Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Były poseł PO o marszu KOD: To nie był naród polski. To naród SB i UB.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-28

żalek.

Poseł Jacek Żalek (Polska Razem) z obozu rządzącego zszokował swoją wypowiedzią dla Faktów TVN. Parlamentarzysta powiedział, że uczestnicy marszu KOD to naród z krępującą przeszłością w SB i UB, a nie reprezentanci narodu polskiego.

– Jeżeli to jest naród, to rozumiem, że to jest ten naród, który miał krępującą przeszłość w SB i UB. Ale to nie jest naród polski – powiedział dla Faktów TVN Jacek Żalek.

Żalek jeszcze niedawno należał do Platformy Obywatelskiej. Sądząc po jego wypowiedzi, nie podoba mu się uczestnictwo w marszach KOD jego byłych kolegów z partii. Oprócz nich, na marszu pojawili się działacze lewicy, .Nowoczesnej oraz PSL.

Uczestnicy marszu KOD zebrali się pod hasłem „My, Naród” w okolicy Stadionu Narodowego. Demonstranci maszerowali również w obronie byłego prezydenta Lecha Wałęsy. Skandowano takie hasła jak „Lech buduje – PiS rujnuje”, „Solidarni z Lechem” czy „Nie chcemy Kaczora – małego dyktatora”. Uczestnicy nosili koszulki z napisem „gorszy sort”. Na wietrze łopotały flagi Polski i Unii Europejskiej.

Wciąż nie wiadomo, ile faktycznie osób zebrało się w stolicy. Jak zwykle, policja podała zaniżone dane (15 000), a ratusz zawyżone (50 000). Według naszych źródeł, ulicami przeszło ok. 30 000 osób.

Komentarzy 8 do “Były poseł PO o marszu KOD: To nie był naród polski. To naród SB i UB.”

 1. narodowiec said

  „…ulicami przeszło ok. 30 000 osób” tzw. gorszego sortu (obrzeznych) – sporo tego robactwa w Polsce! Trzeba coś z tym zrobić – tylko co ???

 2. Kar said

  re:1

  ..tylko co???

  otworzyc ich ulubione PEWEXY, i sprzedawac im napletki z dulary..nawrocic ich lobuzow parchatych..! ot co

 3. aha said

  ~Polak jestem :
  Polacy ! ! ! Smuci mnie wasze nieuctwo. Zniszczyliście fabryki i wszelkie zakłady pracy. Zniszczyliście szkolnictwo – zachciało się wam
  szkoły gimnazjum, bo w liceach za dobrze uczono. Zniszczyliście służbę zdrowia. Ludzie umierają pod drzwiami szpitali. Zniszczyliście
  budownictwo spółdzielczych mieszkań, wyprodukowaliście ludzi bezdomnych. Zniszczyliście wojsko polskie, nie ma komu bronić Polski.
  Nasuwa się pytanie. Czy po 1989 r Polską rządzą NIEPOLACY?, złodzieje , oszuści, a może przebierańcy odwetowcy niemieccy itd. itp.
  Ludzie Prawa i Sprawiedliwości i ludzie Platformy Obywatelskiej, natychmiast przestańcie się bić, siądźcie razem do naprawiania
  Polski, a jeżeli nie potraficie się pogodzić i mądrze rządzić krajem, to usuńcie się w cień! ! ! ! ! !

 4. Trak said

  Ad.2
  Już oni nam podpowiedzą, co z nimi zrobić.

  W ostateczności, zrobimy im to samo.
  Ja np. lubię swobodę wyboru według zafiksowanych kryteriów, jest prosta.

 5. Guła said

  ad 3 To PO audytach.

 6. Goldfinger said

  Zastanawiacie sie Polacy co zrobic z miedzynarodowka ;syjonistyczna?Robcie to co wasi oddwieczni wrogowie robia z wami.

 7. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 8. Alina said

  http://niepoprawni.pl/blog/yagon-12/podeptali-zwiazek-pod-stocznia-wczoraj

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: