Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Znamy plan III wojny światowej

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-12

Znamy plan III wojny światowej

Stany Zjednoczone przyjęły dokument obrazujący plany wojenne III wojny światowej na lata 2020 – 2040.

Nazywa się on – „The U.S. Army Operating Concept” i można go…ściągnąć z sieci – tradoc.army.mil

Ameryka – plan III wojny światowej

Nie wiadomo, w jakim celu została opublikowana w internecie zajawka planów III wojny światowej. Skoro my wiemy po ruchach finansowych czy innych działaniach, co planuje Ameryka, to Rosja ma te elementy dokładniej i lepiej rozpracowane. Dlatego nie wiadomo, jaki jest cel ujawnionej zajawki. Być może zastraszenie reszty państw świata.

Co jest w dokumencie? 

To o czym piszę od dawna, czyli wojny, wojny i jeszcze raz wojny.

Ameryka ma tak zepsutą ekonomie, że rozpoczęcie sprzedaży obligacji amerykańskich czy dolarów ze strony państw BRICS, powoduje wykolejenie gospodarki USA. Cały świat doskonale o tym wie. Wszelkie zastraszanie dyplomatyczne czy polityczne przeciwników jest dziecinną zabawą. Chiny i Rosja śmieją się w twarz politykom amerykańskim, gdy mówią o wielkości Ameryki. Dlatego Amerykanie przyjęli ostatnią z możliwych linii obrony utrzymania obecnego stanu mocarstwowości. Tym elementem jest punktowanie militarne przeciwników, czyli III wojna światowa.

Ameryka ma najpotężniejszą armię świata i ten element będzie coraz mocnej wykorzystywała w najbliższych latach. Planuje rozpocząć rewolucje i potyczki wojenne w tych regionach świata, w których będzie istnieć „zagrożenie demokracji”. Takie zagrożenie może istnieć w Syrii, ale również w Polsce.

Jest to jawne zastraszanie świata, w celu podporządkowania się polityce rządzącym tym państwem.

Mobilne armie III wojny światowej

Plan III wojny światowej przewiduje mobilną armię USA szybko przemieszczającą się po całym świecie. To nie są puste słowa. W telewizjach amerykańskich od kilku miesięcy prowadzona jest na dużą skalę kampania namawiająca młodych ludzi do wstąpienia do armii. Traktowani są jak bohaterowie walczący w obronie ojczyzny. Rodziny amerykańskie są dumne ze swoich synów i córek poświęcających się w walce z wrogiem.

Piszę o tym z dużym sarkazmem, ponieważ Amerykanie nie zdają sobie sprawy, jaką mieszankę propagandową przyjęli za oczywistą prawdę. Młodzi chłopcy i dziewczyny wstępując do armii, mordują niewinnych cywilów na całym świecie. Nie są żadnymi bohaterami tylko pożytecznymi idiotami. Występują w roli nieświadomych morderców.

Mobilna armia Ameryki ma specjalizować się w tym, co robiła dokładnie w latach 1950-60, czyli przejmowanie władzy lokalnej. Będzie to trudniejsze, niż dawniej, ponieważ przeciwnik, jakim jest Rosja perfekcyjnie opanował wojny hybrydowe.

Na czym polegają wojny hybrydowe?

Na wykorzystaniu wszystkich służb i elementów wojennych w III wojnie światowej, czyli:

 • tworzenie sztucznego chaosu informacyjnego,
 • ataki hakerskie i wojny w cyberprzestrzeni,
 • kontrolowany terroryzm,
 • dywersja tajnych armii,
 • intensyfikacja działań służb specjalnych,
 • zwiększenie mobilnych armii w różnych zakątkach świata.

W jakim celu wdrażany jest plan III wojny światowej?

Na pewno nie do zastraszania mnie czy ciebie. Nas mają jak na widelcu.

Chcą okrążyć ze wszystkich stron Rosję i Chiny. Te dwa państwa również mają potężne armie, dlatego nie wchodzi w grę bezpośredni konflikt.

Międzynarodowi bankierzy i ich cała świta, chcą dalej wylegiwać się na plażach całego świata. Nie chcą żyć w bunkrach, dlatego prawdopodobieństwo wybuchu globalnej III wojny światowej jest nikłe.

III wojna światowa to punktowanie przeciwników. Będzie polegać na zjednaniu sobie zwolenników (takich krajów jak Polska) następnie niszczenie państw sojuszniczych dwóch przeciwnych mocarstw. Zaczęło się to wszystko od Ukrainy i Palestyny.

Dalszy scenariusz to opanowanie Syrii, wymiana Baszszar al-Asada na marionetkowy rząd i przejęcie władzy w Iranie.

Druga armia, która w dalszym ciągu będzie mordować i zdobywać tereny, to armia Izraela. Wraz z armią amerykańską będzie punktować, mordować bez jakiegokolwiek sprzeciwu rządów zachodu. Jak zwykle usłyszymy kłamliwe stwierdzenia o terrorystach zagrażających ludzkości.

W tak prowadzonej polityce możliwy jest każdy scenariusz wojenny. Żadne państwo nie może być pewne swojej wolności. I o to w tym wszystkim chodzi.

Straszyć i podbijać, podbijać i straszyć.

Pytania, na które będziemy szukać odpowiedzi w najbliższej przyszłości to:

 • jak na to wszystko odpowie Rosja i Chiny? Militarnie, obronnie czy ekonomicznie.
 • Arabia Saudyjska deklaruje, że tania ropa będzie utrzymywane przez 2 lata. Dla nas super, ale, jak zareaguje na to rosyjska gospodarka?
 • jaki kierunek wybiorą Niemcy? Do tej pory mocny sojusznik USA. Od jakiegoś czasu ujawnia się sympatia do Rosji.
 • jak zachowa się Polska w III wojnie światowej? Dalej będzie mocnym, sprzedającym własne interesy sojusznikiem USA, czy powalczymy o niezależność, czyli o odbudowę gospodarki wdrażając NIDPI, PSBPSM?

 

Robert Brzoza „Niezależny Portal Internetowy” – RobertBrzoza.pl

Za http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/39234-znamy-plan-iii-wojny-%C5%9Bwiatowej

Komentarzy 10 do “Znamy plan III wojny światowej”

 1. Moher said

  „Powalczymy o niezależność””…. I nie oddamy guzika od munduru… To tak na poważnie? Czy na poważnym rauszu?…

 2. Jemen said

  Dopuki Polak ma co zjesc I cos wrzucic do gara.To w POLSCE nigdy nie beda zmiany na lepsze.Polak ludzi sie mysla ze jakos samo sie wszystko ulozy przecie jestesmy w Unii=Tylko ze nie wie ze taka Unia prowadzi do nedzy I piekla (totalna ingwigilacja=od kolyski do grobu=CHIP=RFID).+Apsurdalne przepisy ktore z czlowieka zrobia ;bezwyznaniowego bez ideowego -barana pozytecznego idiote ktory bedzie .Dzien w dzien sledzony .Bedzie czystym niewolnikiem za miske ryzu.
  Ludzie czy to tego niewidac w naszej rzeczywistosci.A wiec dla czego my wszyscy chowamy glowe w piasek.To nic nieda.

 3. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Mysle, ze pan/pani Moher troche przesadzil/a w swoim podsumowaniu
  tego artykulu.
  Rownierz „Jemen” tez jest niepotrzebnie za bardzo pesymistyczny.

  Nie zabierajmy ludziom nadziei.
  Ja ja mam i wierze, ze mlode pokolenie cos w tym kierunku robi.
  To, ze sie tymi sprawami nie dzieli na necie jest dla mnie sluszne.
  Zawsze w historii wszystkich narodow, wszelkie zmiany byly robione przez jego elity.
  Wiem, ze na ich odrodzenie trzeba conajmniej 2 pokolen i mysle,
  ze to sie wlasnie na naszych oczach odbywa.
  Nie martwi mnie tez, ze niektorzy mlodzi sa tacy, czy inni.
  To tez „normalka”.
  Mlodosc zawsze miala swoje prawa ktorymi sie rzadzila.
  Pozdrawiam z „sierpniwego „Melbourne.
  Ciagle cieplo, ale juz czuc jesien.
  Dzisiaj mi w ogrodku „wysypaly” sowy (kanie).

 4. Bezrobotny said

  Wystarczy by Chiny zaprzestaly pozyczac pieniedzy, to gigant na glinianych nogach USA sie rozpadnie. Spowoduje to zachwianie rownowagi switowej co moze wywolac wojne w miejscach gdzie nastapia najwieksze zmiany. Najbogatsze stany przestana finansowac najbiedniejsze czesci USA. Rozpad USA to takze utrata rynkow zbytu dla Chin i decentralizacja wladzy w tym olbrzymim kraju. Caly sysytem ekonomiczny oparty na madrosci politycznej decydujacej ktore czesci swiata wszystko produkuja a ktore wegetuja na bezrobociu i tak prowadzi do nieuchronnego zalamaniu handlu. Globalna produkcja zostanie zastapiona bardziej ekonomiczna produkcja lokalna. Wtedy zakwitnie handel wymienny.

 5. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  4. Bezrobotny.
  Z tym rozpadem USA to juz czytalem w kilku miejscach i cos musi byc na rzeczy.
  W reszcie swiata to juz zreszta funkcjonuje od dawna.

 6. zydozerca said

  WOLNA POLSKA
  OPUBLIKOWANO CZERWIEC 8, 2015PRZEZ A303W NWO
  Źródło: http://www.tomatobubble.com/id686.html
  Tłum. Ola Gordon.
  III wojna światowa dla idiotów /fragm./

  Krok po kroku przewodnik do zrozumienia obecnej sytuacji na świecie.

  1998 – 2000: opracowanie harmonogramu

  Potężne elity i wpływowe think tanki prognozują zbliżający się okres amerykańskiej agresji. Zbigniew Brzezinski wypowiada się za globalistyczną frakcję zachodniej PRC (Predatory Ruling Class = Drapieżna Klasa Rządząca) w ‚Wielkiej szachownicy’ [The Grand Chessboard], książce w której otwarcie opowiada się za szerszymi działaniami Ameryki w dominacji obszaru Eurazji.

  W tym samym czasie ‚neokonserwatywna’ frakcja PRC, reprezentowana przez ludzi takich jak żydzi Robert Kagan-żona Victoria Nuland, William Kristol, Paul Wolfowitz i Dick Cheney, zaczynają agitować Amerykę o obalenie każdego rządu na Bliskim Wschodzie, który stoi na przeszkodzie w dominacji Izraela w regionie. W tym celu Kagan i Kristol zakładają grupę PNAC (Projekt na nowy amerykański wiek).

  Dwie nakładające się na siebie frakcje są często ‚po tej samej stronie’, a jeszcze również w niezgodzie ze sobą. Globaliści ogólnie bardziej skupiają się na otaczaniu i osłabianiu bloku chińsko-rosyjskiego, by ostatecznie utworzyć ‚świat jednobiegunowy’ (NWO). Neokońscy syjoniści ogólnie się ze sobą zgadzają, ale ich głównym celem jest pomóc Izraelowi w ekspansji jego terytorium i rozwinięcie go w regionalną potęgę.

  O tych frakcjach myślmy jako o rodzinach ‚mafijnych’. One nadal są tą samą strukturą władzy, ale o rywalizujących ze sobą interesach w pewnych okresach i w pewnych dziedzinach.

  2001-2003: uruchomienie planu działania

  W wyniku bardzo dziwnych i bardzo wygodnych ataków typu ‚Pearl Harbor’ 11 IX 2001, gen. Wesley Clark dowiaduje się, że proizraelscy neokoni w rządzie Busha planują obalenie rządów w Iraku, Libii, Syrii i Iranie, oraz w kilku innych krajach. Clark nie ujawnił tego publicznie aż do 2007.

  Gen. Clark stwierdził, że traumatyczne zniszczenie 11 IX umożliwiło wprowadzenie agresywnej polityki zagranicznej, mimo że żaden z wystawionych na celownik krajów nie miał nic wspólnego z 11 IX.

  2003-2011: śmierć i zniszczenie

  Choć realizacja planów nie szła zgodnie z 5-letnim harmonogramem Pentagonu, to późniejsze wydarzenia potwierdzają zarzuty gen. Clarka.

  2010-2014 / WikiLeaks / Oszustwo arabskiej wiosny
  Po zdobyciu ‚wiarygodności ulicy’ poprzez ujawnienie filmików żenujących Amerykę, mroczny agent o nazwisku Julian Assange wraz ze swoją osławioną grupą ‚WikiLeaks’ ujawniają szkodliwe informacje o pewnych przywódcach arabskich. Powiązane z zachodem arabskie media rozniecają płomienie WikiLeaks, kiedy kontrolowani przez CIA ‚aktywiści’ i ich naiwni studenci wychodzą na ulice Tunezji, Maroka, Jordanii, Jemenu, Sudanu, Libii, Egiptu i Syrii. Niektóre z tych buntów „arabskiej wiosny” stosują przemoc (Libia, Syria).

  Sprytne sztuczki ‚spontanicznych protestów’ ukrywają amerykańską rękę za ‚arabską wiosną’ i pokazują wcześniej zaplanowaną przemoc.

  Agent Assange później potwierdzi publicznie, że planował ‚arabską wiosnę’ (here).

  Oczywiście to jest trochę samokoloryzującym się uproszczeniem. Prawdziwa rola WikiLeaks w wywołaniu ‚arabskiej wiosny’ była rola katalizatora. Agenci CIA, ulokowani w arabskich rządach i w arabskich mediach, byli także częścią oszukańczej sztuczki w destabilizacji arabskich rządów od północnej Afryki do Bliskiego Wschodu.

  Broń WikiLeaks do masowej destabilizacji odegrała również rolę w obaleniu włoskiego premiera Silvio Berlusconiego (here). Za bliską osobistą przyjaźń z Wladimirem Putinem i otwarte wspieranie Kaddafiego, ten barwny włoski magnat dostał się na ‚listę celów’ amerykańskiego Deopartamentu Stanu i New York Times.

  WIOSNA 2013: Terrorystyczni ‚buntownicy’ w Syrii potrzebują pomocy

  Zaopatrywani przez Amerykę i Arabię Saudyjską terrorystyczni ‚rebelianci’ przegrywają walkę o obalenie Assada w Syrii. Żeby pomóc w większości zagranicznym najemniczym ‚rebeliantom’, przy naleganiu ze strony amerykańskich neokonów, Ameryka szuka pretekstu do rozpoczęcia bombardowań pozycji syryjskiego rządu.

  Podżegacz wojenny sen. McCain odwiedza ‚buntowników’ w Syrii, z których większość stanowią zagraniczni bojownicy. W ich szeregi wchodzą najemnicy, skazańcy i samozwańczy dżihadyści, wszyscy zorganizowani i kierowani przez tajnych agentów zachodnich / saudyjskich / izraelskich i arabskich.

  CZERWIEC 2013: Putin odwiedza Izrael
  Prezydent Rosji Wladimir Putin przybywa do Izraela by odwiedzić notorycznego podżegacza wojennego premiera Bibi Netanyahu. W mocnych choć dyplomatycznych słowach prosyryjski prezydent Rosji wyraża swój sprzeciw wobec wszelkich ataków na Syrię lub Iran.
  W przeciwieństwie do amerykańskich liderów, którzy płaszczą się przed Netanyahu, Putin nie bał się przylecieć do Izraela i szczerze rozmawiać z premierem.
  Obaj – Putin i dr Assad, (wykształcony w Anglii okulista) mają ogromną bazę wsparcia – Syryjczyków.

  LATO 2013: Hillary grozi Rosji i Chinom

  Rosja i Chiny konsekwentnie zabiegają o pokój. Rozgniewana Hillary Clinton deklaruje: „Rosja i Chiny zapłacą za wspieranie reżimu Assada„.

  Urodzona ponownie neokonka Hillary otwarcie zagroziła Rosji i Chinom z powodu Syrii.

  LATO 2013: ustawianie sceny dla fałszywego ataku bronią chemiczną

  Pod presją neokonów i izraelskiego lobby, Obama ogłasza ‚czerwoną linię’. Twierdzi, że gdyby syryjski rząd użył broni chemicznej wobec ‚rebeliantów’, to zaingeruje Ameryka.

  *WAŻNE PRZYPOMNIENIE: Treserzy Obamy mają bliskie relacje z tym skrzydłem amerykańskiego establiszmentu w polityce zagranicznej, którego głównym celem jest stopniowe osaczanie Rosji i Chin (Soros, Rockefeller, Kissinger, Brzezinski etc). W przeciwieństwie do frakcji neokonów, wojny za Izrael na Bliskim Wschodzie ta banda ‚jedno-światowców’ ogólnie uważa za tracenie kapitału politycznego.

  LATO 2013: fałszywy atak gazowy to wina Assada
  Jak było do przewidzenia, i na komendę, ma miejsce rzekomy ‚atak gazowy’ wątpliwego pochodzenia na Syrię – tylko kilka tygodni po ostrzeżeniu Obamy! Histeryczna zachodnia prasa mówi, że wśród ofiar ‚gazu’ Assada były dzieci.

  „Teraz dzieci zagramy w ‚śpiocha’. Wszyscy kłaść się i zamykać oczy”. Zdjęcia z ataków ‚trującym gazem” wyglądały na podróbki, inscenizacje. Czy ataki naprawdę miały miejsce? Jeśli tak, to nie byłoby korzystniejsze dla ‚rebeliantów’ zrzucenie winy na Assada i wciągnięcie w konflikt Ameryki?

  LATO 2013: Assad zaprzecza oskarżeniom

  Prezydent Assad mocno zaprzecza oskarżeniom i zaprasza do przeprowadzenia międzynarodowego dochodzenia. Assad porównuje oskarżenie z fałszywymi zarzutami o „broni masowego niszczenia” użytymi przeciwko Irakowi w 2002 & 2003.

  Laureat Nagrody Pulitzera, dziennikarz śledczy Seymour Hersh jest przekonany, że Assada wrobiono w ataki gazowe (here)

  To nie był pierwszy raz kiedy amerykański rząd i New York Times próbowali ‚wkłamać’ Amerykę do wojny.

  LATO 2013: Na krawędzi wojny

  Rząd Obamy ignoruje dementi Assada i rozpoczyna przygotowania do wojny. Tymczasem Netanyahu dalej próbuje wymusić syryjski atak na Izrael. Assad nie uległ prowokacji Ameryki, i zagroził odwetem w przypadku na pełną skalę ataku na Syrię.

  Netanyahu faktycznie zrzucił ogromną bombę na syryjskie pozycje, zabijając wielu syryjskich żołnierzy. Assad nie odpowiedział na ten niewytłumaczalny akt wojenny, który całkowicie poparli senatorowie McCain & Graham.

  LATO 2013: Amerykańsko-żydowskie lobby otwarcie żąda wojny

  Liderzy głównych amerykańskich organizacji żydowskich jednoczą się by wydać wspólny komunikat na poparcie wojny z Syrią.
  Coroczna gadanina McCaina przeciwko Syrii i Iranowi przed wszechpotężną AIPAC (amerykańskie lobby izraelskie) zawsze wywołuje dziki aplauz.

  LATO 2013: Amerykanie mówią ‚NIE’!

  Amerykańska opinia publiczna budzi się z drzemki i zaczyna zasypywać centrale telefoniczne Białego Domu i Kongresu wściekłymi telefonami przeciwko wojnie.
  Wściekli Amerykanie pokazują się w ‚ratuszu’ by rozedrzeć odwłok John McCaina za wspieranie bombardowania Syrii.

  LATO 2013: Rosja & Chiny staną w obronie Syrii

  Rosja, Chiny, Syria i Iran inscenizują zabawy wojenne na M Śródziemnym. Nieugięta postawa Putina i przyjaciół zmusza Obamę do mrugnięcia okiem, albo przynajmniej pozwala mu na potrzebne wyjście z sytuacji.

  Amerykańska agresja zbliżyła Rosję i Chiny jak nigdy wcześniej.

  LATO 2013: na ratunek Putin !

  Rosja proponuje układ: Syria zgadza się oddać swoją broń chemiczną w zamian za pokój i dalszą protekcję Rosji. Obama-Kerry chętnie łapią linę rzuconą im po mistrzowsku przez Putina.

  Sekretarz stanu USA Kerry i rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow dogadują się by uniknąć wojny, ale gra jeszcze się nie zakończyła. Zachodni i izraelscy podżegacze wojenni nigdy nie śpią.

  JESIEŃ 2013: z powrotem do rajzbretu!

  Wojna z Syrią (i Iranem) uniknięta. Netanyahu ze swoimi zawiedzionymi neokonami-podżegaczami muszą ‚wracać do rajzbretu’.
  „Niech Pan nie myśli, że się Panu udało, Obama. Wymyślę nowy plan i pogadamy w przyszłym roku’.

  ZIMA 2013: w Kijowie organizują się ‚spontaniczne’ pro-EU/US tłumy

  ‚Organizatorzy tłumów’ z CIA, malkontenci i różnego rodzaju naiwniacy i aktywiści zaczynają organizować się w Kijowie, Ukraina. Ich ostatecznym celem jest obalenie przyjaznego wobec Rosji ukraińskiego rządu i zastąpienie go US-EU marionetkami. Sen. McCain Szalony wkrótce przybywa do Kijowa by podżegać niespokojny tłum okrzykami „Ameryka jest z wami!”

  Szaleniec McCain przyjeżdża na Ukrainę, wywołując niepokój, jeszcze raz!

  Niepokój wywołuje również amerykańska podsekretarz stanu Wiktoria Nuland (Nudelman). Nuland jest żoną arcyluminarza ‚neokońskiego’ Roberta Kagana, jednego z głównych architektów niekończącej się ‚wojny z terrorem’. Poza ciastkami które wręczała ‚pro-US’ tłumom, Nuland pomagała także wyciągnąć miliardy dolarów z podatków w ‚pro-demokratyczne inwestycje’ na Ukrainie, wszystko kosztem amerykańskich podatników.

  LUTY 2014: Ukraińscy ‚demonstranci’ stosują przemoc

  Rozzuchwalony przez McCaina, Nuland-Kagan i innych zachodnich intruzów, a także przez bojaźliwość wybranego prezydenta Ukrainy Janukowycza, kijowski tłum zastosował przemoc. Niewiarygodnie, Obama i jego NATO-wskie marionetki nalegają na Janukowycza by „wykazał opanowanie” wobec „pokojowych demonstrantów”.

  Kiedy wynajęte tłumy McCaina i naiwniacy zastosowali przemoc, The New York Times dalej nazywał ich „pokojowymi demonstrantami”.

  Zamaskowany izraelski komendant ‚Delta’ i jego grupa walczyli w obaleniu wybranego ukraińskiego rządu.

  Prawdziwa historia! Wśród gwałtownych zbirów kijowskich była grupa byłych izraelskich komandosów. (Here) Jaki powód miałby Izrael w ustanowieniu nowego antyrosyjskiego rządu przed frontowymi drzwiami Putina? Zapytajcie McCaina i Netahyahu

  LUTY 2014: obalenie legalnie wybranego rządu Ukrainy

  Kiedy zakończyła się Zimowa Olimpiada w Rosji, ukraiński rząd zostaje obalony siłą i zastąpiony przez marionetki US-UE wrogie wobec Rosji. Janukowycz ucieka z życiem do Rosji.

  Legalnie wybrany sojusznik Putina, Janukowycz, wyeliminowany. Do władzy na Ukrainie dochodzą starannie wybrane marionetki Nuland-Kaganowej i McCaina.

  MARZEC 2014: Rosyjski Krym rozwodzi się z CIA-Ukrainą

  Krymscy Rosjanie deklarują swoją niezależność od nielegalnego marionetki-gangstera państwa, którego nie popierali. Krymczanie w 97% zagłosowali za dołączeniem się do historycznej Matki-Rosji. Rosyjsko języczni Ukraińcy na wschodzie również zaczynają odrzucać nowy kijowski reżim.

  To co zachodnia prasa fałszywie nazwała „inwazją” i „podbojem” faktycznie było radosnym zjednoczeniem Półwyspu Krymskiego z Matką-Rosją. Ci ludzie nie chcieli mieć nic wspólnego z okrutnymi gangsterami-marionetkami Kijowa Kaganowej.

  LATO 2014: Rosja fałszywie oskarżona o destabilizację Ukrainy

  Zachód fałszywie oskarża Rosję o zorganizowanie niestabilności we wschodniej Ukrainie. Kiedy kijowskie marionetki bombardują i atakują własnych ludzi, nakłada się sankcje.

  Nowy marionetkowy prezydent Petro Poroszenko jest nienawidzony we wschodniej części kraju (ani niezupełnie popularny w zachodniej). Ale Obama razem ze swoimi pudlami z UE kochają krwawego miliardera- tyrana.

  LATO 2014: Putin nie daje się wrobić w wojnę

  Rosja odpiera celowe prowokacje marionetkowego Kijowa i odmawia dokonania inwazji na Ukrainę, która, choć jeszcze nie jest członkiem NATO, to już ma jego wsparcie. Bojownicy o wolność we wschodniej Ukrainie pokonują zdezorganizowane i zdemoralizowane wojsko Kijowa, kiedy kraje NATO zaczynają spokojnie rozmieszczać swoje siły.

  Wschodni rebelianci schwytali wiele osób z personelu wojskowego Ukrainy, z których wielu to bezradni poborowi teraz nienawidzący marionetkowego prezydenta Porky Poroszenko.

  Nieustanna wschodnia ekspansja NATO aż do granic Rosji z krajami bałtyckimi (Estonia, Łotwa, Litwa), teraz stanowi bezpośrednie zagrożenie dla Rosji.

  LATO 2014: Chiny też na celowniku
  Tymczasem na Dalekim Wschodzie, amerykańskie kraje-marionetki Japonia, Wietnam i Filipiny nasilają swoje małostkowe agitacje przeciwko Chinom. Japonia ogłasza, że zmieni swoją pacyfistyczną konstytucję i będzie budować armię.

  Mimo że globalistyczna frakcja Obamy i przeciwni Obamie neokoni mają wspólny interes w utrudnianiu sojuszu rosyjsko-chińskiego, to ich motywy są inne. Obama nadal woli uniknąć wojny na Bliskim Wschodzie, i zamiast tego skupić się na wojnie z Rosją i Chinami.

  Anty-chińskie marionetki prezydenci Wietnamu i Filipin są także na liście płac amerykańskiej mafii. To dlatego te słabe kraje nagle stały się tak silne w antagonizowaniu drobnymi sprawami spokojnych Chin.

  2015
  Rosja rozpoczyna naloty na pozycje okupowane przez Państwo Islamskie w Syrii niszcząc konwoje z kradzioną ropą i demaskując udział w handlu nią klanu Erdogana.

  2016
  Po czterech miesiącach zwycięskich walk wraz z armią Syrii Rosja wyzwala większość kraju i przegania terrorystów do sąsiednich państw-sponsorów PI.

  Turcja z polecenia USA zawiązuje koalicję państw arabskich i ze 150 tys.armią z Arabii Saudyjskiej,ZEA,Kataru,… zapowiada wkroczenie do Syrii mimo kategorycznego sprzeciwu jej legalnych przywódców.
  Także NATO z rozkazu USA zapowiada zbrojną interwencję./luty 2016/ mimo zawieszenia broni.

  Na Ukrainie i w Europie Wsch. gromadzony jest sprzęt wojenny i najemnicy.
  Wściekła antyrosyjska propaganda bije rekordy absurdu -Victoria Nuland spotyka się z żydowskimi marionetkami w Polsce /jan dziedziczak,k.szczerski, waszczykowski,macierewicz,duda ….i na Ukrainie uzgadniając plany na kolejne tygodnie prowokacji i destabilizacji Europy oraz Bliskiego Wschodu.

  Banki,giełdy,handel,transport w Europie ,USA,Azji po kolei zaczynają upadać pod ciężarem oszustw żydowskiej mafii z użyciem przewartościowanego do absurdu śmiecia dolara. Jej receptą na kryzys od zawsze jes wojna.

 7. Stąd rosnące na znaczeniu STRONNICTWO AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIE w Polsce.

 8. solkraken said

  Antek powalczy… stara maSSońska pierdoła: „za wolność naszą i waszą” właśnie jest u nas wdrażana :(((
  http://www.fakt.pl/politycy/macierewicz-polska-zaangazuje-sie-w-wojne-z-panstwem-islamskim-,artykuly,610476.html

 9. Joe said

  Antek na Pisdzielczym lancuszku czeka do wiosny,zbiera materialy do ataku na Putina…10 kwietnia urosnie do symbolu 11 wrzesnia.Tusk ktory wykonal cala game durnych gestow,prawdopodobnie bedzie musial abdykowac…Makrele chyba tez
  POloza na patelnii i zaczna pitrasic, bo cala Szwabia wrze.

 10. adi said

  Przeczytajcie sobie ten dokument który wchodzi w życie z dniem 1 maja 2016 roku i do 16 sierpnia 2020 r

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szokujacy-dokument-tajne-miedzynarodowe-memorandum-wchodzace-w-zycie-z-dniem-1-maja-2016-roku-2016-02

  plus ten o 3 wojnie światowej od 2020 do 2040 ładnie sobie to szatany zaplanowały

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: