Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Kto w UB bil polskich patriotow – zeznaje general Skalski

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-29

Komentarze 3 do “Kto w UB bil polskich patriotow – zeznaje general Skalski”

 1. solkraken said

  Przygarnij Panie Boże Wiekuiście jego Chrześcijańską Duszę, gdyż wiele cierpiał za życia i wszystko wybaczył swoim oprawcom przed śmiercią… 19 listopada 2004r Stanisław Skalski spoczął na Cmentarzu Powązkowskim Wojskowym w Kwaterze Zasłużonych A 29, niedaleko grobu swej matki. Z przykrością trzeba stwierdzić, na pogrzebie Generała nie był obecny nikt spośród najbardziej znaczących polityków PiS :(((

 2. pugnus said

  St.Skalski ze swoimi 22 zestrzeleniami byl prawdziwym mysliwskim geniuszem!Trzeba bowiem zdac sobie z tego sprawe ,ze na froncie zachodnim walczyl „creme d’la creme ” niemieckiego lotnictwa mysliwskiego!Ogladalem kiedys w niem.TV program z udzialem zyjacego jeszcze pilota niemieckiego ,ktory powiedzial ,ze na Zachodzie walczyli wylacznie i tu uzyl slowa …”eksperci”! Front wschodni byl ogolocony z najlepszych niemieckich mysliwcow,totez 22 zestrzaly gen. Skalskiego sa niebywalym osiagnieciem i takiego czlowieka sowieckie bydlo ,ktorego potomkowie laza dzisiaj w pochodach KOD-u ,kompletnie zgnoilo!Ponoc General umarl w biedzie ,okradziony przez jakiegos oszusta!

 3. Analityk said

  @Pugnus

  Dokadnie tak jest. To lewackie polskie bydło o przestepczej mentalności, głupie, rządne władzy, wódy, rozróby jako formy ‚rozrywki”, rozkazywania i wdeptywania w ziemię inaczej myślą wtedy biła i mordowała Polskich Patriotów na rozkaz żydów a dziś chodzi tłumnie w pochodach KOD – Komitecie Obrony Doo.py własnej – mając nadzieję, że fartowne czsy kiedy mogli rabować do woli i pomiatać ludźmi wrócą.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: