Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Niemcy: Pierwsze przypadki samosądów na imigrantach.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-12

W niedzielę wieczorem, w niemieckim mieście Koln, doszło do kilku przypadków samosądów na imigrantach w związku ze skandalicznymi wydarzeniami podczas Sylwestra.


Jak informowaliśmy wcześniej, podczas zabawy sylwestrowej w Kolonii, doszło do skandalicznych wydarzeń. Grupa ponad 1000 imigrantów dopuściła się ataków seksualnych i kradzieży na świętujących nowy rok niemieckich kobietach. Sprawa jest o tyle bardziej skandaliczna, że niemiecka policja i media próbowały zamieść skandal pod dywan.

W związku z sylwestrowymi wydarzeniami w Kolonii, mieszkańcy miasta, którzy najwidoczniej stracili zaufanie do publicznych organów władzy, postanowili wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

Jak informują lokalne media, w niedzielę wieczorem w Koln, doszło do kilku przypadków samosądów. Według relacji niemieckiej gazety „Express” grupa Niemców (członkowie klubów motocyklowych, ochroniarzy i kibiców lokalnej drużyny) – za pośrednictwem Facebooka – umówiła się na „zaprowadzenie porządku” poprzez „polowanie” na imigrantów.

Z dotychczasowych doniesień niemieckich mediów wynika, że podczas „polowania” jednego tylko wieczoru w Kolonii ucierpiało siedmiu imigrantów (6 Pakistańczyków i 1 Syryjczyk), którzy zostali pobici przez grupy 5-cio i 20-sto osobowe.

Kolońska policja otrzymywała tego dnia również zgłoszenia o przemieszczających się po mieście grupach „białych mężczyzn”, którzy mogą „podejmować próby prowokacji”.
bh, źródło: polsat news

Autor: Wiadomości Pikio

Komentarzy 10 to “Niemcy: Pierwsze przypadki samosądów na imigrantach.”

 1. kabaret said

  Achtung, achtung, uwaga na „Przemieszczające się po mieście grypy białych mężczyzn”, he, he, he.
  „mogą podejmować próby prowokacji”, he, he, he

  Niemcy to naprawdę śmieszny naród.

 2. wpisał Alan said

  UWAGA! Zaczęło się! We Wrocławiu szukają „asystentów uchodźców”. We Wrocławiu można zostać parobkiem uchodźcy. Fundacje propagujące multikulturalizm we współpracy z samorządem i Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym ogłaszają nabór na intensywny kurs szkoleniowy przygotowujący do nowego zawodu: „asystenta uchodźcy, imigranta”. Kalejdoskop kultur zainicjował projekt w zakresie wsparcia dla imigrantów i uchodźców pt. „Wrocław Wita Uchodźców”. W związku z tym, że do Polski również będą przyjmowani tzw. uchodźcy we Wrocławiu zapotrzebowanie jest na stanowisko: „asystenta uchodźcy, imigranta, cudzoziemca”. Ze względu na specyfikę przyszłej pracy osoby władające językiem farsi i arabskim, będą przyjmowane w pierwszej kolejności.. Projekt wspiera Fundacja Sorosa, czyli Fundacja Batorego.

 3. No nieźle.... said

  TYSIĄCE BANERÓW W KRAJACH ISLAMSKICH ZACHĘCAJĄCE DO GWAŁTÓW W EUROPIE !!

  https://forumemjot.wordpress.com/2016/01/07/tysiace-banerow-w-krajach-islamskich-zachecajace-do-gwaltow-w-europie/

 4. wiech said

  My Polacy z dziada pradziada synowie naszej Polskiej i chrześcijańskiej ziemi piszemy do ciebie ty stolcu szwabski co ty w Brukseli zamęt siejesz, diable niemiecki, lucyferze unijny. Jaki to z ciebie wykształciuch, co to gołą dopą nie potrafisz nawet jeża zabić, a ośmielasz się nas wielki naród pouczać. Błaźnie dla wszystkiego co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i ch..u zagięty. Świński ty ryju, kobyli zadzie,psie żerznika, nie chrzczony łbie, ku…a ty mać. Jedynie ty możesz nas Polaków w dopę pocałować.

 5. Wisniowiecki said

  Wszystko to robia ;kundle spasorowane przez ;super bogatych h……….i.Jak Rothildowie Billy Gatese Rockefelerowie I reszta tej bandy super bogatych sskurwysynow.TO Z ICH LBOW wychodzi przyszly ;;;NOWY PORZADEK SWIATA.
  Gdzie zwykly obywatel bedzie ;;;normalnym 100% niewolnikiem pozbawionym wszelkich praw.Obudzmy my sie POLACY bysmy niestali sie takimi niewolnikami.
  Zachipowanymi (Chip RFID).Nie dopuscimy do tego w naszym kraju.
  LUDZIE OBUDZIMY SIE W KONCU.

 6. nana said

  Ronald Lauder, przewodniczący Światowego Kongresu Żydów oraz Josef Schuster, przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech, w wydanym oświadczeniu z zadowoleniem przyjęli obecną falę imigracji do Europy, określając ją oraz działania demoliberalnych rządów jako „właściwą rzecz”.

  Międzynarodowi Żydzi określają imigrację jako „właściwą rzecz” i krok „w kierunku bardziej otwartego społeczeństwa”. W ich opinii najbardziej potrzebne jest teraz długoterminowe wsparcie dla „uchodźców”.

  Uważają, że ci, którzy już zamieszkają w Niemczech, muszą zaakceptować „zachodnie Wartości”, do których należy uznanie, iż wsparcie dla Izraela jest „politycznym DNA kraju”, a Holocaust musi zostać zapamiętany na wieki. Dwaj międzynarodowi Żydzi potępili jednocześnie jakiekolwiek formy walki z masową imigracją.

  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/76170-miedzynarodowi-zydzi-pozytywnie-o-fali-imigracji-do-europy

 7. TV Niemiecka jest tak wolna ze zmuszaja kazdego do oplat za nia! Nie wazne czy znasz niemiecki czy nie, nie masz prawa wyboru.

 8. pugnus said

  No to teraz Reichspolizei pokaze swiatu jak nalezy „ordnung” zaprowadzac !Chyba ,ze owe bojowki wysmaruja sobie twarze kremem symulujacym ….opalenizne!

 9. Joanna d'Arc said

  Jedna z bawarskich gazet wyjątkowo całą szpaltę poświęciła na listy od czytelników. Wśród respondentów nie ma osoby, która by nie wyraziła oburzenia wobec niemieckiego rządu. Niektórzy z nich chwalili politykę antyimigracyjną Węgier i Polski !

 10. Uważny Obserwator said

  http://www.islam-et-verite.com/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: