Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szwecja: Göteborg to wylęgarnia islamistów.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-11-02

Göteborg to miasto liczące pół miliona mieszkańców ( w tym 3 tys. asyryjskich chrześcijan) i zdaniem ekspertów, w ostatnim czasie stało się swoistą wylęgarnią dżihadystów, którzy zastraszają chrześcijan w Szwecji w taki sam sposób jak w Syrii.

pixabay.compixabay.com 

Kilka godzin temu opublikowaliśmy informację o szwedzkim społeczeństwie, które coraz bardziej ma dość nierówności w kraju i traktowania mniejszości – w tym muzułmanów – lepiej niż większości obywateli.

CZYTAJ O TYM TUTAJ

Mija pare chwil i zajmujemy się inną sprawą z Szwecji. Ostatni raport szwedzkiego dziennika „Dagens Nyheter” ujawnił, że wspólnota Asyryjczyków z miasta Göteborg, otrzymuje liczne pogróżki od dzihadystów z Państwa Islamskiego, którzy informują ich, że są w Szwecji i każą im się nawrócić: „Nawróć się lub giń” – brzmi jedno z haseł.

Göteborg to miasto liczące pół miliona mieszkańców ( w tym 3 tys. asyryjskich chrześcijan) i zdaniem ekspertów, w ostatnim czasie stało się swoistą wylęgarnią dżihadystów, którzy zastraszają chrześcijan w Szwecji w taki sam sposób jak w Syrii.

 

Gazeta „Aftobladet” poinformowała, że, na początku tego roku wyjechało z niego co najmniej 150 osób, aby dołączyć do Państwa Islamskiego w Iraku i w Syrii.

Z informacji gazety wynika, że Asyryjczyk Markus Samuelsson znalazł na ścianach swojej restauracji namalowany symbol dżihadu oraz żądanie: „Nawróć się lub zginiesz”, „kalifat jest tutaj”.

Oznaczenia symbolizujące znak ISIS malowane są coraz częściej. Sprawa nie jest przypadkowa. W Iraku gdy na budynku zamieszkującym przez chrześcijan pojawiał się znaczek ISIS, oznaczało to, że niebawem przyjdą do niego islamiści z informacją: albo przejdziesz na islam, albo będziesz płacił dżizję – podatek dla „niewiernych”.

wpolityce.pl, polskaniepodlegla, themuslimissue.wordpress.com

Komentarzy 7 to “Szwecja: Göteborg to wylęgarnia islamistów.”

 1. Wacio z USA said

  Mam wiele broni legalnej i german shepherd . Ale mieszkam w we wspanialym USA i mam europke zgnila gleboko w du….pie.

 2. piwowar said

  Nie wystarczy miec broń. Trzeba być jeszcze gotowym na jej użycie.

 3. oko said

  I trzeba mieć trochę oleju w głowie

 4. Mark said

  To już nikomu faszyzm nie przeszkadza?

 5. Antyaga/Babajaga said

  http://pl.gatestoneinstitute.org/6716/szwecja-upadku

 6. Antyaga/Babajaga said

 7. piwowarr said

  Tak. Każda sytuacja i każda czynnośc wymaga posiadania oleju w głowie. Posiadanie młotka, siekiery, wędki, a także broni palnej.
  Posiadanie pieska, jak german shepard, też wymaga posiadania oleju w głowie plus klasy, w przeciwnym razie piesek nie będzie miał do nas szacunku.

  Ot, takie życie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: