Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Historyk dr Ewa Kurek: Żydowska obłuda i kłamstwo wobec Polaków

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-04

Historyk dr Ewa KurekJak to rzeczywiście było w czasie II wojny światowej, czyli ,,Polacy za mało ginęli za Żydów”. Odmienność mentalności chrześcijańskiej i żydowskiej – czyli chrześcijanie oddają życie za słabszych. Odmiennie u Żydów – są jak lwy, które wystawiają jednostki słabsze na śmierć, by ratować siebie. Mają też prawny obowiązek ratować przede wszystkim siebie, nieważne jakim kosztem. Takie jest prawo żydowskie – jak mówi dr Ewa Kurek. Polecam posłuchać: 

 

http://gloria.tv/media/TdJG5EdDHyh

Reklamy

Komentarzy 19 to “Historyk dr Ewa Kurek: Żydowska obłuda i kłamstwo wobec Polaków”

 1. proza życia said

  Eee, jakie tam lwy. Raczej dzikie świnie – Zimą dzikie świnie leżą na legowisku jedno obok drugiego w taki sposób, że główny knur leży w środku, obok jego lochy, a im dalej od centrum, tym niższy status w stadzie prosiaków. W razie ataku wilków w pierwszej kolejności giną te najbiedniejsze na obrzeżach, a tłuste ze środka mają szansę się uratować.

 2. Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE opisał ŻYDOWSKA,jako NASTĘPSTWO WYBRAŃSTWA i nazwał CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Ma to bezpośredni związek z listem rozwodowym opisanym przez innego polskiego badacza Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM.
  Odgrywa nadal swoje znaczenie i w synkretyzmie wiary.Jak każdy ma swoje PUŁAPKI,a pod względem teologicznym w postaci JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWA.Można to połączyć z PUŁAPKĄ wynikającą z kolejnej ekonomicznej utopii i wywoływaniem ryzysów aby na nich zarabiać..Aby lepiej to zrozumieć można dostosować słownik Bertranda Russella dla komunizmu (w realu ŻYDOBOLSZEWIZM,który przejął w działaniu rosyjski rasizm):
  Jahwe = Materializm dialektyczny = Chaos i Nicość
  Mesjasz = Marx = Ewolucyjna droga marksizmu
  Naród wybrany = Proletariat = Świat finansjery
  Kościół = Partia komunistyczna = Banki i Giełda
  Powtórne przyjście (Mesjasza) = Rewolucja = Radykalizacja negacji
  Piekło = Kara na kapitalistów = Kara na „gojów”
  Tysiąclecie = Rzeczpospolita komunistyczna – Rzeczpospolita globalistyczna.
  Cywilizacyjnie ukształtowana przewrotność pozwala na proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,do ŻYDOBANDERYZMU w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Eskaluje się militaryzację handlowania wojną i pokojem,co,jak na ironię ma bezpośredni związek z odwoływaniem się do antypolskich,bandyckich korzeni.

 3. Robert said

  Nie obrażaj dzików, jest całkiem odwrotnie, najsłabsze jednostki są w środku. Jak zginie matka warchlaków inna matka przejmuje opiekę i karmienie nad nimi. W wielu kwestiach ludzie mogliby się uczyć moralności od zwierząt.
  Natomiast o wyższości mentalności chrześcijańskiej świadczy rozwój Europy od starożytności i poprzez wieki średnie i panowanie Europy nad światem.
  Niestety wraz z zanikiem wartości chrześcijańskich Europa się uwstecznia.

 4. proza życia said

  @Robert,
  No, ale dałeś popis wiedzy o dzikich świniach. Widziałeś kiedyś lochę z małymi w ziemie, w zaspie śniegu? Normalnie lochy proszą się w marcu, na wiosnę – nie są takie głupie, jaki niektórzy komentatorzy.
  A o chrześcijaństwie tez lepiej się nie wypowiadaj, bo wiesz mniej niż o dzikiach.

 5. Uważny Obserwator said

  Pani Ewa Kurek byłaby dla mnie kompletną osobą do zaufania, gdyby nie była „poprawnie” antyputinowska, co trochę nie koreluje chociażby z kwestią żydowską.
  Jej dość nachalnie niekorzystne analizy i przemyślenia dotyczące obecnej Rosji w kontekście otaczającego nas świata podpierane historią okresy bolszewizmu są niespójne, bo pomijają główny ośrodek zła i przenoszą imperium tego zła na obecną Rosję, podobnie zresztą czyni prof. Andrzej Nowak.
  Do pani Kurek mam zaufanie, zaś prof. A. Nowakowi nie ufam.

 6. ula said

  Pani Ewa była jakiś czas temu zaproszona do audycji ,,Rozmowy niedokończone” w Radiu Maryja. Słuchacze byli tak bardzo zainteresowani, że audycja nawet się przedłużyła. Wiadomości jakie przekazała słuchaczom Pani Ewa o swej pracy na temat społeczeństwa żydowskiego są rewelacyjne, warto o nich przeczytać w wydanych przez Panią Ewę pozycjach.

 7. j said

  Ad.5 – Uważny Obserwator

  Mam konkluzje podobne do panskich. Razi mnie gdy inteligentni ludzie nie moga lub nie chca rzeczowo i uczciwie analizowac naszych relacji z Rosja. Ale do prof. Jerzego Roberta Nowaka mimo to nadal ma zaufanie.
  Nie jestem w stanie zrozumiec tej rozdetej Rusofobii u madrych skadinad Polakow. Jest w tej grupie niestety takze moj idol, Grzegorz Braun. Mial on jednak na tyle rozsadku i uczciwosci, ze ostro skrytykowal durnowate akcje zabraniajace Rosjanom odwiedzenia grobow przodkow w naszym kraju.
  Przykro mi to pisac ale caly czas mam takie wrazenie, ze to nie kto inny a wlasnie Zydzi zarowno w naszym kraju jak i miedzynarodowe zydostwo maja zywotny interes w tym by Polacy nienawidzili Rosjan do konca istnienia swiata. A nawet jeszcze dluzej.
  Pozdrawiam

 8. Joe said

  Postawic sprawe w sadzie jasno…Pseudo-naukowiec KUREK swiadomie zaklamuje historie.POzbawic ja wszelkich tytulow,dac wiadro ze szmata do lapy,szczotke i niech wreszcie uczciwie zacznie zarabiac na chleb.

 9. Ryvan said

  Halinko sprawdz imie.

 10. Uważny Obserwator said

  Ad7 – J
  Szanowna Pani!
  Ja też ufam profesorowi Robertowi Nowakowi, zaś prof. Andrzej Nowak to inna osoba, której zdecydowanie nie ufam.
  Zresztą na tym tle jestem w opozycji do mojego serdecznego kolegi prof. Roberta Nowaka, który skądinąd jest znajomym tego drugiego.

  A ten Joe to chyba z chabety zleciał i upadł na głowę…

 11. Uważny Obserwator said

  Starsi mądrzejsi konfliktują wszystkich i wszystko, co jest od dawna wiadome i nie trzeba domniemywać, ot po prostu talmudyczno-syjonistyczna zaraza.

 12. Uważny Obserwator said

  Ale prof. Andrzej Nowak widzi świat takim jak chcą żydzi i użyteczni goje.
  Według niego to nie kto inny a Putin konfliktuje wszystkich ze wszystkimi, czyni to tezomową nie podpierając się jakimikolwiek dowiedzionymi faktami, bo takowych po prostu nie ma. Nie jestem w stanie słuchać tych jego wynurzeń, by nie powiedzieć politykierskiego bełkotu.
  Nadaktywność politykiersko publicystyczna tego pana jest w ostatnich latach mocno zastanawiająca.

 13. j said

  Ad.9- Ryvan, ad.10 – Uważny Obserwator

  No racja, racja panowie – imie mi sie pozajaczkowalo a za tym poszla reszta 🙂

  Panie Uwazny Obserwatorze, jesli mozna, Joe to bardzo fajny i madry facet a tutaj sobie tak gorzko zazartowal. Tym gorzkim zartem niewatpliwie uprzedzil naszych zydowskich przyjaciol zeby sie nie wyglupiali i takich opinii bron Boze o pani dr Ewie Kurek nie wypisywali ani na swoich blogach ani w swoich gazetach chocby nawet mieli wielka ochote 🙂

 14. Joe said

  Pani J…Obserwator nie wie ze nawet PO upadku mozna dojsc do siebie…Ale jemu jak taka KUREK rozum wybebeszyla to ten juz nigdy nie wroci…

 15. Ryvan said

  @12
  Wykładu tego „profesora” sluchać nie można . Jest to bełkot skierowany do grupy jeleni słuchających podczas przeżuwania. Jeżeli wykład profesora AN jest wykładnią polityki międzynarodowej PIS to wielkie gratulacje dla JK. Nie wiem tylko komu gratulować bo być może profesor hipnotyzował JK a nie odwrotnie.
  Wg. AN Ukrainy bać się nie musimy bo oni nie chcą całej Polski a tylko jej częsć, a ponadto są jeszcze słabi….. A Putin jest be, bo następny tuman (z konkurencji do korytka), podpisał z nim kontrakt na najwyższą cenę ropy.
  Oczywiście należy rozumieć, że Putin powinien w ramach miłości do Kaczyńskich powiedzieć – no nie towarzyszu Pawlak chce pan dać za dużo,…. no nie mogę tyle wziąć bo mieliście wydatki w Gruzji i na Orange Revolution tyle wydaliście, ….nie mogę tyle wziąć…. wybaczcie.
  Kto nami rządzi i jakie mamy autorytety??????????????????????????????.

 16. Joe said

  Smichu warte Panie Ryvan…a do tego teatrzyju dolaczyc jeszcze mozne te dwie brygady co Antek tworzy na Wschodniej flance,
  zeby nam zaden RUSKI sie nie ukazal PO okup.

 17. Piotrx said

  Re 7:

  Ciekawe gdzie ta „rozdęta rusofofobia” u G.Brauna – proszę o konkretne cytaty z jego wypowiedzi z podaniem zrodeł . Jakakolwiek krytyka władz Rosji czy ostrzeganie przez niebezpieczeństwami dla suwerenności Polski z ich strony to jeszcze nie „rusofobia”, a obowiązek każdego ceniącego prawdę Polaka. Niektórzy nadużywaja tego terminu jak żydzi „antysemityzm” . Rosja miała i ma swój interes geopolityczny i nie jest on zgodny z naszym co nie znaczy, że nie powinniśmy starać się robić z nimi jakichś interesów czy współpracować w pewnym zakresie o ile tylko to bedzie korzystne dla nas. Podobnie dotyczy to tez innych krajów. Na pierwszym miejscu powinien być zawsze polski interes narodowy a nie chęć przypodobania się Rosji , Niemcom , USA czy Izraelowi. A ponadto w Rosji też są żydzi i nadal mają tam ogromny wpływ na władzę, media i własność w tym kraju.

 18. Piotrx said

  Ewa Kurek – „Poza granicą solidarności”
  http://www.rodaknet.com/ksiazka_Poza_granica_solidarnosci_ewa_kurek.pdf

  https://ewastankiewicz.wordpress.com/2015/08/09/solidarni-polecaja-ewa-kurek-zaglada-zydow-winy-realne-i-metafizyczne/

  „Zagłady Żydów dokonali Niemcy. Od chwili zakończenia drugiej wojny światowej Żydzi próbują zdjąć z Niemców winę za dokonane na swoim narodzie ludobójstwo i obarczyć Polaków współodpowiedzialnością za zagładę swego narodu. Na takim stanowisku Żydów na pewno najbardziej zaważył fakt, że Polacy jako jedyni byli naocznymi świadkami współpracy Żydów z Niemcami w dziele zagłady narodu żydowskiego, a Żydzi gotowi są uczynić wszystko, aby fakt współpracy Żydów z Niemcami ukryć przed światem.”

 19. Rdest said

  Prof. Andrzej Nowak to „zwykly „agent wplywu

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: