Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szwedzkie feministki: Proszę nie brońcie nas gdy będziemy gwałcone przez imigrantów.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-04

Szwedzkie feministki.

W Szwecji feministki rozpoczęły nową kampanię przeciwko mężczyznom chcącym bronić kobiety przed gwałtami.

 

Feministki w Szwecji prowadzą kampanię przeciwko mężczyznom, którzy po śmierci pracownicy ośrodka dla tzw. uchodźców, zamordowanej przez imigranta postanowili wymierzyć sprawiedliwość przybyszom z różnych krajów muzułmańskich.

Szwedzkim feministkom nie spodobało się takie działanie. Stworzyły one hasztag #inteerkvinna (nie twoja kobieta). Piszą o swojej nienawiści do rasizmu, faszyzmu, białych mężczyzn i innych rzeczy, które mogą być dowolnie powiązane z zajściami po śmierci pracownicy ośrodka dla tzw. uchodźców. Histeryzują, że europejczycy powstają przeciwko imigrantom.

Feministki twierdzą też, że boją się szwedzkich nacjonalistów, którzy mogą je molestować seksualnie.

barritrad.com / kresy.pl

Komentarzy 10 to “Szwedzkie feministki: Proszę nie brońcie nas gdy będziemy gwałcone przez imigrantów.”

 1. Uważny Obserwator said

  Feministki to produkt globalistów opłacany z biedy obywateli narodów.
  Głupich nie sieją, sami się rodzą jak grzyby po deszczu

 2. Joanna d'Arc said

  Czy którykolwiek z imigrantów miałby seksualny apetyt np. na tak leciwe polskie feministki, jak M.Środa, J.Senyszyn, K.Szczuka czy H.Bakuła, skoro owi imigranci gustują w kilkunastoletnich dziewczynkach, biorąc je za żony?

 3. Feministki świata łączcie się z islamskimi imigrantami! said

  Pani Joasiu jak mogła Pani zapomnieć o Marysi Czubaszek – czołowej i przepięknej przecież polskiej feministce ? 🙂

 4. Robert said

  przez zielony bór
  idzie sobie knur
  idzie sobie knur
  łup łup łupu cupu
  idzie knur do punktu skupu
  przez zielony bór

  przez zielony bór
  już nie wraca knur
  już nie wraca knur
  oddał mięso, oddał głowę
  za ojczyznę swa ludowę
  komunista knur

 5. pugnus said

  Czy te kretynki nie widzialy zdjecia zwlok jednej ze swoich kolezanek ,ktora nie tylko, ze byla szeroko otwarta na przybywajacych do Szwecji imigrantow ,ale na dodatek szeroko rozkladala przed nimi …nogi!Zostala zgwlacona i w okrutny sposb zamordowana przez jakiegos Erytrejczyka ( my mamy m.i. przyjmowac Erytrejczykow !) a zdjecie jej pokiereszowanych zwlok obieglo onegdaj wszystkie portale internetowe Europy jako nauka i ostrzezenie….ale glupcom nic juz nie pomoze ,takze naszym krajowym bo przeciez sa jeszcze demonstracje na ktorych pozyteczni idioci paraduja z transparentami z napisem :”Uchodzcy serdecznie witani” , w wersji angielskiej „Refugees welcome” zamiast ….”Rapeugees fuck off” !
  A w Kolonii „alarm stuffe einz” i pol dywizji policajow patroluje miasto….rychlo w czas ,trzeba bylo byc tam na Sylwka .Ale niezaspokojeni seksualnie „uchodzcy” na pewno odbija sobie te „straty” na innym froncie ,o czym naturalnie sie nie dowiemy.

 6. Minus said

 7. Minus said

 8. Minus said

 9. gość said

  Norweska policja rozbrojona. Mundurowi nie mogą już nosić przy sobie broni

  O tym, że policjanci nie potrzebują przy sobie broni zadecydował ich szef – Odd Reidar Humlegard. Według szefa policji, w Norwegii nie ma już zagrożenia, które wymaga uzbrojonej policji.

  3. lutego był ostatnim dniem, kiedy policjanci mieli przy sobie broń. Od teraz mundurowi będą trzymać broń w radiowozach. Będą mogli użyć jej tylko w momentach zagrożenia. Przeciw decyzji Humlegarda są związki zawodowe policji.

  Mundurowi są zdania, że broń jest im teraz bardzo potrzebna. Kryzys migracyjny nie sprzyja bowiem spokojowi na ulicach Norwegii. Broń jest więc gwarantem bezpieczeństwa dla nich, a także obywateli. W odpowiedzi na protesty szef policji zapowiedział, że prawo noszenia broni zostanie przywrócone, gdy będzie to potrzebne.

  W Norwegii nie jest zwyczajem, że policjant nosi przy sobie broń. Ma to wynikać z innej filozofii pracy mundurowych. Istnieje jednak możliwość tymczasowego zezwolenia na uzbrojenie policji. Takie prawo zostało wprowadzone w Norwegii dwa lata temu po zamachach terrorystycznych. Po incydentach z Paryża z listopada minionego roku przedłużono obowiązywanie tego prawa o kilka miesięcy.

  http://pikio.pl/norweska-policja-rozbrojona-mundurowi-nie-moga-juz-nosic-przy-sobie-broni/

 10. wernyhora nie dziad said

  A za Oceanem coraz więcej stanów wprowadza praktyczne prawo do otwartego noszenia broni przez każdego i bez zezwoleń. To w kontekście publikowanej informacji może mieć to jakieś specyficzne znaczenie…

  (nie mówiąc już o coraz większej liczbie osób noszących ukrytą broń – do czego już potrzebna jest licencja)

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: