Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zakazany film – Europa 2029

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-05

Smutny, ale i wstrząsający obraz Europy, która może nas czekać jeśli się w porę nie przebudzimy z snu poprawności politycznej, oraz dyktatury multi kulti. Są to nowoczesne narzędzia cenzury, które nie pozwalają głośno mówić o zagrożeniu, które nadciąga. Nie jest to czcze gadanie, poniższy film jest zakazany na facebooku i kasowany wszędzie tam, gdzie tylko się pojawi.

 

http://tak3maj.pl/

Komentarzy 10 to “Zakazany film – Europa 2029”

 1. komentarze rodaków said

  Rosji nie musimy kochać ale handlujmy z nią i nie narzucajmy coraz więcej durnych amerykańskich sankcji, które nam nie slużą ekonomicznie..

  Sankcje wyrządziły szkody Rosji. Secrieru: decyzja o ich zaostrzeniu zaskoczyła Putina

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/sankcje-wyrzadzily-szkody-rosji-secrieru-decyzja-o-ich-zaostrzeniu-zaskoczyla-putina/4gbmt7

  ***

  ~DW
  … Całkiem niedawno – prezydent Putin powiedział, że każdy ma prawo wybierać sobie partnerów jakich chce i potrzebuje. Rosja nikogo nie będzie zmuszać do współpracy. Po drugie podkreślił, że sankcje bardzo dobrze wpływają na zmianę mentalności rosyjskich przedsiębiorców. Po trzecie, Rosja już jest na takim etapie rozwoju, że sankcje w minimalnym stopniu niekorzystnie na jej gospodarkę. Niemcy i Francja całkiem niedawno zrozumiały, że Rosji nie zależy na Unii podległej USA. I to jest pocieszające dla Europy.

  ~Iv :
  ….. Idę o zakład, że akurat z Rosjanami nie da się nikomu zrobić tzw. „kolorowej rewolucji”. Rosjanie, to bardzo specyficzna mentalność. Oni i za carów nie mieli dobrobytu, ale car, to dla nich był batiuszka, a Rosija, to matuszka. Oni będa głodować, ale tego się nie wyprą, nawet za najbardziej wypasiony smartfon 🙂

  W tej chwili Putin, to dla nich car-batiuszka i będą dla niego głodować, jak trzeba będzie:)
  Dla tzw. zachodniej mentalności, to zupełnie niezrozumiałe…

  ~eh….. :
  Czemu ten caly „znafca” Secrieru nic nie wspomina o tym ze efektem sankcji na Rosje jest dramatyczny ´spadek zbytu na zywnosc na zachodzie a co za tym idzie spadek cen skupu na produkty rolne …Nadwyzki miesa , mleka czy masla z ktorymi nikt nie wie co zrobic ida w parze z pelnymi zwierzat chlewniami i oborami z ktorymi to na tej samej zasadzie nikt praktycznie nie ma pojecia co zrobic. Szkody jak wyliczono ida tu na dziesiatki jezeli juz nie na setki miliardow Euro a za tym wszystkim nadciaga tu utrata miejsc pracy, ktora dotyczyc bedzie calego rolnego sektora w Europie..
  Niech wowczas ten „mundrala” Secrieru idzie miedzy tych ludzi i im tlumaczy, ze to wszystko za Ukraine.Tu sadze ze bez pobytu w szpitalu te tlumaczenia dla niego sie nie oplacaja…!

  ~mańka:
  …. Popatrzcie na mapę i porównajcie sobie obszar Rosji i całą UE. Trzeba też pamiętać, że mają prawie całą tablicę Mendelejewa a chcą jeszcze. W dłuższym okresie straci tylko UE , a Ukraina to tylko pretekst, który już się nie liczy. Teraz wszelkie Majdany i kiedyś nasza Solidarność zostały ograne jak przygłupie dzieciaki. Na szczęście narody zaczęły się budzić i tak jak nasz wywalą na śmietnik historii nieudacznych i szkodliwych polityków i wszystko wróci do normy, jeżeli jakiś szaleniec wcześniej nie pociągnie jakiegoś kolejnego ogłupionego narodu do wojny.

  ~Iv d:
  Ruskie już nie raz mieli tzw. „szkołę przetrwania”. To dla nich nic nowego i nie pierwszyzna. Tzw. „wielki głód” dotyczyl nie tylko samej Ukrainy, ale też i innych części rolniczych terenów ówczesnego ZSRR. Ale , nie ma tam „kamieni kupy”, tylko dalej żyją ci, których rodziny przetrwały.
  Ruskie przetrwają sankcje, bo są zaprawieni i przyzwyczajeni do wyrzeczeń.

  Ja bym się bardziej martwiła o bogatą Europę, bo ta jak widać w wyniku nadmiernego dobrobytu sama się wykastrowała i zamiast się bronić, to stara się popełnić samobójstwo wskazujac islamistom, gdzie mają ciąć po jej gardle.

 2. mister said

  „Film niedostepny w twoim kraju” – tyle zobaczylem:(

 3. j said

  Jesli w 2029 roku bedzie tak strasznie jak pokazuja nam na tym filmie czyli Europa bedzie zalana i zdewastowana przez islam i islamistow to natychchmiast nalezy wlaczyc czerwone swiatelko w glowie i uzmyslowic sobie komu tak naprawde bedziemy to zawdzieczac. W czyim to zywotnym interesie popchnieto Amerykanow i Europejczykow do tych wszystkich okrutnych krwawych wojen w Afganistanie, Iraku, Libii i Syrii. Oraz w czyim interesie zdestabilizowano reszte wczesniej w miare spokojnych krajow Bliskiego Wschodu. Jak sobie juz odpowiemy na to podstawowe pytanie to bedziemy wiedzieli kto i po co ten filmik zmajstrowal. Nie ma obaw – bedzie on pozornie znikal by znowu sie pojawiac w ulepszonych wersjach ku przerazeniu swiatowej gawiedzi. I tyle.

 4. CCCRRR said

  CHWYĆMY ZA BROŃ !!!!!!!!!! RÓŻANIEC W DŁOŃ !!!!!!!!!!

 5. Wisniowiecki said

  Tak tak Zgadzam sie za bron I to dobra Potem za rozaniec.TAK ZGADZAM SIE

 6. Autorzy tego filmu BALI się wskazac OTWARCIE, że to faktycznie ŻYDZI są autorami tego haosu! said

  Jest to już ewidentne, jest na to cała masa dowodów, że INSPIRATORAMI oraz sponsorami całego krwawego ZAMIESZANIA niszczenia instytucji krajów na Bliskim Wschodzie, Afryce oraz ta cała MIGRACJA napadanych narodów w celu DESTABLILIZACJI ich życia, organizowania NAJAZDU na Europę są ŻYDO-MASONI i ludobujcza bezkarna żydowska MELINA „biały dom” z Waszyngtonu/New Yorku !

  To całe zamieszanie w celu całkowitego DESTABILIZOWANIA różnych państw na Bliskim Wschodzie, Afryce i Europie a nawet samego USA jest „inżynierowane” przez potwora o nazwie Izrael !

 7. Ze świata said

  A durne rusofoby zachwycają się Turcją 🙂

  „Turecka policja przeprowadziła nalot na redakcję gazety, która opublikowała dowody na wspieranie Państwa Islamskiego przez Turcję.

  W tureckiej gazecie „Bogun” ukazał się artykuł o dostarczaniu broni i materiałów wybuchowych Państwu Islamskiemu przez rząd Erdogana.

  Na zdjęciach z monitoringu pokazano jak materiały są przewożone przez granicę, a celnicy się tylko przyglądają. Po tej publikacji, policja przeprowadziła „nalot” na redakcję. O wtargnięciu policji poinformował na Twitterze redaktor naczelny gazety „Bogun” Erhan Başyurt.

  W 2014 roku, kilka ciężarówek zostało przechwyconych przez żandarmów w dwóch prowincjach Hatay i Adana po donosie na Prokuraturę, o nielegalnym przewozie broni do Syrii. Prokuratorzy, którzy wszczęli dochodzenie w tej sprawie zostali pozbawieni uprawnień, a następnie postawiono im zarzuty o „zdradę” i „członkostwo w organizacji terrorystycznej”, która ma na celu obalenie rządu. Dziennikarze z „Bogun” są teraz w podobnej sytuacji, partia Erdogana próbuje im zamknąć usta. Autorom artykułu grozi dożywocie, są oskarżeni o „szpiegostwo polityczne” podając „informacje niejawne”.

  Według raportu prowadzonego przez gazetę „Bugün” nie tylko broń i materiały wybuchowe były dostarczane, ale także materiały budowlane, różnego rodzaju przewody elektryczne.

  Z innych źródeł możemy dowiedzieć się, że Turcja potajemnie wspiera ISIS od ponad roku, USA i NATO przymykają na to oczy z uwagi na silną geopolityczną pozycję Turcji. Państwo Islamskie bez pomocy Turcji najprawdopodobniej już dawno zostało by zgładzona przez Assada i Rosję.

  Dziennik Today’s Zaman pisał na początku tego roku, ż:
  „ponad 100.000 fałszywych paszportów tureckich wydano bojownikom ISIS.” Czy Turcja wszystkim będzie chciała zamknąć usta?”

  asdfg

 8. jaroslaw said

  TO JEST JEDYNY ROZSĄDNY FRANCUZ:
  „Były doradca Nicolasa Sarkozy’ego, Maxime Tandonnet, na łamach francuskiego dziennika „Le Figaro”:
  Osiągnąłem już taki poziom obrzydzenia i odrazy, że najchętniej bym milczał. Ale sumienie mi na to nie pozwala. Ogromna fala imigrantów, głównie młodych mężczyzn, ucieka z Iraku i Syrii do Europy, pozostawiając za sobą garstkę kobiet, jazydek, które w ich miejscu walczą z Państwem Islamskim. Kobiety walczą, a mężczyźni uciekają. Fajnie, co? A Europa rozlewa łzy nad tymi mężczyznami i szeroko otwiera im swoje drzwi. Jazydki i chrześcijanki są więzione przez Państwo Islamskie, publicznie gwałcone i torturowane. Sprzedaje się je w niewolę. I gdzie są feministki? A gdzie obrońcy praw człowieka? Europa sączy obłudę, tchórzostwo, ślepotę, do tego stopnia, że robi się od tego niedobrze. To, że Europa na coś takiego pozwala, na takie barbarzyństwo, to hańba absolutna! Polityka, chęć do działania, do podejmowania decyzji, zdechła w Brukseli już dawno jak stara opona. Zastąpił ją tani moralizm propagowany przez najgorszych klaunów. Dziękujemy droga Komisjo, jesteś aż za dobra dla nas. Dziękujemy. Bruksela domaga się, by nasze (francuskie-red.) gminy przyjęły 36 tys. imigrantów, jakby nie miały ich już wystarczająco. Każdy poucza każdego. Papież Franciszek (i mówię to z największą przykrością) robi dokładnie to samo. Poucza nas, katolików, ilu muzułmanów powinniśmy przyjąć. Jednocześnie nie zająknął się słowem o mordowanych na Bliskim Wschodzie chrześcijanach. Jak to możliwe, że Watykan nie zamienił się jeszcze w obóz dla chrześcijańskich uchodźców? Co tu się dzieje, bo nie rozumiem? — pyta były doradca byłego prezydenta Francji. Jego zdaniem Europa, która „pozwala na mord chrześcijan o dwa kroki od siebie, z tchórzostwa i zaślepienia, jednocześnie chełpiąc się swoją własną dobrocią, rezygnując po drodze ze swoich granic, to Europa, która jest w trakcie poddania się najgorszemu rodzajowi totalitaryzmu i niewolnictwa, którym jest islam. To Europa u końca swojej drogi — dodaje Tandonnet. Najgorszymi hipokrytami, uważa politolog i historyk, są Niemcy

 9. W Kanadzie też rządzą żydzi i Ukraińcy a pomoc dla ISIS to dla Kanady normalka said

  Rosja zwróciła się do Kanady z powodu wycieku do sieci danych rosyjskich lotników

  Na jednej ze stron internetowych, która znajduje się pod jurysdykcją Kanady zostały opublikowane portrety oraz dane osobowe rosyjskich pilotów, którzy biorą udział w operacjach Rosji w Syrii. Strona rosyjska zwróciła się do władz Kanady z prośbą o usunięcie tych danych.

  Rosja zwróciła się do władz Kanady z prośbą o usunięcie danych o rosyjskich pilotach biorących udział w operacji antyterrorystycznej w Syrii ze strony internetowej, która znajduje się pod jej jurysdykcją.

  W Ottawie na razie „zastanawiają się”, opowiedział dyrektor departamentu ds. nowych wyzwań i zagrożeń MSZ Rosji Ilja Rogaczew.

  „Już zwróciliśmy się do odpowiednich władz Kanady, aby usunięto te dane. Kanadyjskie władze na razie rozmyślają” – powiedział Rogaczew występując na posiedzeniu Rosyjskiej Rady Społecznej ds. współpracy międzynarodowej i dyplomacji publicznej.

  Podkreślił on, że Moskwa będzie kontynuować naciski w celu usunięcia tych danych z internetu.

  http://pl.sputniknews.com/

 10. Alina said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: