Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Chce zdelegalizować islam. Miriam Shaded szuka prawnika „biegłego w wygrywaniu dużych spraw”.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-29

Miriam Shaded z Fundacji Estera zapowiadała, że podejmie kroki prowadzące do tego „żeby Polska była precedensem w Europie, który będzie przeciwdziałał islamizacji, przeciwdziałał tej zbrodniczej ideologii, jaką jest islam i zakazywał jej szerzenia. Teraz szuka prawnika, który pomoże jej wygrać proces.

Chce zdelegalizować islam. Miriam Shaded szuka prawnika „biegłego w wygrywaniu dużych spraw”

fot. Krystian Maj / Forum

„Szukam prawnika biegłego w wygrywaniu dużych spraw na terenie RP i być może UE, który pomoże mi wygrać proces w sprawie delegalizacji islamu” – napisała Shaded na swoim facebookowym profilu.

 

W odpowiedzi na wpis szefowej Fundacji Estery posypały się na FB pierwsze deklaracje dotyczące sfinansowania prawniczej usługi oraz udziału w procesie.

 

W ubiegłym roku – po zamachu w Paryżu – działająca na rzecz prześladowanych chrześcijan Shaded napisała na Facebooku: „Powtarzam, by uchronić kolejne ofiary terroru islamskiego należy zakazać totalitarnych metod i praktyk islamu na terenie całej Europy. Miriam Shaded”, oraz „każdy odłam islamu opiera się na dwóch fundamentach Koranie i Mahomecie. Obydwa te fundamenty szerzą nienawiść, nawołują do mordów, upokarzania kobiet oraz innych kryminalnych działań, dlatego powinna być delegalizacja islamu na terenie całej Europy. Miriam Shaded”.

 

Jak natomiast powiedziała podczas prezentacji inicjatywy „Kobiety przeciwko szariatowi”:Marzy mi się taka Polska, która będzie precedensem, która będzie pokazywała innym krajom jak przeciwdziałać tego typu sytuacjom i będzie otwarcie mówiła, że nie zgadza się na pewne ideologie w swoim państwie.

Read more: http://www.pch24.pl/chce-zdelegalizowac-islam–miriam-shaded-szuka-prawnika-bieglego-w-wygrywaniu-duzych-spraw,41501,i.html#ixzz41YWwtA7r

Źródło: Facebook/PCh24.pl

luk

Read more: http://www.pch24.pl/chce-zdelegalizowac-islam–miriam-shaded-szuka-prawnika-bieglego-w-wygrywaniu-duzych-spraw,41501,i.html#ixzz41UudmYJD

Komentarzy 10 do “Chce zdelegalizować islam. Miriam Shaded szuka prawnika „biegłego w wygrywaniu dużych spraw”.”

 1. Analityk said

  Ma racją ale powinna uważać, gdyż w Polsce jest zbyt wielu wrogów Narodu Polskiego zainteresowanych robienia bałaganu w Polsce i jak najwiekszej liczby konfliktów. Ci wrogowie moga ją – i chyba to zrobią – oskarżyć o sianie nienawiści do obcych i tworzenie konfliktów. Tak ich kłamliwa i pokrętna natura znana od tysiącleci.

 2. kurcze nie wiem dlaczego ,lecz jak widze w jakiejkolwiek organizacji imie „estera”, to mam dziwne skojarzenia

 3. Ryvan said

  Kiedy widzę naszą Kazię – to przypominam, sobie jej zapowiedzi o wyjeździe na zabawę sylwestrową do Kolonii (Germany gdzie gwałcą) , wystarczy poczekać do 1 stycznia 2017. W tym dniu Niemcy będą już mogli zbierać tylko szczątki imigrantόw zmarłych z wycieńczenia (oczywiście od tańczonych mazurkόw) – Europa zostanie wyzwolona.
  Fundacja Estera powinna zająć się sprowadzaniem chrześcijan do kraju pochodzenia Miriam – gdzie będą mieli najbazpieczniej, dobre warunki, pasujący klimat. .
  Zadziwia troska Miriam o Polskę i chrzścijan (choć i chrześcijanie bywają rόżni – ale Miriam wybiera oczywiscie tych najlepszych)…

 4. Magdalena said

  Ad 1

  kurcze nie wiem dlaczego ,lecz jak widze w jakiejkolwiek organizacji imie „estera”, to mam dziwne skojarzenia

  … i dobrze pan kojarzy
  Ojcem założycielem tej Fundacji jest ” bogaty biznesmen z London”
  …hmmm…. ciekawe 🙂
  Poza tym pożaru nie gasi się benzyną, bo cóż to znaczy ” zdelegalizować religię”?
  Mojżeszową także?
  Za mordowanie Palestyńczyków chociażby.

 5. Julka said

  Założyciel Esterki chce wypowiedzieć wojnę islamowi w Polsce rękoma fundacji. Co na to wahabici? Aj waj wylezie ksenofobia i zaściankowość Polaków a przede wszystkim ich chitrość , aj waj arena międzynarodowa na własne oczy zobaczy.

 6. Goldfinger said

  Polak czy Polacy musza wziac stery polityczne swego kraju W wlasne rece.Zdrajcy maja wisiec na wszystkich latarniach w calej POLSCE.Narod POLSKI musi zrobic czystkie z imigrantami ktorzy sie zasiedzieli zbyt dlugo w POLSCE .Ba nawet udaja Polakow patriotow To tylko z kitem by GOI .Nie zalapal oco chodzi.Ale GOI Polski wie kto go najbardziej dusi.To nie ROSJA ale zachod I tego zachodu ;;jelity (zydowskie) dusza nasz kraj A teraz caly swiat.Wraz z zydowskimi=niemcami Ktorzy udaja niemcow Ale nimi nie sa .Gdyz to oni od zarania dziejow tego swiata Podkopuja byt wszystkich ludow I jezykow.Oni powoluja do bytu roznego rodzaju ;fundacje czy stowarzyszenia np.(masoneria)By za pomoca tychze fundacji niszczyc Panstwa I Narody….Ale to im juz nie wyjdzie …Co potrzeba Potrzebne TOTALNE PRZEBUDZENIE NAS WSZYSTKICH SLOWIAN Bez wyjatku.PRZYSZLOSC NALEZY DO SLOWIAN……..I to prosze zapamietac raz na zawsze

 7. Miś said

  &6
  Dlatego musi być inwentaryzacja w postaci sapisu z natury na określony dzień dla zliczenia tego „narybku”

 8. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 9. pugnus said

  Przyznam ,ze z duzym sceptycyzmem podchodze do dzialanosci tej tajemniczej panienki.Znam w Holandii syryjskich chrzescijan i zadna syryjska dziewczyna nie nosi imienia ” Miriam”, tylko ” Marija” (wypowiadane z dlugim „ï”)Po drugie niezbyt zrozumiala jest patronka tej fundacji ,bo Esterka rodzi u Polakow raczej inne skojarzenia.Zdziwienie tez budzi fakt ,ze dziewoja nie zna arabskiego ,co jest o tyle dziwne ,ze arabscy ojcowie w mieszanych malzenstwach ,przywiazuja duza wage do przekazywania swojego pochodzenia i kultury swoim dzieciom ,a wiec w tym wypadku jezyka!Okazalo sie tez ,ze w konfrontacji z tatarskim muzulamninem wykazala sie ona calkowitym brakiem znajomosci Koranu ,chociazby wyrywkowo.Jezeli staje sie w szranki z islamista to chyba trzeba sie do tego przygotowac. Taki ks. Miedlar krytykujac islam podawal za przyklad barbarzynski wydzwiek 5 Sury a tego Miriam, jak sie okazuje, nie zna!Naturalnie podejrzenie budza jej sponsorzy co w polaczeniu z dosc ksiezycowa idea delegalizacji islamu ,praktycznie niewykonalna, stawia ja w dwuznacznym swietle.Nawiasem. nie pamietam ,zeby zaprotestowala ona przeciwko niespodziewanej zmianie przez PiS kryteriow przyjmowania imigrantow z Bl.Wschodu ! Okazuje sie bowiem ,ze wiceminister Szymanski oswiadczyl,ze bedzie sie rowniez przyjmowac muzulmanow ,co oznacza meczety w Polsce ,ktorych szybkosc powstawania bedzie rowna szybkosci rozmnazania sie wyznawcow islamu!A jest ona doprawdy imponujaca!

 10. jok said

  Widzę to tak, że ta pani z „narodu Estery” odgrywa rolę złego, agresywnego policjanta. Inni krytycy islamu z „narodu Estery”, będą przy niej umiarkowani. Ale na tym nie kończy się rola „narodu Estery”. Inni, odgrywający rolę dobrych policjantów, będą zachęcali do imigracji i akceptacji imigrantów muzułmańskich, teoretycznie swych największych wrogów.. No, ale jak się od dziesięcioleci a) dąży do odbielenia Europy i USA, b) stara się zając, a raczej wykreować wszelkie strony „dyskursu społecznego”, to tak to jest.
  Niekoniecznie jest to do końca ukartowane, tak być może podpowiada instynkt: by działać w kierunku podjęcia wszelkich działań okiełznania narodu gospodarza, przepraszam – przeciwdziałania antys-zmowi na wszelkich frontach:). Np Kiereński z jednej a Lenin-Trocki z drugiej działali by zmieść carską Rosję i uchylić nieba the nacji (swojej), a jednak reprezentowali wrogie strony i to nie tylko chyba na pokaz.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: