Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Całkowity zakaz wjazdu muzułmanów do Stanów!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-08

trump

.

.

Znany z kontrowersyjnych poglądów Republikanin Donald Trump opowiedział się za całkowitym zakazem wjazdu muzułmanów. Myślę, że można go nazwać amerykańskim Korwinem. Pomimo iż uważam taką propozycję za nazbyt radykalną, to jednak cieszę się że świat odchodzi od poglądów lewicowych globalistów.

.

Trump wykorzystał ostatni zamach w Stanach Zjednoczonych, aby wystosować taką propozycję. Nie dziwię się natomiast, że od tych słów odciął się Barak Obama – możliwe, że jakby wyjechał za granicę nie zostałby wpuszczony z powrotem, z czego bym się bardzo cieszył 😉 .

Jakie kroki w sprawie imigrantów podejmie nasza partia rządząca? Czy będziemy płacić Imperium Osmańskiemu za trzymanie u siebie swoich własnych ludzi ? Mam nadzieję, że PiS pod wpływem opinii wyborców odetnie się od zdradzieckiej Unii Europejskiej i będzie prowadzić Polską, Narodową, a nie amerykańską politykę.

https://suwerennarp.wordpress.com/2015/12/08/calkowity-zakaz-wjazdu-muzulmanow-do-stanow/

Reklamy

Komentarzy 6 to “Całkowity zakaz wjazdu muzułmanów do Stanów!”

 1. hartford said

  Trump ma racje ,ochrzcic musilmow i wtedy ich wpuszczac. Angola zdelegalizowala islam
  Nigdzie sie glosno o tym nie mowi a to fakt
  Prosze sprawdic , link ponizej

  http://telewizjarepublika.pl/angola-zdelegalizowala-islam-to-odwet-za-mordowanie-chrzescijan,1038.html?fb_comment_id=1414237292145227_1703443889891231#f2eb41d36

 2. Mimi said

  Do Hartford: Z tych emocji zamiast „Angola” wyszła mi „Angela”. Ale tylko tak w pierwszym momencie. Już jestem w domu.

 3. gość said

  W serialu Simpsonowie już 15 lat temu przewidziano prezydenturę Donalda Trumpa

 4. Rządząca kasta ŻYDOWSKA w USA i Europie GENERATOREM konfliktów z muzułmanami ! said

  DLACZEGO dopiero od 2001 roku muzułmanie tak ZNIENAWIDZILI „Amerykę lub Francje” i organizują krwawe ZAMACHY tam gdzie pełną gębą rządzi KASTA ŻYDOWSKA lub żydo-MASOŃSKA !?

  Odpowiedz dla UCZCIWYCH ludzi NIE tuszujący ŻYDOWSKIEGO LUDOBUJSTWA na Arabach muzułmanach jest OCZYWISTA :

  Muzułmanie byli i są emigrantami do USA od początku jest powstania w 1776 roku, budowali swoje meczety i NIE mieli powodu organizować zamachów, aż do momentu kiedy Arabii zaczęli być MASOWO zabijani przez ŻYDÓW za pomocą państwa w Palestynie tzw. „Izrael” oraz wynajmowanej armii największych LUDOBUJCÓW ateistów XXI wieku czyli tzw. „United States Armed Forces” oraz NATO które były i są zbrojnym ramieniem ŻYDOWSKIEJ międzynarodowych KRWAWYCH szowinistycznych masońskich mafii „B’nai B’rith International” oraz World Jewish Congress.

  Donald Tramp i WSZYSCY pozostali kandydaci na Prezydenta żydo-masońskiego USA są politycznie POPRAWNI wobec jednego najważniejszego FAKTU, i się strasznie BOJĄ otwarcie OŚWIADZCZYĆ, że źródłem tak wielkiej ostatnio wygenerowanej NIENAWIŚCI muzułmanów do USA i innych państw, które są trzymane w żelaznym uścisku politycznym przez NAJWIEKSZYCH bandytów światowych, czyli kasty ŻYDO-MASONÓW którzy zajadle ZABIJAJĄ nie tylko muzułmanów ale też chrześcijan !

  ŻYDO-media centralnego medialnego ścieku w tym żydowskim zbankrutowanym poyebie USA absolutnie nie informują, że ŻYDOWSKA rządząca KASTA w USA wydała kilka tyugodni temu ROZPORZADZENIE, aby do USA NIE wpuszczać emigrantów Syryjczyków, którzy deklarują że są CHRZEŚCIJANAMI czyli to USA zarzadzane w 100% przez ŻYDO-masonów nakazało DYSKRYMINOWAĆ chrześcijan w Ameryce i specjalnie dodatkowo UPRZEWILIJOWAĆ prawnie żydowski JUDAIZM !

  Żydowska centralna MELINA „biały dom” wydała zarządzenie na całe USA, że w każdym mieście, wsi i osiedlu w CENTRALNYM miejscu KAŻDEGO większego skupiska ludzkiego lokalne władze MUSZĄ kupc WIELKĄ judaistyczną MENORĘ(świecznik)na kosz amerykańskiego podatnika, a zapalenie pierwszej judaistycznej świeczki(lub żarówki) na tej zajebistej MENORZE MUSI się odbywać przy asyście lokalnych władz świeckich.

  „Trump’s Deck Of Jewish Cards”:

 5. tiro said

  A my przyjmiemy Muzułmanów! Nie pozostaje nic innego jak zdobywać informacje gdzie rząd zamierza ich zamieścić oraz nie dopuścić do tego żeby je zamieścił!
  http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/12/wygrana-merkel-polska-zmuszona-przyjac-imigrantow-decyzja-jest-nieodwracalna-wideo-00678829.html

 6. Alina said

  https://marucha.wordpress.com/2015/12/10/baba-wanga-ktora-przewidziala-islamski-potop-stala-sie-gwiazda-europejskich-mediow/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: