Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Chanuka bluźnierstwem przeciw Chrystusowi, agresją zbrojną przeciw Polsce.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-07

† † †

Laudetur Iesus Christus

hanuka w sejmie

Palenie chanukowych świeczek w Polsce jest apostazją i zdradą stanu.

Dziś zapalono w Warszawie i innych dużych miastach iluminacje świąteczne na przeróżnych, ale najważniejszych polskich skupiskach.

W tej fałszywej, świętokradczej atmosferze święta nieświadome polskie goje wyszły na ulice i zaczęły świętować – mimo okresu adwentu, który tego zakazuje!

To co widzimy, to celebrowanie faktycznie najważniejszego święta w Polsce w ciągu całego roku. Ale nie jest to świętowanie chrześcijańskie – jak myślą ci prości ludzie – ale świętowanie żydowskie. W okres naszej adwentowej zadumy i oczekiwania weszli żydzi – typowo sobie bezczelnie – ze swoim żydowskim świętem „chanuka” (Chanukkah), które skutecznie zagłusza, a nawet wyniszcza okres Świąt Narodzin Zbawiciela.

Tak!

Najważniejszym, pierwszym świętem w Polsce obecnie jest właśnie chanuka, a i nie ma drugiego takiego święta, które byłoby celebrowanie tak powszechnie i tak wysoko przez: Prezydenta, Sejm i liczne państwowe instytucje. A w ramach tego wrogiego nam kultu nie ma słowa protestu przeciw niemu – co czyni ten żydowski kult „prawdziwie świętym” i wśród  Polaków.

Żydzizm ten jest obecnie pierwszą religią w Polsce i takie świętowanie chanuki jest tego dowodem. Chrześcijaństwo zaś stało się w Polsce sprawą prywatną i w przeciwieństwie do chanuki, ważne jest, aby nie było obnoszone publicznie, co już widać gołym okiem.

Te wszechobecne „adwentowe” iluminacje, to właśnie nic innego jak iluminacje święta chanuki, a nie Świętego Mikołaja, czy tym co gorsze, Święta Narodzin Dzieciątka Bożego, bo przecież mamy dopiero adwent, a nie Święto, które jeszcze nie nadeszło.

Żydzi manipulując świadomością polskich gojów, podszywają się pod Święta Bożego Narodzenia i przyuczają Polaków do świętowania chanuki, czyli podstępnie w miejsce Kultu Chrystusa Narodzonego podsuwają gojom kult żyda, jakim przecież jest nie tylko chanuka, ale każda uroczystość żydowska.

Samo zaś celebrowanie chanuki, to nic innego jak świętowanie żydowskiego władztwa na gojami, a jak motywują liczni publicyści na Zachodzie, jest to po prostu propagowanie żydowskiego ludobójstwa na gojach.

Tak czy owak – jak wielokrotnie wszyscy zauważyli – symbolem chanuki jest między innym menora. Menora siedmio- lub dziewięcioramienna jest godłem Izraela oraz jego wielu służb siłowych w tym Mossadu, który totalnie infiltruje polski aparat władzy. Oddawanie honorów wobec cudzych insygniów państwowych jest niedopuszczalne w naszej kulturze militarno-mentalnej, w psychice, w honorze Urzędu i honorze Żołnierza, bo oznaczapodporzadkowanie się depozytariuszowi tego godła, a co jest jednoznaczne z upadkiem lub zdradą stanu.

Żadnemu władcy czy urzędnikowi państwowemu – i nie tylko w Polsce, a w jakimkolwiek państwie europejskim – nie wolno uczestniczyć w podobnych uroczystościach, pod rygorem oskarżenia o zdradę stanu, a co musi się spotkać z najsurowszym wymiarem kary ze strony Państwa i Narodu.

A nie tylko, samo już choćby – jedynie – zaoferowanie królowi, prezydentowi czy dowódcy świętowania chanuki, palenia świeczek i podobne, jest oznaką żydowskiej wyuzdanej bezczelności, zniewagi powagi władcy i jego państwa, w którym chanuki mają być świętowane, jest to żydowskie policzkowanie osoby publicznej, której podaje się świeczkę chanukową do zapalenia – im wyższa pozycja w państwie, tym większy policzek i zniewaga urzędu.

W Polsce, kraju kiedyś katolickim, dyscyplina nauczania katolickiego zabraniała wiernym brania udziału w uroczystościach religijnych innych religii pod rygorem ex-komuniki. Widzialny Kościół Święty został jednak zlikwidowany na Soborze Watykańskim Drugim. W miejsce kultu Trójcy Przenajświętszej wprowadzono kult boga, którym faktycznie jest żyd. Żyd czy jako jednostka, czy jako społeczność – to jest bez znaczenia, gdyż chodzi tu o kult judaizmu (żydzimu), który to żydzizm nie jest ani jednostką, ani zbiorowością, ani „systemem”. I przykładanie naszego europejskiego sposobu myślenia do żydowskich tajemnic nie ma najmniejszego sensu, gdyż brak tam kompatybilności pojęć między naszym, europejskim aparatem pojęciowym, a żydowskim sposobem myślenia czy systemem pojęć lub wyrażeń.

Kiedy więc zlikwidowano Kościół, udało się również odrzucić w pełni – za jednym zamachem – jego nauczanie. I wprowadzenie kultu żydowskiego w miejsce kultu katolickiego – również na nawie państwowej w Polsce – było tylko kwestią czasu. W ramach przyspieszenia tego procesu kultu żydzizmu rozpoczęła się kampania walczenia z krzyżami, wypędzenie Karmelitanek z Oświęcimia i podobne.

A nie chodzi tu o „laicyzację państwa”, jak się oszukańczo twierdzi, ale o jego dechrystianizację, to celem utworzenia miejsca dla jego judaizacji, o zlikwidowanie państwa wyznaniowego katolickiego i zastąpienie go państwem synagogą. Jest to o tyle ułatwione, że w bezprzykładnie sterroryzowanym społeczeństwie polskim, kultów żydowskich nikt w Polsce nie zwalcza, bo jest to „antysemityzm” i polskie wystraszone goje boją się tej etykiety tak dalece, że nawet oskarżają się nawzajem o tę przypadłość, co wywołuje u żydów niekłamaną satysfakcję.

Pierwszym, który dopuścił się wpuszczenia chanuki do instytucji państwowych był żyd Marek Jurek, który występując 2005 roku w Sejmie – jako marszałek – składał żydom życzenia z okazji ich święta. http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/819marek-jurek-hanukowy-kombatant.

Po tym początku zrobionym przez żyda Marka Jurka nastąpiło sławetne zapalenie świeczek chanukowych w Pałacu Prezydenta przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w 2007 roku.

Za tym skandalicznym, bluźnierczym i zdradzieckim zachowaniem Lecha Kaczyńskiego nastąpiła już cała fala chanukowych bluźnierstw w Polsce i chanuki przedarły się nawet do Sejmu! A co jest czymś niemal szokującym – biorąc pod uwagę to bezczelne, faktyczne zawładnięcie terytorium parlamentu państwa z urządzeniem tam żydowskich religijnych happeningów, co jest chyba bez precedensu w skali świata.

Wszystko, co napisaliśmy powyżej, jest dobrze znane tak z Gazety Warszawskiej jak i innych portali.

http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/673-nie-stawiac-swieczki-w-oknie

 

+

 

Tu i teraz – co najważniejsze – musimy kategorycznie powiedzieć: nie zgadzajmy się na palenie świeczek chanukowych w Polsce!

Nawet jak jesteśmy nie tylko mikroskopijnym portalem, czy jeszcze gorzej – bo głosem wołającego na puszczy – to wyrażamy nasz sprzeciw przeciw chanuce w Polsce: nie zgadzamy się na ten kult w Pałacu Prezydenta, Sejmie, czy gdzie indziej w miejscach publicznych w Naszej Ojczyźnie!

Polska dla Polaków, a nie dla żydów!

To nasza Ziemia, nasza Przestrzeń, nasze Powołanie i żydom nie wolno tu się panoszyć! Jeżeli żydzi nie chcą się podporządkować polskim prawom, które są tylko nam nadaneprzez samego Pana Boga, to my musimy ich do tego przymusić. To MY jestem Państwem od wieków i nasz byt narodowy jest tu od zawsze, a żydzi są jedynie nienawistnymi nam przyjezdnymi.

Pozostając tylko przy tym problemie agresji żydowskiej – w postaci omawianej chanuki w Polsce – wyliczmy podstawowe powody, dla których nie możemy pozwolić Prezydentowi czy Sejmowi na udział w tym najeździe i bluźnierstwie.

 1. Chanuka jest kultem sprzecznym z chrześcijaństwem i nie może być tolerowana przez Polaków jako wciąż katolików.
 2. Chanuka wyraża formalną agresję obcego państwa (władzy) na terenie jurysdykcji polskiej.
 3. Chanuka jest powszechnie znanym symbolem żydowskiego ludożerstwa w świecie i w blasku jej świeczek żydzi od Monsanto, przez żydowskie szczepionki, po zatrute produkty z Chin wywołują masowe zachorowania wśród całych społeczeństw.
 4. Żydzi przystąpili do likwidacji Izraela (wypędzenia żydów) – pozostanie on jako państwo symboliczne bez żydów, których planuje się przenieść do Europy, a głównie do Polski i ta żydowska symbolika chanuki ma ułatwić żydom osadnictwo w Polsce.

Powtarzamy: nie wyrażamy zgody na uczestnictwo Prezydenta Andrzeja Dudy w chanuce, nie pozwalamy na chanukowe happeningi w Sejmie czy innych urzędach, nie pozwalamy na chanukowe iluminacje na jakimkolwiek placu publicznym w Polsce – My Środowisko Gazety Warszawskiej.

A pomimo to, że jesteśmy środowiskiem bardzo małym, to tym zakazem ryzyka śmieszności się nie boimy. Bo zakaz ten, obciążony ekskomuniką, nie od nas pochodzi, ale od Pana Boga. My Gazeta Warszawska w obliczu obecnego braku odpowiedzialnego kapłaństwa katolickiego ten zakaz jedynie werbalizujemy, a który jest ważny na zawsze i wobec każdego.

Każdy katolik musi ten zakaz pamiętać, głosić go wobec innych i według tego postępować.

 

 

In Christo

Krzysztof Cierpisz

06-XII-2015

+++

http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/2741-chanuka-bluznierstwem-przeciw-chrystusowi-agresja-zbrojna-przeciw-polsce

Komentarzy 13 to “Chanuka bluźnierstwem przeciw Chrystusowi, agresją zbrojną przeciw Polsce.”

 1. Kwal said

  Mam nadzieję, że Pan Duda w tym cyrku nie uczestniczył ? Bo Pan Kaczyński Lech i Gajowy uczestniczyli ?

 2. Każdy synkretyzm nie wyłączając religijnego ma swoje PUŁAPKI!!!

 3. pugnus said

  Chwileczke ,to nie jest zadna Chanuka ,czy cos w tym rodzaju,…. tylko coroczne cwiczenia w ramach BHP sytuacji przerwania doplywu pradu ,przy jednoczesnej awarii rezerwowego agregatu pradowtworczego!

 4. Prawda nas wyzwoli said

  Międzynarodowa koalicja przez pomyłkę zaatakowała syryjskich żołnierzy

  Siły powietrzne koalicji przeprowadziły nalot na magazyn z amunicją syryjskiej armii w prowincji Dajr az-Zaur na wschodzie kraju, w czego wyniku zginęło czterech żołnierzy syryjskiej armii, jeszcze 16 zostało rannych – poinformowało RIA Novosti źródło z syryjskiego narodowego ruchu oporu.

  „Nalot został przeprowadzony na magazyn z amunicją syryjskiej armii w prowincji Dajr az-Zaur. Według naszych danych, zginęło 4 wojskowych, 16 zostało rannych. Dwa czołgi zostały uszkodzone. Tutaj pracowało lotnictwo międzynarodowej koalicji” — powiedział informator agencji.

  Koalicja z USA na czele przeprowadza ataki na pozycje PI w Syrii od września 2014 roku bez zgody RB ONZ. Od 30 września Rosja na wniosek prezydenta Baszara al-Asada rozpoczęła punktowe naloty na obiekty Daesh (Państwa Islamskiego) i Dżabhat an-Nusry w Syrii.

  http://pl.sputniknews.com

  Historia interwencji USA (w obronie demokracji, oczywizda) to jedno wielkie pasmo „pomyłek” i „strat kolateralnych”, gdzie giną niewinni cywile albo formalni sojusznicy. Pozostawia to pole do domysłu, czy chodzi o kryminalną nieudolność, czy równie kryminalną celowość takich działań.
  Możemy sobie tylko wyobrazić reakcję mediów głównego ścieku czy polityków, gdyby taka pomyłka przydarzyła się Rosjanom,
  Admin

  https://marucha.wordpress.com/2015/12/07/miedzynarodowa-koalicja-przez-pomylke-zaatakowala-syryjskich-zolnierzy/#comments

 5. gość said

  http://www.prawy.pl/z-kraju/11660-prezydent-andrzej-duda-zapali-swiatelko-chanuka

 6. Hela said

  Współczuję Panu, Panie Krzysztofie. Widać że Pana pojęcie na temat świąt Żydowskich jak i Chrześcijańskich, a także znajomość podstaw ich obydwu czyli Pisma Świętego. Jest znikoma. I nie przemawia przez Pana miłość czy chęć przekazania wartości Pana wyznania tylko zwykła nienawiść.

 7. x.x.x said

  Następny czort

  https://wirtualnapolonia.com/2015/12/07/chanuka-bluznierstwem-przeciw-chrystusowi-agresja-zbrojna-przeciw-polsce/

 8. Piotrx said

  Re 6: A co niby ma mieć wspólnego talmudyczne swięto Chanuka z Chrześcijaństwem czy z Pismem Świętym ?

 9. Guść said

  @6 no ja nie mogę…

 10. Realista said

  Niestety, pan Duda czynnie uczestniczył w tym obcym rytuale, wraz z małżonką oraz przedstawicielami swej kancelarii. Nic się nie zmieniło, wszak od wieków tym krajem nie rządzą już Polacy. Przykre i przerażające.

 11. Luk said

  A czy nie uważacie, że zwycięstwo monoteizmu nad deizmem w czasach okupacji Judei przez Greków jest ważnym świętem również dla Katolików? Wszak Żydzi przed Chrystusem wierzyli w tego samego Boga, co i my teraz. Nawet przed II soborem Stary Testament był częścią katolicyzmu, a starotestamentowi prorocy to właśnie lud Judei – ci, którzy zwyciężyli wojska greckie i uratowali Jerozolimę. A to właśnie jest świętowane podczas Chanuki.
  Pomijam specjalnie całą polityczną otoczkę – pełna zgoda, że Prezydent nie powinien świętować w Pałacu świąt 0,004% społeczeństwa.

 12. pol said

  biedny autor,jak cierpi straszliwie i dlatego zieje taka nienawiścią (katolicką) do zydów!

 13. PrawdaWasWyzwoli said

  Do autora tego artykułu i wszystkich osób które myślą że tak zwane „Święta Bożego Narodzenia” Są PRAWDZIWE…

  http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/prawda_o_swietach.htm

  Lub wpiszcie w wyszukiwarce: POGAŃSKA GWIAZDKA A BIBLIJNA CHANUKA

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: