Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Robert Winnicki straci mandat poselski.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-23

Artur_Zawisza_i_Robert_Winnicki.

Artur Zawisza oraz Robert Winnicki z Ruchu Narodowego zostali skazani przez warszawski sąd za „podżeganie do stosowania przemocy wobec policji” podczas jednej z manifestacji antyrządowych w 2014 roku. Po uprawomocnieniu się wyroku Winnicki straci mandat poselski.

.

Jak stwierdził warszawski sąd, Artur Zawisza i Robert Winnicki nawoływali do stosowania przemocy wobec funkcjonariuszy policji w celu uniemożliwienia im podjęcia działań mających zapobiec manifestującym wtargnięcie na teren Sejmu. Winnicki, przy pomocy megafonu, miał podżegać manifestujących do przerwania siłą kordonu policji. Wydarzenia miały miejsce podczas jednej z antyrządowych manifestacji narodowców w czerwcu 2014 roku.

Decyzją warszawskiego sądu poseł Kukiz’15 Robert Winnicki został ukarany grzywną w wysokości 2,250 złotych a jego partyjny kolega, Artur Zawisza karą finansową w wysokości 2 tysięcy złotych.

W momencie gdy wyrok się uprawomocni, Robert Winnicki straci mandat poselski. Według obowiązującego prawa poseł traci mandat, jeśli w trakcie trwania kadencji uprawomocni się wyrok skazujący za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego.

Robert Winnicki dostał się do Sejmu z list Kukiz’15, z okręgu legnickiego.

Komentarzy 20 do “Robert Winnicki straci mandat poselski.”

 1. ewa said

  Oczyścić sądy z plugactwa i bolków !

 2. Kontra said

  Winnickiego trzeba usunac bo w Sejmie zadaje niewygodne pytania.
  Sedziowie to stara gwardia rezimu.
  Wydawaloby sie, ze walka z rezimem Tuska powinna stanowic okolicznosc co najmniej lagodzaca o ile nie powod wystarczajacy do uniewinnienia.

  Tylko opcja zerowa w sadownictwie (czyt.:sondownictwie) moze tu cos zmienic.

 3. Analityk said

  Od czego jest ten rząd PiS-u? Dlaczego tych reżimowych sędziów nie wyśle do wszystkich diabłów, dlaczego nie zrobi z nimi porządku i nie oskarżą o działanie na szokę Narodu Polskiego, o zdradę, o współdziałanie z wrogami Polski?
  Czyzby znów Kaczyński chciał aby jedynie jego głos był słyszany a patriotów Polskich z innych ugrupowań chcial zepchnąć w nicość? Czy nie sa to jakies zapędy dyktatorskie?

 4. jok said

  1. Prawdopodobnie RW skazano na grzywnę, a AZ – prawdopodobnie zawieszono postępowanie warunkowo i nałożono, to się chyba zwie: świadczenie pieniężne? Cóż, RW się odwoła i wtedy będzie można obserwować – czy szybko będą chcieli załatwić apelację, czy zwlekać.
  2. Jak pamiętam, do tej pory tzw. „ściganie” było zawieszane na czas kadencji posła/senatora. Cóż to się zmieniło? Czy on się jakoś nie zrzekł immunitetu przy tej sprawie?

 5. Ted said

  Wygląda, że to brak przewidywania Winnickiego i Zawiszy, zdobyli mandat parlamentarny, aby go stracić Trzeba było się pilnować panowie, wrogów politycznych polskich narodowców jest większość od Michnikowców, komunistów, banksterów, po zagranicznych nacjonalistów. Można było to przewidzieć, nawoływanie do przemocy we współczesnym świecie nic nie daje prócz dania pretekstów prawnych przeciwnikom politycznym.

 6. rum said

  a pederasta za ,,pobicie” policjanta rzadzi w Elblagu

 7. @+@=@@ said

  Rum # 6 Sprostowanie: ten pederasta rządzi Dupskiem leżącym niedaleko Ustki.

 8. ... said

  Przecież tutaj jest wyraźny błąd merytoryczny. Utrata mandatu jest wtedy, gdy ktoś zostanie skazany na karę POZBAWIENIA WOLNOŚCI (co jest wyrażone expressis verbis w kodeksie wyborczym i konstytucji). Zgodnie z kodeksem wyborczym (art. 247 paragraf 1 punkt 1-7) osoba, która straci prawo wybieralności, traci mandat. Aczkolwiek przesłanką do utraty prawa wybieralności jest: a) wg konstytucji (art. 99 ust. 3): „Wybraną do Sejmu lub do Senatu nie może być osoba skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego” i b) wg kodeksu wyborczego (art. 11 paragraf 2 punkt 1): „§ 2. Nie ma prawa wybieralności w wyborach osoba:
  1) skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  2) wobec której wydano prawomocne orzeczenie sądu stwierdzające utratę prawa wybieralności, o którym mowa w art. 21a ust. 2a ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów”.
  Sytuacja Roberta Winnickiego nie łapie się na żaden z tych przepisów, bowiem został skazany na grzywnę w wysokości ponad 2 tys. zł, a nie karę pozbawienia wolności…

 9. emer said

  do wpisu 8 – mam nadzieję, że masz rację, bo sPOlegliwi nadal działają.

 10. pugnus said

  Nie kijem go to pala! Najpierw z Winnickiem „zalatwil” sie Kukiz a teraz do akcji wchodza „organa ” prawne. Naturalnie PiS nie kiwnie palcem w bucie ,bo byc moze sam siedzi w tym spisku , jakoze niewatpliwie ze zmowa mamy tu do czynienia!Winnicki urzadza w Sejmie konferencje prasowe poruszajac tematy od ktorych PiSowi skora na plecach cierpnie.Frakcja banderowska zaczyna sie juz denerwowac i najwyrazniej skumala sie z unymi ,bo to oni trzymaja prokuratury i sady w swoich rekach! Policja ,prokuratury i sady sa depozytariuszami najbardziej bandyckiej formy komunizmu ,jakim jest staliznizm!Czym bowiem roznia sie wyroki na „Zapore”,”Lupaszke ” czy „Inke” od wyrokow na uczestnikow protestow przeciwko odczytowi sowieckiego rzezimieszka Baumana?Na Zachodzie zaden prokurator nie odwazylby sie wszczynac sledztwa w takich sprawach jak obywatelska akcja Brauna w budynku PKW,czy werbalne protesty przeciwko odczytom stalinowskich zbrodniarzy.Wszystkie sledztwa i wyroki sadowe w tych kwestiach sa czysto polityczne
  i stanowia immanetna czesc panstwa totalitarnego!Co prawda pewna polityk PiS-u skarzyla sie ,ze Prokuraturu i Sady sie zbuntowaly i nie mozna ich ruszyc(jaka to bylaby pozywka dla renegatow z KOD-u!) jednak prezydent moglby konsekwentnie kasowac kazdy wyrok majacy polityczny charakter ,nawet jakby bylo ich dzisiatki…..ale nie sadze,zeby na taki pojedynek Duda sie odwazyl.W przedmiotowej sprawie „Trzykropek” ma racje i Winnickiemu utrata mandatu nie grozi ,niemniej juz sam precedens jest dowodem na to ,ze totalitaryzm w Polsce nie zostal wypleniony!

 11. Valdi said

  Lepper też kiedyś zadawał pytania, i jak to się skończyło?.

 12. "policja" w III RP realizuje ZAMÓWIENIA polityczne GANGSTERÓW Tuska i Kaczynskiego! said

  W tym ZAFAŁSZOWANYM artykuliku o SFABRYKOWANYM jakoby „przestępstwie” Artura Zawiszy oraz Roberta Winnickiego z 2014 roku UKRYTO zasadniczą sprawę, że to NIE sprawiedliwe wyroki są za to, że oni zoorganizowali manifestacje antyrządowe Ruchu Narodowego, po wybuchu AFERY TAŚMOWEJ kiedy to dowiedzieliśmy się, że ta anty-polska QURRWA kryminalista minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz na obiedzie z gangsterem Tuskiem i innymi „władzcami III RP” powiedział ze Polska to :

  Ch…j, dupa i kamieni kupa”

  Wszyscy polscy obywatele też wiedzą jakie inne ANTY-polskie rozmowy NAJWYŻSZYCH urzędników w państwie Polskim, a tym POLICJANTÓW którzy wcześniej składali PRZYSIEGI, że bedą bornic interesu Polaków, a tym czasem zostały skrycie nagrane ich rozmowy z których to rozmów wynika jasno, że oni instytucje Państwa Polskiego OLEWAJĄ, maja Polskę w DUPIE, oni gardzą Polakomi, działają z rozmysłem na WIELKĄ szkode finansową wszystkich polskich obywateli.

  Gdy ta POGARDA oficjalnej ZDRZDIECKIEJ „władzy warszwaskiej” wobec Polski i Polaków wtedy jako JEDNI Artur Zawisza oraz Robert Winnicki razem z Ruchem Narodowym w 2014 roku WYSZLI na ulice aby DOMAGAĆ się ROZLICZENIA tego anty polskiego wsciekłego psa Bartłomieja Sienkiewicza oraz zwalenia jego ze stanowiska Ministra Spraw Wewnetrznych.

  Ten Protest Ruchu Narodowego przeciwko SZKOLOWANIU Państwa Polskiego oraz jego degenerowania przez POLICJE która faktycznie jest „milicją” Tuska a teraz „milicją PiS-u tego ukrańskiego BANDEROWCA żyda ZDRAJCY Jarosława Kaczyńskiego odbył się w okolice tej ANTY-polskiej KLOAKI na u. Wiejskiej o nazwie KNESETO Sejmem tej żydo-ukrainsko-masońskiej POYEBANEJ III RP.

  Tak zwana „policja” w III RP NICZYM się NIE różni od komunistycznej „milicji obywatelskiej” z PRL-u która praktycznie jest tylko po to, aby realizować ZAMÓWIENIA polityczne tymczasowych rzezimieszków którzy nazywają się „rząd warszawski”, który jest ZAWSZE na usługach ŻYDÓW, NIEMCÓW i żydo-nekonów LUDOBUJCÓW z Waszyngtonu !

  Gdy wszyscy w III RP dowiedzieli się w 2013 i 2014 roku, że najważniesi urzędnicy administracji państwowej a zwłaszcza szef MSW B.Sienkiewicz w Warszawie traktują nas przecietnych obywateli jak gawiedz, która należy KATOWAĆ i NIE pozwalac im obchodzić rocznic Odzyskania Niepodległości Polski 11 listopada, że rząd warszawski może RABOWAĆ I OKRADAĆ razem tą „policją polską” która jest ZDOMINOWANA przez UKRAICÓW z polskim obywatelstwem to wtedy Ruch Narodowy organizował POKOJOWE protesty na ulicach domagając się DYMISJI rządu gangsterów Tuska, Sienkiewicza i spółki.

  Do dzisiejszego dnia ten OSZUST z PiS Zbigniew Ziobro w funkcji głównego prokuratora czy ta anty-polska ukrainska szuja Jarosław Kaczynski nie robią nawet MINIMALNEGO ruchu aby ROZLICZYĆ kryminalistę Bartłomieja Sienkiewicza byłego ministra MSW za AFERĄ TASMOWĄ oraz złamanie przęsiegi który URZYWAŁ wielokrotnie policji do walki z młodymi Polakami na Marszach Niepodległosci 11 listopada w Warszawie aby im NIE umożliwic świętowania Odzyskania Niepodległości Polski.

  Jeśli Robert Winnicki zostanie usunięty z Sejmu, to ta KOMUNISTYCZNA RUDERA o nazwie „Sejm” jest faktycznie NIC NIE warta i należy ja SPALIĆ lub ZBUŻYĆ, gdyż ona służy do SPISKOWANIA oraz prowadzenia SABOTAŻU przeciwko przeciętnym Polakom, których BRONI NIE wiele osób, a wśród nich Robert Winnicki, Chruszcz i jeszcze pare osób, a reszta to ZAJADLI WROGOWIE istnienia Polski na czele z bezkarnym zdrajcą żydem Schetyną, Kopacz, Nasiłowskim … oraz PODWÓJNYM GRACZEM banderowcem ukraińskim Jarosławem Kaczyńskim !

  Jarosław Kaczyński w Kijowie pozdrawia Banderowców z OUN-UPA!

 13. UPA i CIA rzadzi w III RP dlatego jest KATOWANY poseł Robert Winnicki ! said

  UKRAIŃCY zamieszkali w Polsce są NAJLICZNIEJSZĄ grupą z pośród studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, jedynej uczelni w kraju, która kształci kadry oficerskie policji.

  W okolicach Szczytna, Elbląga, Giżycka, Olsztyna mieszka bardzo liczna mniejszość ukraińska, przesiedlona tam 1947 roku, z tradycjami banderowskimi UPA, która biologicznie nienawidzi Polaków i mści się na Polakach. Oczywiście w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w kadrze dydaktycznej i administracji szkoły też jest wielu Ukraińców.

  Stało się to już tradycją, że to właśnie Ukraińcy są adeptami Szkoły Policji w Szczytnie ale także Szkół Policji w Słupsku i Katowicach. W okolicach Słupska na Pomorzu też jest bardzo liczna mniejszość ukraińska, która chętnie wstępuje do lokalnej szkoły policji, bo szczególnie upodobali sobie zawód policjanta w Polsce. Być może do podejmowania tego zawodu nakłania ich bardzo aktywny i agresywnie działąjący Związek Ukraińców w Polsce.

  Ci ukraińscy studenci z polskim obywatelstwem w szkołach policji w Polsce nawet posługują się w prywatnych rozmowach między sobą językiem ukraińskim.

  Faktycznie w obecnej „polskiej” POlicji rządzą Ukraińcy po czystce zrobionej w resorcie policji w 2012 roku przez gang PO Tuska.

  Dzięki temu generalnie Ukraincy są bardzo wpływowi w III RP/PRL-bis. To ci teoretycznie „polscy POlicjanci” ale faktycznie Ukraińcy tak bardzo nienawidzą polskiej biało-czerwonej flagi i zwalczają zajadle świętowanie przez Polaków Święta Odzyskania Niepodległości Polski 11 listopada.

  Prawdopodobnie to dlatego ci niby „polscy policjanci”, a faktycznie Ukraińcy ubrani w kominiarki tak ochoczo pałują, kopią a nawet strzelają do Polaków na Marszach Niepodległości w Warszawie i innych miastach III RP, lub oczerniają zarzutami o „faszyzm” Młodzież Wszechpolską, czy ONR.

  Nie może być dla nikogo zaskoczeniem, że właśnie w regionie województwa Olsztyńskiego, Podlasia i Rzeszowszczyzny, gdzie reprezentacja Ukraińców w lokalnych władzach jest bardzo duża, tam szczególnie są prześladowani członkowie polskiego ruchu narodowego – poddawani rewizjom na ulicach oraz systematycznie nachodzeni przez funkcjonariuszy CBŚP we własnych domostwach z nakazami przeszukania przez lokalną policję. O tych sprawach publicznie informował wielokrotnie Przemysław Holocher, działacz Ruchu Narodowego:
  http://www.prawy.pl/z-kraju/7407-cbs-neka-uczestnikow-marszu-1-niepodleglosci

  Mniejszośc ukrainska i żydowska zamieszkała w III RP zakotwiczona w urzędach polskiej administracji publicznej, a w tym też w „polskiej policji”, dopuszcza się otwartego, systematycznego atakowania polskości na Podkarpaciu. 11 listopada 2014 r policja zatrzymała autobus z polskimi patriotami jadącymi na Marsz Niepodległości do Warszawy i odebrała im sztandary ze Szczerbcem, jednym z najbardziej patriotycznych symboli Polski.

  Flagi należały do Nowosądeckiego oddziału Młodzieży Wszechpolskiej i zostały bezpodstawnie ZAREKWIROWANE:
  http://www.prawy.pl/z-kraju/7514-policja-rekwiruje-sztandary-z-szczerbcem-video

  W swych antypolskich działaniach policja na Podkarpaciu powołuje się na artykuł 256 kodeksu karnego mówiący o zakazie promowania „faszyzmu” i innych ustrojów totalitarnych. Szczerbiec był mieczem koronacyjnym królów Polski. Po raz pierwszy został wykorzystany w koronacji Władysława Łokietka.
  Jego obecność podczas koronacji Kazimierza Jagiellończyka opisywał Jan Długosz. Szczerbiec jest jednym z najcenniejszych zabytków narodu polskiego, jakie znajdują się na Wawelu i jak widać to tej „polskiej policji” bardzo przeszkadza.

  Nie wolno zapominać o tym, że w 1933 roku dyktator Józef Piłsudski pod naciskiem żydomasonerii rozkazał zdelegalizować organizację Obozu Wielkiej Polski, której członkowie w klapach marynarek nosili „mieczyki Chrobrego”. Ten symbol polskości został też zakazany przez rządzącą żydomasonerie oraz zjednoczone mniejszości narodowe w rządzie sanacyjnym i zaczęto karać w trybie karno-administracyjnym członków obozu narodowego za jego noszenie.

  Obecnie kult Piłsudskiego jest promowany przez rządzące po dyktatorsku mniejszości narodowe w III RP – jak widać wzorują się one na metodach zwalczania polskości stosowanej przez dziwkarza i masona Piłsudskiego.

  Obecnie nadinspektorzy policji w Warszawie i wojewódzcy prawie w całej III RP to UKRAIŃCY!

  Tusk dokonał w 2012 roku czystki etnicznych Polaków w „polskiej POlicji”, uważając ich za nielojalnych wobec żydo-masońskiej władzy w III RP. Dlatego nie należy się dziwić, że obecna policja jest lojalna wobec żydomasonerii oraz aktywistów aantypolskich mniejszości narodowych zamieszkałych w III RP.

  To właśnie dlatego przy byle okazji ta „polska policja” pałuje Polaków, zwłaszcza tych co otwarcie identyfikują się z polskością, która jest oficjalnie zwalczana przez Komorowskiego, Kopacz, banderowca Kaczyńskiego i innych gangsterów politycznych udających „polski żond”, lojalnych jedynie wobec żydowskiej mafii, zagranicznych banksterów, zagranicznych służb specjalnych udających NATO, lub zagranicznych lóż masońskich – globalistów faktycznie zaocznie rządzących w III RP – zdecydowanie gorszej niż PRL dla przeciętnych polskich obywateli.

  Cała masa bardzo wysokiego szczebla policjantów, inspektorów, nadinspektorów i generałów policji w III RP/PRLbis jest w dużej części pochodzenia ukraińskiego, a łączy ich banderowska ideologia oraz spuścizna w kontaktach prywatnych. Nienawidzą Polaków – o co właśnie chodziło Tuskowi, Komorowi, Kopacz, Kaczyńskiemu i temu całemu antypolskiemu gangowi PO-PiS-PSL-SLD/PZPR. Cała obecna nie-polska władza „warszawki” prowadzi politykę depopulacji Polaków w III RP na zamówieni żydomasonerii w każdy możliwy sposób, ale to jest oddzielny temat.

  „POlicjanci” którzy brutalnie skopali Polaka, przechodnia na ulicy w Warszawie 11.XI. 2011 r. w czasie Marszu Niepodległości byli też Ukraińcami z polskim obywatelstwem.

  Prawdopodobnie poseł do Sejmu Przemysław Wipler z „Nowej Prawicy” (JKM) też został skatowany przez tych ukraińsko-polskich „POlicjantów” właśnie dlatego, że demonstruje swoją polskość. Koniecznie trzeba sprawdzić pochodzenie tych „POlicjantów”, którzy zmasakrowali Wiplera.

  Brutalna „polska policja” NASŁANA przez Bartłomieja Sienkiewicza ministra MSW’ aby ZABIJALI Polaków na Marszu Niepodległości w Warszawie

  Czy to czeka obrońców Wolnej Polski?

 14. "polska Policja" PRZEBRANA za KIBICOW zwalcza Świeto Niepodległości said

  SS-GALIZIEN czyli ukraincy w „polskiej policji”

  Jan Pospieszalski MASAKRUJE policje – Marsz Niepodleglosci 2014 + policja przebrana za KIBICOW!

 15. Policyjna prowokacja podczas przemówień po Marszu Niepodległości 2014 said

 16. Prowokacja POLICJI - Most Poniatowskiego 2014 said

 17. ATAK policji Tuska na demonstrantów pod Sejmem 15.06.2014 roku said

  MILICJA mordercy D.Tuska i anty-polskiego gangstera w funkcji ministra MSW Bartłomieja Sienkiewicza:

  „polska to Ch…j, dupa i kamieni kupa”

  zaatakowali demonstrantów, którzy protestowali przeciwko celowemu NISZCZENIU państwa polskiego przez rządzących sprzedawczyków d. tuska realizującego zamówienia rabunkowe Niemców na Polakach:

  Tak zwana „policja” w III RP jest PRZECIW Narodowi Polskiemu i razem z prokuraturą, systemem (nie)sprawiedliwości WSPIERAJĄ RABOWANIE polskich obywateli w interesie Niemców, żydów, ukraiców + banksterów z New Yorku

  „policja” w III RP nie przestrzega prawa ani Konstytucji III RP i jest pierwszym obrońcą komunistów złodzeji „okrągłego stołu”

 18. Poseł Robert Winnicki to OBROŃCA interesów Polaków !!! said

  W tym ZAFAŁSZOWANYM artykuliku o SFABRYKOWANYM jakoby „przestępstwie” Artura Zawiszy oraz Roberta Winnickiego z 2014 roku UKRYTO zasadniczą sprawę, że te NIE sprawiedliwe wyroki komunistów są za to, że oni zoorganizowali manifestacje antyrządowe Ruchu Narodowego, po wybuchu AFERY TAŚMOWEJ, kiedy to dowiedzieliśmy się, że ta anty-polska QURRWA kryminalista minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz na obiedzie z gangsterem Tuskiem i innymi „władzcami III RP” powiedział, że:

  „Polska to TYMCZASOWE państewko, Ch…j, dupa i kamieni kupa”

  Wszyscy polscy obywatele też wiedzą jakie inne ANTY-polskie rozmowy NAJWYŻSZYCH urzędników w państwie Polskim, a tym POLICJANTÓW, którzy wcześniej składali PRZYSIEGI, że bedą bornic interesu Polaków, a tym czasem zostały skrycie nagrane ich rozmowy z których to rozmów wynika jasno, że oni instytucje Państwa Polskiego OLEWAJĄ, maja Polskę w DUPIE, oni gardzą Polakomi, działają z rozmysłem na WIELKĄ szkode finansową wszystkich polskich obywateli.

  Gdy ta POGARDA oficjalnej ZDRADZIECKIEJ „władzy warszwaskiej” wobec Polski i Polaków wyszła na jaw, to jako JEDNI Artur Zawisza oraz Robert Winnicki razem z Ruchem Narodowym w 2014 roku WYSZLI na ulice, aby DOMAGAĆ się ROZLICZENIA tego anty polskiego CZYNU nie lojalnych Polsce takich folksdojczy jak Bartłomieja Sienkiewicza oraz zwalenia jego ze stanowiska Ministra Spraw Wewnetrznych.

  Ten Protest Ruchu Narodowego przeciwko SZKOLOWANIU Państwa Polskiego oraz jego degenerowania przez POLICJE, która faktycznie była „milicją” Tuska.

  Tak zwana „policja” w III RP za czasów „premierowania” gangstera Tuska NICZYM się NIE różniła od komunistycznej „milicji obywatelskiej” z PRL-u, która praktycznie była tylko po to, aby realizować ZAMÓWIENIA polityczne tymczasowych rzezimieszków przestepczej anty-polskiej BANDY „platforma obywatelska”, PSL-SLD którzy nazywali siebie „rządem polskim”, który za ich panowania ZAWSZE był na usługach ŻYDÓW, NIEMCÓW i żydo-nekonów LUDOBUJCÓW z Waszyngtonu !

  Gdy wszyscy w III RP dowiedzieli się w 2013 i 2014 roku, że najważniesi urzędnicy administracji państwowej, a zwałaszcza szef MSW B.Sienkiewicz w Warszawie traktują nas przeciętnych polskich obywateli jak gawiedz, którą należy KATOWAĆ i NIE pozwalac nam obchodzić rocznic Odzyskania Niepodległości Polski 11 listopada, a jakoby ten „rząd warszawski” krwawego mafiozy Tuska może RABOWAĆ i OKRADAĆ nas Polaków razem tą „policją polską” która jest ZDOMINOWANA przez UKRAICÓW z polskim obywatelstwem to wtedy Ruch Narodowy organizował POKOJOWE protesty na ulicach domagając się DYMISJI rządu gangsterów Tuska, oraz FOLKSDOJCZA Sienkiewicza i spółki.

  Do dzisiejszego dnia ten ULEGŁY dupek z PiS Zbigniew Ziobro w funkcji głównego prokuratora czy ten PODWÓJNY GRACZ popychadło ukraińskich banderowców Jarosław Kaczynski nie robią nawet MINIMALNEGO ruchu, aby ROZLICZYĆ kryminalistę Bartłomieja Sienkiewicza byłego ministra MSW za AFERĄ TASMOWĄ.

  To Bartłomiej Sienkiewicz wtedy pierwszy „policjant” w III RP w 2014 roku jako minister MSW UŻYWAŁ wielokrotnie policji do walki z młodymi Polakami na Marszach Niepodległosci 11 listopada w Warszawie aby im NIE umożliwic świętowania Odzyskania Niepodległosci Polski.

  Jeśli Robert Winnicki zostanie usunięty z Sejmu, to ta KOMUNISTYCZNA RUDERA o nazwie „Sejm” jest faktycznie NIC NIE warta, gdyż ona służy do SPISKOWANIA oraz prowadzenia SABOTAŻU przeciwko przeciętnym Polakom, których jedynie teraz BRONIĄ NIE wielka iliśc osób a wśród nich Robert Winnicki, Sylwester Chruszcz i jeszcze pare osób, a reszta to ZAJADLI WROGOWIE istnienia Polski na czele z bezkarnymi FOLKSDOJCZAMI jak Schetyną, Kopacz, Nasiłowskim, Petru, Sławomir Neumann, Rafał Grupiński, Barbara Zdrojewska z Wrocławia i inni ZDRAJCY !

 19. wyszukiwaczka said

  Znalazłam w Internecie:

  Nie ma coś prawica szczęścia do nazywania drugiej strony bandytami. Była przecież kiedyś słynna sprawa przeciw Lechowi Kaczyńskiemu za nazwanie Wachowskiego przestępcą. I też był wyrok, wydany przez młodą sędzinę, na pierwszym procesie. I to bardzo surowy.

  „10 tys. zł grzywny i 5 tys. zł nawiązki na PCK – to kara, jaką sąd wymierzył Lechowi Kaczyńskiemu za zniesławienie Mieczysława Wachowskiego. Prezydent z wyrokiem Lech Kaczyński został wczoraj skazany w procesie karnym za nazwanie w 2001 r. Mieczysława Wachowskiego „wielokrotnym przestępcą”. Sąd wymierzył Kaczyńskiemu grzywnę. Wyrok ma być też opublikowany w „Rzeczpospolitej”. … Słowo ministra – Przestępca to osoba skazana prawomocnym wyrokiem – uzasadniała wyrok sędzia Beata Adamczyk-Łabuda. – Mieczysław Wachowski nie tylko nie był skazany, ale też nie toczyły się przeciwko niemu żadne postępowania . Zdaniem sądu, wypowiedź Lecha Kaczyńskiego poważnie naraziła na szwank dobre imię Wachowskiego. Mało tego, w 2001 roku, gdy doszło do opisywanego incydentu, Kaczyński sprawował funkcję ministra sprawiedliwości. – A jako minister sprawiedliwości Lech Kaczyński powinien być odpowiedzialny za swoje słowa – tłumaczyła sędzia Adamczyk-Łabuda. Przestępca potocznie Tymczasem prezydent Kaczyński podtrzymuje swoją opinię o Wachowskim. – W języku potocznym przestępca to człowiek, który popełnia czyny zabronione ustawą karną – mówi Kaczyński. – To także opinia językoznawców, których chciałem powołać jako biegłych. Ale sąd odrzucił wszystkie moje wnioski dowodowe. … Chciałem wykazać, kim jest Wachowski, ale mi to uniemożliwiono – mówi Lech Kaczyński. Wątpliwości Ziobry W obronie prezydenta stanęli koledzy z PiS. Zbigniew Ziobro dowodził na przykład, że sędzia Beata Adamczyk-Łabuda została przydzielona do sprawy niezgodnie z zasadami. – Złamano regułę, że sędzia dostaje sprawy do osądzenia według specjalnej listy – wyjaśnia poseł. – Zachodzi podejrzenie, że ten sąd mógł nie być obiektywny.”
  2005-06-25
  http://www.zw.com.pl/artykul/115702.html?

 20. grzyb said

  Żymiański bełkot usunięto. Takie i podobne komentarza są mile widziane u Lisjenki lub w Gównie Wyborczym 🙂
  Tu walimy takich w drugi policzek.
  Przeczulony Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: