Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Niemiecki dziennikarz wyznaje USA i Niemcy chcą wywołać wojnę w Europie, wojnę z Rosją. (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-18

Dziennikarz przyznał na antenie, że przed 25 lat uczony był jak okłamywać swoich czytelników, ale teraz nie może dłużej milczeć.
– Widząc to co dzieje się od kilku miesięcy, jak niemieckie i amerykańskie media próbują wywołać wojnę w Europie, wywołać wojnę z Rosją, to przekraczamy próg, za którym nie ma powrotu. Ja zamierzam się przyznać, że to nie było w porządku co robiłem w przeszłości – wyznaje.
Po chwili mówi:

– Manipulowanie ludźmi, tworzenie propagandy przeciwko Rosji nie jest w porządku, co moi koledzy po fachu robią, lub robili w przeszłości gdyż są przekupywani – mówi.
Dziennikarz przyznaje, że obawia się nowej wojny w Europie i dlatego napisał książkę o propagandzie i manipulacjach. Mówi, że Niemcy to bananowa republika, a nie żadne demokracja.

Komentarzy 7 do “Niemiecki dziennikarz wyznaje USA i Niemcy chcą wywołać wojnę w Europie, wojnę z Rosją. (wideo)”

 1. Victoria said

  Dobre i to, w razie odwiedzin seryjnego samobojcy, pozostanie dokument.
  Czekam na kolejne przebudzenia…
  Cos zydostwu te planowane rozroby i wojenki nie chca sie rozkrecac w Europie, my to juz dawno wiemy,
  ale skoro wsrod zydkow poploch i sie nawet budza, to dobra wiadomosc.

 2. La Reine Toronto said

  no to ktory portal polski jest polski? prosze o rade ! czegos podobnego nie ma chyba w zadnym kraju europejskim? Niemcy kontroluja sposob myslenia Polakow i do tego sa anty polscy i anty rosyjscy….my Slowianie jestesmy manipulowani i podzegani do bratobojczej walki przez szwabow za przyzwoleniem ‚demokratycznie’ wybranych wladz? a kysz a kysz a kysz!

 3. Nic o ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ,w którą jest wpisana antyROSYJSKOŚĆ!!!
  Materializuje się ona w procesie od ŻYDOBOLSZEWZMU,do ŻYDOBANDERYZMU.

 4. Prawda sama się obroni said

  http://wawelskigrod.pl/jestesmy-intelektualnymi-prostytutkami/
  kontekst rzetelności dziennikarskiej

 5. Jan Ryś said

  Lisa nie stać byłoby na taka samokrytykę.

 6. TakiJelenLeśny said

  Merkel nie ma innego wyboru. Mało kto wie, że Niemcy, czy raczej niemcy Sp.Z.O.O to od 29 sierpnia 1990 roku nie jest już państwo a spółka Gmbh. Obywatele nie są obywatelami, a PRACOWNIKAMI (personnelgesheft) – to jest na dowodach osobistych – nie mają konstytucji, tylko jakiś regulamin firmowy – tak,tak – popatrzcie po internetach. mało jest o tym informacji, ale są i są na prawdę szokujące.

  Tak więc Angela Merkel podlega władzy aliantow (tzw 4+2, traktat z 1945) i ze wszystkim musi biegać – zgodnie z prawem – do usa, francji, uk…
  wojsko niemieckie (dawne) podlega NATO, a wiec USA. Niemcy nie zrobią NIC bez wiedzy i zgody USA.

  Taki niewyjaśniony stan prawny – a już na pewno nie poważny, bo owa spółka ze słowem „państwo” w nazwie, bez godła na fladze (kolejny aliancki zakaz), z kapitałem zakładowym w wys. 25000 euro – zmusił bezpaństwowych od 1990 roku niemcow do powołania potwora o nazwie unia europejska. stąd tak wielki dązenia niemcow do utrzymania przy zyciu UE. To jest jedyna szansa niemców – jako narodu i rządu z aspiracjami cesarskimi, na jakiekolwiek stanowienie o sobie.

  z drugiej strony, Angela jest na pasku Aliantów i nie może podjąć ŻADNEGO DZIAŁANIA, bez zgody usa. A wiemy komu na rękę i kto sponsoruje arabską wiosnę w UE…

  Choć brzmi to conajmniej jak teoria spiskowa, nie jest nią. dlatego NIEMCY NIGDY NIE NAJADĄ POLSKI oraz NIGDY NIE WRÓCĄ DO NARODOWEJ WALUTY, nie wyprowadzą wojska na ulicę ani nic z tych rzeczy.

  ANGELA MERKEL JEST DYREKTOREM ZARZĄDZAJĄCYM OGROMNĄ SPOŁKĄ Z.O.O

  dlatego też takie mocarstwo jak Chiny w ogóle nie chcą z nią rozmawiać. W sensie panstwo-panstwo. Bo nie mogą. To jest rozmowa na roznych poziomach firma-panstwo, a nie słyszałem jeszcze, żeby Chinski prezydent rozmawiał z kimś niższe rangi podczas wizyty.

  ps. zastanówcie się czemu na wyrokach „sądów” niemieckich nie ma podpisów sędziów.

  niemcy to jest jeden wielki przekręt.

 7. Yourek said

  Dla Niemiec wojna polsko-rosyjska to dar niebios, wystarczy że ustalą granice. Niemcom oprócz ziem utraconych w ktore pompowali dotacje potrzeba również Łodzi w ktorej bd za kilka dekad leżało główne skrzyżowanie szlaków handlowych w Europie. Sprawa wydaje sie byc przesądzona, nie wiadomo tylko kto podpisał dzierżawę terenów południowo-wschodniej czesci z małopolską

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: