Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Krzysztof Nagrodzki –Z listów do przyjaciół. I znajomych. Fundacja im. Judasza Iskarioty

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-21

Nie, niekoniecznie trzeba upierać się przy nazwie. Może być: Zrzeszenie. Towarzystwo. Stowarzyszenie. Tak czy siak imię patrona musi być zachowane. To wypróbowany towarzysz. Chociaż nie do końca zahartowany. No, bo wziął i się targnął. Na siebie też. Trudno. Ludzka rzecz. Trzeba wyciągać właściwe wnioski. Przy szkoleniu i dokształtach. Sumienie i rozum nie mogą zamulać pryncypiów.  Tych taktycznych – w akcjach bezpośrednich: Kasa i media! 

I strategicznych – kulturowych, cywilizacyjnych: Samodzielności w analizowaniu i syntetyzowaniu. Dochodzeniu do prawdziwego rodowodu człowieka. Oraz do konsekwencji z tego wynikających.  Nieuchronnych.

No i się dzieje.

 

*

 

Lewizna (niezależnie od oficjalnego szyldu) obrasta w tłuszczyki kapitału ocieplającego egoizmy, wyuzdania, odchylenia. Nawet zdrady. Aktyw popędliwych chuciaży, których intelekt zatrzymał się w… powiedzmy – dolnych partiach postur, ma dać złudzenie (czy alibi) działania dla dobra ludu. Pojęcia sprawdzonego do zlemingowania masy. Do „osobodniówek” niezbędnych do dostarczenia potrzebnych produktów owym przywódcom. I seksu bez granic – w tym płci (potem gatunku- wszak i takie głosy pojawiają się) – bez odpowiedzialności, bez zobowiązań, bez konsekwencji, bez estetyki (starsze aktywistki wiedzą o co chodzi…).

 

Jak myślisz – czy tylko z tej wciąż pałającej chuci, działają woźnice podjazdów obcych cywilizacji? Wszak nie tylko na „kierunku” sexu. Chociaż ten jest bardzo widoczny, a przynajmniej demonstrowany. Skąd to zaćmienie żądzą; a właściwie różnymi żądzami, demolującymi rozum i wolę?…

 

*

Tak czy inaczej do wieloletniego, historycznego spektaklu pt. „Dobro ludu!” niezbędna jest kasa. I media. I blokersi. Bo kto zorganizuje i opłaci? Kto rozpali emocje lemingów obrazkami kolejnych demonstracyjek i wrzawek? Kto wykrzyczy w Polskę ból kluczników, z lat demolowania domu? No i kto zablokuje brygady remontowe? – Boć z donosami do zagranicznych dworów nie ma problemu; aktualizowane są jeno wysokości i formy jurgieltu, tudzież wskazania płatnika.

 

*

I w tym kontekście spójrz na geszefty z pretekstem Trybunału i mecenasem Sorosem w tle. Oraz z zaświadczeniami o reputacji z właściwych sondaży…

Krzysztof Nagrodzki

http://www.katolickie.media.pl/

Komentarze 3 to “Krzysztof Nagrodzki –Z listów do przyjaciół. I znajomych. Fundacja im. Judasza Iskarioty”

 1. gość said

  Marszałek Sejmu zabronił dzielenia się opłatkiem. „Proszę nie wypowiadać się w kwestii wiary”

  Na poniedziałkowym posiedzeniu Sejmu jeden z deputowanych, Janusz Sanocki ,wyszedł z pomysłem podzielenia się opłatkiem. Przeciwny pomysłowi niezrzeszonego posła był jednak Marszałek Sejmu. Wzywał, by nie poruszać spraw wiary.

  Janusz Sanocki przyniósł ze sobą do sali sejmowej torbę pełną opłatków. Jak zresztą powiedział stojąc przy mównicy – przywiózł opłatek z Nysy dla każdego. Sanocki poprosił także marszałka, by ten wyraził zgodę na podzielenie się opłatkiem.

  „Mam wniosek formalny, iżby pan marszałek wprowadził teraz tutaj, na tej sali, przełamanie się opłatkiem” – mówił z mównicy Sanocki.

  Marek Kuchciński, marszałek, nie wyraził jednak zgody na łamanie się opłatkiem. Co więcej, Kuchciński poprosił Sanockiego, by ten „nie wypowiadał się w sprawach, które dotyczą wiary”. Marszałek poprosił Sanockiego o powrót na swoje miejsce i dodał:

  „Pan używa uprzejmości mojej i proszę pana bardzo, aby nie wypowiadać się w sprawach, które dotyczą innych zasadniczych kwestii – wiary, wartości chrześcijańskich, żeby pan nie nadużywał tego tutaj”.

  Niezrzeszony poseł nie chciał opuścić mównicy, więc Kuchciński wyłączył mu mikrofon. Sanocki nie dał jednak za wygraną i zaczął rozdawać opłatki pośród zgromadzonych w Sejmie posłów.

  http://pikio.pl/marszalek-sejmu-zabronil-dzielenia-sie-oplatkiem-pan-uzywa-uprzejmosci-mojej/

 2. gość said

  Kochasz Ojczyzne? POSLUCHAJ,WARTO !

  Warszawa 19 grudnia 2015.
  GRZEGORZ BRAUN o POLSCE, POLAKACH i
  nadchodzacej 1050 rocznicy
  CHRZTU swietego naszej OJCZYZNY.

  http://gloria.tv/media/ngdCQYSSopa

 3. czyl co, stowarzyszenie Judaszy? nazwa to bardzo duzo a judasz byl i bedzie symbolem zdrady i chciwosci. A co do sumienia, to najpier trzeba je miec!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: