Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Nocne patrole w Krakowie.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-01

 Wszechpolacy strzegą kościoła św. Wojciecha przed zapowiadaną profanacją

Nocne patrole w Krakowie. Wszechpolacy strzegą kościoła św. Wojciecha przed zapowiadaną profanacją

W nocy ze środy na czwartek nieznani sprawcy włamali się do kościoła pod wezwaniem świętego Wojciecha w dolnośląskich Kawicach. Jako że skradziony Najświętszy Sakrament nie miał wielkiej wartości pieniężnej, proboszcz parafii ks. Paweł Mania podejrzewa, że przestępcom chodziło o zbezczeszczenie konsekrowanej Hostii. Małopolscy Wszechpolacy dotarli do wiadomości o planowanym kolejnym świętokradczym ataku na kościół pw. św. Wojciecha – tym razem w Krakowie. Narodowcy rozpoczęli nocne patrole okolic świątyni.

 

„Słyszeliście o profanacji kościoła św. Wojciecha w Kawicach (diecezja legnicka), która miała miejsce kilka dni temu? Tak w skrócie – wykradziono z kościoła całe tabernakulum z Najświętszym Sakramentem, nic innego nie zginęło, co wskazuje na podłoże satanistyczne” – informowali w niedzielę na facebookowym profilu krakowscy Wszechpolacy.

 

„Doszły nas bardzo niepokojące wiadomości, że jest planowana kolejna profanacja, tym razem u nas – w Krakowie. Celem jej ma być kościół pw. św. Wojciecha na rynku głównym. W związku z tym informujemy, że nasi działacze z Krakowa będą organizować patrole. Wszystkich naszych sympatyków także zachęcamy, by mieć to miejsce szczególnie na oku. NIE DLA WROGÓW KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO!” – napisali narodowcy z małopolski.

 

W nocy z poniedziałku na wtorek administratorzy profilu opublikowali zdjęcie kilku działaczy organizacji stojących przed kościołem pw. św. Wojciecha. „Kraków czuwa ;)” – napisali.

 

Jeśli informacje jakie otrzymali Wszechpolacy potwierdziłyby się i po raz kolejny zostałby dokonany atak na kościół pod wezwaniem świętego Wojciecha, ujawniałoby to motywacje sprawców. Święty Wojciech jest jednym z głównych patronów Polski, a zginął nauczając Świętej Wiary Katolickiej u nieochrzczonego ludu Prusów. Ataki na świątynie pod wezwaniem męczennika nawracającego pogan mogłyby więc wskazywać na neopogańskie i rodzimowiercze motywacje sprawców.

 

Źródło: Facebook

MWł

Read more: http://www.pch24.pl/nocne-patrole-w-krakowie–wszechpolacy-strzega-kosciola-sw–wojciecha-przed-zapowiadana-profanacja,39729,i.html#ixzz3t4EQ8VrJ

Komentarzy 6 do “Nocne patrole w Krakowie.”

 1. Frate said

  Jak groźna satanistyczna sekta Bractwo Zakonne Himawanti, chce mordować katolików oraz podkładać bomby przy pomocy ABW pod Kościoły w Krakowie w czasie Światowych Dni Młodzieży. Koniecznie oglądnij oraz przekaż dalej!!! https://www.youtube.com/watch?v=Q1O4ghH_ruQ

 2. alfredoni said

  Brawo dla tych ludzi ! Michnik nazywa ich faszystami , ja nazywam ich Polakami i bohaterami.
  Polska nigdy nie zginie bo duch w narodzie jest zawsze.
  Polska z Bogiem – na zawsze !

 3. AV said

  Szatanisko szaleje,bliski jest czas jego końca…

  http://www.pch24.pl/skradziono-kolejne-tabernakulum-z-najswietszym-sakramentem–biskup-drohiczynski-apeluje-o-modlitwe,39736,i.html

 4. Alina said

  Kraków: Protesty przed występem rosyjskiego Chóru Aleksandrowa

  Świetny komentarz:
  Na Litwie Łotwie i w Estonii jest zakaz występów tego chóru. Estonia uznała, że skoro zespół jest jednym z oddziałów wojska obcego, muszą oni dostać pozwolenie MON-u na przebywanie na terenie kraju.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/malopolskie/news-krakow-protesty-przed-wystepem-rosyjskiego-choru,nId,1931020#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

 5. ula said

  Ten kościół wybrała sobie młodzież na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu w intencji, aby zniknęły w Krakowie lokale typu gogo itp miejsca rozrywki, których jest sporo szczególnie na krakowskim rynku, więc to może być zemsta.

 6. Izaurus said

  Wrogowie Chóru Aleksandrowa – posłuchajcie w wykonaniu tego chóru pieśni „Maki na Monte Cassino” i koncertu tegoż chóru u św. Jana Pawła II w Watykanie (są dostępne na YouTube). I po tym może pożegnacie się z durnowatą rusofobią zaszczepiana uporczywie przez GóWnoprawda. Nienawiść do Rosji, to nie nasza sprawa, to sprawa banksterów, którym Putin odebrał władanie Rosją. To banksterzy napędzają ku wojnie z Rosja, a „nszie ex-miłowane przy-wódce” ze wszystkich sił im w tym pomagały, już nie mówiąc nic o tym, że kijowskie, też „umiłowane przy-wódce”, zostały tylko w tym celu zainstalowane w Kijowie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: