Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Schetyna – POlityk, czy zwykły łobuz?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-27

Ziemowit Kossakowski na Twitterze @SchetynadlaPO uderzył moja kamerę po pytaniu i donosy TW Bolka


Komentarzy 15 to “Schetyna – POlityk, czy zwykły łobuz?”

 1. gość said

  Tajemnice dyspozycyjności polskiej klasy politycznej

  W.P (gość) 04.02.11, 11:10:50

  fragment
  „Schetyna w willi Baraniny” „Nazwisko Schetyny przewija się w zeznaniach Andrzeja Czyżewskiego, świadka w sprawie mafii paliwowej. Jak zeznał przebywający w Niemczech były prokurator, Schetyna należał do bywalców wrocławskiej willi Jeremiasza Barańskiego, ps. Baranina. – Grupa wrocławska spotykała się w willi Barańskiego od 1996 r. Bywali tam ludzie związani wcześniej z delegaturą STASI, przede wszystkim z Cottbus i wydziału IX w Berlinie. Według Czyżewskiego, obok gangsterów i ludzi służb w willi pojawiali się politycy. Czyżewski zeznał, że byli wśród nich m.in. minister obrony narodowej Jerzy Szmajdziński, szef UW Władysław Frasyniuk oraz posłowie PO Grzegorz Schetyna i Aleksander Grad. – W willi bywał też mający duński paszport Sven Hansen, który wcześniej nazywał się Przybylski i był związany z gangiem Oczki. Ma duński paszport. Zna się ze Schetyną, chyba są nawet na ty – mówi Czyżewski. – To prowokacja – odpowiedział na zarzuty Czyżewskiego Schetyna i stwierdził, że były prokurator mija się z prawdą. Jak dotąd zarzuty Czyżewskiego nie zostały udowodnione ani stanowczo zdementowane”. Wszystkim wtajemniczonym wiadomo, jak i „wróble” wrocławskie głośno o tym ćwierkały w swoim czasie, że Schetyna należał do stałych bywalców wrocławskiej willi Baraniny. Czy bywał też w willi w Gramatneusiedl? oto jest pytanie!!!

  http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/363802,nowy-organ-pis-bedzie-sprawdzal-i-rozliczal-internautow,id,t.html

 2. narodowiec said

  Schetyna – nie myliłem się typując go na obrzezańca – ma klasyczne żydowskie ucho.

 3. Miś said

  Żulia Lwowska – jak znawca to określil

 4. Grześ said

  Czytałem gdzieś, że po ” Akcji Wisła ” przesiedlony został do Opola. Chyba jako Szetyna,

  Polityk, jak najbardziej, że polityk, tylko, czyj on POlityk

 5. panMarek said

  Jaki to dobry człowiek ten pan Grzegorz. Tylko szarpie a mógł zabić!

 6. viking said

  Czy i kiedy ten bandzior odpowie za tortury, jakim byli poddawani Kibice?

 7. kawal skur….na i nic wiecej, pcha Polske w przepasc, ale sam sie spier…..li. Jak nie to musimy mu pomoc!!!

 8. someone said

  Typowy ryj banderowca.

 9. alfredoni said

  Dobrze że odsuneliśmy takie gooowno (PO) od władzy !

 10. SCHETYNA czy SZETYNA?!
  Utrwalona CYWILIZACYJNA MIESZANKA pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI rządzi się swoimi prawami.

 11. AV said

  Schetyna=>Szetyna=>TW Radek=>Układ Wrocławski

 12. Goldfinger said

  Tylko takich osobnikow nalezalo by ;;;WALIC W PYSK w najlepszym wypadku w NAJGORSZYM ;;;wypalic z dwururki prosto w morde.Ta chamska

 13. solkraken said

  Szetyna zrobił to podstępnie i przebiegle, z wyraźną radością niczym zatwardziały socjopata… ciekawe w jakim środowisku gromadził doświadczenie życiowe??? „szlifował pagony” w upaińskiej mafii ?!?

 14. Wacio z USA said

  SZMATA. PO PROSTU LACH CMENTARNY, OSYFIONY SZCZYL, NA KTOREGO ZDJECIE MOJ PIES NIE LEJE. KIEDY TO TO ZAMKNIECIE? KIEDY TE WSZYSTKIE GADY ZAMKNIECIE? KIEDY MOGE WROCIC DO M O J E J O J C Z Y Z N Y ????????

 15. Schetyna i reszta PO-żydowskiej, złodziejskiej, aferalnej bandy – wciąż tęsknią do koryta i urządzili by na kolanach „pielgrzymkę” do Unii – żeby tylko bezprawnie dorwać się znów do żłobu. Dziwne, że jeszcze są tacy idioci, którzy popierają tych złodziei – no chyba, że sami są tacy sami, na zasadzie – swój swojego zawsze popiera !! Gratuluję tym popierającym – no chyba, że to nie Polacy – tylko ta sama nacja – co POpaprańcy – oni zawsze byli zdrajcami wobec Polski i Polaków !!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: