Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Europa za kilka lat.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-15

Europa za kilka lat

Komentarzy 8 do “Europa za kilka lat.”

 1. Wuj said

  a co z Wegrami?

 2. alfredoni said

  Co za bzdurna mapa ….Mamy pokonać Rosje bez wojska ???

 3. Janko said

  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl

  Orędzie z dn. 26.01.2016

  Bóg Ojciec:

  (…)

  Chcę, aby znaleźli się w Polsce odważni przywódcy, którzy wyprowadzą Polskę z Unii Europejskiej, a chętnym zaproponują stworzenie nowej, opartej na Bogu, na cywilizacji miłości, a nie jak obecna Unia, cywilizacji śmierci.

  Przywróćcie zakłady pracy nacjonalizując te z nich, które zostały zlikwidowane, a umowy zawarte przy ich przechwyceniu nie zostały dotrzymane. Polacy, gdy oprzecie się na Mnie całkowicie, pomogę wam, a cała polska gospodarka zregeneruje się w szybkim tempie. Nim to nastąpi, najpierw musi być odnowiony wasz duch, oparty całą mocą na Stwórcy. Nowa Unia, może również posługiwać się jedną walutą, może nią być polska złotówka. Osądźcie winnych wszelkich zbrodni, winni niech za nie sprawiedliwie odpowiedzą, a za wyrządzone szkody niechaj wynagrodzą. Wycofajcie z Polski Światowy Fundusz Walutowy, zlikwidujcie wszelkie przywileje Żydów Chazarskich, skontrolujcie uczciwie ich mienie. Często dopominają się zwrotu tego, co im się nie należy. Nieuczciwym należy to dobro odebrać, odzyskując je, a oddać rzeczywistemu właścicielowi. Wszelkie banki niechaj funkcjonują na równych zasadach.
  Polskie prawo ma zakazać całkowicie jakiejkolwiek lichwy, a niegodziwcy, którzy się nią parają, mają zaprzestać jej stosowania. Pożyczki lichwiarskie już zawarte, mają być ponownie przedefiniowane, ponownie naliczone i dostosowane do nowych, ze wszech miar uczciwych norm.
  Osoby prywatne powinny mieć lżejsze warunki spłaty, mniejszy procent, a firmy powinny być obsługiwane na wyższy procent, ale nie na lichwiarski. Lichwa podlega pod grzech chciwości.
  Pragnę, aby to, co podałem było wzięte pod uwagę przy tworzeniu przyszłego prawa polskiego. Już teraz potrzeba oczyszczenia polskiej polityki i gospodarki z ludzi patologicznych, odsunięcie ich od jakiejkolwiek władzy, a zwłaszcza od decydowania o jakichkolwiek finansach. To tylko niektóre z Moich życzeń, które gdy będą wcielone w życie szybko Polsce przyniosą niezbędną stabilizację i dobrobyt. Ważniejszą przemianę, którą należy dokonać to ta, która przemienia ludzkie serca.
  Życzę sobie, aby wrogowie pojednali się, zaczęli się tolerować, a wszelkie spory sąsiedzkie niechaj ustaną, a ci, co trwają w swojej zaciętości i uporze niechaj uznają swój błąd. Niechaj ustanie wszelka bezduszność i małostkowość. Tak kształtujcie prawa, aby całkowicie były oparte na prawie Bożym.
  Kochane polskie dziateczki od was zależy, od waszej miłości, waszego zaangażowania, modlitwy, postów, czy będzie mógł być zrealizowany Boży Plan względem was. Pragnę, abyście zechcieli na nowo rozpalić swoją wiarę, gorliwość, a w swojej duchowości, oprzyjcie się na dwóch kolumnach, na Moim Synu Jezusie i na Jego Świętej Matce Maryi, a gdzie Ona, tam nie może zabraknąć Św. Józefa. Niechaj nikt nie zniechęca się trudnościami, bo one zawsze będą. Pokonujcie je jedne po drugich.

 4. Antyaga/Babajaga said

  Re2
  Te, Alfredoni, wybierasz się na wojnę z Rosją?!

 5. adam ryglowski said

  Co autor pobierał przed tą wizją ?
  JA TEŻ TO CHCĘ !!!
  Tylko dlaczego Grecja zniknęła , a i Węgry też są zniknięte ?
  Chyba środek był przedawkowany.
  A „Polska Kolonia Wschodnia” to już całkowity odlot.
  Nie wiem tylko , jak sobie ci „WIELCY POLACY” poradzą ze Szwajcarami ( moja rada , to tylko łapówki – militarnie ,to z każdej strony klapa ).
  Wpakowanie Kurdów na Islandię zdradziło całkowicie autora tego „MAPISZONA”.

 6. Bogusia N said

  Och Boze i wszystkie inne Swietosci w kosmosie sprawdz by ta mapa sie spelnila jak najszybciej. AMEN

 7. Amelia said

  My nie będziemy walczyć z Rosją. Chińczycy pokonają Rosję w dwa tygodnie. Resztki Rosji – tyle co zmieści się pod gruszą – ocalą Amerykanie przerażeni okrucieństwem chińczyków przy pomocy broni działającej tylko na żółtą rasę.

 8. Stary Warszawiak said

  Ad 1
  Pan Wuj.
  No niestety mimo całej sympatii dla Węgrów – historycznie trzeba przyznać, że tak zwane Austro-Węgry były okupantem
  południowej części obecnej Polski.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: