Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Sprzedawczyk, zdrajca narodu w BBC

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-29

Własnie oglądałem w BBC2 w programie ‚Daily Politics’ pana Radka Sikorskiego, jak szczuł na rząd PiS, bezczelnie pytając naiwna dosyć prowadzącą, czy w Wielkiej Brytanii nie byliby zaniepokojeni jeśli rząd zwalniałby wszystkich dziennikarzy BBC, wspominał o blokowaniu pracy TK.

Sprzedawczyk

Ugrzeczniony, ale cwany polityk, który przegrał wszystko, stracił stanowisko, a teraz próbuje szczuć na demokratycznie wybrany rząd w Polsce.

Na szczeście był hamowany nieco przez pana Daniela Kawczyńskiego MP (posła parlamentu brytyjskiego), który przedstawiał nieco inny, ostrożniejszy punkt widzenia oparty na rozmowach z Polonią brytyjska…

Daniel Kawczyński - poseł parlamentu brytyjskiego

Staneło na tym, że na temat TK wypowie się Komisja Wenecka…

Jakże łatwo jest wprowadzić niepokój wsród opinii publicznej innych krajów na temat zagrożenia demokracji w Polsce…

Teraz Andrew Neil pyta Sikorskiego na temat kryzysu z uchodźcami…

Sikorski jak widać mocno pracuje nad swoja pozycja międzynarodową, a że kosztem Polski, to już mały pikuś…

 

.

Tytuł:

podpis

Komentarzy 16 to “Sprzedawczyk, zdrajca narodu w BBC”

 1. Mimi said

  Obrzydliwy…

 2. basia said

  Rzadkie padło…!

 3. margot2you said

  Reblogged this on Królowa Margot.Striptiz.

 4. Uważny Obserwator said

  Sprzedawczyk, zdrajca narodu, prożydowski wyrobnik, któremu kazano miłować Niemcy kosztem Polski.

 5. Lelkumpolelkum said

  Oj jacy my Polacy jestesmy dobroduszni .Ze takie scierwo zyje jeszcze.

 6. R.Sikorski ZRZEKŁ się polskiego obywatelstwa i był ministrem polskiego MON będąc BRYTYJSKIM obywatelem, said

  Lawirant i krętacz Radaek Sikorski ZRZEKŁ się polskiego obywatelstwa w 1987 roku na rzecz otrzymanego Brytyjskiego obywatelstwa, a przecież mógł zachować to polskie obywatelstwo i być tzw. „podwójnym obywatelem”.
  R.Sikorski jednak ZRZEKŁ się polskiego obywatelstwa na SWOJE własne życzenie, z własnej NIE przymuszonej woli, aby nie czuc się w jaki kolwiek lojalnym wobec Panstwa Polskiego.

  W POWAŻNYM państwie taki osobnik, który ZRZEKA się obywatelstwa własnego kraju obojętnie w jakich okolicznościach i gdy wraca potem do tego PRZUCONEGO kraju, to NIGDY, PRZENIGDY NIE ma szans zrobienia kariery politycznej, jest PRZEKREŚLONY na ZAWSZE jako NIE lojalny obywatel pod każdym względem.

  Tymczasem w DURNOWATEJ zdemoralizowanej III RP takie NIE lojalne zakłamane ścierwo jak R. Sikorski wraca do Polski i nieomal od razu ten TREP został wystrugany z banana na MINISTRA polskiego MON w dniu 31 października 2005 roku jako OBYWATEL Brytyjski … w mafijnej skorumpowanej III RP zarządzanej przez PiS.

  W POWAŻNYM państwie taki NIE lojalny TYP jak R.Sikorski, co wcześniej ZRZEKŁ się obywatelstwa, to w POWAŻNYM kraju, by nawet NIE był do końca życia wpuszczony do budynku MON-u, a tym czasem ten SPRZEDWACZYK został MINISTREM … i to MON . . . SIĆ !

  Przecież wtedy w 2005 roku i wcześniej kacykowie PiS i prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz ówczesny Prezydent Miasta Warszawy Lech Kaczyński, starający się na jesieni 2005r o urząd Prezydenta III RP dokładnie wiedzieli, że R.Sikorski to NIE lojalny karierowicz, który NIE posiada polskiego obywatelstwa, a mimo wszystko POPARLI jego kandydaturę na tak poważne urzędy DEPCZĄC polskie prawo, wykonując ZAMÓWIENIA żydo-masońskich zakumuflowanych LOŻ MASOŃSKICH w Polsce.

  W dniu 31-X-2005 R.Sikorski NIE posiadał polskiego obywatelstwa o czym dokładnie WIEDZIELI następne dwa anty-polskie GŁUPTASY Lecha i Jarosław Kaczyńscy, którzy OBCEGO obywatela NIE lojalnego wobec polskiego Narodu wnieśli na stanowisko, kogo jak kogo, ale ministra polskiego MON …. oz ZGROZO !

  To świadczy jak te dwa CWELE Kaczyńscy instrumentalny, NISKI stosunek do instytucji Państwa Polskiego.

  W tym samym czasie grupa polskich obywateli mieszkających w Anglii z PODWÓJNYM obywatelstwem: polskim i brytyjskim, ZWOLNIONO z pracy ze stanowisk zwykłych ROBOTNIKÓW w zbrojeniowej firmie angielskiej, pomimo że posiadali BRYTYJSKIE obywatelstwo, ale NIE zrzekli się polskiego obywatelstwa, byli tzw. „podwójnymi” obywatelami.
  Przecież już wtedy III RP była w NATO i już wtedy też była członkiem tzw. „unii erupojskiej”.

  Otóż, jeśli ktoś mieszka w WB i posiada brytyjskie obywatelstwo oraz polskie tzn. jest PODWÓJNYM obywatelstwem, to takiego w WB nie zatrudnią nawet na zamiatacza w fabryce przemysłu zbrojeniowego w UK !

  To właśnie ci zwolnieni prości ROBOTNICY, NAPISALI list-protest do ówczesnego jeszcze prezydenta Kwaśniewskiego oraz przyszłego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz Tuska, oraz niektórych gazet o WYJAŚNIENIE dlaczego BRYTYJSKI obywatel R.Sikorski, który ZRZEKŁ się polskiego obywatelstwa, WYPIOŁ się na Polaków, a mimo tego został zatrudniony w zdemoralizowanej bez zasad moralnych III RP i to na stanowisko kogo jak kogo Ministra polskiego MON, który wtedy NIE posiadał polskiego obywatelstwa.

  Ta decyzja mianowania takiego ZDRAJCY na ministra MON-u czy też MSZ-u była OBUŻAJĄCA, tak jakby nie było innych UCZCIWYCH Polaków kandydatów zamieszkałych w Polsce, spełniających kryteria, aby ich zatrudnic na tak poważną funkcje w polskiej administracji państwowej, którzy ZAWSZE byli oddani Państwu Polskiemu oraz ZAWSZE lojalni wobec POLSKICH interesów Narodowych!!!

  Ta sprawa mianowania Sikorskiego na ministra MON stała się tematem w patriotycznych mediach polonijnych pod koniec lat 2000-ch całego świata, że obywatel BRYTYJSKI Radek Sikorski, NIE lojalny wobec Polski, który wcześniej bez przymusu na WŁASNE życzenie ZRZEKŁ polskiego obywatelstwa jak „zgnitych ulegałek”.

  NAGLE takiemu TYPOWI w Polsce 31 października 2005 został zaprzysiężony przez zdrajcę Kwaśniewskiego na ministra obrony narodowej w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a 14 lipca 2006 w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.

  Ten WRÓG Polski Kawasniewski wręczył TEKĘ, kogo jak kogo, ale MINISTRA MON obcemu obywatelowi, a po jakimś czasie zgodził się następnie wreczyc tekę ministra MSZ-u w zdemoralizowanej Warszawie !!!

  Gdy prasa polonijna zaczeła o tym FAKCIE informowc, wtedy to właśnie Lech Kaczyński jako prezydent miasta Warszawy(jesień 2005 roku), starajacy się urząd Prezydenta RP i prezes PiS-u Jarosław Kaczyński – w perspektywie przyszły premier zaczeli NAKŁANIAĆ Radka Sikorskiego, aby napisał oświadczenie o jego ZRZECZENIU się brytyjskiego obywatelstwa i pilne złożenie PETYCJI do Prezydenta III RP o przywrócenie polskiego obywatelstwa.

  W tym to czasie doszło do kłutni pomiedzy Kaczyńskimi a Sikorskim, gdyż Sikorski czuł się urażony takimi rządaniami Kaczyńskich, których Sikorski uważał za „nikogo”.

  Zrzeczenie się brytyjskiego obywatelstwa w POWAŻNYM kraju jakim jest Wielka Brytania jest bardzo, bardzo POWAŻNĄ sprawą, gdyż to państwo jest POWAŻNE, a każdy obywatel który się naturalizował w Anglii, to zgodnie z tam panujacymi procedurami prawnymi MUSI koniecznie złożyc PRZYSIĘGĘ na dożywotnią LOJALNOŚĆ Królewskiej Koronie.

  Każdy kto zrzeknie się obywatelstwa brytyjskiego jest ścigany z litery prawa o złamanie przysięgi oraz jest traktowany jak autentyczny ZDRAJCA czego w Polsce niestety NIE MA takiego rozliczania !

  Sikorski nawet sie bardzo zdenerwoawał na Kaczyńskich na jesieni 2005 roku już jako Minister MON, gdy był nagabywany przez Kaczyńskich o zrzeczenie się tego BRYTYJSKIEGO obywatelstawa, bo przecież wtedy Kaczyńscy byli PONIŻEJ Sikorskiego w hierarhi urzędniczej naczelnych władz III RP w tej ZDEMORALIZOWANEJ mafijnej III RP.

  KARIEROWICZ Radek Sikorski z wielką FURIĄ złożył petycje na ręce dopiero co zaprzysiężonego 23 grudnia 2005 roku nowego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, wedząc że w tym momencie Prezydent Lech Kaczyński ma taką już władze, aby odwołac OBYWATELA brytyjskiego pod jakimś pozorem z funkcji MINISTRA polskiego MON !!!

  Faktem jest to, że kolonialna Wielka Brytania jest miejscem UCIECZKI wszelkich gangsterów politycznych z różnych krajów Świata, zwłaszcza z byłego bloku sowieckiego, których trzyma u siebie, gdyż oni są URZYWANI do wykonywania KRECIEJ roboty lub SABOTAŻU w krajach z którego pochodzą, tak jak teraz jest właśnie URZYWANY R.Sikorski przez brytyjskie służby specjalne przeciwko Polsce.

 7. solkraken said

  POstępowi POlitycy bezNarodowi narzekali kiedyś, że to ci tradycyjni Polacy-Narodowcy mają niby jakieś dziedziczne geny kłótliwości i nienormalności… na szczęście brukselskie matrioszki pękły i wylała się beczka dziegciu ;))) – szkoda tylko, że niewinni Polacy zasuwający, bez mieszania się w politykę na emigracji zarobkowej mogą teraz być prześladowani w całej EUropie za rzekomo faszystowskie pochodzenie :(((

 8. Okrutny said

  Ma ktoś może link do nagrania ?

 9. solkraken said

  http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b06zc4k8/daily-politics-28012016
  – wrzućcie to proszę na YT

 10. doden said

  Jak uwazasz i uwazacie ,ze zdrajca narodu jest Sikorski ,to Duda powinien w takim przelozeniu dostac kare smierci za zlamanie ,zdeptanie i oplucie Konstytucji ,na ktora przysiegal !

 11. gość said

  Prof Wolniewicz – przerwany wywiad (problem Smoleńska)

  Oszustka “zamachu smoleńskiego” redaktor Ewa Stankiewicz została ośmieszona na wizji przez prof. Wolniewicza – w dezinformacyjnym programie (19 minuta) nt. katastrofy smoleńskiej (zamachu smoleńskiego) w TV Republika „Otwartym tekstem” z dnia 28 stycznia 2016.

  Profesor poruszył bardzo ważne kwestie związane z naszym narodowym interesem w aspekcie kłamstwa smoleńskiego – tj. oskarżania Rosji o zamach na Prezydenta Kaczyńskiego.

  Treści zwarte w http://www.zamach.eu/ mimo cenzury, gróźb, ośmieszania, dezinformacji czy kradzieży intelektualnych zaczynają zdecydowanie zwyciężać jako narzędzie prawdy o Zamachu Warszawskim 10 kwietnia 2010 roku (a w zasadzie przed tą datą). A i nowe trupy pojawią się na horyzoncie – co oczywiste.

  Oby tylko profesor Wolniewicz nie został otruty, ani oskarżony o antysemityzm – bo to wisi w powietrzu. A Profesor był już poprzednio skazany przez sąd na kary grzywny za „sianie nienawiści”.

  Dziękujemy Profesorze.

  Zdrowia, zdrowia życzymy!

  Red. Gazeta Warszawska.

  http://www.gazetawarszawska.com/zamach/3169-prof-wolniewicz-przerwany-wywiad

 12. Tytus said

  Zeswinienie „specjalisty ds. dorzynania watahy” wydaje sie byc bezgraniczne. Ze tez takie sprzedajne gady uwazaja sie za Polakow…

 13. http://polmedia.pl/index.php/aktualnosci/1440-oszalamiajaca-kariera-kogo?highlight=WyJ3eWplemR6YSIsIm5hIiwic3R1ZGlhIiwid3lqZVx1MDE3Y2RcdTAxN2NhIG5hIiwid3lqZVx1MDE3Y2RcdTAxN2NhIG5hIHN0dWRpYSIsIm5hIHN0dWRpYSJd

 14. j said

  Ad.10 – Doden

  Panie Doden, prosze sie od nas laskawie odzajaczkowac! Mysmy tu mieli innego kandydata na prezydenta niz Andrzej Duda. Ale jak juz nim zostal to nalezy mu sie to minimum szacunku przyslugujace glowie naszego panstwa..
  W kazdym razie do chwlili az nie wyjdzie na jaw, ze jest zwiazany z przestepcza organizacja Pro Civili , nie zacznie skakac po krzeslach w zagranicznych parlamentach, nie wykaze brakow w podstawowym wyksztalceniu i nie zacznie podkradac kubkow ze swojej kancelarii 🙂
  A poza tym pozdrawiam pana

 15. Joe said

  Re 6…Jaki tam ZDRAJCA ,to maz Anny Jablczanej ktora jest w scislej czolowce swiatowej ze swoim INSTYTUTEM od szpiegowania gospodarek konkurencyjnych na swiecie.Mysli Pan/Pani ze w Poln mialaby miejsce ruchawka p.t.Solidarnosc gdyby nie prace tej Pani??Kidy jeszcze byla Polska,byla tez spora sila przemyslowa…a tak nie moze byc zeby w cybernetyce
  matematyce czy nawet fizyce i chemii ….przodowac….O nie!

 16. Filo said

  A jaka jest roznica miedzy PO i PiSem?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: