Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Dlaczego Marcin Rey wciąż jest bezkarny?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-08

Marcin Rey, brodaty pan z podkrakowskich Dobczyc. Promowany przez reżimowe media „ekspert ds. Ukrainy”, „uznany bloger” oraz „tropiciel agentów Kremla”. Na takiego kogoś stara się kreować. W rzeczywistości ten jewrey nie jest jedynie internetowym trollem urządzającym prowokacje. Oprócz tego, Rey to systemowy kapuś który walkę z antysemityzmem przekłada ponad zwalczanie antypolonizmu.

Marcin Żydłak Rey

Mimo to mieni się wielkim patriotą i szlachcicem, potomkiem w prostej linii po sławnym polskim poecie. Marcin jak wielu żydłaków, ukradł polskie nazwisko, by wzbudzać powszechnie większe zaufanie wśród Polaków. Na szczęście jest coraz mniej osób, które dają mu wiarę.

Rey blisko współpracuje z reżimowymi mediami, wspólnie i w porozumieniu sieje z nimi propagandę kłamstwa wśród Polaków. Jest między innymi pupilkiem pracowników Gazety Wyborczej oraz Fundacji Otwarty Dialog która działa przy tzw. Ukraińskim Świecie w Warszawie.

Marcin jest świetnym aktorem tylko brakuje mu charyzmy. Najlepiej wychodzi mu robienie z siebie ofiary po wcześniej urządzonej przez niego prowokacji. Jewreya głównym celem wcale nie jest demaskowanie agentów Putina w Polsce, to akurat wychodzi mu średnio trafnie. Jego cel to wyszukiwanie w internecie osób które walczą o prawdę w temacie zbrodni Wołyńskiej oraz zbrodni dokonywanych przez żydów. Ten gudłaj piętnuje takie osoby, udostępnia ich wizerunki wraz z danymi, sprzedaje ich prokuraturze, służbom, środowiskom lewicowym oraz ukraińskim nacjonalistom wrogo nastawionym do Polaków. Tylko po co to robi? I co najważniejsze, dlaczego Marcin Rey wciąż jest bezkarny??

 

Ben Martin udostępnił zdjęcie użytkownika Arek Duda.

Komentarzy 9 do “Dlaczego Marcin Rey wciąż jest bezkarny?”

 1. pugnus said

  Pamietam jak za rzadow Koalicji portal Red&Watch publikowal na swoich stronach nie tylko zdjecia ,ale rowniez adresy czy krotkie charakterystyki ,odnoszace sie glownie do ew.uprawiania przez delikwenta sportow walk wschodnich- wyrozniajacych sie w Polsce w swojej antynarodowej dzialalnosci lewakow !Reakcja PiSowskiego min.spr. wewn. Dorna byla blyskawiczna!Adminow aresztowano a serwer portalu w dalekiej Arizonie zostal przez FBI zwiniety!Jak wida ten kabotyn o wygladzie szczura moze sobie bez zadnych przeszkod nawet denuncjowac Polakow do banderowskiej bezpieki !Czyzby znowu material dla Winnickiego do sejmowej interpelacji?

 2. pugnus said

  test

 3. Miś said

  Jakie ten „Pan” posiadał prawdziwe nazwisko? Coś nigdzie nie można znależć!

 4. Niuchacz said

  Roża kirpicza prosit. Charakterystyczna nadzwyczaj. Aż ze zdjęcia zionie nieprzetrawionym czosnkiem…

 5. Mietek said

  Haaa haaaa haaaa bhuaaaaa hiiii.Patrzac uwaznie w twarz mozna odczytac w nim ;gnoze wiedze tajemna okultyzm szatanizm.Tak mozna nazwac tak zwanych ludzi przebranych.Na ta nacje trzeba zaczac bacznie sie przygladac.Smierdzi …talmudem na odleglosc.

 6. V kolumna,czy aby ROSYJSKA,dzisiaj w ramach procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,do ZYDOBANDERYZMU?!

 7. Mietek said

  Ci nasi sasiedzi czy sublokatorzy ktorzy rozpanoszyli sie w naszej Rzeczypospolitej od setek lat.Trzeba im powiedziec I to prosto w RYJ……….WONT Z POLSKI.

 8. Uważny Obserwator said

  Mieczysław Sylwester Kazimierzak świadomie bądź z głupoty zaśmieca forum na WP bezsensownymi powtarzającymi się formułkami.

 9. dziewczyna z bieszczad said

  a ja myślę, że ten człowiek Rey mówi mądrze.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: