Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Plan jest taki: Sprowokować krwawe zamieszki, zrzucić winę na PiS, na nowo dorwać się do władzy

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-31

Wygląda to tak, jak by cała zgraja pod szyldem “Komitetu Obrony Demokracji” chciała urządzić nam w Polsce drugi Majdan. Nie tylko po to, aby dorwać się do władzy, którą stracili w demokratycznych wyborach. Ale po to, aby obalić rząd Beaty Szydło, który – prędzej czy później – będzie chciał ich rozliczyć za dziesiątki afer, o których mówił cały świat, a na dobrą sprawę nikt za żadną z nich nie “beknął”.


– To próba wywołania przez obcy kapitał aksamitnej rewolucji w Polsce – komentował nie tak dawno liberalne “kwiczenie” w postaci marszów “KOD” Mariusz Max Kolonko. Trudno się z tym doświadczonym dziennikarzem nie zgodzić. Politycy odsunięci od władzy oraz garstka ludzi ich popierających nie tyle wychodzą na ulicę, co wykrzykują obraźliwe hasła pod adresem prezydenta, lidera PiS oraz Beaty Szydło, czy nawet zaczepiają na ulicy osoby o przeciwnych do nich poglądach. Dzięki Bogu, dotychczas żaden Polak nie dał się dostatecznie sprowokować.

Wygląda to tak, jak by cała zgraja pod szyldem “Komitetu Obrony Demokracji” chciała urządzić nam w Polsce drugi Majdan. Nie tylko po to, aby dorwać się do władzy, którą stracili w demokratycznych wyborach. Ale po to, aby obalić rząd Beaty Szydło, który – prędzej czy później – będzie chciał ich rozliczyć za dziesiątki afer, o których mówił cały świat, a na dobrą sprawę nikt za żadną z nich nie “beknął”. Politycy PO, nowego tworu (.N), PSL – bo przecież oni tworzą KOD – przez lata podporządkowali sobie media, trybunały, prokuraturę, sądy, a teraz to wszystko (wraz z bezkarnością) stracili, i walczą o – za przeproszeniem – własne tyłki, nie demokrację.

Wojna domowa scenariuszem idealnym

Jak świetnym dla obecnej “opozycji” scenariuszem byłoby wkroczenie Narodowców na marsz KOD. Byłby to pretekst do sprowokowania burd, a winą za “wojnę domową” obarczenia PiS. To się jednak prawdopodobnie nie wstanie, bo wspomniani Narodowcy i inne środowiska patriotycznie to nie półgłówki. Im na sercu dobro Polski, dlatego g***a wolą nie tykać.

Za świetnie obrazujący hipokryzję i struktury poprzedniego układu niech służy chociażby wizerunek Tomasza Lisa, niejednokrotnie wykrzykującego na marszach KOD antyrządowe hasła, będąc jeszcze wtedy dziennikarzem TVP, z którego natychmiast (zresztą słusznie) wyleciał oraz naczelnym Newsweeka (kapitał niemiecki), którego właścicielom absolutnie nie przeszkadza, że – w teorii – bezstronny dziennikarz bierze udział w próbach obalenia demokratycznie wybranego rządu, niejako reprezentując swojego wydawcę.

Układ runął, koryto puste… DE-MO-KRACJA!

Teraz dopiero widać, w jakiej symbiozie i kółeczku wzajemnej adoracji oraz zamiatania afer pod dywan żyli politycy poprzedniej elity oraz najpopularniejsi dziennikarze, wykreowani po “nocnej zmianie” właśnie po to, aby mamić Polaków tak, jak miało to miejsce przez ostatnie lata. No bo dlaczego pan Lis czy pani Olejnik nie toczyli na ustach piany (tak jak obecnie), gdy PO-PSL okradało Polaków z oszczędności, gdy sprzedawali polskie przedsiębiorstwa w obce ręce za 1/30 wartości, gdy niszczyli organizacje, które przetrwały I i II WŚ. Co wreszcie robili ci ludzie, gdy pod Smoleńskiem zginęło blisko 100 ważnych Polaków z Prezydentem RP na czele. Gdy Tusk, Kopacz i cała reszta nie zrobili nic, aby przyczyny tych zdarzeń wyjaśnić.

Oni budzą się dopiero teraz, gdy pali im się grunt pod nogami. Gdy oni i ich kumple tracą ogromne wynagrodzenia za zasiadanie w spółkach Skarbu Państwa, tak naprawdę nie robiąc nic konkretnego i nie pełniąc żadnej istotnej funkcji. Próbują wmówić nam, że gdy Prawo i Sprawiedliwość odbiera Platformie przejęte instytucje i media publiczne, to jest to łamanie demokracji, wolności słowa i czego tam jeszcze… Być może jeszcze 10 lat temu by im się to udało.

Nie przewidzieli jednak, że Internet otworzy nam, prawdziwym Polakom oczy. To jest właśnie siła, na której uciszenie i totalne zmanipulowanie nie starczyło zdrajcom Ojczyzny czasu. Każda partia ma jakieś wady i jakieś zalety. Dajmy rządowi Beaty Szydło czas. Niech Polska będzie prawa i sprawiedliwa.

 

newsweb.pl

Komentarzy 41 to “Plan jest taki: Sprowokować krwawe zamieszki, zrzucić winę na PiS, na nowo dorwać się do władzy”

 1. Ze świata said

  Jevish Telgraphic Agency pisze, że polski prezydent , Andrzej Duda właśnie tak pięknie uhonorował aktorów warszawskiego teatru żydowskiego, a w polskiej prasie cisza. Zapomnieli?

  Polish president honors Warsaw Jewish theater actors
  January 31, 2016

  http://www.jta.org/2016/01/31/news-opinion/world/polish-president-honors-warsaw-jewish-theater-actors

 2. gość said

  Debata 26.01.2016 w TVP już po przejęciu mediów publicznych przez PiS

  Dlaczego sami żydzi debatują o Polsce i Polakach?
  https://vod.tvp.pl/23763342/26022016

 3. Maciek said

  PiS to zydowscy patrioci, nie polscy!

  Polish President Honors Warsaw Jewish Theater Actors

  President Andrzej Duda conferred the honors on 17 actors at a ceremony that took place at the Jewish Theatre on Jan. 27, International Holocaust Remembrance Day.

  http://www.haaretz.com/jewish/news/1.700554

 4. tak ma być said

  Prezydent Polski honoruje aktorów Teatru Żydowskiego

  Na próżno usiłowaliśmy znaleźć jakąś informację na ten temat w głównych mediach, a przecież chyba nie ma się czego wstydzić, że sam Prezydent III RP uhonorował aktorów Teatru Żydowskiego w Warszawie medalami i wyróżnieniami za wkład w kulturę polską i żydowską.

  Teatr Żydowski na pl. Grzybowskim w Warszawie

  Ceremonia miała miejsce dnia 27 stycznia, czyli w Dniu Międzynarodowej Pamięci wydarzenia, które w historii nie było ani pierwsze, ani największe, ani w żaden inny sposób wyjątkowe.

  Wcześniej, tego samego dnia, premier Beata Szydło brała udział w obrządku zorganizowanym przez Fundację Shalom przy Pomniku Bohaterów Getta celem upamiętnienia ofiar Holocaustu.

  O obchodach ku czci polskich ofiar II Wojny w Izraelu nic nam nie wiadomo.

  Więcej tu: /http://www.jta.org/2016/01/31/news-opinion/world/polish-president-honors-warsaw-jewish-theater-actors/
  Gajowy Marucha

  https://marucha.wordpress.com/2016/01/31/prezydent-polski-honoruje-aktorow-teatru-zydowskiego/#comments

 5. Moher49 said

  To było do przewidzenia, po wcześniejszych występach żydowskiego zięcia. PiS jest od urodzenia pro-izraelski i proamerykański przecież. Nie chciało się głosować na Mariana Kowalskiego z ONR, więc mamy to co mamy.
  Jeszcze 65 mld USD gdzieś tam w eterze fruwa.

 6. z forum gajowego Maruchy said

  Zerohero said
  2016-01-31 (niedziela)

  Proponuję by każdy Żyd z definicji dostawał komplet polskich odznaczeń. Uprości to wiele spraw.

 7. Stary Warszawiak said

  Gorzka prawda jest niestety taka: gdyby komuś udało się odsunąć żydów od rządzenia Polską – Polska jako PAŃSTWO POLSKIE przestała by istnieć. Smutne to, ale niestety prawdziwe

 8. max said

  To jest nic innego jak Komitet Obrony Diabła!!!

 9. Analityk said

  Polacy nie wychodźcie na ulice! Dr Zbigniew Kękuś ostrzega.

 10. Asindziej said

  @8 Max

  Bardzo trafne spostrzeżenie.

 11. bez komentarza said

  KOD Interes żydowski

 12. Obudźcie się Polacy!!!!!!!!!!!! said

  Stanisław Janecki o Tusku, Schetynie i Petru

 13. Analityk said

  Komentarz Tygodnia – 28.01.2016

 14. Analityk said

  Róbcie tak dalej łodzianie, a zobaczycie czym to się skończy.
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5348-lodz-mlody-irakijczyk-terroryzuje-kolegow-z-klasy-bezradni-rodzice-boja-sie-o-dzieci

 15. La Reine Toronto said


  warto sie zastanowic i wysluchac

 16. Analityk said

  Oto jakie długie zostawiła nam Polakom wspólnota rozbójnicza PO/PSL/SLD

  Jan Szewczak (PiS) o ustawie budżetowej Prawa i Sprawiedliwości na 2016 rok

 17. gość said

  Tygodnik „ABC”: Byli oficerowie służb specjalnych przygotowują medialne prowokacje wymierzone w rząd

  Kilkanaście dni temu warszawskie redakcje obiegła informacja o tym, że ktoś posiada nagrania, na których ma rzekomo kompromitować się wysoko postawiony członek gabinetu Beaty Szydło – pisze w swoim najnowszym wydaniu tygodnik „ABC”. Dlaczego informacja o tych nagraniach pojawiła się teraz? Jak tłumaczy w rozmowie z gazetą jeden z oficerów ABW, chodzi „o stworzenie atmosfery niepewności”. „To większa operacja, element jakiegoś planu” – dodaje

  Jak podaje tygodnik, byli oficerowie służb, część środowisk opozycyjnych oraz kilkunastu dziennikarzy – często nieświadomych swojego udziału w intrydze – to grupa, która od kilku tygodni próbuje zdestabilizować sytuację w kraju.

  „Część działań przeciwko rządowi prowadzona jest tajnie. Gra operacyjna wokół kilku ministerstw oraz ważnych postaci Prawa i Sprawiedliwości to element szerszego planu” – czytamy na łamach „ABC”.

  Dziennikarze gazety dotarli do relacji ze spotkania, w którym uczestniczyli ludzie z dawnego kierownictwa CBA i ABW.

  „Kilku z nich miało plany sprzedania poufnych informacji, dotyczących życia prywatnego polityków PO oraz obecnej władzy. Dlaczego się z tego wycofali? – pyta informator „ABC”. – Ktoś przekonał ich, że poufne informacje mogą przydać się bardziej do celów politycznych, a lojalność byłych oficerów służb może być za kilka lat sowicie nagrodzona stołkami lub funkcjami w ważnych spółkach skarbu państwa. Nie wiem tego na 100 proc., ale wiele na to wskazuje – dodaje informator tygodnika „ABC”.

  Więcej na temat w nowym wydaniu tygodnika „ABC”, dostępnym w sprzedaży od 1 lutego.

  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tygodnik-abc-byli-oficerowie-sluzb-specjalnych-przygotowuja-,nId,2137867#

 18. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 19. gość said

  Petru: zrobimy mniej pokojowe protesty

  Lider Nowoczesnej Ryszard Petru gościł dziś na antenie Polsatu News. Mówił tam, że kiedy „nadejdzie odpowiedni moment” zostaną zorganizowane już „mniej pokojowe” demonstracje niż manifestacje Komitetu Obrony Demokracji.

  „Jest możliwość protestów na ulicach miast, nie wyłącznie takich pokojowych i sympatycznych jak kod-owskie, ale bardziej polityczne.” – zapowiadał Petru. Nie sprecyzował jednak jak miałyby wyglądać takie manifestacje, mówiąc tylko że powinny być one nieco bardziej konkretne. „To oznacza, że będzie wiadomo, po co protestujemy. To muszą być protesty, które jednoznacznie sugerują, co jest złe i co trzeba zmienić, a nie wyłącznie o to, że ktoś jest przeciwko PiS-owi” – wyjaśniał poseł.

  Protesty z udziałem działaczy Nowoczesnej rozpoczęły się po tym jak Sejm zmienił ustawę o Trybunale Konstytucyjnym, a zintensyfikowały kiedy uchwalona została ustawa medialna.

  http://prostozmostu.net/kraj/petru-zrobimy-mniej-pokojowe-protesty

 20. Joe said

  Petru ma przygotowane „mniej POkojowe protesty”…a wiec opony i snajperzy na dachach budynkow zalatwil….Ciekawe jak sobie POradzi z wlasna glupota,ktora rozuchwala go coraz bardziej.Jak przyjda czasy rozliczenia tej glupoty,zostanie SAM jak palec z ciezarem tej gluPOty.

 21. Andrzej K said

  25 kwietnia 1794 r. na plac przed ratuszem w Wilnie wyprowadzono odzianego w żółty szlafrok , bladego ze strachu i trzęsącego się targowiczanina Szymona Kosteckiego , hetmana wielkiego litewskiego. Kiedy już w końcu zdrajca zawisł na szubienicy , zgromadzona ludność wznosiła okrzyki ” Niech żyje Rzeczpospolita”. Zatem trzeba przygotować tym zdrajcom żółte szlafroki i POwywieszać razem z wysłannikiem zyda Sorosa Petru i jego poplecznikami nie mówiąc już o zielonych ludzikach.

 22. Jaca said

  Naczelny Maksio golonko niech lepiej wraca do USA i tam opowiada bajki

 23. Busiek said

  Niedługo zobaczycie jaka jest prawda. Panie Kolonii zamilcz Waść wstydu oszczędź Polsce i sobie.

 24. MaX said

  Propaganda godna nie tylko dzisiejszych „Wiadomości”, ale nawet „Dziennika Telewizyjnego”.

 25. emigrant said

  Nastepny tekst calodupasa kaczki,mieszkaj w kraju I wtedy zabieraj glos-zal mi was

 26. Abra said

  Co za głupoty!

 27. Krzysztof said

  Ciekawe,jaki PiS..oski dupolizus pisze te bzdury…albo sprzedawczykiem albo idiota.

 28. warwara2 said

  Reblogged this on Warwara2's Blog.

 29. mona said

  Największa głupota jaką czytałam ostatnio, widzę, że Polonię ktoś „zatruwa” bzdurnymi „teoriami spiskowymi”. Zapraszamy do Polski ocenić jak jest naprawdę.

 30. Adam said

  Od okrągłego zaczarowanego stolika do tej pory nie było tzw lustracji. Było tyle afer przez te lata a ani jeden polityk nie poszedł siedzieć.
  Moim zdaniem od lat jest zmowa między politykami. Wszyscy grają do jednej bramki i tylko nam wciskają kit.
  Uwierzę w PiS jak posadzi zdrajców narodowych i rozliczy złodziei wśród polityków. Uwierzę w PiS jak skonfiskuje milonowe miliardowe majątki polityków które powstały z oszustw i złodziejstwa.
  Jeśli będzie tzw gruba kreska i żadnych konsekwencji znaczy to że jesteśmy my Polacy jako naród nadal okłamywani.

 31. Polak said

  Ale brednie…Szkoda więcej słów.

 32. t said

  Minęło kilka lat po śmierci tylu ludzi zostawcie ich w spokoju, trzeba żyć teraźniejszością i być przy rodzinie a Tusk niech nie wraca bo przez niego są same problemy, zdradził naszą ojczyzne i nie chce go widzieć w Polsce tyle mam do powiedzenia a zmarłych naszych Polaków niech spoczywają w spokoju. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam

 33. DuchNSZ said

  @Mona

  Od razu widać, że pani jest z bandyckiego układu PO/PSL/SLD.

 34. Guła said

  Mona jest Nowoczesna. To do takich jak una Jan Szewczak wygłosił w sejmie mowę (#16) … do Starego Warszawiaka też.

 35. Gej said

  co to za bzdury? Obywateli niezadowolonych z nierządów PISu jest więcej niż przychodzi na manify KODu. Pewnie, że narodowcy nie są głupi i nie będą prowokować bez rozkazu z góry żadnych burd, bo to byłby koniec tego nierządu. Ja się dziwię, że na manifach KODu jest spokój, bo te gnoje gotowe prowokować zamieszki, żeby powiedzieć: zobaczcie oni robią burdel, trzeba zrobić porządek. Najgorsze, że Kaczyński jest w stanie posunąć się do każdego qurestwa żeby udowodnić jakiś spisek. Wierzę głęboko, że to zły człowiek i że nie cofnie się przed żadną podłością. Ale może się trochę zdziwić jak pierwszy człowiek trafi do więzienia lub kogoś na manifie pobiją – to będzie jego koniec. Teraz wystarczy tylko iskra, a ten rząd wyleci w kosmos – sytuacja jest tak napięta. Co do pana Lisa, to raptem na manifie KoDu był raz, a nie „niejednokrotnie” i nie wykrzykiwał antyrządowych haseł tylko nawoływał do przestrzegania prawa. Poza tym gdy brał udział w manifie wiadomo było, że nie zostanie w TVP, bo już wtedy nastąpiła tam „dobra zmiana” i wszyscy wiedzieli, że kontrakt nie zostanie przedłużony. Poza tym autor tego artykułu nie wie albo zapomniał ile program Lisa zarobił dla TVP? Ale to taki szczególik. Za to teraz oglądalność TVP spada na łeb na szyję – no, fakt, „dobra zmiana” działa. Ogólnie autor posługuje się kłamstwem i insynuacjami – co raczej nie dziwi

 36. Norek said

  Trzeba być debilnym idiota żeby wypisywać takie brednie lub być chorym na umyśle człowiekiem nie widzieć do czego zmierza pisoklerykalna sekta rządowa i wymyślać scenariusze majdana a może Ci za to płacą aby siać ferment

 37. klopotek said

  jak śmiesznie czytać takie brednie. Autor musi mieć niezłą sieczkę w głowie.

 38. Iloko said

  Boże….jakie bzdury tu wypisujecie.!!!!!! Ile jadu i nienawiści…straszne .

 39. balzac said

  W życiu nie widziałem takiego steku bzdur. Czy autor bierze pieniąde od reżimowego rządu w Polsce za te brednie? Czy może informacje o Polsce wyciąga z reżimowej telewizji TVP.

 40. kotka said

  Polonię zapraszam do Polski. Trzeba tu być, żeby widzieć, co się dzieje, co Kaczka wyprawia . Janów Podlaski – to Polska w pigułce. Za chwilę będziemy mieć zniszczoną Puszczę Białowieską , Przeszła ustawa przywiązujaca chłopów do ziemi. To tylko na początek. Słuchanie Maxa Kolonko grozi zaś rozmiękczeniem mózgu.

 41. jon said

  Dlaczego za PO nie mowiono o żydach, kórde żyd żyda wypiera widać że w PO wiecej żydów. Haha. Dlaczego za PO nie mowiono o żydach, kórde żyd żyda wypiera widać że w PO wiecej żydów. Haha. Dlaczego za PO nie mowiono o żydach, kórde żyd żyda wypiera widać że w PO wiecej żydów. Haha.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: