Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Soros daje 150 mln na walkę o demokrację w Polsce! Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny.  

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-19

sorosz majdan
Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce.
Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest finansowany ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów.

Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru.
Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.
Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.
W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w manifestacjach na których wykrzykiwali anty imigranckie hasła.
Drugi Majdan w Warszawie – co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru – nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $.
Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”. Szkolenia odbywają się między innymi w Centrum Żydowskim.
„Mowa nienawiści” to doskonały knebel dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą. Z ostatnich informacji które posiadam wynika, że celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Najważniejsza będzie Warszawa. Planowane są naprawdę duże prowokacje i są na to olbrzymie środki finansowe.
Orwelowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów da zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych a to da lewackim rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO.
Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest bardzo niewygodnym partnerem którego trzeba spacyfikować za pomocą powrotu do władzy PO i Nowoczesnej. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji przez KOD Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066.
Oto plany manifestacji Kodu na najbliższą sobotę:
Z funduszy Sorosa sponsorowane są między innymi takie organizacje i programy jak najskuteczniejsi  „łowcy mowy nienawiści”:

Jednym z ostatnich dzieł tego światowego obrońcy demokracji jest ten oto spot >> youtu.be/N_pptoMvdao

A tu sam bohater dywaguje o nowym światowym ładzie który ma być realizowany >> youtu.be/jFjMqujinXk

 

ABC KODU najlepiej ilustruje poniższy obrazek.

 

Rozumiem wszystkich tych którzy protestują bo mają właściwe czyli „słuszne pochodzenie” a także tych którzy tracą lub lada chwila stracą koryto. Nie rozumiem natomiast sporej ilości otumanionych Polaków którzy występują w tym cyrku jako tzw. pożyteczni idioci. Mam nadzieję, że jeśli sprowokowane zostaną jakieś pierwsze rozróby na ulicy to szefowi MSW nie zadrży ręka i natychmiast spacyfikuje tę bandę za działalność terrorystyczną.

Dla narodowców idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby policja przynajmniej przestała chronić te manife i dała wolną rękę do działania sekcjom sportowym kibiców i Ruchu Narodowego. A tak na poważnie chociaż wymiana opinii między kodomitami a narodowcami byłaby doskonałą formą perswazji dla lewaków to trzeba zachować spokój na ulicach i nie dopuścić do prowokacji bo to dałoby argumenty dla potencjalnej niemieckiej interwencji w Polsce.

 

Grzegorz Nowak

serwis giełdowy amerbroker.pl 

http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176

 

Komentarzy 28 to “Soros daje 150 mln na walkę o demokrację w Polsce! Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny.  ”

 1. Prawdaaaaa said

  Drodzy państwo skupcie się na chwilę – 90% mediów w Polsce w rekach niemieckich (wygoglujcie sobie jak nie wierzycie) i nawet te lokalne gazety, portale samorządowe itp.itd. nie są w polskich rękach.
  A wy ciągle wierzycie, że jak coś będzie niezgodne z linią niemiecką to napiszą o Polakach dobrze? Dobrze to napiszą media niemieckie jak PO wyprzeda co się da, pozbędzie się węgla, atomu nie wybuduje, żeby kupować energię z Niemiec, bo maja spore nadwyżki albo wyprzeda polskie lasy, pod którymi mamy minerały jak choćby złoto etc. Dla nich „dobrze” będzie i tak będą pisać jak już ” durnych polaczków” kompletnie ubezwłasnowolnią na swojej ziemi za pensję 1300 zł i wykorzystają po 250 godzin miesięcznie jak ma to dzisiaj miejsce. Każda próba sprzeciwu, innego zdania budowy państwa i podmiotowości spotka się z krytyką państw najeźdźców… niech żyje jak najdłużej nasz Prezydent Andrzej Duda i nasz nowy Polski Rząd !!!

 2. adam ryglowski said

  Nie mogę skomentować tego co na wstępie.
  Mój dziadek za ocenę narodowościową sądu, który ścigał go za brak dostaw furażu dla mieszkańców W.M. miał na grzbiecie komornika jeszcze w 1961 r.
  Mój ojciec w międzyczasie na nieopatrzne pytanie komisji poborowej do wojska , co myśli o (byłym) aktualnym systemie (lata ’50) został uwolniony od „kamaszy”.
  Ja na razie czekam na tych , co RĄBNĘLI mi emeryturę od ponad roku

 3. Bak said

  „Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe” (?)

  Problem w tym że nie jest ścigany, jest wrecz przeciwnie. JEST ODZNACZANY !

  Ciekawe przedstawienie zasad gry Sorosa: https://www.youtube.com/watch?v=6_xXh2T6hVI (Co? Kamień.)

  Pozdrowienia

 4. MANIPULACJA jest elementem działania KAPITAŁU SPEKULACYJNEGO.

 5. Marys said

  Ile lat ma ten Soros ? Czy on jeszcze zyje ?

 6. alfredoni said

  KOD to zdrajcy narodu , Polacy szybko zrobią z nimi porządek.

 7. falkonidas said

  Reblogged this on .

 8. Michał said

  Chcącemu nie dzieje się krzywda.Wężykiem,
  wężykiem.
  Sorosa i jego fundacje na zbity,parszywy ryj wywalili ze swych krajów Putin,Orban,Klaus,Łukaszenka.W Polsce obaj braciszkowie Kaczyńscy wykładali w Fundacji Batorego,dlatego tzw.nasi nie robią krzywdy sponsorowi nienawiści.Widocznie KOD w jakiś sposób Jarosławowi Kaczyńskiemu jest potrzebny.Gdyby tak nie było, dawno Soros i jego fundacje byłyby wyautowane poza Polskę.To samo dotyczy TVP.To Skarb Państwa jest jej właścicielem i wystarczy decyzja Pani Premier,żeby szczekaczkę zamknąć na kłódkę np.do Wielkanocy,bez żadnego uszczerbku dla społeczeństwa.A Lisy,Kraśki,i inną swołocz medialną wysłać na bezpłatny urlopik.

 9. OSTOJA said

 10. Mimi said

  Czy to znaczy, że działania bankiera Petru i reszty targowiczan oraz najemników z Ukrainy (zob. materiały nt. Ukraińców w polskiej policji)
  https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/

  oraz :
  (nt. szkolenia żołnierzy z Ukrainy w Polsce)
  https://marucha.wordpress.com/2015/06/04/szkolenie-nowego-pokolenia-banderowskich-bandytow-w-polsce/

  czy ich działania są legalne? Czy to znaczy, że oni mają jakiekolwiek prawo do przygotowania polskiego Majdanu?

 11. mmmm said

  zaraz…zaraz…
  Prof Kieżun nazwany został przez najbardziej patriotyczne środowiska, pod przewodnictwem historyka Cenckiewicza
  – kapusiem!

  Uważajcie przeto na tych patriotycznych krzykaczy.

 12. gdzie się podział honor Polaka? said

 13. czy wiecie, że oni tam (Sanhedryn) mówią, że wojna stanowi element ładu społecznego..... said

  Zamachy terrorystyczne w Paryżu . Cztery Faki .

 14. sten said

  http://gloria.tv/media/EQgWKvEJ98b

 15. ula said

  Nie wiem kto zlecił napisanie o Sorosie, może to celowe straszenie jak tymi bombami w ministerstwie. Soros to stary trup, ma syna też bankiera ale czy on pójdzie w ślady ojca nie jest oczywiste, młody jest i może nie taki mściwy jak stary soros.

 16. Polacy nie dajcie się zmanipulować rzekomą walką o demokrację !!! To jest walka o zniszczenie Polski i Polaków !! Lewacka żydokomuna pod przewodnictwem Petru – bułgarskiego żyda – za kasę od Sorosa zamierza rozniecić wojnę w Polsce !!! Polska nie ma swoich mediów, i przestańcie wierzyć, że walczycie o demokrację, bo tu chodzi o ogłupienie i zniewolenie Polaków, obalenie rządu PIS-u i odsunięcie od władzy Prezydenta . Popieracie nowoczesną która jest naprawdę zwartą walką: PO-PSL-SLD o utracone koryto, a nie o demokrację dla narodu Polskiego – Polacy mają tu być otumanionym i ogłupiałym mięsem armatnim dla tej lewackiej żydokomuny – właśnie przeciwko Polakom i przeciwko autonomii Polski !! Pomagacie zniszczyć siebie i Polskę biorąc udział pod przywództwem bandy Petru – w tych ich protestach prowadzących do rozlewu krwi w Polsce – tak jak to przeprowadzili na Ukraińskim Majdanie !! Nawet nie widzicie, że walczycie o komunistyczny trybunał konstytucyjny, powołany przez Jaruzelskiego – do usankcjonowania zabijania Polaków w stanie wojennym !!! Naprawdę nie umiecie samodzielnie myśleć !! Rząd i Prezydent chcą naprawić Polskę i postawić przed sądem tych złodziei, którzy skazali nas Polaków na nędzną wegetację, a wy chcecie pomóc bandytom usunąć ten rząd?? Opamiętajcie się ludzie, bo wkrótce nie będzie Polski i nie będzie nas – narodu polskiego – tego chcenie ?? To wam gwarantuje Petru, nowoczesna i cała ta mafia, którą po 8 latach udało się odsunąć od koryta !!! Tego chcecie dla Polski i Polaków ???

 17. ula said

  Jeżeli to o sorosie prawda to powinien zostać pozbawiony odznaczenia Krzyża Komandorskiego z Gwiazdą Orderu Zasługi dla Polski jaki otrzymał od Komorowskiego. (ciekawy Monitor Polski z 15.XI.2012r. p.t. ,,Zbrodniarz międzynarodowy George Soros polskim bohaterem państwowym”).

 18. Michał said

  Ad.17 Jeżeli wczoraj w Warszawie na manifestacji pojawił się JanT.Gross, kanalia bezkarnie opluwająca Polskę i Polaków, to o czym to swiadczy?Jeżeli ta kreatura do dzisiaj nie ma zakazu wjazdu do Polski i nie jest aresztowany i wywalony z Polski na zbity pysk-to kto nami rządzi?
  To jest pytanie czysto retoryczne,niestety.

 19. cotootoo said

  KLAMIECIE, zadne z wymienionych ządań KOD NIE JEST PRAWDZIWE>

 20. NC said

  Tylko naiwni mogą mieć nadzieję, że PiS:

  1. Zdelegalizuje wszelkie organizacje Sorosa.
  2. Zdelegalizuje wszelkie organizacje pozarządowe finansowane z zagranicy.
  3. Zdelegalizuje B’nai Brith.
  4. Zrenacjonalizuje rozkradzione mienie narodowe.
  5. Ukaże złodziei i zagranicznych paserów.

  Jaki jest wspólny mianownik tej listy?

 21. Jarun said

  Polska przeszła spod opieki niemiecką pod opiekę amerykańsko-żydowską co od razu zaowocowało wizytą na Ukrainie i obiecanie rezunom wielomilionowych (bezzwrotnych) pożyczek. A ukraińscy oligarchowie dla swego narodu pokazują figę. Polska nie ma interesu na Ukrainie, jest amerykańską szpicą na Wschodnią Europę. Petru i jego Nowoczesna raptem „wyrosły” i na okrągło są pokazywane w TV. To lansowanie przez mocodawców p. Petru ma też swoją cenę. Ma śpiewać jak mu zagrają.

 22. AV said

  Dzisiaj mnie zbanowała jedna niemiecka – regionalna – gazetka, zwana potocznie Gazetą Wrocławską, a tak naprawdę nazywana Breslauer Zeitung (niemiecki właściciel). Puściłem dwa posty z informacją, która się dzisiaj pojawiała na wirtualnej polonii – zródło: http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176. Gdy postanowiłem, że puszczę trzeciego posta z tym samym linkiem, pojawił mi się czerwony krzyżyk z info, że mój post traktowany jest jako spam… Więc taka to KODowa demokracja…

 23. Ad 16. Dobrze wszystko powiedziane tylko żeby ci co podlegają manipulacji zechcieli to zrozumieć , bo ci co już podlegają „genetycznym uwarunkowaniom”to oni już nie pójdą innym tropem.

 24. Zbrodniarz międzynarodowy George Soros polskim bohaterem państwowym said

  Ponieważ czasu pozostało niewiele nie będę zakładał bloga itp ale pod tekstem podpisuje się. Dlaczego gdy słyszę Petru widzę Petruszew? Ze swej strony dodam deszyfrator. Nie mówcie Nowoczesna bo sami wiecie że tak nie jest. Jest to Nowe… PO i wielokrotnie groźniejsze. Na swoją działalność pobrano ponad miliard złotych z dobrze skrojonych pożyczek SK Banku(afera z KNF w tle). A teraz skąd nazewnictwo. By nie było wątpliwości: Nowo – czes – na. Zamieńmy szyk: Czes czyli czas – na – nowe. Nowe PO? Tylko my to tak postrzegamy. Ilu z Polaków wie co to jest N.W.O.?! Prawdopodobnie Polska jest bastionem/przyczułkiem/sercem i to znów ma się zacząć tu. Nowoczesna inaczej czas na NWO. K****.

 25. uhykuy said

  Mam gdzieś Sorosa. Prezydent i PIS łamią podstawowe prawo w sposób bezczelny i szkodliwy. Dlaczego wybrani prawidłowo 3 sędziowie nie są jeszcze zaprzysiężeni? Trybunał stanu.

 26. uhykuy said

  Trzeba poprosić Kim Dzong Ila, żeby dofinansował PIS….będziecie wtedy szczekać inaczej. Każdy ma prawo finansować co chce. Demokracja w Polsce jest zagrożona, tylko wy faszyści tego nie rozumiecie. Zrozumiecie, jak za kilka-kilkanaście lat PISowski watażka przyjdzie po waszą córkę.

 27. Jan Magnus said

  Ad 25 i 25 spadajcie stąd PO-wskie trolle. Waszyngton koncertowo obalił PO i Komorowskiego wynosząc na ich miejsce swoich więc możecie im zwyczajnie skoczyć. Dopóki realizują interesy Waszyngtonu włos im z głowy nie spadnie. A poza tym idźcie się wypłakać cioci Merkel. Ona takich przyjmuje chętnie i jeszcze im płaci.
  PS. Macierewicz robi porządek z agenturą. Oni to wiedzą i strach ich ogarnia KIEDY ujawni Zbiór Zastrzeżony, czyli nazwiska, pseudonimy, lokalizację, zadania i oficerów prowadzących czynnych konfidentów byłych WSI. Czekam na to ujawnienie bo zaraz sobie zgram na płytę z Sieci i będę rozsyłał komu się da. Tak was wykończymy biedna agenturo śmierdząca ruskimi onucami, pardon! śmierdząca kodem!

 28. Marcin said

  Słuchajcie skoro jesteście dziennikarzami to zgłaszajcie takie rzeczy do organów ścigania. ABW, CBŚ, itp.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: