Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Apel do Prezydenta: Odebrać Virtuti Militari chazarskim zwyrodnialcom!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-29

W latach 1943-1989 nadano łącznie 5167 orderów Virtuti Militari. Wśród odznaczonych były również osoby, które utrwalały władzę komunistyczną, były odpowiedzialne za śmierć mjr Mariana Bernaciaka ps. Orlik oraz były skazywane za zbrodnie stalinowskie. Dotąd nie zabrano im tych odznaczeń.

Apel do Prezydenta: Odebrać Virtuti Militari ubeckim mordercom!

Zdjęcie wykonane przez bandytów z UB 6 października 1951 r. na dziedzińcu PUBP we Włodawie. Leżą zabici: Kazimierz Torbicz „Kazik” (z lewej) i ppor. Edward Taraszkiewicz „Żelazny” (z prawej). W środku siedzi Stanisław Marciniak „Niewinny”, skazany na karę śmierci, zamordowany wraz z Józefem Domańskim „Łukaszem” 12 stycznia 1953 r. w więzieniu na Zamku w Lublinie. Miejsce Ich pochówku do dzisiaj pozostaje nieznane. 

W tym roku przypada 70. rocznica śmierci „Orlika”. Właśnie dlatego Fundacja Wolność i Demokracja rozpoczyna zbiórkę podpisów pod petycją do Prezydenta RP Andrzeja Dudy o odebranie Orderów Virtuti Militari żołnierzom reżimu komunistycznego odznaczonym za udział w akcji przeciwko polskiemu podziemiu niepodległościowemu.

„My, niżej podpisani zwracamy się z apelem do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzej Dudy o odebranie Orderów Virtuti Militari żołnierzom reżimu komunistycznego odznaczonym za udział w akcji przeciwko polskiemu podziemiu niepodległościowemu w wyniku której poniósł śmierć mjr Marian Bernaciak ps. Orlik. Mjr Bernaciak był bohaterem walk z niemieckim najeźdźcą oraz komunistycznym okupantem. Kierował się zawsze honorem żołnierza polskiego oraz wiernością Ojczyźnie.  Przypadająca w tym roku 70-ta rocznica jego śmierci w sposób symboliczny zobowiązuje do weryfikacji wszystkich odznaczonych przez władze komunistyczne tym najwyższym polskim orderem bojowym”.

APEL MOŻNA PODPISAĆ TUTAJ

Komentarzy 5 do “Apel do Prezydenta: Odebrać Virtuti Militari chazarskim zwyrodnialcom!”

 1. solkraken said

  UWoki nie rozliczają :(((

 2. Analityk said

  Mocne i wspaniałe przemówienie weterana AK Witalisa Skorupki w sejmie (25.02.2016)

 3. Polski Patriota said

  Oczywiście, że powinno się dzicz chazarską usunąć całkowicie z każdego obszaru życia Polskiego. Na łbach powinni mieć wytatułowaną niebieską gwiazdę, żeby byli widoczni z daleka. Czasu mało a to ścierwo coraz bardziej niszczy świat. Dziwne, że „nasz” bredzident drobiowy popiera chazarskie rządy w USA i Ajwjsraelu. Sam chyba też z nich się wykluł – Kalkstejniak.

 4. Goldfinger said

  Jesli sie chcemy czuc w naszym kraju Jako w wlasnym musimy sie wziac ostro za zdrajcow .Oni musza byc wszyscy ukarani.W taki sposob by Narod widzial to Jak mecze reprezentacji POLSKI Na stadionie.POLACY MUSICIE UKARAC ZDRAJCOW.
  Wtedy poczujesz sie wolnym Polakiem w wolnej POLSCE

 5. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: