Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Prezydent RP Andrzej Duda: Chcemy zniesienia „Ustawy o bratniej pomocy” Druku nr. 1066

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-10-26

Ta petycja czeka na zatwierdzenie przez stronę Petycji Obywatelskich

Prezydent RP Andrzej Duda: Chcemy zniesienia "Ustawy o bratniej pomocy" Druku nr. 1066
Dlaczego ta sprawa jest istotna

Ustawa  o bratniej pomocy” Druk nr. 1066 pozwala na legalną ingerencję
obcych służb w naszym kraju! To zagraża naszej suwerenności i bezpieczeństwa naszych obywateli.

Przypominamy iż Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulzzagroził użyciem siły wobec Polski! Ustawa ta powinna być uchylona jak najszybciej!

ZA  historiskahem.se

Komentarzy 19 do “Prezydent RP Andrzej Duda: Chcemy zniesienia „Ustawy o bratniej pomocy” Druku nr. 1066”

 1. awruk said

  Jeśli Duda powiedział to w dobrej wierze i intencji, to plus dla Dudy i wszelakie poparcie w tym temacie.

  Pozwoli pan jednak, Prezydencie że na dzień dzisiejszy pozostane wciąż sceptycznym.

  (zdjęcie mi sie podoba. Esesmany spieprzaja z przerażeniem na ryjach.)

 2. A-Ż said

  Petycję poprę.

 3. Mimi said

  Dziękuję za tę decyzję i proszę prezydenta o wycofanie -nie wiem jak prawnie się to robi – po prostu proszę o wycofanie z życia ustawy o przymusie szczepień dziewczynek.

 4. Awruk said

  Acha. Bedzie drugi plus. Dodatni.

 5. pugnus said

  O wycofaniu tej ustawy powinien juz na pierwszym posiedzeniu Sejmu wielkim glosem wolac …Kukiz!
  Nawiasem ,wbrew temu co sadzi Awruk , inkryminowane esesmany wcale nie wydaja sie byc az takie przerazone ,bo zdjecie to pochodzi z fragmentu „Listy Schindlera” w ktorym Niem… pardon ,nazisci , „czyszcza ” z Zydow krakowskie getto!
  Za chwile dopadna oni polskiego Zyda ,ktory pozorujac porzadkowanie terenu z walizek ,stanie przed ta zgraja na bacznosc ,salutujac po polsku dwoma palcami, dajac tym samym Spilbergowi asumpt do….. zakpienia z „polskiego zolnierzyka”, wkladajac to szyderstwo w usta Amona Goetza ( czy jakos tak) ,dowodzacego cala akcja….

 6. Piotr van der Coghen z Zawiercia - ZAMACHOWIEC który pilotował "Ustawę 1066" said

  ANTY-polska koalicja politycznych przestępczych gangów „PO-PSL” na czele KRYMINALISTAMI Tuskiem, Komorowskim, Kopacz i Piechocińskim prowadzili otwarty SABOTAŻ instytucji państwa III RP i działali z pełnym cynicznym wyrachowaniem na SZKODĘ polskich obywateli !

  Oni też ZLIKWIDOWALI w III RP faktyczne fizyczne granice państwowe, terytoria graniczne PRZESTAŁY byc strzeżone przed napływem WROGICH sił do Polski i ZLIKWIDOWALI wszystkie posterunki kontroli granicznej !

  Kraj bez granic państwowych PRZESTAJE być suwerennym PAŃSTWEM !

  „Ustawa 1066” tych BANDYTÓW Tuska, Piechocińskiego i Komorowskiego przegłosowana przez ANTY-polskie zbiegowisko tzw. „sejm VII kadencji” autentycznych WROGÓW Polski w dniu 10 stycznia 2014 roku była KONTYNUACJĄ DEMONTARZU III RP jako SUWERRENEGO Państwa czyli aktem ZBRODNI ZDRADY polskiej państwowości !

  „Ustawa 1066 była i jest KOLEJNYM KRYMINALNYM aktem POZBIAWIAJACYM suwerenności III RP czyli faktycznym ATAKIEM na polską państwowośc.

  „Ustawa 1066” która daje możliwość byle UZURAPTOROWI w tej zbankrutowanej III RP sprowadzenie ZAGRANICZNYCH wojsk na terytorium Polski czyli dokonania INTERWENCJI zbrojnej, do bezkarnego PACYFIKOWANIA polskich obywateli włacznie w interesie OBCYCH państw itd.

  Ta „ustawa 1066” z 10-I-2014 też daje możliwość czy nawet ZALEGALIZOWANIE dokonania ZAMACHU STANU legalnego polskiego rządu w III RP przez zagranicznych agentów.

  Ta „ustawa 1066” ZAGWARANTOWAŁA grasowanie ZAGRANICZNYCCH służb na polskich terytoriach i ulicach w całej Polsce o …. o ZGROZO !
  Głównym „pilotującym” przygotowanie i „przegłosowanie” i wprowadzenie tej ANTY-polskiej ustawy był „poseł przestępczej anty-polskiej PO” o nazwisku Piotr van der Coghen ZAMACHOWIEC z Zawiercia zwolennik anty-polskiego Ruchu Anatomi Śląska(RAŚ):

  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=940958AFB595B60DC1257B03004D95B3

  NJASTRASZNIEJSZĄ rzeczą w III RP jest to, że autentyczni WEWNĘTRZNI WROGOWIE instytucji Państwa Polskiego którzy DALEJ prowadzą SABOTAŻ i dopuszczają się ZBRODNI ZDRADY interesów polskich obywateli działajac na kożyśc OBCYCH państw nie są z tego przestępstwa rozliczani, przez co ta ZARAZA inspiruje innych śmiałków też do OBALENIA i ZNISZCZENIA bezpieczeństw polskich obywteli.

  ŻĄDAM natychmiastowego ŚLEDZCTAWA i ROZLICZENIA karnego wszystkich ZDRAJCÓW Polskich, którzy PRZYCZYNILI się do zorganizowania ZAMACHU na polską suwerrenosc za pomocą wprowadzenia „ustawy 10066” z dnia 10-I-2014r !!!!

  Kraj bez granic państwowych PRZESTAJE być suwerennym PAŃSTWEM !

  Donald Tramp – najbardziej PRAWDOPODOBNY Prezydent USA wybrany w 2016 roku twierdzi:

  „We’re Not Going To Have A Country Without A Strong Border”
  (My NIE będziemy mie SWOJEGO Kraju bez silnych sterzonych garnic państwowych”)

  http://dailycaller.com/2015/06/22/donald-trump-were-not-going-to-have-a-country-without-a-strong-border-audio/

 7. awruk said

  Wiem, widziałem ten kiepski film. Ale wyrwani z kontekstu wyglądaja przerażeni. Też bym, był przerażony jak ci aktorzy, gdyby mi kazali grac hitlersyna.

 8. ROZLICZMY szybko i surowo ZDRAJCÓW PO-PSL-SLD za ich SABOTAŻ Polaków ! said

  Ta ANTY-polska „Ustawa 1066” dała FAKTYCZNE prawo PACYFIKOWANIA polskich obywateli na polskim terytorium dla formacji ZBROJNYCH obcych państw IMERIALNYCH w Polsce !

  NIGDY do tej pory nie słyszałam, aby w jakim kolwiek innym państwie na Świecie rządzący się dopuścili się do aż tak daleko posuniętego akty ZBRODNI zdrady wobec przez nich rządzonego narodu.

  ZA wprowadzeniem tej ZDRDZIECKEJ anty-polskiej „ustawy 1066” w Sejmie (Nr posiedzenia: 58) w dniu 10-I-2014 głosowali, ZA :

  PO Tuska – 198 posłów
  Ruch Polikota – 30 posłów
  PSL – 29 posłów
  SLD – 25 posłów
  Niezależni posłowie, czyli
  Galla Ryszard
  Kalisz Ryszard
  Nowicka Wanda

  PRZECIW ustawie 1066 głosowało:
  PiS – 119 posłów
  SP- 15 posłów

  Szczegóły głosowania ZOBACZ tutaj:

  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=7&nrposiedzenia=58&nrglosowania=2

  TA ZBRODNIA ZDRADY przeciw polskim obywatelom, sfabrykowania, pilotowania i WYMUSZENIA przegłosowania tak HANIEBNEJ ustawy 1066 MUSI byc ROZLICZONA w Polsce z pełną SUROWOŚCIĄ, a jeśli to nie nastąpi ci ZDRAJCY wcześniej lub później będą dalej INSPIRATORAMI sprowadzą KATAKLIZMU krwawej apokalipsy na Polaków czyli przez nich zwołania-zatrudnienia obcych ZAGRANICZNYCH sił do MORDOWANIA Polaków w Polsce przez zagraniczne formacje !!!

  DOMAGAM się KARY ŚMIERCI przez powieszenie dla inspiratorów wprowadzenia tej ZBRODNICZEJ „ustawy 1066” :

  D.Tuska – najważniejszego mafiozo gangstera PO, który był głównym PROWODYREM inspiratorem sfabrykowania tej anty-polskiej „ustawy 1066” oraz ZAMACHU Stanu w Smoleńsku 10-IV-2010r.

  E.Kopacz – za pilotowanie tej ustaway 1066 w „polskim kneseto-sejmie” oraz całształtu prowadzenia przez nią SABOTAŻU Polski przez WIELE lat.

  J.Pechocińskiego – SUPER wielokrotny ZDRAJCA za WYMUSZENIE na członkach PSL pod groźbami różnych szantaży, aby ci głosowali na jego ZAMÓWIENIE.

  Palikota – za wielokrotne inspirowanie do ZBRODNICZYCH anty-polskich a w tym też do ZAMACHU stanu w Polsce

  L.Millera – za WIELOKROTNY udział w próbie organizowania ZAMACHU Stanu na polską suwerennośc, a w tym też na wprowadzenie tej ZDRADZIECKIEJ „ustawy 1066”

 9. Ali Baba said

  Trzeba będzie wybrać się do Austrii…na zakupy. W porównaniu z r.ub o 70 000 więcej kupiono wszelkich pukawek..
  W sumie liczy się, że w domach austriackich jest około 900 000 sztuk różnych różniastych pukawek..!! Oni mogą kupować /wiadomo w jakim celu/.. TO I MY TEŻ MOŻEMY, A RACZEJ MUSIMY COŚ KUPIĆ, COŚ CO- STRZELA I NIE CHYBIA..!!

 10. Kij ma dwa końce,a strategii w WOJNIE O PIENIĄDZ,jak w każdej innej wojnie,dalej nie ma.

 11. kildert4 said

  To najbardziej antyPolska ustawa którą mógł przegłosować tylko skończony idiota albo poprostu bandyta czy zdrajca.
  Czas ją zlikwidować całkowicie.

 12. jok said

  Tytuł zdaje się jest mylący. Chyba Duda tak nie powiedział, tylko.jest skierowana petycja do niego w tej sprawie – jak czytam

 13. Dorota said

  Chcę zniesienia ustawy o „braterskiej pomocy”

 14. Nie chcę pomocy bolszewików ani germańskich ssmaników obronię się sam.

 15. Znieść tą uchwałę 1066, natychmiast! !!!

 16. Marek Kmiecik said

  Nareszcie Polska sie budzi z letargu oby sie Panu Powiodło Prezydencie tak trzymać

 17. Tylko Polska said

  a czy wycofanie ustawy powstrzyma wkroczenie policji niemieckeij do POLSKI?????myslicie ze to jest gwarant??????trzeba stworzyc na szybko wojsko obrony terytorialnej z żolnierzy rezerwy,,to jest gwarant w dzisiejszym swiecie

 18. Frania Kowalska said

  Popieram ! Bezzwlocznie Powinna Byc Zniesiona Ta ustawa

 19. Willgraf said

  perfidia Platformy Obywatelskiej i jej ustawa 1066 jak słynnego ze Star Wars „Order 66” powinna być podstawą do delegalizacji tej bandyckiej partii

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: