Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

ARTur Żukow

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-25

ARTur Żukow - Cimoszewicz

Komentarzy 8 to “ARTur Żukow”

 1. Jan z Podola said

  Wypisz wymaluj KANALIA.

 2. GÓWNO psie cimosiewicze, said

  Ta anty-polska SZUJA żydo-komunista z PZPR Włodzimierz Cimoszewicz będąc w funkcji ministra „polskiego” MSZ-u od 19 października 2001 do 4 stycznia 2005 totalnie, zajadle ZWALCZAŁ katolicką Polonię Światową zabijąc KLINA pomiedzy Polakami zamieszkałymi w Kraju i tymi zamieszkałymi za granicą.

  Cimosiewicz ZAWSZE prowadził politykę MSZ-u mającego na celu osłabienia JEDNOŚCI Polaków zamieszkałych za granicą, dlatego w tym celu wydała polecenie wszystkim polskim ambasadom, konsulatom na Świecie aby ZAPRZESTAŁY współpracowania ze wszystkimi STARYMI organizacjami polonijnymi na Świecie, a zwłaszcza ZWALCZAŁ Związek Narodowy Polski w USA oraz Kongres Polonii Amerykańskiej, Kanadyjskiej oraz Australijskiej.

  Rządzącej ŻYDO-post komunie po 1990 roku zawsze chodziło o to, aby Polonia na Świecie została ROZBITA, była słaba w krajach swojego zamieszkania, oraz politycznie NIE skuteczna.

  Ten żydo-mason komunista W.Cimoszewicz wydał polecenie wszystkim placówkom MSZ-u za granicą, aby one NIE kontaktowały się z działaczami starych organizacji polonijnych oraz aby to MSZ inspirował do zakładania całej MASY NOWYCH organizacji polonijnych, które by miały charakter grup REGONALNYCH, jako KLUBÓW przyjaciół np. Krakowa, Gdańska … itp., Klubów Wielkopolan i innych pozostałych regionów z Polski, czy małych miasteczek jak Kazimierzy Wielkiej, Zakopanego … itp. lub gminy takiej to a takej lub np. „przyjaciół parafii Łęgu Tarnowskiego” parafii Luszowice, lub tzw. Przyjacoł Ziemi Tarnowskiej, Mielca i okolic …

  Ambasady i konsulaty MSZ-u za granicą wyszukiwały osób mając informacje na ten temat wspierały finansowo powstawanie całej MASY takich gównianych organizacyjek, które jedynie organizują 2-y do roku PIJACKIE potańcówki przy bigosie, piwie które zapraszają jakiegoś pierdziela z konsulatu, który namawia do DYSPOIZYCYJNOŚCI i SUBORDYNOWANA wobec polityki aktualnych AFERZYSTÓW post-komunistów tak aby, kiedyś ZŁODZEJE z SLD, potem z PO lub PSL byli wspierani z zagranicy tak aby oni trzymali koryto władzy w tej gangsterskiej III RP.

  Cimoszewicz wspierał tzw. „fundacje” Stemper, która rozdzielała fundusze finansowe z kasy polskiego podatnika pod pretekstem „pomocy” dla tych organizacji regionalnych za granicą pozakładanych przez MSZ, które były przeznaczane na organizacje PROPAGANDY pro komunistycznej SLD-wskiej, sprzedawczyków pro-niemieckich PO lub PSL oraz PROPAGANDY pro-LEWACKEJ na JUDE-Poloni światowej.

  Cimoszewicz tym działaniem ROZDROBNIŁ oraz celowo SKŁÓCIŁ środowiska polonijne na Świecie, co spowodowało SPARALIŻOWANIE aktywności Poloni światowej, tak aby ona NIE miała wpływu na ANTYypolska polityke wewnetrzna w państwie polskim RÓJNOWANYM systematycznie i z zimną premedytacja przez SPRZEDAJNE globalistom post-komunistycznych ekip rządzących z pod byłego szyldu PZPR na
  SLD, PO, PSL których celem było i jest UNICESTWIENIE polskiej państwowości pod kierownictwem ŻYDÓW i NIEMCÓW lub UKRAIŃCÓW z PO lub teraz przekupnego złodzeja Petru z „nowoczesnej”

  Kiedyś żydo-komuch z PZPR Cimoszewicz jak był w PZPR to pracował dla żydo-bolszewików, którzy urzędowali na Kremlu.
  Gdy tych żydo-bolszewików spławiono z Kremla pod koniec lat 1980-ch to żydy jemu załatwili „dokształt” w USA na koszt „fundacji” Sorosa i innch globalistów żydowskich NWO. Potem W.Cimoszewicz wstąpił do lozy MASOŃSKIEJ.
  Od tego czasu ten ZAFAŁSZOWANY wieprz W.Cimoszewicz, abecnie z synalkiem Tomaszem masonem SŁUGĄ globalistów, kupionych przez finansowych hoksztaplerów w III RP są lansowani za „autorytety” – SRAĆ na mordy SPRZEDAJNYCH wieprzy Cimoszewiczów !

  Jak widac NIGDY się NIE kończy kariera ŻYDA białoruskiego W. Cimoszewicza żydo-komunisty z PZPR, zawsze SPRZEDWACZYKA po dokształcie w New Yorku za forsę żydowskiego globalisty złodzeja Sorosa, który prowadzi sabotaż Europy.

  Poniżej PORTRET cimoszewiczów :

 3. Lelkumpolelkum said

  Mysle ze to szmata polityczna

 4. basia said

  Jestem pewna,że to szmata POlityczna!

 5. Miś said

  Co? W puszczy białowieskiej jeszcze partyzantka nie działa ?

 6. Z pewnością jako przezorny ubezpieczy się przyjmując do wierzenia islam.

 7. Cimoszki i im podobne kreatury na śmietnik historii said

  Krzysztof Bosak o KOD, Petru, rządach PiS, Marszu Niepodległości

 8. Krzysztof said

  Polak nie moglby pisać takich bredni jak te w waszym portalu, przynosicie wstyd i hanbe Narodowi Polskiemu!!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: