Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Obama oznajmia koniec chrześcijańskiej Ameryki [wideo]

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-01

Prezydent Barack Hussein Obama oświadczył: „Nie jesteśmy już chrześcijańskim narodem”, w innej wypowiedzi prezydent stwierdził, że biorąc pod uwagę liczbę amerykańskich muzułmanów, Ameryka jest jednym z największych krajów muzułmańskich na świecie.

Obejrzyj krótkie  nagranie wideo ukazujące jak Brack Hussein Obama zwalcza chrześcijańskie wartości i symbole w Ameryce, jednocześnie promując Islam.

wolna-polska.pl

Komentarzy 10 to “Obama oznajmia koniec chrześcijańskiej Ameryki [wideo]”

 1. basia said

  E tam.Lepsi od Obamy walczyli z Panem Jezusem i przegrali.Chociaż……..czy lepsi?????,no nie,tacy sami.

 2. Bezrobotny said

  Przeciwnika ktoremu nic sie nie udaje nalezy szanowac najwiecej.

 3. Od judaizmu rabinicznego do zaimportowanej NOWEJ LEWICY :

 4. Jurant said

  W ubieglym roku w jednym z przemowien na liberalnym compusie p.Obama uswiadamial mlodziez o znaczacym wkladzie muzulmanow wniesionym w uzyskanie niepodleglosci Stanow Zjednoczonych. Od pierszego dnia urzedowania facet niszczy USA .

 5. gość said

  Norwegia imigranci żądają usuniecia krzyży

  Kraje chrześcijańskiej Europy przyjmujące setki tysięcy uchodźców, przygotowując dla nich ośrodki, zastanawiają się czy znajdujące się z nich krzyże nie uraża uczuć religijnych Muzułmanów.
  Po burzliwej debacie jaka odbyła się w Norwegii władze tego kraju uznały, że krzyże i inne przedmioty kultu religijnego pozostaną w budynkach wykorzystywanych na potrzeby muzułmańskich imigrantów.
  Zalecenia pozbywania się krzyży wydało norweskie biuro imigracyjne (UDI), by nie urazić przybyszów. Musiały się do niego stosować wszystkie organizacje prywatne, które świadczyły usługi na rzecz muzułmańskich imigrantów, na przykład wydawały dla nich posiłki lub udostępniały miejsca noclegowe

  —informuje serwis polishexpress.co.uk.
  Zalecenie to miało dotyczyć też parafii chrześcijańskich. Jeśli któraś z nich chciałaby udostępnić miejsca mieszkalne dla uchodźców najpierw musiałaby wyprzeć się swojego wyznania i usunąć krzyże. Okazuje się, że w Norwegii znalazło się kilka wspólnot i organizacji chrześcijańskich, prowadzących domy kultury, noclegownie i jadłodajnie zgodziło się usunąć krzyże, wizerunki Jezusa i świętych, ale część zdecydowanie odmówiło i zaprotestowało.
  Przyjmiemy imigrantów, ale krzyż pozostanie
  —powiedzieli członkowie wspólnoty, którzy chcieli przyjąć grupę aż 1000 uchodźców.
  Pomysły takie jak usuwanie krzyży w imię poprawności politycznej i rzekomej gościnności oznaczają, że Europa jest tak słaba, że sama może skapitulować przed islamem.
  ann/polishexpress.co.uk
  http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/3188-norwegia-imigranci-zadaja-usuniecia-krzyzy

 6. Polska ostała się jako bastion wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.
  Droga do WOLNOŚCI jest KRZYŻAMI mierzona.

 7. nihill novi sub sole said

  Napoleon też źle skończył.

 8. Refleksja said

  Link do filmiku, interesujący, pada kilka ciekawych wypowiedzi zainteresowanych stron w sprawie islamizacji europy, i to z jednej i drugiej strony.

  W każdym razie, może też i „delete”.

  http://gloria.tv/media/1g1LnsxENCy

 9. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 10. wiadomo bylo caly czas kto Pania Merkel namowil do ” Damy Rade” i kto finansowal pontoniarzy przewozacych ” Emigrantow” przez granice

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: