Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Eurosodoma – Gayropa – zakaz chrztu dzieci !!!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-24

Eurosodoma aktywnie walczy z Chrystusem! Europejski Sąd potwierdził zakaz chrztu niemowląt!!!

ANTYCHRYST 1
To jasne, że zakazał chrztu nie tylko heretykom ale i prawosławnym. Przecież w Europie są i prawosławne parafie. Europa zgniła ostatecznie i nieodwracalnie i stoi na progu totalnego zniszczenia. Gniew Boży jej nie ominie… 
Dnia 23 stycznia internetem wstrząsnęły fale oburzenia wywołane przez internautów a wywołane faktem zakazu chrztu niemowląt, poczynając od marca 2016 roku, i wydanym przez Sąd Europejski. Liczne sieci społecznościowe i LiveJournal rozstrząsają tę sprawę i prowadzą dyskusję od rana. W Sądzie Europejskim tłumaczy się przyjęcie takiej decyzji w ten sposób, że, rzekomo, Sakrament Chrztu jest sprzeczny z interesem dziecka, zgodnie z artykułem 3 Konwencji o Prawach Dziecka, ratyfikowanej 25 maja 1992 roku.

Sensem wspomnianego zakazu wydanego przez Sąd Europejski, według słów wzburzonych blogerów i komentatorów, jest rzekomy brak świadomości noworodka w kwestii wyboru odpowiedniego wyznania. To znaczy, że człowiek sam powinien świadomie wybierać czy chce się ochrzcić czy nie?

A wszystkie próby chrzczenia dziecka w wieku, kiedy nie posiada ono świadomości (niemowlę) są przemocą dokonywaną na osobie i pogwałceniem jej praw. Przeciwnikami swobodnego wyrażania wolnej woli są w tym wypadku rodzice niemowlęcia i Cerkiew, którzy przeprowadzają ten obrzęd według własnego uznania. Jeden z dziennikarzy gazety „The Times”, Andrew McFarrell zgadza się z orzeczeniem Sądu Europejskiego, nazywając go mądrym wyborem: „Dla Europy, wolnej, demokratycznej, świeckiej, sędziowie ze Strasburga odegrali doniosłą i decydującą rolę. Dzisiaj mamy wyjątkowy dzień, nie będzie już nam więcej narzucany obrzęd. Każde z dzieci, w konsekwencji, może w określonym wieku. wybrać religię lub wyznanie, to co bardziej mu odpowiada”.

„Ma się ochotę zobaczyć” – pisze jeden z blogerów, shaya -„jak ten diabelski Sąd Europejski zakaże obrzezania muzułmanom? A może zakażą publicznego zarzynania barana? Hindusom zakażą nie spożywania krowy? I jak długo po tym ten najodważniejszy i najbardziej humanitarny sąd jeszcze pociągnie? Razem z całą Europą! Spalą na świętych stosach wszystkich i każdego kto spróbuje się tylko na to targnąć”.

Pytania od Redakcji W-P.

A czy także Sąd Europejski zabroni żydom obrzezania i wychowywania dzieci żydowskich w judaizmie? Czy Sąd Europejski zabroni dokonywania obrzędów i ceremonii judaistycznych? Czy znamienity, humanistyczny, postępowy, wolnościowy (i takie tam bla-bla-bla) Sąd Europejski zabroni żydom przeprowadzania szechity, barbarzyńskiego, rytualnego uboju zwierząt? Czy znamienity Sąd Europejski stanie w obronie wolnej woli dzieci, które są zmuszane do przyjmowania toksycznych i śmiertelnych preparatów pod nazwą szczepionek? Czy znamienity Sąd Europejski zabroni również narzucania nieświadomym dzieciom, w szkole, liberalizmu obyczajowego czyli obrzędów i zwyczajów religii satanistycznej? Są to pytania retoryczne.

 

Wolność, równość, braterstwo, demokracja, świeckość!!!

Wolność, równość, braterstwo, demokracja, świeckość!!!

Na podstawie: http://3rm.info/main/61174-geyropa-protiv-hrista-zapret-na-kreschenie-mladencev-utverdil-evropeyskiy-sud.html

Data publikacji: 24.01.2016

Nadesłał Borys
wolna-polska.pl

Komentarzy 11 to “Eurosodoma – Gayropa – zakaz chrztu dzieci !!!”

 1. Piotrx said

  Apostoł – film zakazany we Francji
  http://www.przystanekjezus.pl/ksiegarnia/pl/p/Apostol-DVD-film-zakazany-we-Francji/4256

  We Francji zakazano projekcji filmu. „Wywołałby zamieszki ze strony islamistów”

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Francji wydało zakaz projekcji filmu „L’Apôtre” (Apostoł) opisujący historię muzułmanina, którzy przeszedł na katolicyzm. MSW uzasadnia swoją decyzję zagrożeniem wywołania zamieszek ze strony islamistów.

  Dyrekcja Generalna Bezpieczeństwa Wewnętrznego nakazała również odwołać debatę wokół filmu „L’Apôtre”, zaplanowaną na 23 stycznia. Powód podobny: ryzyko ataków, gdyż ta projekcja mogłaby zostać uznana za prowokację wymierzoną w społeczność muzułmańską… Jakby tego było mało pod wyraźnym naciskiem DGSI (komórki MSW zajmującej się na kontrwywiadem oraz najpoważniejszymi przestępstwami) również policja w Neuilly wywarła presję na kino „Le Village”, które także odmówiło pokazania filmu.

  „Apostoł” jest to film fabularny, jego głównym bohaterem jest Akim, który jest dobrze zapowiadającym się imamem. Uczęszcza do szkoły koranicznej prowadzonej przez wuja. Pewnego dnia Akim dowiaduje się o zamordowaniu siostry księdza. Po morderstwie – katolicki duchowny postanawia zamieszkać w pobliżu domu rodziców zabójcy, by pomóc im przeżyć traumę po tym, co zrobił ich syn. Dla Akima jest to niepojęte, jak można nie dążyć do zemsty, tylko pomagać rodzinie zabójcy własnej siostry – wówczas główny bohater zaczyna dogłębnie poznawać chrześcijaństwo.

 2. Analityk said

  Zdziczenie świata sięgnęło zenitu. Kary Bożej szubrawcy nie unikną.

  http://ligaswiatowa.hvs.pl/kanibalizm-to-nie-fikcja/

 3. gość said

  Ks. Natanek dziękuje „Onetowi” za artykuł o Intronizacji

  Fragmenty kazania z dnia 23.01.2016 r. z cyklu „Reguła Mariańska”, cykl III, cz.16 Materiał pochodzi ze strony http://christusvincit-tv.pl/articles….

  Artykuł na „Onecie”, o którym jest mowa w kazaniu:
  Jezus Królem Polski – w Episkopacie powstał już akt intronizacji
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jezus-krolem-polski-w-episkopacie-powstal-juz-akt-intronizacji/ex907s

 4. Dla potrzeb walki z chrześcijaństwem powstał judaizm rabiniczny i cel jest realizowany.

 5. NC said

  Tytułowa wiadomość jest fałszywką z 2014 roku.
  Przynajmniej na razie….

 6. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Trudno jest z tym walczyc, gdy wrog wprowadzil do srodka KK swoich agentow.
  Nie sa to tylko pionki, duza czesc hierarchi jest juz zadzumiona.
  Wyglada na to, ze conajmniej niektore proroctwa obecnie sie spelniaja.

 7. postpost said

  to jakas lipa bo nigdzie nic nie ma na ten temat napisane. na żadnym portalu.

 8. Chciałbym wiedzieć said

  @7 – Jak widać, Postpost jest wyznawcą poglądu, że jak czegoś nie ma w internecie to to nie istnieje. A tu niespodzianka – poza internetem istnieje jeszcze jakiś świat! W rzeczy samej tekst jest jajcarski, ale może być proroczy, niestety.

 9. Nareszcie chrześcijaństwo będzie w pełni świadome i dobrowolne.

 10. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 11. Izaurus said

  Szkoda słów. Czyżby Brevik miał rację? Strach pomyśleć! Bo przecież masowe ofiarnictwo jest bez sensu? Polecam modlitwę do Michała Archanioła, bo słudzy szatana są dziś wszędzie i bez ostrego miecza Wodza Hufców Niebieskich nie damy rady.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: