Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Słowiańska lekcja. Ponad 400 Rosjan zmasakrowało islamskich imigrantów w Niemczech. (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-23

rosjanieniemcy-300x168

.

W tym czasie kiedy niderlandzcy mężczyźni protestują przeciwko bezeceństwom emigrantów, wychodząc na ulice w spódnicach, mieszkający w Niemczech Rosjanie byli pierwszymi którzy stanęli w obronie swoich rodzin. Po gwałcie dokonanym na 13-letniej Rosjance, około 400 rosyjskich mężczyzn podjechało pod ośrodek w miasteczku Bruchsal, gdzie mieszkają emigranci i dokonali tam prawdziwego pogromu.

.

Jak donosi portal therussophile.org, około 120 samochodów podjechało pod ośrodek dla imigrantów, w każdym po 3-4 mężczyzn, przyjechali odwdzięczyć się za gehennę, która spotkała 13-letnią Rosjankę – Lisę. Idąc do szkoły, dziewczynka została porwana a następnie, przez ponad 30 godzin była gwałcona przez grupę islamskich imigrantów. Rusaki (tak nazywają siebie Rosjanie mieszkający w Niemczech) zaatakowali Arabów, Marokańczyków, Syryjczyków i spuścili im porządny łomot. W ruch poszły kije bejsbolowe, i nogi od stołów.

To pierwszy tak wielki konflikt w Niemczech od początków masowej imigracji, pierwszy raz islamiści zobaczyli, że nie są bezkarni. Nie pokazała im tego niemiecka policja, niemieckie wojsko ani niemieccy mężczyźni… a Słowianie. Chora jest sytuacja, w której przedstawiciele władzy tuszują zbrodnie dokonywane przez imigrantów. To właśnie dlatego w całej Europie gwałcone są setki kobiet i dziewczynek, okradane są sklepy a islamskie, młodociane gangi działają nawet w szkołach podstawowych. Obywatele sami zaczynają się zbroić, wykupują gaz pieprzowy, występują o pozwolenia na broń palną. Dopiero w obliczu zagrożenia własnej rodziny mieszkańcy Zachodniej Europy widzą, że idea multi-kulti zniszczyła ich społeczeństwo, że jeśli nie uporają się z imigracją, to będą żyć w ciągłym strachu.

Zaskakujące, że w media nie ma żadnych informacji o tym zajściu. Być może nie chcą pokazywać, że pierwszy raz dokonano samosądu na tak wielką skalę, władze mogą się obawiać kolejnych takich zajść. Sądzę, że jeśli imigranci, którzy przyjadą do Polski, dopuszczą się podobnego gwałtu, to kibice tego nie odpuszczą, również u nas poleje się krew.

Jak tylko dowiem się czegoś więcej w sprawie ataku na islamistów, to edytuje ten post i dodam kolejne informacje. Dziwne, że w niemieckich mediach nic nie ma na ten temat…

Wideo na temat gwałtu na 13-latce (po rosyjsku):

13 letnia Rosjanka zgwacona

Darek Matecki  Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu „kontakt” w menu.

Źródła: http://www.therussophile.org/russians-teach-migrants-a-lesson-in-germany.
html/ http://pamelageller.com/2016/01/13-year-old-school-girl-kidnapped-by-muslim-migrants-raped-for-30-hours.html/

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/slowianska-lekcja-ponad-400-rosjan-zmasakrowalo-islamskich-imigrantow-w-niemczech/

 


 

Avatar

.

.

Ta informacja prawie zablokowała działanie strony, serwery nie wytrzymały obciążenia. Wiele głosów się pojawiło, że to „fake” stworzony przez Rosjan. Informacja faktycznie pochodzi z rosyjskich portali o czym wspominam na początku artykułu. Fakt jest taki, że rosyjskie media od kilku dni podawały, że w Niemczech imigranci przez 30 godzin gwałcili 13-letnią Rosjankę. Rosjanie wyszli na ulice i protestowali a jak podały dwa portale zaatakowali ośrodek dla imigrantów. Informacje była również „wykopana” na serwisie wykop.pl Nie ma żadnych filmów z tych zajść, więc podchodziłbym do tego ostrożnie.

Trzeba też pamiętać, że po wydarzeniach w Kolonii i po kompromitacji niemieckich mediów, które tuszowały gwalty na Europejkach… zwyczajnie nie można im ufać. Niemcy zrobią wszystko aby nie podawać takich wiadomości, bo wiedzą, że już niewiele brakuje do wybuchy beczki z prochem jaką jest zderzenie naszej cywilizacji z cywilizacją islamu.

Ludzie w Niemczech, Austrii czy we Francji mają już dość strachu, dość zastraszania ideologią multi-kulti. Nawet jeśli ta informacja nie jest prawdziwa, to doskonale pokazuje stosunek Słowian to islamistów. Polacy, Słowacy, Rosjanie czy też Serbowie nie będą spokojnie patrzeć jak bydło gwałci nasze kobiety. To chyba tyle, mam nadzieję, że strona niedługo wróci do normalnego funkcjonowania, jak u Was działa?

Komentarze 33 to “Słowiańska lekcja. Ponad 400 Rosjan zmasakrowało islamskich imigrantów w Niemczech. (wideo)”

 1. gość said

  Kwatery dla uchodźców na cmentarzu

 2. Wreszcie Rosjanie zachowali się jak prawdziwi mężczyźni broniący swoich kobiet i dzieci !!! Zidiociali lewacy-pseudo-mężczyźni będą tych zwyrodnialców islamistów straszyć spódniczkami – czy sami chcą się podstawić zamiast tych nieszczęsnych gwałconych kobiet !! Wolą robić z siebie pośmiewiska, – niż w końcu zachować się jak należy – w obliczu zagrożenia !! Pewnie p.Merkel i reszta lewaków – zażądają ukarania Rosjan ?? No bo w takim prawo rządnym niemieckim kraju, strzegącym demokracji – nieważne, że goście p.Merkel gwałcą kobiety i dzieci, nieważne, że napadają na ludzi, kradną i niszczą co im się uda – ważne, że prawo – jest przestrzegane !!???Mam pytanie – a co Polska zrobi z tymi wpuszczonymi „imigrantami” – jak zaczną się tak samo zachowywać jak ci w Niemczech ?? Kto sprawdził kim oni są ?? Przyjęliśmy uchodźców – Ukraińców, a teraz wykonujemy rozkaz Unii ?? A może Unia weźmie od nas część Ukraińców ?? A gdzie miejsce dla Polaków, którzy z winy wojny wywołanej przez nazistów – rządzących teraz Unią – nie mogą wrócić do Polski – bo wciąż nie ma dla nich miejsca ?? Polacy nie zapraszali tych gości p,Merkel i czy naprawdę mamy ich przyjmować ??? Czyżby Unia rządziła nakazami ?? Czy Polska straciła niezawisłość i prawo do samostanowienia ?? My Polacy nie chcemy tych siejących niepokoje – zaproszonych do Niemiec – imigrantów – żołnierzy Allaha !! Kto zaprasza, niech podejmuje !!!

 3. Bin pole said

  To co robia niemcy to rzeczywiscie skandal. Mało tego rzadzacy ktorzy trzymaja oficjalne media jak to nazywaja zmuszja ludzi bezprawnie do oplacania tych mediow. Ja nie musze słuchac od spadkobiercow nazizmu ze w Polsce rzadzi Partia Nacjonalistyczna Kilanascie razy protestowałem czy to w ARD czy ZDF o przekazywaniu kłamliwych informacji o Polsce. W koncu odmowiłem płacenia za te media. Wysłano mi wezwaniamdo zapłaty . Zagrozono mi komornikiem. Komornik grozi aresztem czyli utrata wolnosci. Sad 1 i 2 instancji przyznał im racje ale tego sie spodziewałem. W niemczech istnieja jeszcze niektore przepisy prawne ustanowione w 1933 roku czylinza czasow szalejacego nazizmu. Przepisy NUR FUR DEUTSCHE!. Teraz czkam na wezwanie od komornika odprowadzenie mnie do wiezienia. Pojde tam w ubraniu ktore moj dziadek nosił w Auschwitz.

 4. alfredoni said

  Brawo Rosjanie !
  Zrobili to czego nie potrafią zrobić Niemcy.
  Pokazali brudasom gdzie ich miejsce.

 5. A-Ż said

  @3
  ! Twardziel.

 6. gość said

  Niemieckie służby na skraju załamania! „Dłużej nie damy rady bronić granicy”

  Kolejna fatalna wiadomość dla kanclerz Niemiec Angeli Merkel. Niemieckie służby otwarcie przyznają, że nie mają sił chronić niemieckich granic, a jeśli dojdzie do momentu w którym terytorium kraju będzie zagrożone – Angela Merkel może stanąć przez Trybunałem Konstytucyjnym!

  W środę federalny minister spraw wewnętrznych Thomas de Maiziere zapowiedział, że rząd zamierza kontynuować prowadzenie kontroli na granicach.

  Problem w tym, że policjanci przyznają, że jest to niemożliwe…

  – Możemy to robić przez około trzy tygodnie, ale nie mamy dostatecznych sił, by wytrzymać dłużej – powiedział szef związku zawodowego niemieckiej policji Jörg Radek w rozmowie z gazetą „Neue Osnabrücker Zeitung”.

  Serwis TheLocal.de informuje, że władze chcą zatrudnić dodatkowo ok. 3 tys. funkcjonariuszy, ale ci pracę zaczną dopiero w ciągu najbliższych trzech lat.

  Tylko czy nie będzie za późno?

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5233-niemieckie-sluzby-na-skraju-zalamania-dluzej-nie-damy-rady-bronic-granicy

 7. Analityk said

  @Gość #1

  Ci „uchodźcy” całkowicie zniszczą ten cmentarz i bedą napadać na ludzi odwiedzających groby swoich bliskich a zwłaszcza na kobiety.

 8. marys said

  Ich bin ein RUSSE !
  Pierwszy raz ich lubie …

 9. Marucha said

  To zwykła legenda miejska, czyli fakt zmyślony.
  Owszem, ładna i umoralniająca… ale legenda. Nic takiego nie miało miejsca.
  400 Rosjan… ogarnijcie się ludzie. Internet jest pełen takich bzdur.

 10. Paweł said

  Dlatego niedziwne, że nic o tym nie ma w mediach, a jest na stronach bajkologicznych.

 11. Nina2 said

  Porwanie dziewczynki i gwałt był, protesty Rosjan z tego powodu także. Jeśli info o zdemolowaniu ośrodka w Bruchsal jest na razie fake (toczy wojna hybrydowa, informacyjna także), niemniej wywołało entuzjazm w necie, bo niezadowolenie społeczne narasta i prawdopodobnie zamieszkami i wojną domową się skończy. Na ruskich stronkach dziś podawano jak gaśnicę samochodową przerobić na miotacz ognia co na 100 m wyrzuci butelkę z benzyną.

 12. Victoria said

  Bardzo prosze o link do tego miotacza ognia.

 13. Analityk said

  http://www.fabrykasily.pl/Rosjanie_odpowiedzieli_imigrantom-16437

 14. atvgroup.bonzaj2000 said

  słowianie dzieci JEZUSA w nich prawdziwa siła świata:-))

 15. Jawamdam said

  Islamizacja to robota żydochazarskich dzikusów, przybyłych do Europy z Kaukazu. To oni chcą ułożyć Europę pod swoje racice i dlatego ściągają tych islamistów-analfabetów i degeneratów do nas, żebyśmy mieli zajęcie i nie patrzyli się im na szpony, którymi tworzą na swoje potrzeby NWO. To za tą żydo-chazarską dzicz trzeba się ostro zabrać i zniszczyć ją jak to zrobił kiedyś Błogosławiony Światosław, książę Rusi Kijowskiej, a wtedy skończy się problem z islamistami, utrzymankami naszymi. Przypatrzcie się temu od podszewki, jak to się mawia, czyli od spodu a wszystko zrozumiecie. Islamizacja to nie przypadek tylko wojna wypowiedziana Europie przez rządzącą światem dzicz chazarską.

 16. gość said

  Tajny raport: sylwestrowe napaści w całych Niemczech

  Według sporządzonego na zlecenie szefów landowych resortów poufnego raportu, w sylwestrową noc do molestowania kobiet i kradzieży doszło nie tylko w Kolonii. Dramatyczne wydarzenia o podobnym przebiegu miały miejsce w całych Niemczech. Napastnikami prawdopodobnie byli imigranci.

  Raport Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej cytują rozgłośnie WDR, NDR oraz dziennik „Süddeutsche Zeitung”. Redakcje ujawniły, że w miastach Nadrenii Północnej-Westfalii (przede wszystkim w Kolonii, Düsseldorfie i Bielefeld) do 13 stycznia 2016 roku na policję zgłoszono 1076 przestępstw. 692 z nich dotyczyło uszkodzenia ciała połączonego z kradzieżą, zaś 384 napaści o charakterze seksualnym, w przy czym w 116 przypadkach była to napaść połączona z kradzieżą.

  W Hamburgu odnotowano 195 zgłoszeń, z czego większość stanowiły przestępstwa o podłożu seksualnym. Podobne incydenty miały miejsce w Hesji (31 przypadków), Bawarii (27), Badenii-Wirtembergii (25), Bremie (11) i Berlinie (6). Kilku tego typu przestępstw dokonano też w Dolnej Saksonii, Brandenburgii, Saksonii, Nadrenii-Palatynacie i Kraju Saary. Ze względu na trwające śledztwo liczby te mogą jeszcze ulec zmianie.

  Ofiarami były wyłącznie kobiety, a sprawcami – młodzi mężczyźni w wieku 17-30 lat o „południowych” lub „arabskich” rysach. Raport nie potwierdza jednak, aby pochodzenie sprawców kolońskich ekscesów było ograniczone do krajów północnoafrykańskich.

  http://www.fakt.pl/swiat/niemcy-molestowanie-i-kradzieze-w-sylwestra-nie-tylko-w-kolonii,artykuly,606037.html

 17. Bronisław said

  Re: 9. Jestem przekonany Szanowny Panie Murucha, iż niedługo dojdzie jednak do poważnych burd (zajść) z najeźdźcami muzułmańskimi i bez masowych ofiar, w tym śmiertelnych, chyba się nie obejdzie?!! Niedługo nastąpi jednoznaczny i ostateczny test na polskość dla PIS, ale czy „polskie lemingi” przejrzą wreszcie na oczy to jasno
  niebawem zobaczymy?!!! Miej Nas w opiece Panie Boże w Trójcy Przenajświętszej Jedyny!!!

  Pozdrawiam Pana, Panie Marucha bardzo serdecznie i życzę dalszej owocnej pracy oraz dobrego zdrowia!

 18. La Reine Toronto said

  ad 11: Rosjanie nie pozwola na bezkarne wybryki zwyrodnialych ‚ali bab’ odbierajacych czesc ich dzieciom, siostrom i zonom. Jestem pewna ze zajscie mialo miejsce moze az w nie tak wielkim wymiarze ale bylo.
  Zastanawiam sie jakie zadanie maja ci ‚uchodzcy’ do spelnienia, bo przeciez nikt z wlodarzy EU ot tak sobie wydal polecenia na ich niekontrolowane przybycie?
  Cos tu jest nie tak….to jest chyba poczatek pewnego etapu dla Europy moze dla Wschodniej? Latwo jest manipulowac takim niezadowolonym zwyrodnialym w wiekszosci tlumem, wydac rozkaz i juz…moze ktos mi to wytlumaczy? Co Europa z tym fantem zrobi?
  PiSiaki zezwolily na imigracje Jednego MIliona Ukraincow i to jest zatrwazajace bo wiemy jak oni nienawidza nas Polakow. CZy tu powtorzy sie w przyszlosci tez to co zaszlo na Wolyniu?
  Komu zaufac? nie POPiSowi oj nie , bo to przeciez przekazanie paleczki co kadencje w celu zniszczenia Polski i wynarodowienia nas, bo przeciez do PRL’u bylismy prawie czysci etnicznie…
  Zdelegalizowac te Loze BBrith i wtedy zaufam PISIAKOM …

 19. Julka said

  Ruskie gieroje internetowe oddają się marzeniom ? Wolałabym jednak, aby to była prawda. No ale ja jestem baba i lubię sobie pomarzyć. Jeśli to nie prawda to pomarzę sobie, aby Rosjanie pomogli rodzinie niewyobrażalnie pokrzywdzonej dziewczynki, zorganizowali się i faktycznie zrobili łomot miejscowym tak, żeby na długo to zapamiętali. Zmarnowali dziecko do końca życia. Nie wiadomo jakie to dziecko miało obywatelstwo, jeśli rosyjskie, to i władze Rosji nie powinny być bezczynne. Merkel będzie tuszowała wszystkie okrutne krzywdy wyrządzane dzieciom i kobietom aż trafi prosto do piekła, czego najrychlej jej życzę w imieniu własnym i wszystkich pokrzywdzonych.

 20. Analityk said

  @Julka #19

  Ja też zaczynam patrzeć na tą wiadomość sceptycznie po początkowej ekscytacji. Powołują się na informację, że ta wiadomość o sprawieniu bicia uchodźcom przez Rosjan była zamieszczona na portalu http://www.therussophile.org
  Przeglądałem ten portal ale nic tam nie znalazłem. Pytanie: gdzie jest źródło tej informacji?! Jakie są dowody bo zaczyna to wyglądać na fakt medialny.

 21. Julka said

  re:Analityk.
  Jest to fakt medialny. Rosjanie chcieliby, aby było inaczej, ale niestety klepanie w klawiaturę tego nie zmieni. Tacy sami bohaterowie jak i pozostali. Pisać każdy może. Pozdrawiam.

 22. marcin said

  Jest to prawda w stu procentach, mieszkam tam i widyialem na wlasne oczy jak policja niemiecka latala za rosjanami i jak grupy ich trzymane byly i jaki byl chaos po tych pobiciach i ile policji raptem sie ukazalo raptem.

 23. Analityk said

  @Marcin

  Czemu nic w mediach nic nie ma? Nie ma nawet żadnych zdjęć czy filmików na youtube, nawet od ciebie żadnego dowodu prócz słów.
  Wierzmy ale sprawdzajmy! Po czynach poznajemy – nieprawdaż?

 24. Tom said

  Muszę was rozczarowac. To bzdury są. Mieszkam niedaleko Bruchsal to wiem. A rosjanie owszem sa tu znani. Niedaleko w Heilbronn jako zorganizowana przestępczość. Tacy to wspaniali Slowianie

 25. Coś jest na rzeczy said

  „FAZ”: Rosja podsyca konflikty migracyjne w Niemczech

  …..W obronie rzekomo pokrzywdzonej dziewczynki stanęli neonaziści z Narodowo-Demokratycznej Partii Niemiec (NPD). Z ich inicjatywy we wschodniej dzielnicy Berlina Marzahn zorganizowano demonstrację przeciwko „przemocy ze strony imigrantów”.

  Rodzice nastolatki utrzymują, że policja zmusiła ich córkę do odwołania wcześniejszych zeznań.

  W sobotę Niemcy pochodzący z Rosji zorganizowali demonstrację przed urzędem kanclerskim w Berlinie. W wiecu uczestniczyło 700 osób. Uczestnicy nieśli transparenty z napisami „Nasze dzieci są w niebezpieczeństwie” i „Dzisiaj moje dziecko – jutro twoje”. Organizatorem był Międzynarodowy Konwent Niemców pochodzących z Rosji, którego szef, jak twierdzi Deutsche Welle, utrzymuje bliskie kontakty z władzami Rosji……

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/faz-rosja-podsyca-konflikty-migracyjne-w-niemczech/mnk2mg

 26. Joe said

  Marcin ma racje…ja tez mam swoje kontakty.POlicja niemiecka znalazle sie dopiero wtedy jak trzeba bylo szukac Rosjan.
  Tragiczna komedia WLADZUCHNY w NIEMCACH.Jak to wyjdzie na szersze forum to POsmiewiska na caly Swiat.

 27. Marucha said

  Bzdura się rozszerza…

  Głośny news o 400 Rosjanach bijących imigrantów jest nieprawdziwy

  Ostatnio internet obiegła informacja o grupie 400 Rosjan, którzy zemścili się na imigrantach za 30-godzinny gwałt na 13-letniej Rosjance. Okazuje się, że nic takiego nie miało miejsca, a zarówno gwałt, jak i zemsta były manipulacją. Część portali, późno, ale jednak, opublikowało sprostowania.

  Według popularnego newsa, 400 Rosjan miało pojechać pod obóz w niemieckiej miejscowości Bruchsal, gdzie zmasakrowali islamskich imigrantów odpowiedzialnych za gwałt na dziewczynce. Część prawicowych portali natychmiast podchwyciła plotkę, jakoby 120 samochodów znalazło się pod obozem, a ich pasażerowie pobili imigrantów kijami bejsbolowymi.

  Najpierw informacja pojawiła się na Wykopie, gdzie wkrótce została zdementowana. Podchwyciły ją mniejsze prawicowe portale, które potem długo nie usuwały artykułów widząc, iż są one niezwykle popularne. Następnego dnia na niektórych portalach pojawiły się sprostowania.

  Co się okazało? Film wyemitowany przez rosyjską telewizję „1 Kanal” wcale nie pokazywał brutalnego gwałtu na 13-latce. Był to materiał z 2009 roku. Prokurator Martin Scheltner w rozmowie z niemieckimi mediami przekonywał, że nie było żadnego gwałtu na 13-latce, a film nie ma nic wspólnego ze sprawą, ponieważ ma prawie 7 lat. Berlińska policja również potwierdziła, że podobne fakty nie miały miejsca.

 28. Damian said

  I bardzo dobrze, a jeszcze lepiej było by gdyby całe to bydło wystrzelać, łącznie z dziećmi, dziś dzieci-jutro gwałciciele i terroryści.

 29. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 30. michal said

  To wszystko jest prawdą. Choć propaganda stara się to ukrywać. Jest o tym nawet na onecie. Jest teź na youtube na kanale ruptly tv(po rosyjsku).

 31. Nina2 said


  Wiadomości (po ros) z 21:00 16.01.2016: Marina, ciotka porwanej Lisy, opowiada dziennikarzowi o zdarzeniu. Podobno policja naciskała na dziecko, żeby odwołała zeznania, że niby sama chciała. A rodziców zastraszyli że mogą im odebrać dziecko i umieścić w rodzinie zastępczej.

 32. Nina2 said

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-lawrow-chce-od-niemiec-wyjasnien-w-sprawie-rzekomo-zgwalcone,nId,2134943 26/1/16
  Ławrow to szef rosyjskiego MSZ. Rosjanie dbają o swoich ludzi.

  Manifestacje Rosjan w Niemczech w obronie zgwałconej dziewczynki. 700 osób w Belinie, 900 w Lübbenau. http://www.berlinjournal.biz/wut-auf-merkel-700-russlanddeutsche-zogen-vors-kanzleramt/

  A Berlin Journal pisze: Tylko Władimir Putin może jeszcze uratować Europę
  http://www.berlinjournal.biz/nur-wladimir-putin-kann-europa-noch-retten/ 25.1.16

 33. OldPunx said

  A o czterech Szwedach z zakrytymi twarzami wszędzie głośno. Jeszcze moze pokazowy proces zrobią i surowo ukarzą , a uchocow pogłaszcza po główkach , bo oni tacy biedni i musza gwałcić bo zderzenie kulturowe złe na nich wpłynęło . Moze im jeszcze pod bramę dowozić codzień zwierze dziewczynki ,zeby sie nie męczyli szukając , bo oni tacy biedni

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: