Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Janusz Korwin-Mikke złożył wniosek o debatę na temat demokracji i wolności mediów w Niemczech

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-15

korwin.lewak.

.

.

Janusz Korwin-Mikke złożył w Parlamencie Europejskim wniosek o debatę na temat demokracji i wolności mediów w Niemczech. Sprawa ma związek z ostatnimi dyplomatycznymi rozmowami pomiędzy Polską a Niemcami.

.

.

Zgodnie z moimi przewidywaniami posiedzenie KE skończyło się właściwie niczym. Pan Timmermans przyjedzie do Polski na rozmowy, a potem wyjedzie. Słusznie, bo wrzaski wokół tej sprawy są mocno przesadzone – mówił prezes partii KORWiN.

Wniosek został złożony przez klub Europy Wolności i Demokracji Bezpośredniej, który zwrócił się bezpośrednio do Parlamentu Europejskiego. Debata miałaby dotyczyć stanu demokracji i wolności mediów w Niemczech.

Nie wiem czy prezydium Parlamentu się na to zgodzi, ale moim zdaniem warto taką debatę przeprowadzić – powiedział Korwin-Mikke.

źródło: parezja.net, prostozmostu.pl

Komentarzy 7 to “Janusz Korwin-Mikke złożył wniosek o debatę na temat demokracji i wolności mediów w Niemczech”

 1. Bhuu said

  NIE BEDZIE NIEMIEC PLUŁ/MÓWIŁ NAM W TWARZ/CO MAMMY ROBIC….U SIEBIE W KRAJU NIEPODLEGLYM!

 2. POmiot said

 3. Bin pole said

  Wrszcie ludzie!

 4. Kontra said

  Czy Polska jest niepodlegla?

  http://prokapitalizm.pl/czy-polska-jest-dzis-niepodlegla.html

 5. Uważny Obserwator said

  To bardzo dobry i na czasie wniosek i różni się fundamentalnie w kwestii zasadności wobec procedury antypolskiej toczącej się obecnie.

 6. Każdy NARÓD ma swój LOGOS i prawo do jego obrony.
  POLSKIE LOGOS A ETHOS opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE.Na użytek wewnętrzny do tej książki powinien być dopisany językiem matematyki rozdział o wartościach NARODOWYCH.

 7. Lubomirą/ said

  Sami Niemcy twierdzą, że nie ma już Niemiec, że ‚Deutschland kaputt!’. Teraz trwa wyścig, czy powstaną wolne państwa typu Wolnego Państwa Bawarskiego, czy kalifaty lub sułtanaty?. To wszystko dzięki marksistowsko-luterańskiej Merkel. To przekwalifikowanie się marksistki-leninistki nie wyszło na dobre krajom niemieckim. Żeby chociaż tamtejsi Polacy odzyskali prawa i własność zagrabione im na mocy Dekretu Goeringa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: