pieniądza, stawkami procentowymi pożyczek, ich wielkościami, podażą pieniądza, grą na giełdach. Odtąd Stany Zjednoczone tracą swoją suwerenność finansową, a tym samym ekonomiczną i gospodarczą, co przekłada się na zniewolenie polityczne Kongresu i całej administracji państwa. USA stają się nieformalną kolonią tych, którzy rozdają nominacje prezydenckie, rządzą mediami, nadają kierunki polityki socjalnej w kraju i polityki międzynarodowej; rządy mega – gangu; którzy wypowiadają wojny, zawierają “pokoje”, nadają kierunki ekspansjonizmu tego mocarstwa na kontynentach globu. W sferze “nadbudowy”, w dziedzinie ludzkich postaw i preferencji, prowadzą wyniszczającą wojnę z katolicyzmem, a największe spustoszenia nastąpiły za pontyfikatu Jana Pawła II, przez nich wybranego na to stanowisko, przez nich kontrolowanego, całkowicie im posłusznego, obecnie forsowanego do beatyfikacji (a może jednoczesnej kanonizacji!) przez najbardziej wrogie katolicyzmowi kręgi masonerii, żydomasonerii, wielkiego biznesu, Wielkiej Lichwy.

  Data 1913, w niej 23 grudnia, to faktyczna data powstania Rządu Światowego. Mamy obecnie zbliżające się stulecie jego powstania. Zniszczenia są straszliwe, na wszystkich frontach walki, we wszystkich dziedzinach życia człowieka i narodów: zniszczenia materialne i duchowe.

  Louis McFadden – Przewodniczący Komisji Bankowości i Waluty w Izbie Reprezentantów wygłosił – jakże późno bo w 1931 roku – taką oto mowę pogrzebową nad finansową suwerennością Stanów Zjednoczonych:

  Kiedy przyjęto ustawę o Rezerwie Federalnej, mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie zauważyli, że został tutaj ustanowiony światowy system bankowy. Superpaństwo kontrolowane przez międzynarodowych bankierów i międzynarodowych przemysłowców działających wspólnie, w celu zniewolenia świata dla swojej przyjemności. FED podejmował każdy wysiłek, żeby ukryć swoją władzę, ale prawdą jest, że FED uzurpuje sobie prawa rządu. Kontroluje on tutaj wszystko i kontroluje wszystkie nasze stosunki zagraniczne. Tworzy i rozbija rządy zależnie od swojego widzimisię.

  całość – See more at: http://www.bibula.com/?p=5832#sthash.q7GyRK8u.dpuf

 7. Uważny Obserwator said

  http://www.bibula.com/?p=83801 – to jest też dobry komentarz do powyższego materiału.

 8. Tytus said

  Moim zdaniem Europa powinna postawic dyktat Rotszyldom: Co najmniej million uchodzcow rocznie do Izraela – bo to zydostwo stworzylo ten problem i nim steruje. Poza tym wszystkie cywilizowane kraje swiata powinny znacjonalizowac jednoczesnie caly kapital zydowski zlokalizowany w tych krajach, bo i tak bez watpienia zostal im skradziony przez miedzynarodowe zydostwo. Dopiero wtedy mozna bedzie zabrac sie za tworzenie autentycznie Nowego Porzadku Swiatowego, wszakze zydostwo powinno istniec po to tylko, aby sluzyc ludziom jako zwierzeta robocze, bo zydy tylko do tego sie nadaja.

 9. Zyd byl i bedzie panem… ale Chrzescijanin potrafi byc Zydem. Tylko pomysl.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: