Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

W obronie demonkracji.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-08

ONI W SOBOTĘ 12 GRUDNIA NA MANIFESTACJI W WARSZAWIE BĘDĄ BRONIĆ SWOJEJ DEMONRACJI.

Demonkracja

Reklamy

Komentarzy 31 to “W obronie demonkracji.”

 1. basia said

  Dobudować kryminał,natychmiast.Banda zbirów.

 2. x.x.x said

  Czy na zdjęciu to po PGR-owskie sieroty ?

 3. adam ryglowski said

  A dlaczego nie ma czerwonego tła ?
  A przy okazji ,- dlaczego nie ma KUTEJ KRATY przed tymi gościami ?

 4. Jerzy Tatol said

  A 13 grudnia?

  Komu się kojarzy 13 grudnia z Wolnością i Solidarnością?
  Kiedy czytam ogłoszenia o marszu pod tą nazwą w dniu 13 grudnia to się zastanawiam czy „ktoś kpi czy o drogę pyta”? Na taki dzień zasługuje raczej nazwa: PRECZ Z DEMO(NÓW)KRACJĄ! Rządami demonów rodem ze „stanu wojennego” i „okrągłego stołu”.
  Taka demonstracja jest potrzebna ale pod hasłami na transparentach i banerach:
  – ANULOWAĆ „GRUBĄ KRESKĘ” MAZOWIECKIEGO czyli odtajnić zbrodnie bezpieki PRL,
  – OPUBLIKOWAĆ ANEKS DO RAPORTU O LIKWIDACJI WSI czyli ujawnić udział „baronów” partyjnych i esbeckich w rozkradaniu Polski,
  – ROZLICZYĆ WSZYSTKIE ZBRODNIE DOKONANE NA POLSCE I POLAKACH W LATACH 1945 DO DZIŚ!
  Pod takimi żądaniami każdy Polak może maszerować z podniesionym czołem w dniu 13 grudnia!!

 5. Kwal said

  A co Szanowni Internauci na To ? Andrzej i Agata Dudowie wzorem poprzednich głów państwa polskiego wezmą udział w uroczystości zapalenia światełka chanukowego rozpoczynającej jedno z najważniejszych żydowskich świąt, upamiętniające cudowne wydarzenie, do jakiego doszło podczas powstania Machabeuszów.Uroczystość zapalenia światła chanukowego nastąpi o 9 grudnia 2015 roku (środa) o godz. 18.00 w Pałacu Prezydenckim. Wezmą w niej udział przedstawiciele społeczności żydowskiej w Polsce. Podczas uroczystości planowane jest wystąpienie Prezydenta RP. Udział prezydenckiej pary w inauguracji tego święta stanowi kolejny dowód na wysoką pozycję społeczności żydowskiej w Polsce.

 6. Ali Baba said

  ad 5.:”wysoką pozycję społeczności żydowskiej w Polsce.” CO ZA PIĘKNE EUFEMISTYCZNE OKREŚLENIE..

 7. Jeszcze Polska nie zginęła.... said

  Tomasz Lis skarży się w niemieckiej telewizji ARD (cały program)

 8. marywg : said

  Emerytura Krzywonos to prezent od Tuska. „Za szczególne osiągnięcia”.To nie świadczenie ZUS jest głównym składnikiem emerytury Henryki Krzywonos, która co miesiąc w wysokości ponad 6 tys. złotych wpływa na jej konto. Okazuje się, że była tramwajarka zawdzięcza ją Donaldowi Tuskowi – ustalił dziennik „Fakt”. Z oświadczenia majątkowego byłej tramwajarki a obecnie posłanki Platformy Obywatelskiej Henryki Krzywonos wynika, że co miesiąc dostaje świadczenie emerytalne w wysokości 6230 zł. Internet zawrzał na wieść o takiej emeryturze, bo ścieżka zawodowa Krzywonos w żaden sposób nie uzasadnia tak wysokiej emerytury.
  Dziennik „Fakt” twierdzi, że znalazł rozwiązanie tej zagadki. „Była działaczka opozycji tak wysoką emeryturę zawdzięcza byłemu premierowi Donaldowi Tuskowi, temu samemu, który podniósł Polakom wiek emerytalny” – pisze tabloid.

  W lipcu 2009 roku Tusk miał przyznać Krzywonos dodatkową specjalną emeryturę w wysokości 3500 zł. Szef rządu ma możliwość przyznania takiej emerytury za szczególne osiągnięcia i Donald Tusk najwyraźniej uznał, że takie właśnie ma na swoim koncie była tramwajarka.

 9. z sieci said

  Od niedawna wiemy już, kto w Polsce tak naprawdę rządzi. A więc nie jest to Sejm, nie jest to Senat, nie jest to wreszcie Prezydent wybrany przez naród ani nie jest to Rząd RP. Nie jest to nawet sam Prezes Kaczyński, jak niektórzy uparcie powtarzają. Okazało się, że nad wszystkim króluje jeszcze inna władza. To władza jakiegoś absolutu. Nikt nie może tego absolutu ruszyć, nikt nie może go zaskarżyć, nikt nie może go podważyć. Nikt tej władzy absolutnej w żadnych wyborach nie wybierał, mało tego ona nawet nie była nigdy poddana pod wybór społeczeństwa. Ale może rządzić absolutnie – może torpedować wszystkie posunięcia czy reformy rządu, który ma mandat od społeczeństwa. Może nawet pozbawić władzy Prezydenta RP – także wybranego przez naród. Władza absolutna może – wbrew zasadom funkcjonowania władzy sądowej w normalnych demokracjach – opracowywać sobie ustawy dotyczące swego własnego stanowiska i może z tymi ustawami robić co jej się podoba. Niech no by tylko jakaś inna władza – ustawodawcza na przykład – dokonała jakichś poprawek do takiej ustawy, niekorzystnych dla władzy absolutnej. Raz – dwa – i już władza absolutna orzeknie sobie, że te poprawki w ustawie, którą sama sobie opracowała, są niekonstytucyjne. I koniec – nic tam Sejm, nic tam naród skoro absolut tak sobie życzy. Naród może sobie wybierać jak głupi a nad suwerrenem i tak będzie sterczał absolut, który to wszystko ma w głębokim poważaniu. Nie tak dawno temu wszyscy widzieli, jak absolut – dość naburmuszony i nadęty – wpadł sobie do Sejmu, odbył konsultację w ławkach sejmowych z PO i Nowoczesną. Całkowicie otwarcie i nawet nie kryjąc się, bo widocznie akurat te partie sobie upodobał. Absolutowi w końcu wolno wszystko. A PiS mówi właśnie, że nie wszystko…
  V z Onetu

 10. Telewidz said

  Oj, chyba PO i „autorytety” podpadły TVN-owi, bo dziś w Faktach poinformowano, że za czasów koalicji PO-PSL rząd nie wykonał aż 49 wyroków TK – ba, informacja o tym wciąż wisi na stronach TK. Co więcej, dziennikarze TVN pozwolili sobie na drwiny z „autorytetów” pytaniami, czemu „autorytety” milczały, gdy PO-PSL nie wykonywała wyroków, a teraz ujadają, mimo, że TK jeszcze nawet nie napisał uzasadnienia, więc nie bardzo jest co publikować w Dzienniku Ustaw… Że co? Że wy nic takiego w Faktach nie widzieliście? Pewnie akurat wyszliście do kuchni po kanapki, gdy puszczali reportaż o tym, tak samo jak ja, bo ja też nie widziałem, a przecież musieli pokazać Całą Prawdę Całą Dobę. W przeciwnym razie okazałoby się, że manipulują, zamilczają, czyli są nierzetelni, a to przecież wśród dziennikarzy TVN niemożliwe…

  Hahahahaha!

 11. z forum gajowego Maruchy said

  marrkerr said
  2015-12-08 (wtorek) @ 12:45:11

  Ten świat to jednak jest mały. Okazuje się, że autor słynnego materiału o Polsce, który nadano w CNN jest przyjacielem ze studiów pani Applebaum, czyli żony byłego ministra Sikorskiego.

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/msz-komentuje-material-cnn-o-polsce,601061.html

 12. Bronisław said

  Re: 5. Pan Kwal pyta: „A co Szanowni Internauci na To ? Andrzej i Agata Dudowie wzorem poprzednich głów państwa polskiego wezmą udział w uroczystości zapalenia światełka chanukowego rozpoczynającej jedno z najważniejszych żydowskich świąt,…” oraz oznajmia: „Uroczystość zapalenia światła chanukowego nastąpi o 9 grudnia 2015 roku (środa) o godz. 18.00 w Pałacu Prezydenckim”.
  A czy powyższe informacje nie świadczą jasno o tym, iż żyjemy – chociaż oficjalnie tego nie ogłoszono – w Judepolonii?!!!

  Pana Kwala gorąco pozdrawiam!

 13. Alina said

  8 policjantów w kamizelkach kuloodpornych na jednego Ptaka

 14. Bronisław said

  Re: Pan Jerzy Tatol oświadcza: „Kiedy czytam ogłoszenia o marszu pod tą nazwą w dniu 13 grudnia to się zastanawiam czy „ktoś kpi czy o drogę pyta”? Na taki dzień zasługuje raczej nazwa: PRECZ Z DEMO(NÓW)KRACJĄ! Rządami demonów rodem ze „stanu wojennego” i „okrągłego stołu”.”
  A czy te demony nie stały za wszystkimi rewolucjami (zaprowadzenie demokracji to fundamentalny ich cel) od końca Średniowiecza?!!! Jestem przekonany, że wkrótce przyjdzie Nam boleśnie i tragicznie odpokutować grzech zaniedbania, iż dopuściliśmy do obecnego politycznego stanu Naszego Kraju (kraje zachodnie przeżyją to wiele boleśniej) poprzez rezygnację z hierarchicznego (naturalnego) porządku władzy, zgodnego z Cywilizacją Łacińską!!!

  Panu Jerzemu Tatolowi życzę dobrego zdrowia!

 15. Alina said

  W filmie jw. – w 13 G. Braun ostrzega przed obecnością J. Gowina w nowym rządzie, mówiąc o nim (ok. 1 godz 30 min) jako o kreaturze, która jako min obrony narodowej w 2010 zapewniał z trybuny sejmowej, że nie było nacisków na rodziny w sprawie otwierania trumien. Jego kariera świadczy o przynależności do loży i zapewne naciskach na J. Kaczyńskiego aby ten człowiek był w polskim rządzie.

 16. izi876 said

  A co Szanowni Internauci na To ? Andrzej i Agata Dudowie wzorem poprzednich głów państwa polskiego wezmą udział w uroczystości zapalenia światełka chanukowego rozpoczynającej jedno z najważniejszych żydowskich świąt, upamiętniające cudowne wydarzenie, do jakiego doszło podczas powstania Machabeuszów.Uroczystość zapalenia światła chanukowego nastąpi o 9 grudnia 2015 roku (środa) o godz. 18.00 w Pałacu Prezydenckim. Wezmą w niej udział przedstawiciele społeczności żydowskiej w Polsce. Podczas uroczystości planowane jest wystąpienie Prezydenta RP. Udział prezydenckiej pary w inauguracji tego święta stanowi kolejny dowód na wysoką pozycję społeczności żydowskiej w Polsce.

  Ja na to, choć nie cierpię tego j***kiego pomiotu, że taniej jest zapalić im świeczkę i wyjść na ich przyjaciela, niż wybudować muzeum za 100mln zł albo więcej, a poza tym Prezydentowa jest żydówką, z czym się nigdy nie kryła i nazwiska na polskie nie zmieniała, więc chyba ma prawo do tych świeczek… Znacznie gorzej wypada papież Franciszek, nawołujący do miłości muslimów, bo to nasi bracia….

 17. Maciej said

  A co Szanowni Internauci na To ? Andrzej i Agata Dudowie wzorem poprzednich głów państwa polskiego wezmą udział w uroczystości zapalenia światełka chanukowego rozpoczynającej jedno z najważniejszych żydowskich świąt, upamiętniające cudowne wydarzenie, do jakiego doszło podczas powstania Machabeuszów.Uroczystość zapalenia światła chanukowego nastąpi o 9 grudnia 2015 roku (środa) o godz. 18.00 w Pałacu Prezydenckim. Wezmą w niej udział przedstawiciele społeczności żydowskiej w Polsce. Podczas uroczystości planowane jest wystąpienie Prezydenta RP. Udział prezydenckiej pary w inauguracji tego święta stanowi kolejny dowód na wysoką pozycję społeczności żydowskiej w Polsce.
  Nasza kochana Ojczyzna POLSKA zakończyła żywot w1939 roku uświadomcie to sobie
  to jest atrapa .państwa
  chanuki i menora w kościele
  niebawem będą nas nożykami znaczyć

 18. Maciej said

  Czy to Watykan ????

 19. Proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni może służyć do powstania JUDEORZECZPOSPOLITEJ.
  Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,która nie jest uwzględniana w polskiej polityce historycznej.

 20. Joe said

  Maciej ty odrozniasz Chazarow od Zydow…czy tak sobie belkoczesz?

 21. basia said

  Re:Topór.Jak ja CIę kocham.

 22. basia said

  tusek to pewnikiem przed grodzką klęczy,on lubi babo-chłopy,tak,jak i makrelę przeca kocha.:)

 23. Netzach said

  Jakże miło jest czytać pełne miłości posty Prawdziwych Polaków! Aż serce rośnie jak to teraz będzie wspaniale pod tymi nowymi rządami, które zrobiłyby tyle dobrego gdyby nie jakiś wredny Trybunał. Ci sędziowie po prostu zablokują wszystko, bo jakąś Konstytucję podobno mamy. Co to za głupi pretekst? Przecież wiadomo, że kiedy władza chce uszczęśliwić Naród, to Konstytucja nie może mu w tym przeszkadzać! Ale manewr z rozwaleniem opornych sędziów już tyle razy przechodził w historii, że i tym razem się uda. Wzory zresztą mamy bliskie i czasowo i geograficznie na Węgrzech i Białorusi. Uczmy się od lepszych!

 24. Topór said

  Szanowny Panie
  Pisząc ” Czerwone syjonistyczne bydło won do domu” nie oznacza wcale że popieram obecne rząd.
  Zobaczymy…”po owocach ich poznacie”

  Wpisy tego typu nie są rozprawą miłosną i nie będa
  Bo za co mam ich kochać???
  za to że syjonistyczne bydło doprowadziło moją Ojczyznę do ruiny???
  Mamy prawie 1bln US długu!!!

  To co się dzieje to efekt okrągłego stołu który doprowadził Polaków do upodlenia i skrajnej biedy
  Lista działania przeciwko mojej Ojczyźnie jest bardzo długa
  Ostatnie działania PO czy innych polityków to przejaw współczesnego satanizmu.
  „Bądźcie przeklęci na wieki” wy, potomkowie diabła, sługusy lucyfera
  Z gangsterami nie negocjuje się!!!
  …………………………………………………………….
  Na Białorusi nie ma żadnego reżimu
  Reżim jest w Polsce, co wyprawia np polska policja???

  Odwiedzam wielokrotnie miasto Grodno, miasto urodzin mojej matki oraz mojego dziadka, kpt Klimowicz ( zamordowany w mordzie rytualnym w Ostaszkowie ) .
  Ludzie, zwłaszcza starsi są uśmiechnięci i życzliwi, prawie zero produktów trujących w sklepach.
  Zero obcych banków
  Proszę wyłączyć tv a włączyć myślenie.
  Pozdrawiam

 25. Topór said

  odróżniam …odróżniam Drogi Zygmuncie

 26. boba said

  ZŁODZIEJE i ICH OFIARY
  Pani Elżbieta Wieczorek z Wielkiego Bukowca, koło Starogardu Gdańskiego, była działaczka Solidarności internowana w stanie wojennym.W wieku 71 lat ma około 630 zł emerytury i mieszka w starym, wołającym o remont domu bez wygód. Żyje w nędzy w zapomnieniu i upokorzeniu.

 27. Topór said

  Może pomóc w czymś
  http://www.432hz.com.pl

 28. Rysiek said

  Na fotografi sama biedota ciężko od okrągłego stołu im się żyje Palikot samolotu za zapomniał wpisać pewnie go kupił w kiosku Michnikowi padnie gazeta rząd nie będzie go finansowaj petru następny biedny majątek przed wyborami rozdzielil po co i wielu biedaków z fotografi można by opisać nawet BOLEK tam jest widoczny

 29. SPERRRDALĆ wy bolszewicke SQQURWIALE cimosiewicze, nasiłowskie, zoll said

  BANDYTO żydzie Zoll ty zayyebana QURRWO zabij się, ty QURRWO !!!!

  Basti – „Mam Już Dość” (prod. Nestor) KLIP English subtitles

 30. Topór said

  Zoll to wyjątkowa czerwona menda syjonistyczna.
  Co robi Zoll z dr Zbigniewem Kękusiem,
  wraz z tą całą ferajną sędziów i prokuratorów z Krakowa i okolic.
  Z niewinnym człowiekiem!
  NIECH WAS PIEKŁO POCHŁONIE!!!
  WY !!!
  SŁUGUSY LUCYFERA!!!!!!

 31. Jak Prezydent i Rząd mają cokolwiek zrobić ?? tym wszystkim oszustom mafijnym z PO-PSL – opozycja dawała 100 dni – zanim zaczynała ich oceniać – niestety zbyt kulturalnie !! A ta obecna opozycja czyli chamska hołota – co robi ?? Chcą rozwalić Polskę, zniszczyć „ten kraj” – bo oni o Polsce inaczej nie mówią – nie wiem czy poza określeniem „ten kraj” mają jakieś dodatkowe. Nawoływania do protestów, awantury o opublikowanie tej parodii orzeczenia TK, wzywanie do zamordowania przywódcy wybranej przez Polaków partii, wzywanie UE o interwencję zbrojną, wzywanie Polaków do wojny z własnym rządem i prezydentem /drugi Majdan/- co jeszcze ?? To nie są ludzie chcący demokracji !! To bandyci – nawołujący do destabilizacji i zniszczenia kraju !!! Może dalibyście rządowi i Prezydentowi – szansę na rządzenie !!! Ten rząd, jak był opozycją zachowywał się jak ludzie cywilizowani !! Okazuje się, że Polską rządzili bandyci – patrząc kto zamierza protestować przeciw obecnej władzy – to nic innego nie można zauważyć !!! Teraz wiadomo dlaczego Polska jest w ruinie, dlaczego ludzie nie mają pracy, dlaczego dzieci głodują, dlaczego emeryci nie mają za co kupować leków i za co żyć – wszystko ci bandyci zafarnęli i rozkradli !! Teraz też chcą zachować swoje bezkarne złodziejstwa i afery, a nie walczyć o dobro Polski i Polaków – tylko zasłaniają się demokracją – którą dawno zdeptali !!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: