Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Państwo ze sforą

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-11-20

Państwo ze sforą

Arch., Int.

Komentarzy 9 to “Państwo ze sforą”

 1. z forum gajowego Maruchy said

  Zerohero said
  2015-11-19 (czwartek)

  Polska armia ćwiczy pacyfikację Polaków

  http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/17724?title=Zamieszki-na-Bucierzy

  Zaskakuje scenariusz ćwiczeń. Założono, że „uchodźcy” bezkarnie dokonają przestępstw, a armia polska rozbije grupy lokalnej samoobrony.

 2. z forum gajowego Maruchy said

  ojojoj said
  2015-11-19 (czwartek)

  Rivka i Bergoglio

  ………

  ………3 września 2015, papież Bergoglio przyjął w Watykanie prezydenta Izraela Reuvena Rivlina z żoną i współpracownikami. Kiedy Rivlin zaprezentował papieżowi jedną ze swych asystentek Rivkę Ravitz, uważajacą się za żydówkę “ortodoksyjną”, ta odmówiła tak podania papieżowi ręki, jak i najmniejszego nawet skinienia głową, tłumacząc mu, że ortodoksja żydowska zabrania kontaktów fizycznych pomiędzy osobami różnej płci, a ponadto zabrania również jakichkolwiek gestów uszanowania względem symboli innych od żydowskiej religii. W tym przypadku chodzi o krzyż, jaki nosi Bergoglio jako papież.

  Papież zamanifestował względem takiego stanowiska ogromną wrażliwość, przykrywając krzyż dłonią i kłaniając się przed całkowicie niewzruszoną Rivką. (…)

  Wiadomość tę znaleźliśmy na żydowskim portalu “Moked”, obdarzoną tytułem: “Rivka, żydowska skromność i rozwiązanie jakie znalazł Bergoglio”. (“Rivka, la modestia ebraica e la soluzione di Bergoglio”.)

  http://www.bibula.com/?p=84183

 3. Żydowskie polityczne GESTAPO ADL w Polsce szykuje ŚMIERTELNE zagrożenie Polakom ! said

  @ Wpisu nr 1 ( 2015-11-20 @ 01:43 Zerohero )

  Panie Zeroho, NIESTETY ale w Polskim Wojsku w 2005 roku ZAINSTALOWANO anty-polskie żydowskie polityczno-ideologiczne GESTAPO ADL(Anti-Defama tion League, po polsku Liga Przeciwko Zniesławieniu) o roboczej nazwie:

  „Poland ADL Partnership Laboratory”

  które ZASTĄPIŁO były Zarząd Polityczno-Wychowawczy w polskiej armii. ADL jest kierowane przez żydowskiego rewizjonistę rozczeniowca Abrahama Foxmana z New Yorku, który podlega pod żydo-masońską międzynarodowa mafie o nazwie „B’nai B’rith International” której siedziby operacyjne znajdują się w amerykańskich ambasadach, jako że całe MSZ w USA jest zdominowane przez żydów amerykańskich.

  https://en.wikipedia.org/wiki/B%27nai_B%27rith

  https://en.wikipedia.org/wiki/Anti-Defamation_League

  Ta żydo-masońska AGENTURA ” „Poland ADL Partnership Laboratory” ma swoją GŁÓWNĄ siedzibę w Akademii Obrony Narodowej (AON) czyli najwyższej rangą wojskowej szkole wyższej w III RP [była Akademia Sztabu Generalnego Wojska Polskiego].

  Tą ANTY-polską agenturą w polskim wojsku dowodzi WYNAJETY pod-pułkownik żydo-politruk ADL Dariusz Poczekalewicz, który jest etatowym oficerem w obecnym polskim wojsku opłacanym przez polskiego podatnika:

  To właśnie ta żydowska agentura w WP opracowała swoje plany wychowawcze i IDEOLOGICZNIE wedłóg których ma byc wystrugany-ukształtowany umysł współczesnego Polskiego Żołnierza, tak aby on był przygotowany IDEOLOGICZNIE do realizowania ZAMAWIANYCH misji wojskowych światowej finansiery tzw. „Fortune 500 Corporation” które w 90% są właściami żydo-masońskich rodzin.

  To właśnie miliarderzy obecni „panowie” tego świata właściciele potężnych międzynarodowych KORPORACJI budują nowy im podległy ład Światowy w którym oni będą ZARZĄDCAMI ich GLOBALNEGO rządu NWO.

  Wszystkie wojsko na Świecie, a w tym też Polski Żołnierz ma by podpożądkowany żydowskim wymaganiom IDEOLOGICZNYM wychowywanym przez światową sitwę ADL w lojalności dla żydowskich interesów, dla których ma byc ZAREZERWOWANA cała władza i to tylko oni będą KASTĄ rządzącą oraz jedyną arystokracją na Świecie.

  W przyszłości wg. IDEOLOGI żydowskiej ADL ma NIE będzie silnych krajów narodowych w Europie lecz jedynie jakieś krainy wymieszane rasowo i narodowo:

  „Jak syjoniści dzielą i rządzą! David Duke”

  To właśnie mafia masońska „B’nai B’rith International” obecnie realizuje swój plan i program „migracji ludów” Afryki, Bliskiego Wschodu i Europy, którego celem ma być też ZLIKWIDOWANA cywilizacja łacińska oraz ZLIKWIDOWANY chrześcijański system wartości – dekalog.

  W tym to właśnie celu są zorganizowane IDEOLOGICZNE ogłupiające szkolenia, tak aby bzdura MULTI-KULTI było obecnie uważane za największe osiągniecie cywilizacyjne. W tym to celu żydowski ADL zainstalowano jako najważniejszy instrument „wychowawczy” w Polskim Wojsku, a żydowska strategia osłabiania silnych Nardów za pomocą ideologii MULTI-KULTI.
  To nauczanie „MULTI-KULTI” zamieniło kiedyś wbijany do głowy Marksizm i Leninizm, który też był wymysłem żydowskim.

  Obecnie Polski Żołnierz musi uczęszczać na dokształt pt.

  „KURS z KOMPETENCJI MIĘDZY-KULTUROWYCH w LABORATORIUM ADL”

  oraz temu podobnych tzw. „szkoleniach politycznych” „Poland ADL Partnership Laboratory” jest kompleksową i najważniejsza instytucja wychowawczą w Polskim Wojsku, gdzie najważniejszym składnikiem wychowawczym jest całkowite WYŻECZENIE się polskiej kultury i tradycji, która jest ZASTĘPOWANA do tzw. „tolerancją do inności” przez polskich oficerów obecnego WP:

  http://adl.aon.edu.pl/aktualnosci/kurs-kompetencji-miedzykulturowych-laboratorium-adl/

  Żydowski ADL „Poland ADL Partnership Laboratory” grasujacy w Polskim Wojsku politycznych ideologicznych kursów wojskowych pod PRETEKSTEM też nauki języka angielskiego w USA dodatkowe kursy IDEOLOGICZNE wspierania żydowskiego globalizmu NWO w interesie propagowania politycznych wizji Świata WIDZIANEJ przez pryzmat żydowskiej DOMINACJI nad Światem … itp.:

  To właśnie na bazie tego „nowego” hodowania przez żydowski ADL Polskiego Żołnierza on by wykorzystany do ZWALCZANI Polskiego Narodu, który już przystąpił do cwiczen w tym zakresie pod nazwą „Common Challenge-15” z jakimś tam taktycznymi zespołami wsparcia CIMIC (Civil – Military Cooperation) w celu podjęcia „mediacji” z liderami zamieszek wiczonymi na poligonie w Drawsku:

  http://polska-zbrojna.pl/home/ArticleShow/17724?commentAdded=True

  Te „krwawe jatki tolerancyjne” i ŚMIERTELNE ZAGROŻENIA jakie szykują Polakom zakotwiczone tabuny zwariowanych LEWAKÓW żydo-masonów w III RP jest ISTNĄ PARANOJĄ jakiej nawet NIE było w PRL-u.

  My Polscy podatnicy MUSIMY stanowczo KATEGORYCZNIE zażadac całkowitej LIKWIDACJI tej na siłę wprowadzanej przez żydowski ADL ABSURDALNEJ INDOKTRYNACJI bycia WASALAMI żydowskiej SUPREMACJI w Polsce oraz bezczelnej JUDAIZACJI polskiego wojska NIE wymierzoną w zniszczenie Polskej Racji Stanu !

  Czy te cwiczenia „Common Challenge-15” w Drawsku są na ZAMÓWIENIE żydowskiej międzynarodowej mafii na okolicznośc EWAKUCJI awanturniczych żydów z Izraela do Polski w przypadku przez nich rozpętanej WOJNY ATOMOWEJ ludobujczego aprthidu Izraela z krajami arabskimi na Bliskim Wschodzie ???

 4. Julka said

  re 2:
  Ot i pasterz! Za krzyż chrześcijanie oddawali życie. Nie chce urazić żydówki a czy pomyślał o Jezusie Chrystusie? I o swoich owieczkach, które uraził? W KRK nie toleruje ortodoksji, gdzie indziej odnosi się do niej z całymi honorami, nawet jeśli miałoby to deptać zasady dobrego zachowania. Żydówka prowokacyjnie stosuje swoje reguły a papież zamiast reprezentować Kościół, wyraża emocje Bergolio. Na marginesie czy ortodoksja zezwalała Żydówce wizytę u innowiercy? Czy w tym przypadku kesz odegrał decydującą rolę?

 5. Guła said

  Wyszło na to że to Rivka jest u siebie a Franciszek ją nachodzi. Poza tym otoczono papieża z wszystkich stron.

 6. Dana said

  Adekwatne komentarze do dobrego materialu 🙂

 7. Piotrx said

  Warto też wspomnieć o planowym eksporcie dzihadystów z Kaukazu północnego

  „A lot of them left. In late 2012, Russian-speaking jihadis began to arrive in Syria. According to regional intelligence sources who have closely tracked their movements and activities, the Russian-speakers negotiated the unification of the Islamic States in Syria and in Iraq, creating the current Islamic State formation.”

  http://www.politico.com/magazine/story/2015/09/putin-syria-ukraine-213173#ixzz3nm01yb6P

  oraz o wyjezdzie do Syrii niektórych przebywających w Polsce Czeczenów

  Od 15:00 – bardzo ciekawa wypowiedz mieszkającego w Polsce Asyryjczyka
  prof M.Abdalla /wykladowca UAM/ , mowiaca miedzy innymi o błędzie
  przyjecia wielu Czeczeńcow do Polski z ktorych czesc wyjeżdza potem do
  Syrii i morduje tam chrześcijan . Ponoc wyjechało w tym celu z Polski
  około 150 Czeczenów którzy mieli tu prawo pobytu.

  http://tv-trwam.pl/film/informacje-dnia-18112015

 8. z monitorapolskiego said

  Piotr Bein
  20 listopada 2015

  ZBIÓR UAKTUALNIANY
  Fałszywa flaga 13 XI rozlatuje się
  https://piotrbein.wordpress.com/2015/11/15/pl-podejrzane-swiadectwa-z-paryza/

  Świadek horroru 13 XI w Le Belle Equipe: zamachowcy jak żołnierze, jeden Biały

  BOMBA
  Times of Israel wymazał wczesną wiadomość o ostrzeżeniu Żydów w Paryżu 13 XI

  BOMBA
  Zamachowcy paryscy: obywatele Francji, wyszkoleni przez Mosad wojownicy Al Nusra i ISIS

  11 IX bis: Mosad ostrzegł żabojadzkich pigmeji rano 13 XI

 9. Jan z Podola said

  Drobiazg w lewym dolnym rogu, odchód. Genialny!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: