Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Policja zatrzymała agresywnego ukraińskiego studenta w Lublinie. Miał broń białą i flagi UPA.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-04

Wczoraj o godzinie 22 w domu studenckim „Helios” policja zatrzymała agresywnego studenta z Ukrainy, który trzymał na terenie akademika bagnety i kuszę. W jego posiadaniu była także flaga UPA oraz znieważona polska flaga z wulgarnym napisem.


 

„Wczoraj, 3.12.2015r., około godziny 22 mieszkańcy akademika Helios mogli podziwiać policyjny radiowóz pod swoimi oknami, od przyglądających się zdarzeniu studentów dowiedzieliśmy się że zatrzymano studenta z Ukrainy, miał on przechowywać na terenie akademika wojskowe bagnety oraz kuszę. Oprócz broni znaleziono flagi UPA – banderowskie i Polskie z wypisanym „ch*j” (oczywiście bez cenzury). Od mieszkańców wiemy że był on agresywny, niektórzy bali się o własne życie” – informuje na swoim profilu na Facebooku Studencki Lublin.

Zatrzymanie studenta potwierdzają źródła w akademiku, z którymi skontalktowaliśmy się telefonicznie. Miał on zostać zwolniony przez policję, jednak uczelnia podjęła decyzję o usunięciu Ukraińca z domu studenckiego.

KRESY.PL

Reklamy

Komentarzy 14 to “Policja zatrzymała agresywnego ukraińskiego studenta w Lublinie. Miał broń białą i flagi UPA.”

 1. Analityk said

  Takiego to należy natychmiast wydalić z Polski, a nie z akademika i to z zakazem wjazdu do Polski na zawsze.
  W Polsce jest coraz wiecej banderowskiej swołoczy i na dodatek oni zajmują coraz wiecej decydenckich stanowisk w instytucji Państwa Polskiego.

 2. czemuś biedny ? boś głupi. Czemuś głupi? Boś biedny. said

  Były rzecznik policji otwiera firmę na emeryturze. ZUS nie zawiesi mu wypłat

  Przeciętny emeryt, który nie osiągnął jeszcze wieku emerytalnego, a chciałby zarabiać, nie może zbijać kokosów. Po przekroczeniu 70 proc. średniego wynagrodzenia w kraju – ZUS tnie emeryturę, po tym, jak zarobiłby 130 % – ZUS ją zawiesza. Jak jest w przypadku policjantów?
  Mariusz Sokołowski w TOK FM

  Po informacji o tym, że Mariusz Sokołowski, były rzecznik Komendanta Głównego Policji, otwiera firmę konsultingową R4S, w sieci zawrzało.
  – Czas skończyć z takimi przywilejami – postulowali internauci, których oburzyła informacja, że Sokołowski przeszedł na emeryturę po 20 latach pracy, a teraz ma zajmować się szeroko pojętym public relations i komunikacją kryzysową. Jego wspólnikiem będzie Michał Wiórkiewicz, który był m.in. doradcą premierów Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego.
  „Fajnie emeryturka po 20 latach, a ja mam 40 przepracowane i będę pracował chyba do śmierci. Gdzie tu sprawiedliwość w tym kraju?” – brzmi jeden z bardziej emocjonalnych wpisów.

  Zwykłemu emerytowi ZUS zawiesza pensję, policjantowi obetnie

  – Przeciętny emeryt, który nie osiągnął jeszcze wieku emerytalnego, a chciałby zarabiać, musi liczyć się z tym, że po przekroczeniu 70 proc. średniego wynagrodzenia w kraju – ZUS tnie emeryturę, po tym, jak zarobiłby 130 proc. – zawiesza. Dokładne wynagrodzenie oraz tabelę limitów ZUS aktualizuje co kwartał. W przypadku policjanta, który przekroczyłby 130 proc. zarobków, nie zawiesza się emerytury, a jedynie ją obniża o 25 proc. Trzeba jednak pamiętać, że policyjne emerytury są wysokie, więc nawet obcięcie ich zapewnia dość dobry comiesięczny przelew – mówi Łukasz Kozłowski, ekspert Pracodawców RP ds. ekonomicznych.

  Wysokość przeciętnej emerytury i emerytury byłego rzecznika komendanta

  – Niestety liczby pokazują, że system emerytalny w Polsce jest bardzo nierówny – przyznaje ekspert i przedstawia wyliczenia. – Oszacowałem, że z doświadczeniem Mariusza Sokołowskiego i na 13. stopniu zaszeregowania rzecznik najprawdopodobniej pobierał około 8 tys. zł wynagrodzenia netto plus pewnie jakieś dodatki (w przypadku policjantów różnica pomiędzy kwotą netto a brutto jest stosunkowo niewielka, bo nie muszą opłacać składek). To oznacza, że pobiera emeryturę w wysokości 60,8 proc. ostatniej pensji, czyli 4864 tys. zł. Gdyby więc, pracując, osiągał zarobki wyższe niż 130 proc. średniego wynagrodzenia, jego emerytura po obniżeniu o 25 proc. wyniosłaby 3648 zł – wylicza Łukasz Kozłowski. Przeciętny emeryt – gdyby miał prawo do przejścia na wcześniejszą emeryturę – z tego samego co były rzecznik 1973 roku i zarobkami na poziomie 8 tys. zł brutto z uwzględnieniem parametru długości życia (im dłużej według ZUS będziemy żyć, tym bardziej obniża nasze świadczenia) – otrzymywałby co miesiąc 1472 zł.

  http://metrocafe.pl/metrocafe/1,145523,19145419,byly-rzecznik-policji-otwiera-firme-na-emeryturze-zus-nie-zawiesi.html

 3. są też wspaniali polscy policjanci said

  Policjant z Iłowej nie dopuścił do tragedii. Uratował siedmioosobową rodzinę

  http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/zagan/art/9141828,policjant-z-ilowej-nie-dopuscil-do-tragedii-uratowal-siedmioosobowa-rodzine,id,t.html

 4. Ali Baba said

  ..”nak uczelnia podjęła decyzję o usunięciu Ukraińca z domu studenckiego TYLKO TYLE ?! TRZEBA BYŁO DOBRZE RYJ OBIĆ I CIUPASEM NA UKRAINĘ..Z WILCZYM BILETEM!!

 5. falkonidas said

  Reblogged this on .

 6. To dopiero POCZĄTEK poważnych PROBLEMÓW z ukraincami w III RP ! said

  Lublin i Lubelszczyzna nie przypadkowo została ZROBIONA przez żydo-masonerie UE następnym ośrodkiem KONFLIKTOWYM w III RP po przez wspieranie osiedlania się ukraińskiego nacjonalizmu w Polsce aby tym to sposobem generować NASTEPNY skonfliktowany tern, tak w przyszłości było łatwiej ROZERWAĆ Polskę od środka za pomocą celowo wygenerowanego konfliktu narodowościowego.

  Tym przysszłym konfliktom sprzyjają organizowanie małych WYSP narodowościowych na całym polskim terytorium wspieranym przez niemieckie i żydowskie służby specjalne. W tym to celu jest formowana „mniejszośc” ukraińskich nacjonalistów banderowskich grasujące w Polsce wspierane pieniędzmi polskiego podatnika, pod naciskiem żydo-globalistów NWO z Brukseli.

  ANTY-polski „rząd warszawski” PO-PiS-PSL-SLD opłacany łapówkami z UE utworzył system RABOWANIA finansowego polskiego podatnika na rzecz utworzonych „projektów” 100% finansowania sprowadzania młodych wyhodowanych ukrainskich nacjonalistów do Polski oraz 100% finasowania ich edukacji w Polsce.
  Jednym z takich ośrodków został właśnie wytypowany Lublin i wojewódzctwo Lubelskie.

  Żydo-masoneria NWO zaplanowała rozmnożenie się ukraińców w całym południowo wschodnim obszarze Polski, aby w przyszłości wygenerować KRWAWY konflikt interesów miedzy Polakami i Ukraincami w Polsce, podobny do tego w Donbasie. Żydo-masońskej oligarchi jak zawsze chodzi o to, aby oni znowuż zostali „mediatorem” w tym przez nich wygenerowanym konflikcie, aby oni „równo”, czyli całkowicie mogli OBRABOWAĆ dwie strony konfliktu tak jak to zrobił żydowski „rząd waszyngtoński” w 2014 na tzw. „ukrainie”, wcześniej w Jugosławi, a teraz planują rozwalić i RABOWAC Rosje identycznie jak tą głupie „ukrainę” i III RP.

  Do tej całej hucpy dokłada się całkowicie SFABRYKOWANA „historia” tzw. „ukrainy” tworzona z bajek, przez podpuszczonych „ukarńców” że obszar województwa Lubelskiego to JAKOBY „ziemia ukraina”, a watażkowie obecnego krwawego reżimu w Kijowie wyznaczeni przez zabijaków z USA z „prawym sektorem” i innymi ukraińskimi nazistowskimi ugrupowaniami na czele. To oni, którym kompletnie „ODBIJA SZAJBA” zgłaszali w przeszłości wielokrotnie ROZCZENIA terytorialne wobec Lubelszczyzny, całego POLSKIEGO Podkarpacia, Wojewódzctawa Małopolskiego i Świetokrzyskiego.

  Przecież to było WIADOME od samego początku, że nacjonalizm ukraiński wspierany przez Niemców i USA się ZNOWÓŻ agresywnie UAKTYWNI w wśród ukraińców urodzonych w III RP hodowanych na ULTRA-banderowskiej nazistowskiej ideologii przez grasujący Związek Ukrainców w Polsce, który skutecznie WYŁUDZA MILIARDY złotch polskiego podatnika na UKRANSKIE projekty realizowane w III RP, którymi kierują potomkowie zabijaków z UPA jak Piotr Tyma, Miron Sycz, Tomasz Siemoniak, Bogumiła i Zygmunt Berdychowscy i inni ekstremiści nacjonaliści ukraińscy:

  „Piotr Tyma prezes Związku Ukraińców – Spadkobierca ukraińskich morderców z UPA i OUN”

  Zajadłych nacjonalistów ukraińców urodzonych w III RP jako potomków UPA i wyhodowanych na banderyźmie, jest ok. 95 tysięcy, którzy oficjalnie deklarowali UKRAIŃSKĄ nardowośc w ostatnim spisie powszechnym w III RP.

  Na dodatek tego ANTY-polskie przestępcze rządzące gangi PO-PiS-PSL-SLD których głównymi aktywistami są polscy obywatele ale NIE polskiej narodowości(zwłaszcza Żydzi i Ukraińcy) którzy ZAJADLE zwalczali i dalej ZWALCZAJĄ Polską Racje Stanu oni CELOWO zwołali do III RP Żydowskie i Ukraińskie MĘTY.

  Na tej zasadzie wpuszczono legalnie po 2010 roku do Polski następne 850 tysięcy KRNĄBRNYCH młodych nacjonalistów ukraińskich, którym wydano pozwolenie osiedlenia się w Polsce + wpuszczono następnych 200 tysiecy Ukrainców którzy NIBY przyjechali „turystycznie” do Polski pozostając w Polsce pracujac na „czarno” + 300 tysiecy do 400 tysięcy PRZESZŁO do Polski NIE legalnie przez „zieloną granicę” w Bieszczadach, a „rząd warszawski” w UDAWAŁ że tego NIE widzi tego procederu.

  W ten to sposób została sformowana bardzo aktywna i agresywna V kolumna ukrainców zamieszkałych w Polsce, PASOŻYTUJACA na Polsce, która planuje ROZWALIĆ od środka III RP na zamówienie Niemców i żydowskiej globalistycznej mafii NWO.

  Ten nielegalny NAJAZD ukrainców przez „zieloną granicę” na Podkapaciu był i jest dalej WSPIERANY przez rządzących UKRAINCÓW na całej Rzeszowszczyźnie.

  Wojewodą województwa Podkarpackiego została wyznaczona w 2010r przez żydo-niemca Tuska, polska obywatelka UKRAIŃSKIEJ narodowości banderówka Małgorzata Chomycz-Śmigielska, która UKRAINIZUJE oraz ZWALCZA polskość na rzeszowszczyźnie do dzisiaj.

  To ona inspiruje i zatwierdza do stawianie pomników UPA-com i banderowcom, którzy bezlitośnie mordowali Polaków siekając ich siekierami !
  Komendantem Wojewódzkim Policji w Rzeszowie i na całe województwo Podkarpackie jest nadinspektor też UKRAINIEC – Zdzisław Stopczyk.

  Zobacz tutaj:
  „Ukraińcy w polskiej policji”

  https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/

  Prezydentem Miasta Przemyśla od 2002 roku do dzisiaj jest też UKRAINIEC z polskim obywatelstwem Robert Choma – synalek banderowca.

  14 stycznia 2014 komendant wojewódzkiej policji ODWOŁAŁ ze stanowiska komendanta policji w Sanoku, Mirosław Pawełko, który jest POLSKIEJ narodowości, a na jego miejsce powołał UKRAIŃCA – Grzegorza Matyniaka – synalka post-banderowca.

  W Sanoku STAROSTĄ okręgu sanockiego jest post-banderowiec UKRAINIEC Sebastiana Niżnika.
  Obecnie, na całym Podkarpaciu nieomal wszystkie tam centralne urzędy administracji państwowej są OBSKOCZONE przez post-banderowskie karaluchy z polskim obywatelstwem ale NACJONALISTÓW UKRAIŃSKIEJ narodowości.

  Ci UKRAINCY nacjonaliści w tych POLSKICH urzędach usuwają POLAKÓW z urzędów polskiej państwowej administracji, a na ich miejsce zatrudniają UKARINCÓW !!!

  GŁUPOTA ukraińska jest do potęgi „sześcianu” gdyż zostali wyhodowani jak świnie na ULTRA-nacjonalistycznej NAZISTOWSKIEJ ideologii Doncowa i Bandery, które to ideologie WGONIŁY tą sztucznie nadymaną terytorialnie „ukrainę” z granic 1991r do całkowitego ROZPADU, gdyż tam mieszkało i dalej żyje co najmniej 70% etnicznych Rosjan, a ci tzw. „ukraincy” to jest faktyczna MUTACJA ruskich sztucznie przemieniona przez Prusaków w „ukrainców”, tylko po to, aby atakowali Rosję, aby Niemcy mogli RABOWAC tych że podpuszczonych głupków ukrainców i Ruskich jednocześnie.

 7. Mariusz said

  Dupę na pal!
  Upalować sukinsyna! Tak się odbywało żeby było jasne!
  Bogurodzica Dziewica, Bogiem Sławiena Maryja!

 8. alfredoni said

  Tak się zastanawiam , jak to możliwe że w Lublinie takie coś miało rację byltu ?
  U mnie w stolicy taki osobnik byłby wywalony na kopach po pierwszej minucie jego istnienia w moim mieście !
  Jestem kibicem Legii , u nas szanujemu Polskę i nigdy nie damy jej splamić.
  W Warszawie takie zero nie miało by życia. Pytanie – co jest z Lublinem , który lubie ale czy u was nie ma mezczyzn z jajami ???
  O Polskę trzeba walczyć zawsze, zawet gdy jest pokój.
  Nie wolno dopuszczać do jej obrazy , walka o honor to nasz obowiązek.
  Polska to nie napis na dropsach , to potęga która nie raz dała pokaz swej świetności.

 9. Wisniowiecki said

  zanda ukraina to nie panstwo To sa odwieczne POLSKIE KRESY I MY TAM WROCIMY.
  Nie …………..ta swolecz sama sie bedzie chciala przylaczyc .To tylko kwestia czasu.
  Co do osobnikow banderowskich chodzacych z nozami czy grozacymi Polakom .Od razu wywalic z Polski .Jesli zabije polaku…Odrazu pod sciane……….I rozstrzelac.

 10. Mam nadzieję, że poza wydaleniem z uczelni. ten Ukrainiec powinien być na zawsze wydalony z Polski, z zakazem powrotu !! W ogóle uważam, że wszyscy, którzy od lat mieszkają w Polsce, a dalej uważają się za obcokrajowców w naszym kraju i jeszcze wysuwają roszczenia do polskiej ziemi, wypracowanych przez Polaków majątków, odbudowanych przez Polaków obiektów, czy budynków. nie powinni mieć prawa do polskiego obywatelstwa i niech wracają do swojego kraju !!! Mam nadzieję, że w konstytucji znajdą się zapisy, że skoro ktoś nie czuje się Polakiem, powinien opuścić Polskę, bo już za dużo jest w naszej Ojczyźnie wrogów Polski, jeszcze ciągle mających roszczenia i wyciągających ręce po polską własność – zakłamując historię i naginając prawo dla swoich bezczelnych szykan – zapewne z wdzięczności, że Polska ich przyjęła jak matka, karmiła, kształciła – a oni wciąż mają o coś żądania i pretensje !!! Jak kochają swoje ojczyzny, to przecież Polska ich siłą nie trzyma !!!

 11. z forum gajowego Maruchy said

  Józef Piotr said

  Przeniosłem z adnovum

  ~alvin : Historia Ukrainy krótko wyłożona, czyli jak Ukrainiec zmieniał sobie pana.
  Był czas, gdy Ukrainiec służył u polskiego pana. Miał pełną swobodę, hasał sobie na koniu po stepach i pływał na czajkach po Morzu Czarnym. Rzeczypospolita uznawała go za pełnoprawnego żołnierza i nawet wypłacała mu żołd. Ale pewnego dnia znudziła mu się służba w Rzeczypospolitej. Zwąchał się z Tatarami i zorganizował sobie powstanie. Generalnie dostał w tyłek, ale Rzeczypospolitą znacznie osłabił i obrażony na nią poszedł na służbę do Rosji. Tam szybko się skończyła swoboda. Jekaterina zniszczyła Sicz i tłukła nahajkami kozackie grzbiety aż dudniło. Kozactwo przyjęło nową rolę ruskich rabów. Az przyszedł dobry diadia Stalin. Dał Ukraińcom ich własna republikę, a jej granice wyrysował linijką na mapie niespecjalnie się martwiąc, że połowa jej to jest najprawdziwsza Rosja. Potem przyszedł jeszcze lepszy diadia Nikita i w pijanym widzie podarował Ukrainie Krym wraz z takimi rdzennie ukraińskimi miastami jak np. Sewastopol. Najlepszym wujkiem okazał się jednak Boria, który też za kołnierz nie wylewał i w Puszczy Białowieskiej postawił na tym wszystkim swoją parafę. Rosja nadal Ukraińców karmiła, dawała pracę i ogrzewała, ale Ukraina chciała wybić się na „niepodległość”. Zorganizowała więc sobie pomarańczową rewolucję a następnie majdan. W organizacji obu tych doniosłych wydarzeń pomagał już jej nowy pan, którego sobie wybrała, bo nie chce już być niewolnikiem Rosji. Weźmie więc po pysku od Rosji, tak jak kiedyś wzięła od Polski, i pójdzie na służbę gdzie indziej, a tam już na nią czekają z nahajkami i innymi atrakcjami. Morał z tej opowieści jest taki, że jak ktoś ma psychikę raba to rabem umrze. Może tylko w międzyczasie zmienić sobie pana, najczęściej na gorszego.

  Do tego trzeba dodać
  Stalin wyruszył w 1939 na podbój i rabunek Lachów i to co zrabował też ” podaril” Ukrainie
  Oraz:
  „….cyt: wraz z takimi rdzennie ukraińskimi miastami jak np. Sewastopol
  – nie ma cudzysłowu więc to nie sarkazm tylko błąd merytoryczny.
  //teoretycznie – Miasto zostało założone przez rosyjskiego kontradmirała Thomasa Mackenzie 3 (14) czerwca 1783 jako baza marynarki wojennej i ważny port handlowy.

 12. z forum gajowego Maruchy said

  Historia Ukrainy krótko wyłożona, czyli jak Ukrainiec zmieniał sobie pana.

  https://marucha.wordpress.com/2015/12/05/mariupol-daje-odpor-kijowowi/#comment-533347

 13. Nie ma w Polsce miejsca dla banderowców said

  Marek Hłasko w swym opowiadaniu „Drugie zabicie psa” (Kultura Nr 1-2 1965, Paryż) pisze:
  „…I nie uwierzyłaby chyba również i w to, że widziałem w czterdziestym czwartym roku w Warszawie, jak sześciu Ukraińców zgwałciło jedną dziewczynę z naszego domu a potem wyjęli jej oczy łyżką do herbaty; i śmieli się przy tym i dowcipkowali…”.
  Dlatego, jak pisze Deschner, w Powstaniu Warszawskim, Polacy nie brali do niewoli Ukraińców (i SS-manów). Na plecach malowano im dużą literę „U” i rozstrzeliwano.

 14. Jest to doskonały moment można spędzić jeden z twojego jakości czasu na naukę jednego z ulubionych języku, Ukrainan. Najwyraźniej mają silną pasję do nauki się języka obcego. Zrób to idealne z Preply, dołącz lublin ukraiński http://www.na-jezykach.pl/aktualnosc/255/znajomosc_jezykow_obcych_w_polsce_2015.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: