Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Putin ślubuje bronić chrześcijaństwa od NWO, ludobójstwa.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-10

Niesamowita informacja. Jestem zdezorientowany. W tym całym lucyferiańskim świecie Putin chce bronić chrześcijaństwa? on jeden się wyłamuje? postkomunista i agent KGB  coś tu nie gra.

putinirosja

Czyżby miał być ostatnim królem, synem zatracenia? Przeczytajcie sami, gdyż takiej zagrywki się nie spodziewałem:

„Putin ślubuje bronić chrześcijaństwa Od NWO i ludobójstwa: Światowi przywódcy powinni się zjednoczyć i sKończyć antychrześcijańskie prześladowania!

z translatora:

Raz wróg chrześcijaństwa, kiedy Rosja była Rothschilda ZSRR, Rosja teraz usunięte Rothschild w 2006 roku, a teraz ustawione się jako nadziei prześladowanych chrześcijan.

Przedstawiciel rosyjskiej Cerkwi powiedział premier Rosji Władimir Putin w tym tygodniu o pilnej sytuacji chrześcijan na całym świecie stoi w prześladowań hot spotów, i poprosił go, by użyć jego mocy, aby pomóc swojej sytuacji.

putinirosja

RT Internecie poinformował, że metropolita Hilarion, zagraniczna relacja szef Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego przedstawił dowodów i statystyk, że powiedział: „co pięć minut jeden chrześcijanin umiera dla jej wiary w jakiejś części świata.”

Chrześcijanie prześladowani w wielu krajach; z rozbiórki kościoła w Afganistanie oraz zamachów bombowych w kościołach w Iraku, do przemocy wobec chrześcijan zachodzących w zbuntowanych miast w Syrii.

Po dostarczeniu faktów, metropolita Hilarion zapytał Putina do ochrony i obrony chrześcijaństwa na całym świecie większa część jego polityki zagranicznej.

I, jak donosi Interfax, Putin odpowiedział: „Nie trzeba mieć żadnych wątpliwości, że tak właśnie będzie,” zapewniając Hilarion, że rosyjska polityka zagraniczna będzie bronić chrześcijan przed prześladowaniami za granicą.

Ostatnie działania Putina zdają się potwierdzać jego słowa. W zeszłym tygodniu Putin zawetował wniosek ONZ wzywającą do syryjskiego przywódcy Baszara al-Assada do ustąpienia. Syryjscy chrześcijanie otrzymali to jako dobrą nowinę. Assad jest z alawici sekty islamu. Alawites i chrześcijanie są zarówno mniejszości religijne w Syrii.

Syryjscy chrześcijanie uważają, że dzielenie tego statusu mniejszości oznacza Assad zapewni im ochronę.

Syryjska kobieta Christian nawet powiedział The Globalny Post, „Dzięki Bogu za Rosją. Bez Rosji jesteśmy skazani. ”

Putin od dawna zwolennikiem chrześcijaństwa i wartości chrześcijańskich w Rosji. On wezwał do Kościoła, aby odgrywać większą rolę w życiu społecznym obywateli, lepsze lekcje religii w szkołach i programy telewizyjne podkreślające wartości religijne.

Czytaj dalej: http://politicalvelcraft.org/2014/03/26/russias-vladimir-putin-vows-to-defend-christianity-from-nwo-genocide-world-leaders-should-unite-to-end-anti-christian-persecution/

http://www.teapartycrusaders.com/international-news/russias-vladimir-putin-vows-defend-christianity-nwo-genocide-world-leaders-unite-end-anti-christian-persecution/”

Za: detektywprawdy.pl

 

Reklamy

Komentarzy 14 to “Putin ślubuje bronić chrześcijaństwa od NWO, ludobójstwa.”

 1. Analityk said

  To bardzo szlachetne i bardzo mądre posunięcie w obliczu najazdu islamu na Europę.
  Tym samym on i Rosja zyskują miliony zwolenników nie tylko w Europie ale i na całym świecie.
  Widać wyraźną polaryzację. Chrześcijanie świata i Rosja z jednej strony a żydostwo z masoneria i islamem z drugiej strony.

 2. BOLEK said

  COS SIE SZYKUJE

 3. Moher49 said

  Polska też nie będzie gorsza. 19 listopada 2016, ogłosimy Chrystusa królem Polski.

 4. gość said

  Putin a poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi

  http://www.bibula.com/?p=81006

 5. adam ryglowski said

  Ad 3 ) P.Moher 49 – lepiej bardzo póżno ,niż …
  A mogło być tak po Polsku i po Katolicku .
  To 14 kwietnia mija 1050 lat , kiedy powstała Katolicka Polska .
  15 kwietnia 1966 r. abp. Karol Wojtyła celebrował w Gnieżnie Milenijną uroczystą Mszę Św.
  Nawet tow. Wiesław zorganizował 22 lipca Wojskową Paradę 1000 – lecia (dużo wcześniej, niż w listopadzie ).
  😦

 6. Stary Warszawiak said

  Czy ta tłumaczenia z rosyjski na polskie to robił jakiś bolszewicki parch. Bo stary Warszawiak, który przez całe życie miał
  z parchami do czynienia tak to rozumie.

 7. Izaurus said

  Tłumaczenie z automatu Google, jak zwykle tragiczne. Ale nie w tym problem. Od kilku już lat, gdzie tylko mogę piszę, że Putin jest obecnie jedynym hamulcowym dla Nowego Porządku Świata, globalizmu, bolszewizmu itp złowrogich „….zmów”. Archirej moskiewski przecież przyjechał do Warszawy, z wyciągnięta ręką do zgody do polskich biskupów, tak z własnej inicjatywy, bo w Rosji nie ma takiego zwyczaju. A przyjechał, bo musiał dostać takie polecenia od Putina, który, a nie ma po co się o to obrażać, pełni rolę ukochanego przez Rosjan cara i bez jego „manifiestu” („Car Nikołaj wydał manifiest – tak w żartach podśpiewywała sobie moja Babcia) ów archirej nie odważyłby się jechać do Warszawy. Najwyraźniej idzie do zgody katolicyzmu i prawosławiem, bo wróg jest wspólny. Ale dalej, to i Asyż, z modlitwą ekumeniczną, też był wskazanym kierunkiem prowadzącym do zgody między religiami i z pewnością dlatego był tak opluwany przez tych tak „głęboko wierzących” i tak „miłujących KK” lisków farbowanych. Putin też tak samo jest opluwany, bo „owi cykliści” dobrze wiedza, że mają w nim wroga. A Putin jest patriotą rosyjskim i dba on dobro Rosji i nie można mu zarzucać, że dobro Polski niezbyt go obchodzi. Nie jest on wrogiem Polski, nie ma też żadnych zakusów terytorialnych wobec Polski (w przeciwieństwie do chazarsko- banderowskiej ukrainy), ale na postawienie rakiet Usraela na terytorium Polski z całą pewnością nie pozostanie obojętnym i wymierzy rosyjskie rakiety na cele w Polsce. Czy mamy stale mieć Rosję za wroga? Niedźwiedź, nawet obolały, ma pazury i zęby ostre i nie wypada takiego niedźwiedzia drażnić.

 8. katolik said

  Czytajcie Pismo Święte tam wszystko jest zapisane.

 9. AV said

  Cyt.:”Niesamowita informacja. Jestem zdezorientowany. W tym całym lucyferiańskim świecie Putin chce bronić chrześcijaństwa? on jeden się wyłamuje? postkomunista i agent KGB coś tu nie gra.”

  Coś jest na rzeczy, ale swoją drogą czyż nie każdy ma prawo się nawrócić… Szczerze i prawdziwie…

 10. Tiberias said

  Strategia Sun Zi: … Diabeł sponsorował dakadami marksizm kulturowy na zachodzie (czyli m.i. patologiczne gender i homolobby), lecz po upadku żelaznej kurtyny rozlał mu się ten gender po piekle. Więc teraz panicznie chucha i dmucha na jego „zwarzone mleko” —> Putina stanowcze: „NIET!” dla homopropagandy, dla Pussy Riot, marksizmu kulturowego, dla (s)orosa jest: profilaktyką na „rykoszety” kremlowskiej wieloletniej sponsorki pomiotu „Szkoły Franfurckiej”. … Polecam wszystkim film na YouTube: „Jak napaść na państwo (Jurij Bezmienow, były agent KGB)” – w ostatnich minutach godzinnego wykładu Jurij Bezmienow podaje nam w 1983 roku ANTIDOTUM na sponsorkę kremlowskiej zarazy: A tym ANTIDOTUM jest „Viva Cristo Rey!” —> W dzisiejszej Rosji elementy religijne towarzyszą uroczystościom państwowym. Państwo finansuje odbudowę cerkwi, wspiera prawosławne szkolnictwo, w wojsku jest przygotowanych 500 etatów dla prawosławnych kapelanów wojskowych. Albo dlaczego tak nagle po 70 latach zwalczania prawosławia w ZSRR, zmieniono kurs o 180° …

 11. Tiberias said

  Rosja odbudowuje zabytki sakralne – ironicznie m.i. klasztor na Wyspach Sołowieckich (Obóz na Wyspach Sołowieckich powstał już w 1923 – Archipel Gulag)

  —> http://www.pch24.pl/rosja-odbudowuje-zabytki-sakralne,17998,i.html

  Ministrowie kultury i rozwoju regionalnego Federacji Rosyjskiej wymienili wiele zabytków sakralnych, których odbudowę i restaurację wspomaga obecnie państwo rosyjskie. Są to między innymi: klasztor na Wyspach Sołowieckich, niegdyś silne centrum duchowe rosyjskiego prawosławia, a potem komunistyczny gułag; klasztor nowojeruzalemski w Ławrze Troicko-Sergiejewskiej, cerkiew Wasyla Bogosławionego w Moskwie, Sobór Morski w Kronsztadzie (Petersburg), zespół klasztorny Zaśnięcia NMP w Dałmatowie oraz liczne świątynie związane z postacią św. Sergiusza z Radoneża, w związku z jubileuszem 700-lecia narodzin tego świętego, przypadającym w przyszłym roku.

  Wiele zabytków, które zostały w czasach komunizmu pozbawione funkcji sakralnej, teraz jest przywracanych do funkcji kultycznych. Ostatnio nastąpiła rekonsekracja Soboru Morskiego w Kronsztadzie, planowane jest także ponowne otwarcie klasztoru na Wyspach Sołowieckich po zakończeniu programu ich kompleksowej rewitalizacji.

  Przedstawiciele państwa rosyjskiego i Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego zebrani na zjeździe konserwatorów jednogłośnie podkreślili ważne znaczenie świątyń chrześcijańskich dla przyszłości narodu i konieczność ich odbudowy.

  Rosyjski minister rozwoju regionalnego Igor Sluniajew uznał, że przywrócenie narodowych sanktuariów jest konieczne dla zdrowego rozwoju społeczeństwa. Natomiast biskup Tichon, występujący w imieniu patriarchy moskiewskiego Cyryla, przypomniał, że eksperci zgromadzeni na tegorocznej edycji Klubu Wałdajskiego, międzynarodowego forum o znacznej randze politycznej, zajmującego się studiami nad polityką wewnętrzną i zagraniczną Rosji, uznali, iż „powtórzenie się w Rosji zachodniego scenariusza oderwania się od korzeni, wartości chrześcijańskiej i narodowej tożsamości jest niedopuszczalne”.

 12. Tiberias said

  Inne próby rewitalizacji Rosyjskiego społeczeństwa —> Od początku 2007 roku obowiązuje program „kapitał macierzyński”

  http://www.pch24.pl/rosyjski-kapital-macierzynski,20115,i.html

  „W tym roku w Rosji urodzi się o 26 tysięcy dzieci więcej niż w ubiegłym. Jest to wynik wprowadzenia przez rządzących w tym kraju specjalnej zachęty do rodzenia większej ilości dzieci. Od początku 2007 roku obowiązuje program „kapitał macierzyński”.

  Jak informuje portal kresy.pl, każda kobieta, która urodziła lub adoptowała drugie lub kolejne dziecko ma prawo do otrzymania jednorazowej pomocy materialnej. W tym roku kapitał macierzyński wynosi 408 tysięcy rubli, czyli równowartość 40 tysięcy złotych. W dużej mierze, Rosjanie otrzymane pieniądze wykorzystują na kupno mieszkań czy budowę domów. Kapitał macierzyński można również wykorzystywać na opłacenie nauki dzieci.

  Program kapitału macierzyńskiego ma być realizowany do 2016 roku. Władze zastanawiają się w jakim zakresie będzie on kontynuowany.”

  Źródło: kresy.pl

 13. Lubomir said

  Niemcy montują antyrosyjską koalicję?. Okręty Niemiec, Grecji i Turcji przystępują do wspólnych manewrów na Morzu Egejskim, pod pretekstem polowania na przemytników uchodźców. Jest to najwyraźniej próba wyrwania się Niemców spod kurateli amerykańsko-europejskiej i działanie na własną rękę. W szczerość Niemców nie wierzy nawet Moskwa. Merkel usiłuje ograć wszystkich, tak żeby przerobić ich na swoich klientów i wasali. Oby Niemcy nie zaproponowali tylko Grecji pilnowania lotnisk – przejętych od Greków. Deutsche Griechenland był już za Hitlera. Powtórki z tego, nie chciałby nikt w Grecji. Nikt Niemcom nie zabrania tworzenia mostów powietrznych Bliski Wschód, Afryka – Berlin. Nie trzeba byłoby wciągać do realizacji tego pomysłu innych państw europejskich.

 14. Piotrx said

  „Putin od dawna zwolennikiem chrześcijaństwa i wartości chrześcijańskich w Rosji.”

  czego wyrazem jest np. stosunek do prawdy historycznej – nadal urzędowo podtrzymywany mit o wyzwolicielskiej roli Armii Czerwonej stanowiący jednen z filarów obecnej polityki historycznej Rosji. Jak rownież wielka ilość pomników ludobójców Lenina i Stalina oraz mauzoleum tego pierwszego pod murami Kremla , a także stosunek do religii katolickiej w Rosji która nie ma tam nawet statusu „wyznania tradycyjnego” tak jak np judaizm, islam czy buddyzm.

  Putin a poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi
  http://www.bibula.com/?p=81006

  „……..Matka Boża domagała się tego aktu podczas objawień fatimskich, bowiem pragnęła wyrzeknięcia się przez Rosję błędów komunizmu oraz nawrócenia jej na wiarę katolicką. Państwo sowiecko – rosyjskie kontrolujące cerkiew prawosławną przez 30 ostatnich lat (licząc od początku “pierestrojki”) nie uznało za stosowne, by Kreml odwiedził Jan Paweł II czy Benedykt XVI. Kraj ten opiera się o oligarchię dawnych służb specjalnych, a więc kwintesencję sił dawnego “imperium zła”. Bezpośrednie zaplecze prezydenta Rosji niezwłocznie zneutrealizowałoby go, gdyby tylko zaczął przejawiać tendencje katolicyzujące……… ”

  Piąta i szósta kolumna w rosyjskim społeczeństwie – obraz opozycji według A.Dugina
  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6031#.VrzV7sbxP3S
  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6149#.VrzU78bxP3R

  Dlaczego Rosja ruszyła na podbój swiata
  http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7724#.VrzWNMbxP3Q

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: