Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szwedzka rodzina królewska przyjęła uchodźcę, a ten ukradł z pałacu rzeczy warte fortunę!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-12-30

czlonkowie-szwedzkiej-rodziny-krolewskie_543987Jak widać, nadmierna gościnność może się na nas zemścić, o czym przekonała się szwedzka księżna Christina, przyjmując młodego uchodźcę do pałacu.
19-latek, który w 2010 roku został przyjęty przez szwedzką rodzinę królewską na dwór, okazał się być zwykłym złodziejem. Mężczyzna uważany za przyjaciela familii przyznał się do kradzieży drogocennych klejnotów o wartości ponad 850 tysięcy koron szwedzkich z osobistego apartamentu księżnej Christiny. Zupełnie nieświadomy wartości drogocennych przedmiotów sprzedał je dwóm dilerom narkotyków za 9 tysięcy koron szwedzkich! 

Daj palec, a stracisz rękę

Całą historię opisuje szwedzki dziennik „Aftonbladet”, który zarzucił 19-latkowi kradzież biżuterii należącej do 68-letniejksiężnej Christiny, najmłodszej siostry króla Szwecji Karola XVI Gustawa. Oprócz przywłaszczenia drogocennych klejnotów odziedziczonych po matce poprzedniego króla Szwecji Gustawa VI Adolfa mężczyźnie zostały postawione zarzuty wyrzucenia tiary wartej ponad 350 tysięcy koron szwedzkich z mostu do wody. Pośród skradzionych przedmiotów znajdowały się między innymi złote bransolety, pierścienie oraz dary od byłego cesarza Etiopii – Haile Selassie.

Na trop złodzieja trafił mąż księżnej Christiny Tord Magnuson, który był swego rodzaju ojcem dla 19-letniego uchodźcy. Chłopak po pewnym czasie przyznał się do popełnionego czynu i szczegółowo opowiedział, jak udało mu się ukraść te drogocenne rzeczy i co z nimi zrobił. Do tej pory nie udało się odzyskać żadnego z przedmiotów, jednak trwają poszukiwania rodzinnych pamiątek z królewskiego dworu.

Dobro dobrem wynagradzaj?

Młody złodziej, a dokładnie Abdi Abdulqadir Osman, trafił do Szwecji w 2010 roku po tym, jak stracił całą rodzinę. Księżna Christina i Magnuson postanowili zaopiekować się wówczas 14-letnim chłopakiem, aby dać przykład wszystkim rodakom, w których kraju mieszka bardzo duży odsetek imigrantów przybyłych z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, notabene sprawców wielu przestępstw i wykroczeń. Jednym z mocno komentowanych wydarzeń było pobicie i pozostawienie na ulicy dwóch Szwedów, którzy poprosili agresywnych muzułmanów o niedewastowanie straganu. Chłopiec zamieszkał na królewskim dworze, jednak po wielu latach dała o sobie znać jego ciemna strona. 19-latek ukradł klucz do sejfu, zabrał wszystkie cenne przedmioty, a całą winę za kradzieże starał się zrzucić na nowo zatrudnioną w pałacu pokojówkę. Gdy jednak doszło do rozmowy ze swoim mentorem Magnusonem, mężczyzna postanowił jak najszybciej wyjawić prawdę.

To kolejna absurdalna historia z uchodźcami w roli głównej, która daje do myślenia. Niedawno informowaliśmy o buncie grupy imigrantów, którym nie spodobał się brak sprzątaczek i internetu w otrzymanej za darmo willi. Mężczyźni zdewastowali całe miasto!. Na kolejne tego typu historie najpewniej nie będzie trzeba zbyt długo czekać.

źródło: aftonbladet.se, onet.pl, thelocal.se

Krystian M.
Reklamy

Komentarzy 11 to “Szwedzka rodzina królewska przyjęła uchodźcę, a ten ukradł z pałacu rzeczy warte fortunę!”

 1. strach się bać! said

  Czipowanie w USA rozpoczęte …

  http://www.gloria.tv/media/81i33dVFzjC

 2. smith said

  Najgorsze, że te klejnoty pewnikiem skradzione przez Szwedów w Rzeczypospolitej.

 3. Marek Nocny said

  „Gdy jednak doszło do rozmowy ze swoim mentorem Magnusonem, mężczyzna postanowił jak najszybciej wyjawić prawdę”.

  Wybaczcie, ale coś mi tu k…a – nie pasuje !
  Taki święty? Choć „nieświęty”???

 4. oj tak tak said

  re/2

  … i wiele wiele innych cennych rzeczy jak obrazy, meble, arrasy, zlote i srebrne naczynia czy rzezby skradzione w swoim czasie Rzeczypospolitej przez naszych skandynawskich przyjaciol. Czesc zrabowanych z Polski historycznych eksponatow mozemy podziwiac w szwedzkich muzeach. Niektorzy mowia, ze gdyby nie byly zeskladowane w muzeach Sztokholmu to dzis bylyby w muzeach Berlina 😦

 5. Marian Staszczyk said

  „smith said
  2015-12-30 @ 01:08

  „Najgorsze, że te klejnoty pewnikiem skradzione przez Szwedów w Rzeczypospolitej”

  Wybacz Smith, że Cię poprawię.

  Zagrabione w czasie t. zw . „potopu” – Szwedzkiego – „dobra”, do dzisiaj nie oddane !!!.

  Choć całe szczęście, że przynajmniej oni, nie nazywają nas jakimiś tam, kolejnymi – anty-szwedzistami – i nie żądają od nas, za to, jakichś tam kolejnych, setek miliardów dolarów, lub jewro ! Oczywiście za „utracony majątek” – w czasie tego najazdu, t.zn. oczywiście – „wyzwolenia” !!!

 6. "dwór" szwedzki to GŁUPIA MASOŃSKA lewacka HOŁOTA ! said

  Absolutnie NIE należy żałowac szwedzkiej LEWACKIE hołoty, która FAKTYCZNIE jest naiwna jak pijani we megle ..
  Przecież ten „uchodzca” ma właśnie to w GENACH i szpiku kostnym co właśnie uczynił, a ci szwedzcy kretyni myśleli że „ucywilizują” jakiegoś DZIKUSA ludożercę, który przybłąkał się do Szwecji.

  Oto zdięcie tego dzikusa Abdi Abdulqadir Osman razem z tym NAIWNYM „księciem” … SIĆ! … lewakiem Tord Magnuson – mężem ten GŁUPIEJ „księżnej” Elżbiety :

  Jeśli tacy NAIWNI i NIE przewidywalni są członkowie „szwedzkiej rodziny królewskej” to jacy MUSZĄ być DURNI przeciętni obywatele Szwecji, którzy są tak „DYMANI” przez żydowską mafię grasującą w Szwecji ?

  To przecież trzeba co najmniej z 20 pokoleń, aby chociaż MINIMALNIE „uzywilizowac” jakiegoś dzikusa z Afryki czy też z innej podobnej dzikiej kariny.

  Mieszkam 30 lat w USA i stwierdzam DEFINITYWNIE na bazie tylu lat ich obserwacji, że czarni obywatele USA mają WRODZONE zwykłe PROSTACTWO, które siedzi w ich genach, siedzi w ich szpiku kostnym, a cywilizują się w USA już ponad 200 lat !
  Okazuje się, że ten okres 200 lat jest stanowczo za KRÓDKI, aby ich „ucywilizować” !

  OSTRZEGAM Was tam w głuptasy zamieszkali w III RP, że motłoch przyjezdny z krajów 3-o Świata NIGDY NIE da się „ucywilizować” w JEDNYM pokoleniu, gdyż KULTURA to proces bardzo, bardzo DŁUGI i skomplikowany o czym nawet NIE wiedzą te PROSTAKI z „dworu szwedzkiego” którym jakieś żydoskie lewaki chyba wmówił, że JAKOBY wszyscy ludzie na świecie są „tacy sami” co jest kompletną BZDURĄ !

  Najbardziej ŚMIESZNE jest, to że ci murzyni, którzy w jakiś sposób w USA się szybko „nachapali” pieniędzy i stali się „bogaci” ale finansowo to FAKTYCZNIE dalej są intelektualnymi PRYMITYWAMI, to prostactwo w genach musi być zmieniane przez setki lat i setki pokoleń i ten proces jest bardzo POWOLNY !

  Żorż Ponimirski – „A chamy.. honoru nie mają.”

 7. gość said

  Kabaraet Moralnego Niepokoju Uchodźcy

 8. gość said

  Kardynał Nycz chce pomagać imigrantom

  Metropolita warszawski kardynał Kazimierz Nycz stwierdził, że Polska i Europa powinny pomóc imigrantom, którzy w tym roku napłynęli na nasz kontynent z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Słowa duchownego wpisują się w politykę prowadzoną przez polski Episkopat.

  Kard. Nycz wypowiedział się na ten temat podczas pasterki w parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie. Według duchownego, przybycie „uchodźców” jest wielkim testem i próbą dla chrześcijaństwa, a także Polski i kontynentu europejskiego. Nycz wezwał więc do pomocy imigrantom przybywającym do Europy, powołując się tutaj na papieża Franciszka. Jednocześnie zaznaczył on, iż pomoc musi uwzględniać pojawiające się obawy dotyczące tych ludzi.

  Słowa metropolity warszawskiego wpisują się w politykę Konferencji Episkopatu Polski, który w trakcie trwania największego kryzysu imigracyjnego, wzywał do zaangażowania w pomoc dla przybyszy spoza kontynentu.

  Na podstawie: tvp.info, episkopat.pl.
  http://autonom.pl/?p=14439

 9. koniu said

  Es leben idioten und andre kretinen ! :-))

  http://ndie.pl/szwecja-uchodzca-z-erytrei-poderznal-gardlo-7-letniej-dziewczynce/
  http://avpixlat.info/2015/12/28/asylsokare-domd-for-knivmord-pa-sjuarig-flicka/
  http://www.friatider.se/asyls-kare-skar-halsen-av-sju-rig-flicka

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/lewicowi-aktywisci-wyrzuceni-przez-uchodzcow-z-wlasnej-farmy
  http://www.news24.com/SouthAfrica/News/refugees-turn-on-their-host-20151217

 10. panMarek said

  Powinien jeszcze głupią babcię zniewolić to może by ich trochę otrzeźwiło.
  To już nawet nie jest śmieszne jak się słucha jak może człowiek zidiocieć.

 11. bolo said

  Lewactwo to ciężka choroba umysłowa połączona ze ślepotą.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: