Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szydło: Nie przyjęliśmy żadnego imigranta i na razie nie przyjmiemy

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-28


Premier Beata Szydło wzięła udział w specjalnym programie na antenie TVP Info. Wśród poruszanych tematów, pojawiła się m.in. kwestia imigracji.

Beata Szydło stwierdziła, że Europa nie jest przygotowania na przyjęcie fali tzw. uchodźców. Skomentowała również pomysł ruchu Kukiz’15 odnośnie przeprowadzenia w Polsce referendum ws. przyjęcia imigrantów.

Viktor Orban zapowiedział referendum w tej sprawie. Nie wiem, czy to dobre rozwiązanie. Może tak, może trzeba będzie zapytać obywateli – powiedziała.

Premier dodała, że póki co nasz kraj nie przyjął jeszcze ani jednego “uchodźcy”.

Zadeklarowaliśmy, że w tym roku możemy przyjąć 500 osób. Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo Polaków. Nie przyjęliśmy jeszcze żadnego migranta i na razie pewnie nie przyjmiemy.

http://ndie.pl/szydlo-nie-przyjelismy-zadnego-imigranta-i-na-razie-nie-przyjmiemy/

Komentarzy 15 do “Szydło: Nie przyjęliśmy żadnego imigranta i na razie nie przyjmiemy”

 1. gość said

  Shaded chce zdelegalizować islam i zakazać Koranu w Polsce

  Szefowa fundacji Estera Miriam Shaded poinformowała na Facebooku, że planuje zdelegalizować islam jako system totalitarny oraz Koran, który jej zdaniem nawołuje do nienawiści.

  Szukam prawnika biegłego w wygrywaniu dużych spraw na terenie RP i być może UE, który pomoże mi wygrać proces w sprawie delegalizacji islamu jako systemu totalitarnego oraz Koranu, który to nawołuje do nienawiści, przemocy oraz legitymizuje przestępstwa – napisała Shaded na swoim profilu na Facebooku.

  Szefowa Fundacji Estera w październiku 2015 startowała do Parlamentu Europejskiego z list partii KORWiN. Kilka dni temu podczas programu w TVP Shaded mówiła wprost, że Koran podżega do mordowania, a jego legalność „powinien zbadać Sąd Najwyższy”.

  http://parezja.pl/miriam-shaded-chce-zdelegalizowac-islam-i-zakazac-koranu-w-polsce/

 2. z youtube said

  NIEPUBLIKOWANY ZAPIS ROZMÓW W MAGDALENCE 1989 – CAŁOŚĆ!

 3. z youtube said

  Zakazany, ukrywany 27 lat film. CAŁOŚĆ ! – Jak Bolek Wałęsa zniszczył Solidarność

 4. Miś said

  Wg oświadczeń Rządzących :Polska przyjęła 100.000 uchodźców z Czeczeni . Była na to uchwała sejmu ? Raczej nie było. Czy to było w naszym Polskim interesie ? Przecież to też żydzi tylko nazywani górskimi.

 5. gość said

  Niezawodny sposób na pozbycie się tych dzikusów

  Kto położył boczek na drzwiach meczetu? Nagroda FBI $5000.

  Federalne Biuro Śledcze oferuje nagrodę 5000 dolarów za informację o człowieku który położył bekon na drzwiach meczetu w Las Vegas, dokładnie na klamce.

  http://ranger.salon24.pl/689217,kto-polozyl-boczek-na-drzwiach-meczetu-nagroda-fbi-5000

 6. z youtube said

  Historia III RP (Przemilczane Fakty o Procesie Obalania Komuny w Polsce – 80′-89′)

 7. W TV Trwam wczoraj ok 23,oo był film o islamie w USA pt. „Przypływ islamu”. Szkoda, że nie wyemitowano go w TVP. W USA trwa akcja „nawracania” wszystkich na islam. Na uczelniach, w szkołach, na ulicach. Prezydent i wszyscy składający przysięgę – kładą rękę – na Koran – już nie na Biblię. Islamiści zaczynają rządzić w USA i obiecują, że i Europa też będzie im posłuszna. Zwracam się do p. Kurskiego: proszę o wyemitowanie tego filmu w TVP. Brońmy naszej Ojczyzny i naszej wiary !!

 8. gość said

  @ 7

  Kurski, żyd brat swojego brata, udający polaka, za cenę sukcesu oddający Polskę za obietnice GW.

  Nigdy nie wierzcie żydowi, szczególnie Kurskim, którzy podzielili się władzą.

  Polska dla Polaków, nie dla chazarskiego pomiotu GW.ów

  Polska dla Polaków !!!

  Cześć i chwała bohaterom !

 9. Kontra said

  W wypowiedzi pani premier Szydlo najwazniejsze jest „na razie” oraz „pewnie nie przyjmiemy”.
  Wolalbym uslyszec ze „absolutnie nie przyjmiemy”.
  Wyglada na to,ze p.premier nie dostala najnowszych wytycznych od kiedy bedzie musiala przyjmowac tych nachodzcow.
  Pani Premier prosze popierac stanowisko Wegier,Czechow i Slowakow i odrzucic dyktat Brukseli.
  A moze rozwazyc Polexit i odzyskac niepodleglosc?
  Papierowe traktaty mozna wypowiedziec.

 10. gość said

  Kochani macie obraz matki żyda polskiego kurskiego

 11. NC said

  Re 7: W USA nawracanie na islam? Islamiści zaczynają rządzić? Prima Aprilis dopiero za miesiąc.

 12. Moher49 said

  Przykro mi bardzo, ale pani premier nic nie wie, albo udaje, że nic nie wie. Czarnych i ciapatych są już w Polsce dziesiątki tysięcy. nie wiem jakimi sposobami oni do Polski wleźli, ale Polska jest już kolorowa.

  @8, Kurski z GW – szkodnik, Kurski z TVP – element niepewny ideologicznie, wkrótce się odsłoni, dużo audycji o żydach już nadaje.

 13. ulka said

  do ad 10. żyjesz człowieku pewnie zamknięty ze swym telewizorkiem i marzysz aby araby do Ciebie nie przyszli. Ato co napisał ad 7/ to obecna sytuacja w USA, mam nadzieję że ta plaga Polskę ominie. Polacy z USA szykują się w większości do powrotu do Polski tylko starsi co już nie mają siły na zmiany tam się decydują zostać. To samo się dzieje w Anglii, parę dni temu wróciłam, więc mam najświeższe wiadomości, Polacy czekają jak wypadnie referendum też szykują się do powrotu, jest coraz bardziej niebezpiecznie a rządzących nie obchodzi bezpieczeństwo swoich rdzennych Anglików.

 14. Analityk said

  @Moher49

  Wygląda na to, że żydostwo zwozi ich do Polski. Przecież w internnecie jest wiele informacji o tym gdzie lokowani sa „uchodźcy”.
  Ich trzeba bojkotowac na każdym kroku a przestepców karac najsurowiej na miejscu popełnienia przestepstwa.

 15. Analityk said

  jesli ten rząd będzie sie cackał i ignorował zdrajców Narodu Polskiego ciągle działających na naszą Polaków szkodę to zostanie zmieciony jak smieć z powierzchni . Jego mowa powinna byc tak, tak lub nie, nie.

  Dlaczego nie ma ustawy o zniesieniu „pomocy braterskiej” dlaczego nie ma ustalenia, że każda emerytura MUSI wynosić 2000 zł dla każdego Polaka bez względu gdzie i ile pracował aby bronic solidarnie istnienia i godnego życia Polaków, dlaczego neiwtrąca sie do więzień zdrajców za zbrodnie na Narodie Polskim – zwłaszcza za ich działania niszczące ostatniego 25-lecia, etc.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: