Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Chcesz się uchronić przed ludobójczymi szczepieniami? Mów, że jesteś żydem!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-27

chcesz sie obronic przed szczepieniami
Ponieważ jednym z ważnych czynników depopulacji globu są przymusowe szczepienia, bankstersko – satanistyczna sitwa podszywa się pod żydów, można to wykorzystać do uratowania własnego życia. Nie łudźmy się, że przymusowe szczepienia będą dotyczyć tylko wybranych grup, jak np. nastolatek szczepionych na siłę w Polsce szczepionką na rzekomy wirus HPV.

.

To jest tylko test na to jak zareaguje społeczeństwo. A ponieważ większość lemingów milczy, godząc się na szczepienną kastrację swoich córek, to można być pewnym, że kolejne przymusowe szczepienia, pod jakimkolwiek pozorem, niedługo będą mieć miejsce.

Na ten terror pozwala ustawa jaką niedawno podpisał uwielbiany przez „moherów” i nie tylko, Duda.
Dlatego też należy zastosować fortel który wytrąci zbrodniarzom tę broń depopulacyjną. Stańmy się wszyscy żydami i zażądajmy szczepionek koszernych!

Jeśli dojdzie do przymusowego szczepienia zażądajmy szczepionki z certyfikatem rabinackim. Nie powinniśmy też wierzyć w żadne zapewnienia, że dana szczepionka jest koszerna, liczy się specjalna etykieta.

Możecie być zapytani do jakiej synagogi chodzicie, dlatego warto rozeznać się w okolicy czy jest tam jakaś synagoga, wiadomo, że w Polsce jest ich niewiele – można więc śmiało powiedzieć, że wykonujecie swoje obrządki religijne w domu. Dobrze się więc zapoznać z obrządkami judaizmu, choć nikt wam nie może zakazać bycia żydem, nawet własnej inicjatywy. Ochronę zapewni wam Konstytucja, która stoi ponad ustawą podpisaną przez Dudę. W skorumpowanych sądach nikt nie uzna, że przymusowe szczepienia są eksperymentem medycznym i terrorem, natomiast, ponieważ duży procent sędziów jest wyznania mojżeszowego (nawet jeśli udają katolików), to będą mieć problem.

Bardzo ważne jest zapoznanie się z koszernymi etykietami, w razie gdy znajdzie się dla was „koszerna” szczepionka. Musicie być w stanie rozpoznać autentyczną koszerną pieczęć rabinacką.

Podobną radę można dać tym, którzy udają się do szpitala. Jeśli jest rubryka gdzie wpisuje się swoją rasę lub wyznanie (tak jest w USA) to należy wpisać „aszkenazyjska”. Talmudyczny żyd żyda nie zabije, bo mu tego zabrania Talmud, natomiast jeśli ma do czynienia z gojem, to wie, że ma do czynienia z „bydłem” więc nawet jakby celowo lub przypadków zabił goja, to ich Yahwe nie będzie się gniewał.

Najlepiej jest jednak unikać jakichkolwiek szczepień – za wszelką cenę. Wszczepione nanoczipy można usunąć, jednak nie jest to łatwe – wymaga skonstruowania specjalnego urządzenia magnetycznego, które zneutralizuje je i wyciągnie przez skórę. Konstrukcję niedługo opiszę na tym blogu.

Gdyby niestety doszło do zaszczepienia, to czasu na działanie jest niewiele. Najnowsze szczepionki mogą bowiem zawierać wirusy niszczące mózgi, jak to się stało z dziećmi w Brazylii. Roznoszenie wirusów zika przez komary jest dezinformacją, choroba spowodowana jest specjalnie opracowanym wirusem, którego prototyp został zaprezentowany w Pentagonie 2005 roku. Już wtedy mówiono o tym, że wirusami można usuwać dowolną część mózgu. Widocznie projektanci nieco przesadzili, bo wirus usuwa większą część całego mózgu.

Stone podejrzewa, że wirus w nowych szczepionkach będzie uszkadzał lewą półkulę, co uczyni nas dobrymi niewolnikami, którzy bez sprzeciwu będą się godzić na wszystko, a nasza inteligencja zostanie znacznie obniżona.

Ponieważ jest to wojna przeciwko ludzkości naszym obowiązkiem jest się bronić. Żydzi przez jakiś czas będą się cieszyć uznaniem przez elity jako ludzie – potrzebni są oni bowiem do eliminacji większości populacji, a Talmud jest idealnym narzędziem perswazji. Dlatego też powinniśmy zastosować podobny fortel – stańmy się krypto-chrześcijanami, krypto-buddystami, krypto-islamistami itd. udając żydów. Wtedy ocalimy to co nazywa się ludzkością.

Pomysł pochodzi ze strony Jima Stone (http://82.221.129.208)

http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-ciekawostki/item/79419-chcesz-sie-uchronic-przed-ludobojczymi-szczepieniami-mow-ze-jestes-zydem

Reklamy

Komentarzy 7 to “Chcesz się uchronić przed ludobójczymi szczepieniami? Mów, że jesteś żydem!”

 1. Victoria said

  Tak kombinowac musimy, aby przepowiednia Slowackiego z „Kordiana” mogla sie wreszcie spelnic:

  „Ten narod sie podniesie (mowa o Polsce), zwyciezy i zginie; Miecze na wrogach polamie, A potem wroga mysla zabije (…)”

 2. Joanna d'Arc said

  @Victoria- zaraz, zaraz, przecież w dobrym stanie zachowano obiekt z napisem na bramie wjazdowej :Arbeit macht frei ! Zatem popracujmy, a staniemy się wolni od…

 3. Grinta said

  Nie wiem na ile to co tu opisane jest prawdziwe. O szkodliwosci szczepionek wiem ale czy rzeczywiscie istnieja te koszerne?

 4. Minus said

  Rozglądamy się, gdzie jest najbliższa synagoga i podajemy wyznanie: aszkenazyjskie- świetny pomysł!

 5. ookkookok said

  mam takie wrażenie że bardzo duzo ludzi jest szczepionych w Polsce, tym wirusem co „usuwa dowolną część mózgu”…

 6. Goldfinger said

  Nic innego niewypada nam POLAKOM zrobic.Jak poprostu zaczac strzelac do nich wszystkich.

 7. narodowiec said

  Bez urazy „Goldfinger”, z czego strzelać ? z grochówki ???
  Polacy przede wszystkim muszą się ubiegać (wszelkimi siłami) o wolny dostęp do broni !!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: