Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szwecja: powstaje meczet ze środków luterańskich parafian. Muzułmanie są… bogactwem tego kraju

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-15

Szwecja: powstaje meczet ze środków luterańskich parafian. Muzułmanie są… bogactwem tego kraju

.
Szwedzcy luteranie przeznaczyli przekazywane latami przez wiernych pieniądze na budowę meczetu. W Nacka koło Sztokholmu powstanie wielki kompleks religijny „Dom Boga”. Największą jego część stanowić będzie meczet. Koszt budowy muzułmańskiej świątyni to 4,5 mln dolarów.

Były biskup miasta Karlstad, a obecnie pastor jednej z miejscowych parafii, Bengt Vadensё w wywiadzie udzielonemu wpływowej gazecie „Svenska Dagbladet” powiedział m.in.: „Moim zdaniem muzułmanie nie stanowią żadnego zagrożenia dla Szwecji i szwedzkiego społeczeństwa. Przeciwnie; ich obecność wśród nas, sama w sobie jest wartością, bogactwem, które powinnyśmy doceniać”.

Pastor Vadensё jest głęboko przekonany, że chrześcijanie i muzułmanie powinni dążyć do zjednoczenia w obliczu „jednego wspólnego Boga”.

Obecnie według różnych źródeł, w Szwecji muzułmanie stanowią od 6 do 16 procent ogółu ludności tego kraju. Władze wielokrotnie przyznawały, że nie radzą sobie ze stwarzającymi problemy przybyszami z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Źródło: http://www.info-islam.ru

ChS

Read more: http://www.pch24.pl/szwecja–powstaje-meczet-ze-srodkow-luteranskich-parafian–muzulmanie-sa-bogactwem-tego-kraju,41183,i.html#ixzz40BERDp00

Komentarzy 19 do “Szwecja: powstaje meczet ze środków luterańskich parafian. Muzułmanie są… bogactwem tego kraju”

 1. Ryvan said

  To jest kara wymierzina za Potop.

 2. Ryvan said

  To jest kara wymierzona za Potop.

 3. Obronić POLSKOŚĆ to jest obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.
  Ma ona swoich wrogów w :
  -judaizacji chrześcijaństwa,
  -NOWEJ LEWICY radykalizującej wczesnych myśli Karola Marksa,

  LUDY SEMICKOJĘZYCZNE mimo podziałów mają wspólny mianownik to jest wrogość do chrześcijaństwa,a szczególnie do wartości CYWILIZACJI GRECKO-RZYMSKIEJ.

 4. alfredoni said

  Szwedzi zgłupieli do reszty.
  Chyba za bardzo mróz im mózgi zmniejszył.

 5. Moher49 said

  Kiedy Bóg chce kogoś ukarać to mu najpierw zabiera rozum. I to się w historii sprawdza.

 6. Reblogged this on koniec iluzji matrixa and commented:
  nosz żesz – obłęd…

 7. gość said

  Szwecja: Makabryczne starcie w ośrodku dla imigrantów. Nie żyje jedna osoba

  Szwecja coraz częściej staje się świadkiem brutalnej przemocy, która wylewa się z przybyłych do kraju imigrantów. Do kolejnej zbrodni doszło w miniony weekend.

  W sobotę w ośrodku dla imigrantów w Ljusne niedaleko Soderhamn, ok. 240 km na północ od Sztokholmu, doszło do strać grupy 15 imigrantów.

  Policja informuje o aresztowaniu młodego imigranta, który miał zadać śmiertelny cios jednej osobie.

  – Aresztowany to dwudziestokilkuletni mężczyzna, podejrzewany o zabójstwo i usiłowanie zabójstwa – przekazał rzecznik policji w Soderhamn.

  Policja obecnie ustala jakie broni użyto w czasie morderstwa.

  Gazeta.pl
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5577-szwecja-makabryczne-starcie-w-osrodku-dla-imigrantow-nie-zyje-jedna-osoba

 8. Jeszcze mało luteranom szwedzkim – gwałtów, zabójstw i napaści. ?? Jeszcze mało są ubogaceni tą kulturą islamską ?? Życzę im powodzenia w tej asymilacji – tylko proponuję do pomysłu nie włączać Pana Boga !!! Może rzeczywiście to ma być ich pokuta za napaść na Jasną Górę i urządzony Polsce cały potop szwedzki – ale mimo wszystko żal mi niewinnych dzieci, kobiet – którzy poniosą konsekwencje – za te „inteligentne” pomysły lewackich luteran, którym tak podoba się multi-kulti

 9. Valdi said

  Ale trzeba mieć zryty beret?! – meczet luterański.
  Dzisiaj nie dziwota, większość europy zachodniej tak ma!!!. Zastanawia mnie dlaczego byłe demoludy nie są poprawni politycznie?.

 10. pugnus said

  Jezeli nawet Holendrzy ,ktorzy przeciez sami w kwestii przyjmowania islamskiej dziczy maja wiele brudu za uszami ,uwazja Szwedow za idiotow, to systuacja kraju Wikingow musi byc naprawde tragiczna !

 11. Analityk said

  Cytat
  (…)
  …powstaje meczet ze środków luterańskich parafian.
  (…)
  Luter był pod wpływem żydostwa chociaż później sie od nich odciął, ale niechęć do Kościoła Katolickiego mu pozostała.
  Może te ciągotki żydowskie zostały jego uczniom tym parafianom. Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera 🙂

 12. Marta said

  A w Warszawie też powstaje meczet.I co niby HGW nie dokłada?A dziwicie się luteranom.

 13. Bogusia N said

  To tak jak z kobieta, sa takie co sa bite, gwalcone ponizane a i tak kochaja oprawce.

 14. @Maryla Danuta.
  Jak jesteśmy przy szwedzkim potopie to nie można zapominać o ŻYDOWSKIM,bandyckim ANTYPOLONIZMIE tamtych czasów,który miały i swój ciąg dalszy.

 15. Uważny Obserwator said

  http://www.microsofttranslator.com/BV.aspx?ref=IE8Activity&a=http%3A%2F%2Fanmnews.com%2Fburned-alive-isis-burned-jordanian-pilot-alive-in-a-cage%2F

  W ramach tego bogactwa kulturowego kazałbym tym wszarzom obowiązkowo obejrzeć film z egzekucji, powyżej w linku, a potem poprosił o komentarz, jeśli byłby głupi, to nakazałbym tym kmiotom ustawowo milczeć do końca życia.

  Wrażliwi niech sobie odpuszczą oglądanie tej makabrycznej egzekucji.

 16. Uważny Obserwator said

  Imam Osama el-Saadi wypowiada się krytycznie wobec planów rządu w Danii. Jego zdaniem małżeństwa muzułmanów z dziećmi powinny zostać zalegalizowane. – Zanim potępi się politycznie i moralnie narzeczonych, trzeba uświadomić sobie, że azylanci pochodzą z zupełnie innej kultury, gdzie małżeństwo jest drogą do bezpieczeństwa – powiedział w rozmowie z duńską gazetą „Metroxpress”.

  A wcześniej przy innej okazji udzielając wywiadu powiedział, że życzy ISIS zwycięstwa.
  Mieszka sobie ten „duchowny spokojnie w Danii i nikt do tej pory nie oskarżył drania o tzw. „mowę nienawiści”.

  Europa utkwiona w paranoidalnej schizofrenii ściga patriotów broniących elementarnych praw do życia unijnym batem czyli ustawą o „mowie nienawiści”, bo przecież trzeba codziennie potwierdzać słuszność jej utworzenia, masakra!.

  tu zdjęcie tego „przyjemniaczka” – http://multimedia.pol.dk/archive/00982/Formand_for_Grimh_j_982697a.jpg

 17. Uważny Obserwator said

  do Bogusi i wpisu 13
  Dzieje się tak dlatego, bo szwedzkie postępactwo w ramach swej polit-poprawności rozwinięto m/in wydatnie zjawisko „syndromu sztokholmskiego”.

 18. Uważny Obserwator said


  Ten filmik trafnie sparodiował szwedzką rzeczywistość i oczekiwania „feministek”.

 19. Psy szczekają,a karawana jedzie dalej :
  Adam Moszczeński PAMIĘTNIK DO HISTORII POLSKI od lat ostatnich panowania Augusta III do lat pierwszych Stanisława Poniatowskiego:
  „Od płacenia cła na komorach szlachta wolną była,pod tym pretekstem żydzi i kupcy znajdowali szlachtę,którzy dla nich pod swem imieniem i swemi brykami zakupione na jarmarkach lipskich,frankfurtskich i t.d….”
  Taki wniosek,że skutkowało to pomniejszaniem KAPITAŁU POLSKIEGO.
  „…dlatego województwa ruskie ,które prawie pół Polski w przestrzeni zajmowały w nich dobra ziemskie dziedzictwem magnatów były,ci nigdy nie chcieli pozwolić na porównanie podatków z województwami polskiemi”
  Dziś mamy kolejną ekonomiczna utopię,która bazuje na EKONOMII ŻYDOWSKIEJ,którą opisał Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: