Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Pamiątka z Kolonii.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-07

Pamiątka z Kolonii

Komentarzy 8 to “Pamiątka z Kolonii.”

 1. Franz said

 2. Anka said

  w Kolonii będzie spokój kiedy ona stanie się kolonią ciemnych przybyszów, jak sama nazwa na to wskazuje 🙂

 3. pugnus said

  Kolonia nie byla jedynym teatrem wystapien tzw. polnocnoafrykanskich typow.W Amsterdamie w ktorym podobnie jak w Kolonii w ostatnia noc starego roku na ulice wylegly tlumy zadnych wrazen mieszkancow miasta polnocni afrykanie znalezli sobie osobliwy obiekt do zabawy a mianowicie mieszkania ….Zydow!Sobie tylko znanymi sposobami pn.afrykanie ustalili adresy kilku zydowskich rodzin ,ktorym przez listowniki wrzucali do domow zapalone fajerwerki! Nastepnie kopali w drzwi wolajac …”aufmachen”!Czy na Holandie spadly gromy i Bruksela szykuje jakies sankcje? Nicpodnego !O tych atakach nie pisano w gazetach ani nie gloszono w TV a sprawa wyciekla tylko dzieki jednemu portalowi.Nie jest to jedyny wybryk polnocnoafrykanczykow przeciwko Zydom.Na meczach Ajaxu,ktory ma korzenie zydowskie ,zgromadzeni pn.afrykanczycy skandowali : „Hamas,Hamas,Zydzi do gazu” co po holendersku sie rymuje!Naturalnie UEFA przymykala oczy , no bo co innego jezeli jakies podejrzane symbole pokazuje sie na polskich stadionach.Wtedy reakcja jest blyskawiczna!
  I jeszcze refleksja z demonstracji ,jaka przeszla przez Kolonie w odpowiedzi na atakowanie przez ciapatych
  niemieckich kobiet.Otoz niem .TV pokazala migawke z tego przemarszu na ktorym jedna z jego uczestniczek niosla tablice z napisem: „Przeciwko przemocy seksualnej i rasizmowi”.Na pierwszy rzut to haslo nie ma sensu ,jednak jezeli sie glebiej zastanowic to w tym hasle rozpoznamy ucielesnienie tworu jakim jest wspolczesny …Europejczyk!Wytresowana w tolerancji i postepie Niemka zdajac sobie z tego sprawe ,ze czlon pierwszy hasla ,ktore prezentowala uderza w kolorowych od razu dodala ,ze …nie jest rasistka!I jak takie spolecznstwo ma sie uwolnic od duszacego go mulitikuturalizmu?

 4. @+@=@@ said

  To będzie eksplozywnym hitem Niemiec w 2016 r.: https://www.youtube.com/watch?v=5-2nByd2cr4

 5. gość said

  Austria: Coraz więcej zgłoszeń o atakach na kobiety. „Obcokrajowcy” molestowali seksualnie

  Po doniesieniach z Kolonii o licznych gwałtach i aktach molestowania w okresie świątecznym, przyszedł czas na Austrię. W Salzburgu bowiem już kilka kobiet zgłosiło się na policję w związku z atakami ze strony mężczyzn „zagranicznego pochodzenia”. Ofiary donoszą o napaściach na tle seksualnym i kradzieżach.

  Podobnie jak w Kolonii, kobiety z Salzburga donoszą o sporej ilości ataków na tle seksualnym. Sprawcami mają być mężczyźni zagranicznego pochodzenia.

  Jedną z pierwszych była sytuacja z 26. grudnia. Na dwie kobiety napadło wtedy 15 młodych mężczyzn wyraźnie nieeuropejskiego pochodzenia.

  Kolejne ujawnione ataki miały miejsce w sylwestra. Wtedy to 23-letni syryjski imigrant molestował seksualnie dwudziestoletnią Niemkę z Bawarii. Tego samego dnia 28-latek z Afganistanu dopuścił się molestowania 30 lat starszej od siebie kobiety z Salzburga.

  Kolejną napaść zgłoszono 4. stycznia. Mająca 22 lata mieszkanka Salzburga doniosła, że dwóch imigrantów molestowało ją seksualnie. Mężczyźni ukradli także telefon komórkowy ofiary. Z kolei w środę doszło do zatrzymania przez policję 24-letniego Afgańczyka, który molestował seksualnie 28-latkę.

  Ofiary mówią o atakach dopiero teraz – po ujawnieniu fali napaści na tle seksualnym w Kolonii. Na fakt ten wskazuje Valerie Hillebrand, rzeczniczka salzburskiej policji.

  Johanna Mikl-Leitner planuje ostro rozprawić się ze sprawcami takich przestępstw. Oświadczyła, że policja będzie działała według zasady „zero tolerancji”. Poinformowała także, że austriackie kobiety nie dadzą ograniczyć swych praw.

  „Jedno jest pewne – my, kobiety na pewno nie pozwolimy ani na milimetr ograniczyć naszej swobody poruszania się w przestrzeni publicznej”.

  http://pikio.pl/austria-coraz-wiecej-zgloszen-o-atakach-na-kobiety-obcokrajowcy-molestowali-seksualnie/

 6. gość said

  Polki ofiarami ataków w Kolonii? Polski MSZ wysłał zapytanie do niemieckich władz

  Minister spraw zagranicznych pyta niemieckie władze, czy Polki nie zostały poszkodowane w atakach w Kolonii. W noc sylwestrową grupy mężczyzn napastowały tam i okradały kobiety.

  Minister Witold Waszczykowski wysłał do swego niemieckiego kolegi, Franka-Waltera Steinmeiera, list z prośbą o przekazanie informacji, czy wśród ofiar ataków były obywatelki Polski. Napisał w nim, że zdaje sobie sprawę, iż niemiecki MSZ może nie dysponować takimi informacjami. Będzie więc wdzięczny, jeśli jego list zostanie przekazany właściwym władzom, mogącym odpowiedzieć na jego pytanie.

  Czytaj dalej:
  http://forsal.pl/artykuly/916483,ataki-w-kolonii-niemcy-waszczykowski.html

 7. gość said

  Widzieli ataki na kobiety, nie mogli zareagować. Wstydliwy raport niemieckiej policji

  Niemiecki „Der Spiegel” dotarł do wewnętrznego raportu policji powstałęgo po fali przemocy wobec kobiet, do której doszło w sylwestrową noc w Kolonii. Według dokumentu funkcjonariusze byli otoczeni i nie mogli pomóc osobom, które wołały o pomoc. Sytuacja na dworcu jest opisana jako „chaotyczna i wstydliwa” dla policji.

  Kolońska policja krytykowana jest za opieszałość i początkowe bagatelizowanie incydentów. Ofiary molestowania skarżą się na brak pomocy ze strony stróżów prawa. Krytykowane są także media za poinformowanie o napaściach z kilkudniowym opóźnieniem. Do wewnętrznego raportu federalnej policji, którego autorem jest wysoki rangą funkcjonariusz, dotarł niemiecki „Der Spiegel”. Wynika z niego, że funkcjonariusze stracili w sylwestrową noc kontrolę na dworcu w Kolonii.

  Według raportu policjanci widzieli wiele zrozpaczonych, zapłakanych, przestraszonych głównie kobiet i dziewcząt. Odnotowali „bójki, kradzieże i napaści o charakterze seksualnym”. „Kobiety czy same, czy w towarzystwie stanęły wobec trudnego do opisania w słowach wyzwania stawienia czoła masie mocno nietrzeźwych mężczyzn. Horda przed dworcem i wewnątrz niego pozostawała niewzruszona obecnością policji” – czytamy w raporcie.

  Nie udało się zidentyfikować większości odpowiedzialnych za napaści. „Siły bezpieczeństwa nie były w stanie odnotować wszystkich incydentów, ataków i przestępstw, ponieważ po prostu było ich zbyt wiele jednocześnie” – stwierdza raport.

  Relacje policjantów

  Policjanci według dokumentu mieli być sfrustrowani tym, że nie mogą pomóc ofiarom. Nie byli nawet w stanie nagrać jednocześnie wszystkie incydenty, które miały miejsce. Raport powołuje się na kilka relacji funkcjonariuszy. Funkcjonariusze wskazują, że dotarcie do ofiar napastników utrudniał tłum ludzi dzwoniących po pomoc do służb bezpieczeństwa.

  W relacji inny policjant twierdzi, że jeden z mężczyzn krzyczał: „Jestem Syryjczykiem, trzeba mnie traktować uprzejmie. Pani Merkel mnie tu zaprosiła”. Inny napastnik miał podrzeć swoje pozwolenie na pobyt i stwierdzić, że „jutro pójdzie po nowe”. Napastnicy mieli odmawiać opuszczenia miejsca zdarzenia, a sami policjanci nie mieli środków, aby zatrzymać sprawców.

  Raport nazywa sytuację, która miała na miejsce na dworcu w Kolonii „chaosem”. Według autora wydarzenia wymknęły się spod kontroli policji do tego stopnia, że mogło dojść do poważnych obrażeń, a nawet śmierci. Autor dokument zaznacza, że policjanci zostali obrzuceni butelkami i materiałami pirotechnicznymi.

  Raport kończy ponura konkluzja. Twórca raportu przyznaje, że przez 29 lat swojego doświadczenia w policji nie widział takiego działania policji. Wskazuje, że na miejscu było za mało funkcjonariuszy i zbyt mało sprzętu. Pojawia się też zarzut bezsilności policji w tej „chaotycznej i wstydliwej” sytuacji.

  http://www.tvn24.pl/niemcy-wewnetrzny-raport-policji-po-napasciach-w-kolonii,608827,s.html

 8. Niemcy ROZEDRZYJCIE zdzire A.Merkel na KAWAŁKI ! said

  Ta komunistyczna LEWACKA zdzira A.Merkel na zamówienia ideologiczne ZBOCZEŃCÓW żydo-masonerii z pod szyldu „Bnai Brith International” oraz pazernych korporacji przewrócili do góry nogami całe państwo niemieckie zamieniając je normalne PIEKŁO dla wszystkich tam zamieszkałych niemieckich obywateli !

  Czy rzeczywiście wszyscy Niemcy już kompletnie ZGŁUPELI ?

  Przecież tą oczywistą lewacką PSYCHOPATKĘ A. Merkel już przeciętni obywatele Niemicy powinni dawno ODSUNAC od władzy jako NISZCZYCIELKI państwa niemieckiego.

  LEWACZKA A.Merkel była zawsze stuknieta …

  To trzeba mieć naprawdę sieczkę w głowie robiąc z siebie takie LEWACKIE widowisko:

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: