Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Kobieta w Szwecji pobita i opluta przez tzw. imigranta, gdyż przeszkodziła mu w okradzeniu starszej pani.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-22

Śmieć.

Matka z dwójką dzieci schodząc do metra zauważyła, że imigrant próbuje okraść starszą kobietę i zwróciła jej na to uwagę. Wydarzenie miało miejsce w Sztokholmie, gdzie imigrancki śmieć ludzki, traktowany jest jak świętość, słuszne zatem było oburzenie złodzieja, który postanowił ukarać Szwedkę. Otrzymała ubogacającego kulturowo kopa w brzuch oraz pięścią w twarz, oczywiście na oczach swoich dzieci aby wiedziały, że islamskiemu Panu nie wolno zwracać uwagi. Biedny uchodźca wojenny nie skończył na tym seansu kultury, po chwili wrócił do kobiety aby splunąć jej w twarz. Ot, taka szwedzka kultura.

.

.

A tutaj film, który znakomicie pokazuje czym stała się Szwecja:

Darek Matecki http://prawicowyinternet.pl Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu „kontakt” w menu.

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/islamski-imigrant-pobil-matke-z-dwojka-malych-dzieci-bo-powstrzymala-go-od-kradziezy-ubogacona-szwecja-wita/

 

Komentarzy 16 do “Kobieta w Szwecji pobita i opluta przez tzw. imigranta, gdyż przeszkodziła mu w okradzeniu starszej pani.”

 1. madzia said

  to bydle śmierdzące

 2. jok said

  Sęk nie tylko w samym dzikusie, lecz w tym a)kto go zaprosił/dopuścił że tam mieszak, b) kto rozbroił/zdeprawował/zniewieścił szwedzkie społeczeństwo? Szwedzcy lewacy, piewcy politycznej poprawności?
  Jak długo etnicznie szwedzcy lewacy wytrwaliby w swych poglądach/działaniach, gdyby lewactwo/polityczna poprawność było wyłącznie szwedzkiej proweniencji, gdyby przedstawicieli the nacji nie stali na jego czele, nie wytyczali kierunków i je wspomagali, szkolili, organizowali, czasem finansowali – raczej nie ze swoich? Rok, dwa, pięć? Raczej nie dłużej.
  Rzecz jasna lewacy etnicznie europejscy, raczej nie widzą, że w ogóle skądś płynie inspiracja, a tym bardziej nie zastanawiają się, czy jest jakiejś proweniencji etnicznej

 3. pugnus said

  Juz do Polski przybywaja pierwsze dostawy tego „towaru”,bo PiS nie jest w stanie odmowic Brukseli …pardon, Berlinowi kwot przyrzeczonych przez Kopare! A moglby przeciez powolac sie na szermowany tak przez Bruksele zarzut naduzywania przez rzad PiS pelni wladzy ….bo czy powiekszenie przez PO puli imigrantow do 7 tys. nie bylo wlasnie ewidetnym naduzyciem wladzy?

 4. gość said

  Imigranci w Calais niszczą biznes Mariusza Pudzianowskiego. „Mnie tam dać!! Nie pożałuję bejsbola, zero tolerancji”

  Sportowiec Mariusz Pudzianowski prowadzi wiele firm, a jedną z nich są usługi transportowe. Właśnie okazało się, że jego biznes cierpi z powodu imigrantów koczujących w Calais.

  – Mam ten sam problem z tymi skur….mi!!! Dziś było to samo u mnie – kilku kierowca wywalił z naczepy przy asyście policji po francuskiej stronie i plandeki oczywiście pocięte zostały. PS. nie mam litości – śmiecie ludzkie!!!!! Mnie tam dać!! nie pożałuję bejsbola, zero tolerancji!!! Ludzie jaka tolerancja?????? Ja już nie mam tolerancji dla tych śmieci – co niby nazywają się ludźmi!!!!! Niedługo sam przejadę się do UK promem z Calais i poczekam na nich w naczepie Mariusz Pudzianowski Transport. Jak mi ktoś z naszych pseudo-celebrytów powie, że ma być tolerancja, to wsadzę go do naczepy i niech zobaczy ludzkość oraz ich tolerancję!!! – napisał na Facebooku „Pudzian”.

  W kolejnym poście sportowiec dodaje, dołączają zdjęcie bejsbola:

  – Z tym będę czekał na naczepie do UK przed wjazdem na prom z Calais Mariusz Pudzianowski Transport. Na naczepie będzie przyśpieszona nauka asymilacji.

  Z tym będę czekał na naczepie do UK przed wjazdem na prom z Calais Mariusz Pudzianowski Transport. Na naczepie będzie przyśpieszona nauka asymilacji.

  Posted by Mariusz Pudzianowski on 21 stycznia 2016

  Jak Wam się podoba pomysł „Pudziana”?

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5213-imigranci-w-calais-niszcza-biznes-mariusza-pudzianowskiego-mnie-tam-dac-nie-pozaluje-bejsbola-zero-tolerancji

 5. Daks said

  Mam rodzinę która mieszka od 30 lat w Szwecji i zaczynają się bać. Coraz częściej myślą o powrocie do Polski na stałe. To nie jest ten sam kraj co kiedyś, szkoda. Zawsze jechałem tam na krótkie wakacje z przyjemnością.

 6. gość said

 7. gość said

  Dzisiejsza rozmowa na antenie Telewizji Republika. Tematy: referendum w sprawie islamskich imigrantów narzucanych Polsce przez Berlin-Brukselę i dostęp do broni palnej w Polsce.

  Telewizja Republika – Tomasz Rzymkowski (Kukiz’15) – Republika na Żywo 2016-01-22

 8. Szwedzi to TEŻ DEGENERACI ! said

  Zaczynam przestawać „żałować” atakowanych Szwedów gdyż oczywista GŁUPOTA zaczyna być męcząca za względu na to jak ŁATWO ci Szwedzi zostali zmuszeni do przysiadu i srania w gacie przed żądzącymi LEWAKAMI i żydami zamieszkałymi w Szwecji.

  Szwedzi jak widać się ZDEGENEROWALI i przestali się bronic przed tą ANTY-szwedzką „władzą” w Sztokholmie, gdyż ta monarchia szwedzka stała sie normalnym ŚMIERDZĄCYM moralnym GÓWNEM spowinowaconym z KLOAKĄ czyli zydo-masonami, których należy UNICESTWIAĆ !

  GŁUPOTA SZWEDZKA ma już swoją nazwę tzw. „Stockholm syndrome” który polega na tym, że Szwedzi ZGŁUPIELI do tego stopnia, że POMAGAJĄ swoim prześladowcom muzułmańskim, którzy najechali ich kraj, a DURNOTA oraz miękośc szwedzka też POMAGA w osiągnięciu celów przez muzułmanów lub w ucieczce przed policją szwedzką gdy ci rozwydrzeni islamiści dosłownie ZNĘCAJĄ nad Szwedami w Szwecji.

  Polacy w Kraju w momencie dokonania jakiego kolwiek przestępstwa przez islamistę w III RP bez namysłu NATYCHMIAST brutalnie osaczajcie takie osobnika i ZABIJAJCIE też NATCHMIAST takiego bez wzywania policji !

 9. Janek said

  Jeśli uważasz, że starzejące się, zsekularyzowane i dotychczas jednorodne społeczeństwo może spokojnie wchłonąć migrację w tej wielkości i skali różnic kulturowych, to masz przed sobą świetlaną przyszłość jako rzecznik obecnego rządu niemieckiego.
  Jeżeli w to wierzysz jesteś również durniem. Takie przekształcenie spowoduje bowiem rosnącą polaryzację, zarówno wśród obywateli jak i nowo przybyłych. To grozi nie tylko wybuchem terroryzmu, ale również odrodzeniem się przemocy politycznej w stylu lat 1930-ych. Francuski autor Michel Houellebecq w swojej powieści pt. „Submission”opisuje dantejskie sceny, w których lokalni mieszkancy i islamiści urzadzają dzikie bijatyki na ulicach. Takie same sceny mają bardzo duże szanse na pojawienie się w niemieckiej przyszłości.

  http://www.prawica.net/3334

 10. Analityk said

  @Janek

  Ich trzeba likwidowac gdziekolwiek sie pojawią – jak robactwo – oraz tych co wyrażaja zgodę na zasiedlenie ich w danej okolicy tj wójtów, przewodniczących różnych organizacji ich wspomagających i ich rodziny.

  Wrogów Narodu Polskiego trzeba tępić na każdym kroku.

 11. Raf75 said

  Trzeba odkuzyc taki patyk ….co do bejzbola jest uzywany…..i zagrac w bejzbola….

 12. gość said

  Czy to jeszcze Francja?!

  NIE MOŻEMY DOPUŚCIĆ DO PODOBNYCH SCEN W POLSCE!

  JUTRO O 12:00 PROTESTUJEMY W BIAŁEJ PODLASKIEJ
  https://pl-pl.facebook.com/events/220855391586068/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular&action_history=null&source=3&source_newsfeed_story_type=regular

 13. Ali Baba said

  ad 4 Słusznie i naukowo..Brawo Pudzian.!!

 14. Analityk said

  Niedługo zwolennicy multikulti – jak Olejnik – w Polsce będą mieć w studio takich dyskutantów i z takimi reakcjami w stosunku do openentów

 15. Misiek said

  I tak to będzie to jest skurw… nacji nie mają szacunku dla kobiet i to z dziećmi a ci idioci chcą ich w Polsce przyjmować liczba przestępstw wzrośnie bo mam nadzieję że Polacy będą się tak samo zachowywać w stosunku do tych ciaparuchow

 16. Amelia said

  Nikt i nigdy na pewno nie czytał w Internecie lub gazecie, że jakiś arabski szejch odwiedził Japonię. Spróbujcie sobie przypomnieć. W porządku, nie próbujcie, nie było takiego. A oto dlaczego:

  Muzułmanin nigdy nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. Bezwzględnie. Prawo jest prawem.
  Muzułmanie nie mają prawa ciągle znajdować się na terytorium Japonii (prawa do pobytu stałego, tłumaczenie dosłowne)
  Próba szerzenia islamu jest przestępstwem. Za to można iść do więzienia i to na długo.
  W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego (co nie jest do końca prawdą, bowiem są japońscy profesorowie arabiści, więc muszą też być instytuty arabistyki na uniwersytetach).
  Koran jest księga zakazaną. Nie można jej importować. Dostępna jest tylko „adaptowana” wersja po japońsku (jak rozumiem japońskie tłumaczenie).
  Wypełnianie obrzędów jest dozwolone tylko w zamkniętych pomieszczeniach. W przypadku, jeśli rytuały zobaczą zwyczajni Japończycy, muzułmaninowi grozi więzienie.
  Rozmowy po arabsku są surowo zabronione.
  Japonia praktycznie nie posiada ani jednej ambasady w krajach arabskich.
  Islam w Japonii wyznaje 0,12% Japończyków.
  Muzułmanin przyjechawszy do pracy w Japonii ma prawo pracować TYLKO w firmach zagranicznych, tj. japońskie firmy nie przyjmują do pracy osób wyznających islam.
  Wizy do Japonii przyznają muzułmanom bardzo rzadko. Nawet znamienici lekarze czy naukowcy wyznający islam nie mogą dostać wizy do Japonii.
  W umowach pracowniczych często jest zaznaczone, że pracodawca ma prawo bez wyjaśnień zwolnić pracownika, jeśli dowie się o jego muzułmańskiej wierze.
  Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność.
  Tłumaczeniem technicznej dokumentacji z japońskiego dla arabskich klientów zajmują się NIEjapońskie firmy.
  Wobec muzułmanów odnoszą się jak wobec wyrzutków. Jeśli ktoś w okolicy jest muzułmaninem, wobec niego całe otoczenie będzie odnosić się jak wobec przestępcy.
  O otwarciu muzułmańskich szkół nawet nie może być mowy.
  Japonia nie akceptuje praw szariatu.
  Japonka będąca w związku z muzułmaninem, zostaje uznana za winną i staje się wyrzutkiem społeczeństwa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: