Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zaproszenie na Marsz Poparcia dla Izraela 2016 [wideo – ORYGINALNA WERSJA]

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-28

Pragniemy, żeby z ziemi Polin podniósł się głos poparcia dla Izraela.

Marsz poparcia dla Izraela

Zwracam się do was wszystkich. Wszystkich ludzi dobrej woli. Chrześcijan ze wszystkich kościołów i wspólnot oraz do wszystkich ludzi którzy są przyjaciółmi Izraela.

Spotkajmy się w Warszawie, 10 stycznia 2016 roku, i przejdźmy razem w pokojowym „Marszu poparcia dla Izraela.” Niech nasze poparcie dla narodu żydowskiego będzie słyszane i widziane. Będziemy również modlić się za Izrael i narody zgodnie z
Psalmem 122,6 „Módlcie się o pokój Jerozolimy; oby się powodziło przyjaciołom twoim.”
Premier Izraela Beniamin Netanjahu w przemówieniu wygłoszonym 1 października 2015r. na Forum ONZ powiedział m.in. następujące słowa:
„Wierzcie mi, dużo łatwiej jest milczeć. Jednak przez cały okres naszej historii naród
żydowski poznał wysoką cenę milczenia.
I jako premier żydowskiego państwa i jako osoba, która zna historię, nie zgadzam się na to milczenie.”

Wobec trwającej w Izraelu 3 intifady, kiedy zabijani są niewinni ludzie, w tym kobiety i dzieci –
stańmy za Izraelem.

Z nową siłą podnosi się antysemityzm w Europie i na świecie, wzmaga się islamski terroryzm.–sprzeciwmy się.

Wobec licznych i niesprawiedliwych rezolucji ONZ skierowanych przeciwko Izraelowi –
stańmy za prawdą.

Wobec takich wydarzeń jak spalenie kukły Żyda we Wrocławiu –
powiedzmy NIE!

XX wiek przepełniony był skrajnym antysemityzmem, podnosił się narodowy socjalizm i faszyzm, doprowadziło to do zagłady milionów ludzkich istnień, w tym 6 milionów Żydów.
Dzisiaj identyfikujemy się ze słowami premiera Beniamina Netanjahu i podobnie jak on:
nie będziemy milczeć!

Pragniemy, żeby z ziemi Polin podniósł się głos poparcia dla Izraela.
Chcemy publicznie pokazać, że jako Polacy i chrześcijanie wspieramy Izrael i sprzeciwiamy się antysemityzmowi.

Zwracam się do wszystkich, którzy wierzą, że obietnica dana Abrahamowi przez Boga, jest
niezmiennie aktualna.

„Uczynię z ciebie naród wielki i będę ci błogosławił, i uczynię sławnym imię twoje, tak,
że staniesz się błogosławieństwem.
I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę.”
Księga Bereszit, Rodzaju, 1 Mojżeszowa 12, 2-3.

Trasa pokojowego marszu:
od pl. Grzybowskiego do siedziby ambasady Izraela przy ul. Krzywickiego.
Początek o godz. 13: 30. Zakończenie marszu przewidywane jest około godz. 15:30

Serdecznie zapraszam!
Edward Ćwierz
Kościół Chrześcijański „Wieczernik- Wspólnota Namiot Dawida” w Warszawie.

Organizacje wspierające Marsz:
Ruch „Polska dla Jezusa”
Fundacja „Polania” Kraków
Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, zbór „Nowe Jeruzalem”, Radzyń Podlaski.
Kościół Misja „Nowy Poczatek” w Skarżysku-Kamiennej
Zbór Zielonoświątkowy „Eklezja” w Gdyni
Kosciół Chrześcijański „Wieczernik” Kielce
Kościół „Droga” w Warszawie
Kościoł Jezusa Chrystusa „Syjon” w Rzeszowie

 

http://chnnews.pl/index.php/pl/kraj/item/3081-chrzescijanie-organizuja-w-warszawie-marsz-poparcia-dla-izraela-podano-szczegoly-wideo.html

Komentarze 32 do “Zaproszenie na Marsz Poparcia dla Izraela 2016 [wideo – ORYGINALNA WERSJA]”

 1. Piotrx said

  pewnie tym razem media nie napiszą, tak jak w przypadku wielu polskich Marszów Niepodległości, że to nacjonalizm, ksenofobia … i oczywiście „dyżurny” faszyzm.

  ..”sprzeciwiamy się antysemityzmowi” ….. i dlatego stosujemy go wobec wielu Palestyńczyków i innych Semitów

  „obietnica dana Abrahamowi przez Boga, jest niezmiennie aktualna”

  Jest aktualna ale obietnica miała i ma pewne warunki których druga strona nie dotrzymała i nadal konsekwentnie je odrzuca

  „Nowym Izraelem” i „dziećmi Abrahama” jest teraz Kosciół . Tożsamość „Nowego Izraela”, który oddaje cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, wyznaczają jego postępki, a przede wszystkim przyjęcie Chrystusa i głoszonego przez niego przesłania a nie dziedziczone DNA czy fałszywe tradycje ludzkie.

  „Nie wszyscy bowiem, którzy pochodzą od Izraela, są Izraelem – pisze św. Paweł w Liście do Rzymian, 9:7 – i nie wszyscy, przez to, że są potomstwem Abrahama, stają się jego dziećmi, (…) to znaczy: nie synowie co do ciała są dziećmi Bożymi, lecz synowie obietnicy są uznani za potomstwo.”

  Jak powiedział Pan Jezus – ” Gdybyście byli dziećmi Abrahama, to byście pełnili czyny Abrahama. Teraz usiłujecie Mnie zabić, człowieka, który wam powiedział prawdę usłyszaną u Boga. Tego Abraham nie czynił.”

 2. linkuje said

  Starożytna Jerozolima leżała gdzie indziej

 3. Zdzisiek said

  Tak jakiś żart? Do 1 kwietnia jeszcze trochę czasu 🙂

 4. tomir said

  Jeśli to prawda, jest to jawna prowokacja do pokazania światu polskiego antysemityzmu, .Oby nikt nie dał się w to wciągnąć.

 5. solkraken said

  zapewne Kaczyński, Michnik oraz Petru pójdą tam ramię w ramię… z bp Mieczysławem Cisło i Michael Schudrich’em naczelnym rabinem „Polin” ;)))

 6. j said

  Moim zdaniem to nie Polska a cala Ukraina powinna pojsc w takim marszu popierajacym Izrael, bo przeciez Ukraina zawdziecza Izraelowi swoj obecny dobrostan 🙂

 7. basia said

  A co to ? mało POparcia wyraziły manifestacje KOD?Co za dużo to i niezdrowo.

 8. Maszerować Polacy, maszerować, bo jak nie pomaszerujecie to się wam zrobi KUKU i będzie wielki płacz said

  AinN:

  Dajcie spokój, ludzie na na Ukrainie wymęczeni do samej kości…..
  A czy wiecie dlaczego od 50 lat na Kubie nie było żadnej kolorowej rewolucji? Bo nie było tam ambasady amerykańskiej. W Polsce niestety taka ambasada jest….
  USA to państwo imperialne, mające ambicje rządzić całym światem. Co więcej, ono te ambicje skutecznie realizuje, często w bardzo brutalny i okrutny sposób. Ostatni pelny sukces to Libia. W Syrii ciągle jeszcze nie pozamiatane. Libia była bardzo zamożnym krajem i jako jedno z nielicznych państw na świecie nie miała żadnych długów. Za to miała symboliczne bezrobocie i rozbudowany socjal – mieszkania dla młodych małżeństw na własność, tanią energię, talony na samochody, darmowe środki czystości dla wszystkich itp. itd………
  Ale Libia miała też wroga, i ten wróg w końcu przyszedł tam i zrobił co zwykle. Zainteresowanie zachodnich mediów się skończyło, migawek z trawionej chaosem Libii już nie zobaczycie w mediach. USrael walczy pieniądzem, wojskiem, propagandą, technologią, a wszystko to mają tak zaawansowane, że za nimi długo, długo nic a potem inni.
  Innymi słowy – rzeczy na świecie rzadko dzieją się z przypadku czy spontanicznie, a prawie zawsze jest to z zamysłem przygotowywany precyzyjny plan. Tylko takie nieszczesliwe kraje jak Polska działają bez planu dlugofalowego. Za takie kraiki planują właśnie mocarstwa, a tubylcy potem świętują „odzyskanie wolności” po swoich kolorowych zrywach, podczas gdy tak na prawdę są tylko parobkami we własnym kraju, bo całą własną gospodarkę mają wyprzedaną, łącznie z ksztaltującymi opinię społeczną mediami a rządzący nadstawiają ucha na polecenia z wiadomych ambasad. I dokładnie realizują wszystkie rozkazy z tych ambasad….

 9. Stefano said

  Jaki antysemityzm? Badania genetyczne w Izraelu wykazały, że obywatele Izraela nie są semitami to ludy turecko – tatarsko – mongolskie i wszelkie inne mieszanki. Semitami są Palestyńczycy…Jak tu mówić o antysemityzmie? to są talmudyści a nie żydzi…” Żydów udajecie a nimi nie jesteście.”

 10. „Byłbym przerażony gdybym był Żydem w dzisiejszych czasach. Kiedy świat dowie się, co to plemię łotrów zrobiło ludzkości na przestrzeni dziejów, nie będzie to dla nich dobre.
  Muszą ukrywać prawdę, aby dalej istnieć..”

  John Kaminski

  „Nie znam innego narodu, w którym byłoby tylu złodziei, naciągaczy i pozbawionych sumienia spekulantów, jak w tym malutkim państwie zwanym Izrael”, napisał premier.
  Tom Segev „Siódmy Milion”…
  str. 225

  „Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna… śmierć, jak śmierć… A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym”
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 „Kropka nad i ” 09.02.2011

 11. Mimi said

  To są wasze problemy, a ja – jako Polka – nie chcę się do nich mieszać. Tak samo nie podobają mi się próby wtrącania się UE w sprawy mojego kraju. Tym bardziej, że owe próby noszą znamiona niebezpieczne dla Polski.Jeśli czujecie, że na świecie zwiększa się anty, to przeciwko temu możecie protestować. Ale to wasz protest.

 12. Paweł said

  Po męsku: popier…ło Was, towarzysze, ze szczętem.

 13. Amelia said

  Czy to na pewno chrześcijanie organizują? Czy raczej poprzebierani żydzi? W Episkopacie jest ich prawie połowa – stąd te idiotyczne nagrody! Zapominacie, że Bóg zerwał przymierze z żydami po ukrzyżowaniu Syna Bożego i treści ze Starego Testamentu straciły swoją aktualność. NIE MAMY ZOBOWIĄZAŃ WOBEC ŻYDÓW! Nie musimy ich bronić, bo to oni zafundowali nam żydokomunę, grubą kreskę i zniszczenie naszej gospodarki.

 14. Uważny Obserwator said

  Tak się wzruszyłem tym zaproszeniem, że aż nóż sam mi się w kieszeni otworzył…

 15. x.x.x said

  Ale się uśmiałem czytając ten koszerny bełkot. Przecież wy nie jesteście nawet żydami, semitami, Izraelem tylko chazarskimi koczownikami. Jak zwykle od wieków tak i teraz mącicie w głowach gojowskiemu bydłu. Płaczecie nad antysemityzmem, a przecież u jego podstaw stoi sam żyd. Nie będzie antysemityzmu jak nie będzie żyda, to chyba logiczne. Postarajcie się jakoś rozwiązać ten problem – może eutanazja. Od wieków wypędzano was z różnych państw – nie zastanawialiście się dlaczego ? – ach prawda ten wredny antysemityzm. Jakieś sześć milionów ??? Gdyby nawet – holoszfindel już dawno został zdemaskowany – to co to jest wobec holokaustu, którego dopuściliście się na dziesiątkach milionów istnień ludzkich narodów słowiańskich, a teraz wzięliście się za Palestyńczyków. Za Katyń też odpowiecie, a i ruscy wam cara Mikołaja II nie odpuszczą JESTEŚCIE SYNAGOGĄ SZATANA, a wszelkie zło tego świata ma źródło w was. To żyd Soros sponsorował majdan, macza palce w islamskiej nawałnicy na Europę, a żydowscy bankierzy zniewolili cały świat lichwą.

  I wy ku…rwa chcecie poparcia ???

 16. Leon said

  Współczynnik Z VIII: Chabad Lubavtich
  „Żyd nie został stworzony jako środek do innych celów; On sam jest celem, ponieważ substancja wszystkich boskich emanacji została stworzona TYLKO służyć Żydom „.
  – Chabad Lubawicz liderem, „The Great Rebe” Rabin Menachem Mendel Schneerson; Izrael Szahak i Norton Mezvinsky. (1999). Fundamentalizm żydowski w Izraelu. Pluto Press, p.B8-62)

  https://infrakshun.wordpress.com/tag/ari-fleischer/

 17. Attacus said

  Zgodnie ze słowami tego pana z filmiku za mesjasza powinno się uznać któregoś z Rothschildów bo to oni maczali swoje banksterskie paluchy w powstaniu dzisiejszego Izraela. Ja jednak będę trzymał się osądu Pana Jezusa, który Żydów określił mianem „plemienia żmijowego” co zresztą świetnie oddaje postępowanie Żydów i dzisiaj – widzimy to na przykładzie Żydowskiego „filantropa” , który tak hojnie opłaca skłócanie Narodu polskiego finansując KOD , widzimy to także w wyciąganiu żydowskiej łapy po 70 miliardów dolarów do naszego Narodu, chyba właśnie za tą osiemsetletnią gościnę…
  Możliwe , że marsz ten jest wynikiem ostatnich działań papieża ale odnośnie jego osoby to niestety to tutaj , choć smutne jest zasadne : http://www.bibula.com/?p=84676
  Jak kiedyś będzie marsz w intencji wolnej Palestyny, piętnujący mordy dokonywane na Palestyńczykach to możliwe , że pójdę. Na to kuriozalne przedsięwzięcie popierające Izrael na pewno nie. Inicjatorom tego marszu mogę powiedzieć: puknijcie się w głowę i przestańcie rozmontowywać chrześcijaństwo. Do Żydów zaś; osiedlajcie się w USA, tam was kochają.

 18. Ziutek said

  Syjonisci z Przedsiebiorstwa Holokaustu przesladuja i oskarzaja nawet Zyda o antysemityzm – https://www.youtube.com/watch?v=mnmv4q7NDO4
  W 2010 roku na Manhattanie odbyla sie ogromna demonstracja Zydow przeciw izraelskim Chazarom naplywowym po 1947 POdszywajacych sie pod Zydow – ktorymi nie sa i walczacymi w imieniu Izraela z Palestyczykami.
  The huge demonstration was a clear statement to the world that Zionists do not speak for all Jews. https://www.youtube.com/watch?v=YewoiQirC_0

 19. Attacus said

  Jeszcze jedno bo zapomniałem dodać. Do organizatorów marszu: „Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się, patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie – aby nie ulec pokusie „zbawiania świata” kosztem własnej ojczyzny.” Prymas Wyszyński.

 20. TOS72 said

  POLACY TERAZ jak nigdy dotąd trzymajmy się razem,że się Tak wyrażę bo NAS rozbije, podzieli – jedeo_poloniA. Będą walczyć jak Lwy o NASZ Kraj.

 21. gość said

  Żydowski antychryst coraz bliżej

  Antychryst przebywa już na tym Świecie, homilia abp. Jędraszewskiego na zakończenie roku 2014

  Autor: Katolik Tradycji
  http://katoliktradycjionline.blogspot.com/2015/12/zydowski-antychryst-coraz-blizej_5.html

 22. ula said

  do; ad 14 To dobrze że ten nóż niechcący nie obrzezał. Niech idą te zafajdane pejsiaki nam katolikom nic do tego. W wyszukiwarkę wystarczy wpisać ,,lista żydów polskich” mają gotową na defiladę (co jakiś czas jest uzupełniana na bieżąco) powinni zaprosić tych z Brukseli co wtykają bezczelnie ryje w nasze polskie sprawy i straszą karami.

 23. pugnus said

  Ten pochod jest nie po to, zeby sprawdzic kto sie na niego stawi ,tylko po to, zeby sprawdzic kto w nim nie pojdzie!Cos takiego jak 1 Maja w czasach komuny!

 24. Valdi said

  ….coś ciekawego znalazłem:

 25. Victoria said

  Kim jest Edek Cwierz z rady starszych kosciola „wieczernik” z biurem kontaktowym w jakims mieszkanku w Kielcach?
  Jedynym problemem tej instytucji na str. internetowej sa biedni zydzi nekani w izraelu z powodu niesfornych palestynczykow.
  Szukam dalej, a tu wystepy pastora Edka Cwierza na youtube i pierwsze zdanie: Polska uzyskala wolnosc po roku 1989 !!!
  Jesli obecny prezydent Duda takie pierdoly mowil do Poloni w zazydzonym Nowym Jorku, to byc moze ze strachu przed powrotnym lotem do W-wy.

  Ale pastor Edek Cwierz powinien wiedziec, co sie dzieje w Polsce. Zwlaszcza po roku 1989. Chyba,ze sam jest zydem!!!
  Od tej osobliwej wiedzy, czy zapatrzenia w izrael nawet oczy mu sie zazielenily. A zielen w oczach nie jest w tej chorobie przypadkiem.

 26. Kapsel said

  ad. 21

  Luca Signorelli, „Kłamstwa Antychrysta”, fresk, 1499–1502, Katedra w Orvieto

  https://wirtualnapolonia.com/2015/12/28/papieski-medal-dla-prof-rzeplinskiego-czyli-ze-starym-rezymem-uklada-sie-nycz-a-mial-byc-bozy-bicz/#comment-178140

 27. Joe said

  Niech ida..ale czy wystarczy im minimum odwagi demonstrowac POd orginalnymi nazwiskami??Stare Rodziny POwinny zachowac i uszanowac tradycje.

 28. Kapsel said

  Cud w Bolsena i Orvieto, Włochy, rok 1263

  Zdarzylo sie w 1263 r., ze z pielgrzymka do grobu swietych Apostolow Piotra i Pawla wyruszyl kaplan Piotr z Pragi. Na skutek szerzacej sie herezji podwazajacej realna obecnosc Chrystusa w Najswietszym Sakramencie takze on zwatpil w te Boska tajemnice. W Rzymie chcial odzyskac dar glebokiej wiary. Pielgrzymujac znanym patniczym szlakiem zatrzymal sie w Bolsenie, by oprawic Msze sw. przy grobie sw. Krystyny. Nie przypuszczal wowczas, ze Bog wybierze to miejsce, aby objawic mu Tajemnice swojej eucharystycznej obecnosci.

  Kiedy kaplan przystapil do rozdzielania Komunii Swietej, jedna z Hostii nagle zaczela krwawic. Najswietsza Krew przesaczyla sie przez jego palce i splynela na biale plotno korporalu. Hostia, ktora Piotr z Pragi nadal trzymal w dloni, zachowala postac bialego chleba. Ksiadz zawinal ja w korporal, wlozyl do kielicha i chcial powrocic do zakrystii. Wtem kilka kropel Krwi upadlo na posadzke. Piotr z Pragi zadrzal, krzyknal i stracil przytomnosc. Swiadkowie cudu stloczyli sie wokol oltarza, podziwiajac pozostawiony na nim korporal z 25 sladami krwi Chrystusa, tworzacymi na nim podobizne Ukrzyzowanego. Na tym swietym miejscu, gdzie sw. Krystyna zlozyla niegdys Bogu ofiare zycia, Chrystus zaswiadczyl o swojej Ofierze, w ktorej zlozyl swemu Ojcu swoje Cialo i Krew. Od tej pory sw. Krystyne obdarzono mianem strazniczki Eucharystii.

  Oltarz, przy ktorym mial miejsce
  cud eucharystyczny,
  znajduje sie w bazylice sw. Krystyny w Bolsenie.

  Kiedy wydarzyl sie opisywany cud, w pobliskim Orvieto przebywal wlasnie papiez Urban IV. Czym predzej poslal on do Bolseny swoich teologow, ktorzy potwierdzili prawdziwosc faktu, zabrali relikwie i wyruszyli z powrotem do Orvieto. Ojciec Swiety wyszedl im wowczas na spotkanie, wzial korporal z Hostia z ich rak i ukazal licznie zgromadzonym wiernym. To wlasnie wydarzenie uznaje sie za poczatek odprawiania procesji Bozego Ciala.
  Dla godnego uczczenia relikwii w Orvieto wzniesiono potezna katedre – jedno z arcydziel swiatowej architektury gotyckiej. Dla Hostii i zakrwawionego korporalu – umieszczonych w specjalnym relikwiarzu ze zlota, srebra i emalii – wybudowano specjalna Kaplice Korporalu. Zachowano tez skrwawione kamienie z bolsenskiego kosciola. Jeden z nich zostal wmurowany w sciane za oltarzem, przy ktorym zdarzyl sie cud, drugi – wlozony do relikwiarza czci sie dzis w czasie procesji Bozego Ciala.
  Relikwiarz z korporalem nasiaknietym Krwia.

  Do 1990 r. Orvieto odwiedzilo 40 papiezy. Szczegolnie uroczyscie przezywa sie w tym miescie dzien Bozego Ciala. Procesja z Najswietszym Sakramentem i relikwiarzem przechodzi wowczas przez najwazniejsze ulice i place miasta. Poprzedza ja trzystuosobowy orszak historyczny. W 1990 r. uroczystosciom w Orvieto przewodniczyl Ojciec Swiety Jan Pawel II.
  A w Bolsenie i Orvieto od siedmiu stuleci wciaz dzieja sie nadzwyczajne zjawiska. W kroplach Najswietszej Krwi na kamieniach i korporale mozna niekiedy dostrzec postac Jezusa z Nazaretu. Wierni oddajacy czesc Najswietszemu Sakramentowi doznaja tu lask i uzdrowien.

  Pielgrzymi zmierzający do Wiecznego Miasta zatrzymują się tam i czczą w orvietańskiej katedrze korporał ze śladami Krwi Chrystusa. Ten sam, na którym w Bolsena w 1263 roku kapłan Piotr z Pragi odprawiał Mszę świętą.

  Relikwiarz z hostią i korporałem – Katedra Duomo w Orvieto

 29. Jest i druga strona medalu jaką jest żydowska monolatria – klasyka rasizmu.
  Na tym tle nie można też milczeć wobec : ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Jej narzędziem okazuje się być naużywanie pojęcia ANTYSEMITYZMU dla ograniczenia ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.
  W swoim podziale LUDY SEMICKOJĘZYCZNE mają wspólny mianownik walkę z wartościami CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.

 30. Mi said

  Proszę przeczytać ten tekst, zanim wybierzecie się na marsz poparcia dla Izraela :
  W gazecie „The Jerusalem Post”, politolog wzywa Polskę by ta „rozliczyła się ze swoją przeszłością” oraz zwróciła 170 000 zrabowanych nieruchomości, przed wojną należących do Żydów.

  Daniel Schatz, w dziale opinii izraelskiego dziennika napisał:

  „Najwyższy czas, by Polska zmierzyła się ze swoją przeszłością. Pomimo 70. rocznicy wyzwolenia Auschwitz, nie znaleziono żadnego realnego rozwiązania krytycznej kwestii restytucji dla polskich ofiar Holokaustu czy pogromów z 1968 r”.

  Trwające duchy przeszłości muszą zostać zwalczone, a dawne krzywdy muszą zostać naprawione. Najwyższy czas, by Polska uczciła pamięć tych, którzy zostali zamordowani w czasie tyranii nazistów oraz oddała sprawiedliwość ocalałym oraz ich spadkobiercom poprzez naprawę bezprawnej konfiskaty mienia przez reżim nazistowski oraz komunistyczny – dodał.

  Politolog jest wykładowcą na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie oraz na uniwersytetach Harvarda i Stanforda. Nie jest pierwszym, który podnosi takie roszczenia wobec Polski.

  10 lat temu, poinformowano że mienie żydowskie opuszczone po wybuchu II wojny światowej ma wartość ok. 30 mld dol. Obietnicę zwrotu mienia, w roku 2008 składał premier Donald Tusk jak również ówczesny marszałek sejmu – Bronisław Komorowski. Premier dodawał podczas spotkania z przedstawicielami organizacji żydowskich w Nowym Jorku, że rekompensaty będą takie na jakie pozwoli stan finansów państwa.

  Od pewnego czasu mówi się również o tym, że nagłe próby zdestabilizowania Lasów Państwowych mają związek z żydowskimi ponagleniami w sprawie zwrotu majątków. Pieniądze ze sprzedaży Lasów miałyby pójść na pokrycie „zobowiązań”.

 31. Cała prawda o żydach. Żydzi podobnie jak chrześcijanie są bardzo podzieleni. Jednak można ich jakoś posegregować… (kolejność dowolna)…
  1. Ortodoksi (to potomkowie Chazarów zmieszani ze Słowianami)… ci z diaspory, to wrogowie syjonizmu, a współczesny Izrael uważają za dzieło szatana. Według nich to przyszły Mesjasz zjednoczy ich i stworzy im państwo. Dlatego syjoniści po II WŚ musieli organizować pogromy w Polsce i innych krajach, żeby ich zmusić do emigracji do Izraela. Pełni nienawiści do nie żydów, ale raczej słabi politycznie.
  1. Chasydzi (potomkowie Chazarów zmieszani ze Słowianami) (Chabad Lubavicz ) podobnie jak Ortodoksi, to wrogowie syjonizmu, a współczesny Izrael uważają za dzieło szatana. Według nich to przyszły Mesjasz zjednoczy ich i stworzy im państwo. Dlatego instalują się na Ukrainie, właśnie w Dniepropietrowsku, a nie emigrują do Izraela. Mają średnie wpływy w USA, Rosji i na Ukrainie. Kołomojskij jest z Chabadu, ale władzę na u-krainie mają ci “Aszkenazi” z NOW. Jednak przodkowie obecnej władzy na Ukrainie byli Ortodoksami, a nie Chasydami.
  2. Aszkenazi (żydzi z Niemiec, Anglii i Niderlandów, potomkowie prozelitów z Italii zmieszani od XVI w z Sefardyjczykami), wyznawcy judaizmu reformowanego (postępowego). Zawsze gardzili żydami z Polski (ortodoksami i chasydami) i nazywali ich z pogardą Ostjude. To właśnie ci Aszkenazi od XVII rządzą całą zachodnioeuropejską finansjerą. NWO (Nowy Porządek Świata) to ich robota i w USA mają największą władzę i największe wpływy. Syjonizm, to ich ukochane dziecko.
  3. Syjoniści początkowo pochodzili z Aszkenazych, ale później całą władzę przejęli nad tym ruchem świeccy żydzi z Polski (terenów I Rzeczypospolitej). Oczywiście cała władza w Izraelu należy do nich. Są to generalnie ateiści, ale obrzezani i związani raczej z kulturą żydowską niż z judaizmem. To z nimi miał kontakty L. Kaczyński. Oczywiście jarmułki wdziewają i palą świece Chanukowe. Syjoniści mają duże poparcie z USA dzięki Aszkenasi. Obecny Izrael, to ok. 80 % właściwie ateistyczni żydzi, którzy jednak uczą się i swojej historii i religii w szkołach publicznych. Są oni raczej wyznawcami judaizmu humanistycznego.
  1. Są jeszcze żydzi zasymilowani (wieli potomków frankistów), ale w jakieś szczątkowej formie utożsamiają się ogólnie z żydami. Nie wyznają judaizmu, a często religie krajów, w których się zasymilowali. I w tej grupie są również żydowscy komuniści. W mojej ocenie, to ci żydzi mają duży wpływ we współczesnej Rosji, a nie Chabad Lubavicz (Chasydzi). Lenin-Trocki i ekipa Jelcyna (Jelcmana) to żydowscy sługusi Aszkenazi. Stalin (Dżughaszwili=syn Judy, po naszemu syn żyda) i jego ekipa, to żydzi internacjonalistyczni komuniści.
  2. Pozostali bez wpływów politycznych, to Sefadyjczycy (potomkowie prozelitów z północnej Afryki, którzy z wojskami Muzułmanów osiedlili się w Hiszpanii), Karaimi (Chazarzy) i Mizrachijczycy (prozelici różnych ludów Bliskiego. Wschodu) (lub Orientalni).

  Żadna z tych grup „żydowskich” nie jest pochodzenia Semickiego. Potomkami starożytnych Judejczyków to są Palestyńczycy, którzy najpierw przeszli na chrześcijaństwo, a następnie na islam. Judejczycy nigdy nie zostali wypędzeni przez Rzymian z Judei. Jest, to kłamstwo wymyślone przez chrześcijan w IV wieku. Tak samo kłamstwem jest, że Polscy żydzi pochodzą od Aszkenazi (niemieckich żydów). W całym cesarstwie rzymskim (w basenie M. Śródziemnego) żyło wielu wyznawców judaizmu, którzy byli określani jako Judejczycy. Jednak nie ze względu na etniczne pochodzenie, a z powodu wyznawanej wiary. Podobnie jak Katolicy są to wyznawcy z różnych narodów. Ci „Judejczycy”, to byli prozelici (ludy pogańskie, które przyjęły judaizm podczas rządów, Machabeuszy w Judei. Apostoł Paweł odwiedzał, tych prozelickich Judejczyków w Grecji, Azji i Italii. A wszystko, to było w latach 50-dziesiątych ne, a więc przed tym chrześcijańskim „kłamstwem” o wypędzeniu Judejczyków z Judei w 70 roku ne. Kłamstwu chrześcijan o wypędzeniu Judejczyków z Judei przeczą również powstania, które oni wzniecali. Powstanie Bar-Kochby (132-135 r ne), powstanie przeciwko Antoninusowi Piusaowi w roku 155 r ne, powstanie przeciwko Sewerowi w 197 r ne , wojna przeciwko Gallusowi(351–352 r ne ) i powstanie przeciwko Herakliuszowi (613-617).
  Skoro żaden „żyd” (z wymienionych powyżej grup) nie jest pochodzenia Semickiego, a więc nie jest potomkiem starożytnych Judejczyków (wcześniej Hebrajczyków, później Izraelczyków), to nie są oni żadnym Narodem Wybranym. Są to znowu jedynie chrześcijańskie kłamstwa. I to kłamstwa szczególnie tzw. chrześcijaństwa ewangelicznego (baptystyczno zielonoświątkowego). I to właśnie ci syjonistyczni chrześcijanie (ewangeliczni) szczególnie w USA niezwykle agresywnie popierają współczesny Izrael.

  Współczesny judaizm, to kolejne wielkie oszustwo. Ponieważ pierwotny judaizm różnił się od współczesnego judaizmu talmudycznego. Dla ułatwienia zrozumienia starożytny judaizm nazywa się mozaizmem. Mozaizm, to judaizm oparty jedynie o Pięć Ksiąg Mojżesza (i resztę ST.T) i zawierał 613 zakazów i nakazów z niej wynikających. Współcześnie tę formę judaizmu wyznają jedynie Karaimi i Falasze. I to właśnie w takim judaizmie (mozaizmie) są chrześcijańskie korzenie, a nie w judaizmie talmudycznym. W mozaiźmie Stary Testament interpretuje się, wprost, czyli to, co z tekstu wynika. Natomiast wszyscy współcześni „żydzi” ( wymienieni powyżej) są wyznawcami judaizmu talmudycznego, który jest kompletnym zaprzeczeniem i judaizmu (mozaizmu) wyznawanego przez starożytny Izrael i chrześcijaństwa. Judaizm talmudyczny, to z kolei ok. 6.000 zakazów i nakazów, ale wymyślonych przez różnych rabinów od Starożytności do Średniowiecza. Judaizm talmudyczny jest, więc zaprzeczeniem chrześcijaństwa, czyli inaczej jest antytezą dobra. Jest więc generalnie złem. W judaizmie talmudycznym Torę (Pięć Ksiąg Mojżeszowych) i resztę Starego Testamentu tłumaczy się i na wspak i niezwykle pokrętnie. Np. przykazanie – nie zabijaj tłumaczą,…jeżeli nie żyda (określają go jako bydlę, a nie goj jak to naiwnie podają chrześcijanie) to możesz go zabić bez żadnych moralnych konsekwencji. Wszystko inne interpretują podobnie. W judaizmie talmudycznym nie ma ani miłości, ani litości, ani przebaczenia dla tego, kto nie jest „żydem” (mający przodka wyznającego judaizm talmudyczny). Więc jak kolejny już papież i inni chrześcijanie mówią, że „żydzi”, których obecnie znamy, są naszymi braćmi w wierze lub, że nasze chrześcijańskie korzenie są w judaizmie, to albo kłamią albo świadomie mącą.
  Po II WŚ wszystkie te grupy nadal żyją raczej w separacji od siebie, ale już się nie zwalczają . Ortodoksi i Chasydzi w żyją w większej separacji, a pozostali w mniejszej. Jednak łączy je wielka pagoda dla wszystkich nie-żydów, nieustanne zwalczanie chrześcijaństwa i dążenie do zapanowania nad Światem.

 32. maciej g. said

  Do filmiku o błędnym położeniu Jerozolimy , że niby leżała nad Bosforem ??????? , z całym szacunkiem dla rosyjskich naukowców , ale pomineli sporo faktów z prawdziwej Historii Europy i Biblii , niestety jest zbyt dużo faktów i dowodów na to że Jerozolima leżała tam gdzie lezy współczesna Jerozolima w Izraelu , ponadto od czasów Starożytnosci wiele rzeczy wywieziono z Judei do Bizancjum , równiez przeniesiono wzornictwo architektoniczne by choc trochę upodopobnić i wmocnić związek Konstantynopola z Chrzesciaństwem a szczególnie z jego kolebką – Jerozolimą . Prawdopodobnie naukowcom chodziło o to aby udownić że naród rosyjski jest Narodem Wybranym , ale Prawdziwy Izrael i semiccy Żydzi istnieją i żyją naprawdę i są zwalczani przez tzw ” żydów fałszywych ” .

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: