Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

PIS znęca się nad …

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-02

Przedczoraj w nocy PiS potajemnie i pozakonstytucyjnie bez konsultacji z opozycją zmienił rok 2015 na 2016 rok. To skandal nie mogli tego uczynić w dzień i z odpowiednim vacatio legis? 🙂 

 

PIS znęca się nad ...

almoc.pl, fb, WK

Reklamy

Komentarzy 7 to “PIS znęca się nad …”

 1. Ość said

  Żądam wprowadzenia od zaraz 2015 roku i ukaranie winnych (czyli postarzaczy Narodu Polskiego) podstępnie działających po nocach w cyrku na Wiejskiej.

 2. mmmm said

  Ale mnie Macierewicz wzruszył 🙂

  Minister Obrony Narodowej w fartuszku w łosie przygotowuje polędwicę Chateaubriand i opowiada o Smoleńsku

  Polecam filmik:

  http://www.msn.com/pl-pl/kuchnia/wiadomosci-o-zywieniu/hit-odkopany-w-sieci-antoni-macierewicz-i-cezary-gmyz-gotują-w-telewizji-republika/ar-BBo4Pgg?ocid=spartandhp

 3. Hehehehe - Nadredaktor Michnik skarży się na mafię pisowską said

  Michnik: Rządzi mafia polityczna. Błaszczak: To wścieklizna polityczna
  mcia

  To wścieklizna polityczna, która dzieli naród. Rozumiem, że Michnik ma poglądy, ale jego ton to nadużycie – skomentował tekst redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” Mariusz Błaszczak.

  Adam Michnik w „Gazecie Wyborczej” zamieścił tekst pt. „Dekoracja zamiast demokracji” w której stwierdza, że „rządzi nami mafia polityczna”: “Niech to będzie nauczka dla nas wszystkich. Przez nasze wybory lub zaniechania Polską rządzi mafia polityczna. Ich świat jest światem odwróconych znaków. Nie jest to straszenie PiS-em. To PiS straszy sobą. (…) Polska wolność jest krok po kroku zadeptywana. Postępuje proces putinizacji polskiej demokracji, pełzający zamach stanu. (…) Prezydent Duda podeptał polską konstytucję i demokrację. Z pewnością będzie za to prędzej czy później rozliczony”.

  – To wścieklizna polityczna, która dzieli naród. Rozumiem, że Michnik ma poglądy, ale jego ton to nadużycie – skomentował tekst redaktora naczelnego „Gazety” Mariusz Błaszczak, szef MSWiA.

 4. onecik said

  „Süddeutsche Zeitung”: Warszawa zdradza wartości europejskie – UE musi działać
  Obserwuj2024

  Niemiecka prasa wciąż poświęca wiele uwagi zmianom w Polsce. Zamieszczane materiały mają głównie charakter informacyjny, ale nie brakuje też autorskich analiz sytuacji. Bardzo zdecydowany komentarz opublikowano w dzienniku „Süddeutsche Zeitung”. W noworocznym artykule zatytułowanym „Warszawa zdradza wartości europejskie – UE musi działać” autor przekonuje, że „Polska jest na drodze do państwa autorytarnego” i podkreśla, iż „obowiązkiem UE jest przeciwstawić się nadużyciom władzy”.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sueddeutsche-zeitung-warszawa-zdradza-wartosci-europejskie-ue-musi-dzialac/wvns7x

 5. pacyfista said

  Chciałbym uprzejmie przypomnieć, że chociaż w Polsce gazety, banki, ubezpieczenia, handel są w rękach obcych Polska nie jest jeszcze Generalnym Gubernatorstwem i Polacy mogą sobie wybierać do Sejmu kogo chcą i za to ponosić odpowiedzialność i wyciągać wnioski w kolejnych wyborach. Za zaproszenie emigrantów do Europy Polska powinna żądać pociągnięcia do odpowiedzialności Niemcy. Niemcy USA i inne kraje są odpowiedzialne za konflikty zbrojne i chaos na Bliskim Wschodzie i w północnej Afryce i one powinny ponosić skutki tego chaosu podobnie jak na Ukrainie. Z Polski, m. in. przez media polskojęzyczne robi się szczekaczkę antyrosyjską po to, by musiała grzecznie jeść z ich ręki i kupować na Zachodzie uzbrojenie, nikomu na nic niepotrzebne, bo w razie wybuchu wojny pozostaje tylko modlitwa za zmarłych i kaleki.

 6. Wiesiek said

  ch.mnie to obchodzi. Niech się zaje…. bią w sejmie i senacie te wszystkie q. okrągłostołowe na amen.

 7. Joe said

  Wiesiek #6..Niech cie obchodzi ma prawo,tylko sprawdz dla twojego dobra czy nie jest ciety „lubartowskim sznycem”….

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: