Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Jak to Macierewicz!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-19

W nocy nie w nocy, dorobionym kluczem czy łomem z Castoramy, liczy się fejm na świecie. Nie musicie nas kochać, ważne, że się nas boicie.

Jak to Macierewicz

Rebelia.pl

Komentarzy 10 to “Jak to Macierewicz!”

 1. Art said

  Dusza udawał ducha (czarnego). A WSI trzymało się mocno.I nie wytrzymało.

 2. puls said

  Dobrze zrobił Macierewicz, pochwalam. Drzwi nie otworzyliby mu gościnnie. Miał czekać aż go wespół z mediami zmanipulują na upokorzonego?
  Kolumb pokazał jak rozwiązuje się węzeł gordyjski, jak wiadomo, ciął szablą i węzeł sam się rozwiązał. Tak samo trzeba postępować z obcymi służbami agenturalnymi w Polsce.

 3. Krzysztof said

  On wszystko przejmuje. Nawet polskie nazwisko z Izaaka Singera na Macierewicz. Więc ja NATO won z tym ukrytym żydomasonem.

 4. Młody dobrze doradził :) said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/internauci-komentuja-nocna-akcje-urzednikow-mon/ftrq9b

 5. y said

  „Kolumb pokazał jak rozwiązuje się węzeł gordyjski, jak wiadomo, ciął szablą i węzeł sam się rozwiązał.”
  nie Kolumb a obłąkany sadysta Aleksander Wlk.

 6. puls said

  Do „Y”:
  Dziękuję za sprostowanie. Może spróbuję przejść na jajko. Kolumb potrafił dokonać rzeczy pozornie niemożliwej – postawił jajko na jego ostrym wierzchołku.
  Macierewicz też ma trudne zadanie do wykonania i trzeba z nim trzymać. Nie jestem przekonany spekulacjami na temat jego przodków, on sam nie przyznaje się do żydostwa.
  Obserwuję od dawna to co robi i co mówi i nic nie wskazuje na to aby były to działania Żyda. Faktem jest, że wyglądem nieco go przypomina.

 7. Joe said

  Dusza nie byl duszyczka tylko stronnictwa Rosyjskiego a Prusko-rosyjskiego…ktore spychane jest przez amerykanskie do glebokiej defenzywy….Dlaczego?Bo Rosja a glownie Putin,ma na nich tyle Asow w rekawie ze POrtki i nogi drza im ze strachu jak jaruzelowi POdczas spotkania z JP II-gim w Belwederze…Lek ich uczynil bezuzytecznymi dla NATO….Ich 5 -min minelo. A ten ich KWIK czy KOD i inne odglosy, sa i beda calkowicie ignorowane,,,az ucichna w sposob naturalny..Ale nie POdniecajmy sie, nad wszystkim czuwa Zyd.

 8. puls said

  „Joe”, Żyd czuwa nad wszystkim do czasu tylko. Ten czas zaczyna przemijać. Nigdzie nie jest powiedziane, że Żyd będzie czuwał wiecznie.

 9. Drako said

  A który „polak”przyznał się że jest żydem?Może Borowski,Balcerowicz,Geremek,Bartoszewski,Cimoszewicz,Michnik,Kuroń,Kwaśniewski,Miler i wielu innych.Polecam link żydowscy zdrajcy Polski tam jest ich o wiele więcej wymienionych z wszystkich „elit”które mieszają w w Polsce,polecam też tajny protokół ze spotkania żydów na czele z Bergmanem jak przejąć władzę w Polsce po wojnie.

 10. Chochlik said

  Do Puls
  W pelni popieram to co zrobil minister Maciarewicz. Ale wezel gordyjski to Aleksander Wielki przecial mieczem .Natomiast Kolumb pokazal jak mozna postawic jajko (na twardo zreszta).

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: