Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Obnażanie Matrixa – mów wszystko tylko niczego nie powiedz. (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-02-29

Bolek Wałęsowicz, Miller, Kwaśniewski, Oleksy, Michnik, Kiszczak, Jaruzelski, Kaczyński, Tusk, Komorowski, Duda
Korporacje, kartele, banksterka
Każdy ma swojego Bolka
Markel, Obama, Blair, Cameron
Adolf Hitler nominacja Nobla
Obama zbrodnie przeciwko ludzkości
Lobotomia https://pl.wikipedia.org/wiki/Lobotomia
Nowotwór Solidarności
Wstyd
Co zrobił, co podpisał, co sprzedał, co oddał…??
Paranoja 500+
Polska nie posiada własnych pieniędzy
Rząd wydaje długi, które Wy spłacacie
40.000zl wolne od podatku dochodowego.
misja wewnętrznej waluty, przez Polaków, dla Polaków, bez lichwy

Komentarze 3 do “Obnażanie Matrixa – mów wszystko tylko niczego nie powiedz. (wideo)”

 1. robaczywe jabłko said

  Pułkownik Aleksander Makowski nie chciał być bohaterem jak Kukliński. Ujawnił go Macierewicz.

  Pułkownik Aleksander Makowski, były oficer wywiadu

  Do wywiadu trafił za sprawą ojca, który w czasach PRL był polskim szpiegiem oraz przez wrażenia, jakie wywarły na nim… pierwsze filmy o przygodach James’a Bonda. Uważany był za jednego z najzdolniejszych oficerów wywiadu, który dał się mocno we znaki Amerykanom i polskiej opozycji. To właśnie sprawiło, że po zmianie ustroju pułkownik Aleksander Makowski nie został pozytywnie zweryfikowany, co nie przeszkodziło mu jednak dalej pracować dla wywiadu aż do likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych przez Antoniego Macierewicza w 2006 r. W rozmowie z MenStream.pl mówi o tym, że Al-Kaida jest obecnie groźniejsza niż nam się wydaje oraz, że Edward Snowden został zwerbowany przez Rosjan. Ocenia też dokonania pułkownika Ryszarda Kuklińskiego i tłumaczy dlaczego sam ujawnił tajniki swojej pracy w książce Zawód: Szpieg.

  cd.
  http://menstream.pl/wiadomosci-reportaze-i-wywiady/pulkownik-aleksander-makowski-nie-chcial-byc-bohaterem-jak-kuklinski-ujawnil-go-macierewicz,0,1475938.html#utm_source=google.pl_imgres&utm_medium=organic&utm_term=undefined&utm_campaign=grafika

 2. Bernard Korzeniewicz said

  Ad1/ No naprawdę? Popłakałem się ze śmiechu…
  W walce o koryto pomiędzy PO i PiS wyciągana są coraz bardziej humorystyczne bronie. może to jest Polska, ale wygląda jak czeski film.

 3. Agent komunistyczny TW bolek UMOŻLIWIŁ rozkradniecie Polski co było jego STRATEGIĄ wyjścia z PRLu said

  Sprawy „teczek i donosów” tego bezkarnego bandyty płatnego KAPUSIA TW bolka wałęsy to sprawy WIELKIEGO KALIBRU !
  Celowe cyniczne SZKODZENIE uczciwym ludziom przez bezkarnego TW bolka wałęse MUSI byc rozpatrzone ze szczególną STARANOŚCIĄ i NIE ustępliwością, aby ROZLICZYĆ tego bandytę wałęse, gdyż jego przestępcze działanie – KOLABORACJA spowodowało ROZKRADNIECIE państwowego majątku przez komunistów i globalistów NWO, który to majątek był i JEST własnością wszystkich Polaków.

  Otóż TW bolek wałęsa doskonale wiedział że on NALEŻY do tzw. „opozycji kontrolowanej” czyli grupy hodowanej płatnej agentury, którą komuniści z PZPR roztoczyli nad nimi ochronę, gdyż oni postrzegali ich działalność jako KOŻYSTNĄ dla późniejszej legimityzacji interesów złodzejsko-bandyckiego systemu władzy PZPR w czasie PLANOWANEGO w przyszłości przemian własnościowych – przywłaszczenia sobie państwowego majątku przez komunistów oraz ich rodzin.

  „Konstruktywna” agentura do której należał TW bolek wałęsa, Janusz Lewandowski, Kuroń, Geremek, Bogdan Borusiewicz, oni razem przygotowywali fundament POROZUMIENIA z komunistami, czyli UMOWY, która uwiarygodniłaby DALSZE pozostanie postkomunistów przy władzy. To właśnie tacy płatni kapusie jak TW bolek wałęsa czyli „konsruktywna agentura” szantażowani teczkami PODŻYROWALI w oczach społeczeństwa oraz tzw. światowej opinii publicznej zorganizowanie tzw. „Okragłego Stołu” porozumienia.

  To porozumienie „okrągłego stółu” było i jest faktycznie TEATRZYKIEM odegranym na UŻYTEK gawiedzi, w którym to przedstawieniu komuniści SPOTKALI się z własną AGENTURĄ z opozycji ale tylko tzw. „KONSTRUKTYWNEJ” , po to by przy akompaniamencie kościelnych AGENTÓW (ks. Bronisław Dembowski, bp Janusz Narzyński, ks. Alojzy Orszulik) w roli politycznych podpuszczonych idiotów, ZABESPIECZYĆ oraz podżyrowac interes „starej władzy” komunistycznej z PRL-u w trudnych czasach ustrojowego przełomu przetransferowania UŁADÓW komunistycznych z PRL-u do III RP.

  Oznacza to, że ta „nowa” Polska z nazwą jako III RP to rezultat zastosowanej przez komunistów „STRATEGI WYJŚCIA” z PRL-u bez ROZLICZANIA ich poprzedniego złodzejstwa i bandytyzmu. To właśnie TW Bolek wałesa z innym płatnym AGENTEM komunistycznym, zydem Tadeuszem Mazowieckim zaproponowali dodatkowo „GRUBĄ KRESKĘ” aby NIE rozliczac poprzednich przestępstw kryminalnych.

  Szantażowanie teczkami TW bolka wałęsy oraz mozliwośc wyjawienia kryminalnych przestępstw kablowania kolegów z „NZZ Solidarnośc” przez TW Bolka, takie rozwiązanie umożliwiło siedzenie cicho i nie przeszkadzanie przez TW bolka na bezkarnym PRZYWŁASZCZANIU sobie prywatnie przez komunistów państwowego majątku pod PRETEKSTEM „uwłaszczenie się” komunistów.
  Nie było by „uwłaszczania” się komunistów, gdyby na to NIE zgodziła się „KONTRUKTYWNA” opozycja, czyli AGENTURA komunistów, której czołową postacia właśnie był i jest TW bolek wałesa.

  To właśnie to „uwłaszczanie” się komunistów na państwowym majątku doprowadziło do zniszczenia polskiej gospodarki i zdołowania Polaków w roli gastarbeiterów we własnym kraju.
  Ludzie, którzy przyłożyli do tego rękę, to właśnie „KONSTRUKTYWNA” opozycja czyli AGENTURA komunistów, którzy OBIECYWALI strzec interesów ogółu polskich obywateli, ale ZDARDZILI Polaków i dlatego ich KONIECZNIE trzeba za to ROZLICZYĆ, gdyż też CZYNNIE razem z komunistami uczestniczyli w GRABIERZY wspólnego majątku lub ten majątek ROZTRWONILI.

  Ten proces ROZKRADANIA polskiego majątku państwowego z PRL-u, szczególnie w okresie „prezydentury” TW bolka wałesy i Kwasniewskiego, a ptem B.Komorowskiego ci komunistyczni złodzeje razem z „AGENTURĄ konstruktywną” kłamliwie nazywali „REFORMAMI”.
  Te tzw. „REFORMY” sprzyjały na wszelkie możliwe sposoby (finansowo i medialnie) instalowaniu się III RP zachodnich służb wywiadowczych, zagranicznych korporacji globalnych nie płacące podatków w III RP, którzy wszyscy razem za to wspomagali byłych komunistów z PZPR, tak aby się PRZEMENILI w realnych właścicieli gospodarki w różnych obszarach oraz nią ZAWSZE zarządzali.

  N tym polegała likwidacja komunizmu w III RP przez TW bolka wałęse jako prezydenta BEZ LIKWIDACJI wpływów komunistów, a gdyby tych komunistów odsunięto od tych procesów „przemian” w III RP to nazywano to kłamliwe ZABURZENIAMI ustrojowymi.

  Największym kryminalnym przestępstwem TW bolka wałesy było i jest jego bezpośredni UDZIAŁ w likwidacji opozycji „NIE-Konstruktywnej” nazywanych „DOKTRYNERAMI” lub „polskimi nacjonalistami” przez komunistów i ich AGENTÓW.
  Ci „DOKRYNERZY” lub „polscy nacjonaliści” całkowicie ODZRZUCILI wszelką formę mariażu z komunistami i ówczesny aparat realnie administrujący byłym PRL-em oraz powstałą III RP.

  Z tych odzyskanych „TECZEK” z domu Kiszczaka i odnalezionych w IPN polskich DOWIDUJEMY się bardzo smutnej PRAWDY, że TW bolek wałęsa jako PŁATNY agent komunistyczny za pomocą swoich kłamliwych DONOSÓW do SB „budował” KŁAMLIWIE życiorysy szczególnie aktywnych działaczy z grupy „DOKTRYNERÓW” i polskich narodowców.

  To kryminalny proceder oczerniana kolegów w SB przez komunistycznego agenta TW bolka wałęsę, dawało jemu nadzieję ODKOPANIA opozycjonistów „DOKTRYNERÓW” z kręgów narodowych polskich, w celu WYELIMINOWANIA ich z kręgów kierowniczych NZZ Solidarnośc w momencie przesileń walki o władzę, już po ZEPCHNIECIU komunistów do głębokiej defensywy politycznej lub upadku.

  Agent komunistyczny TW bolek wałęsa w trakcie DONOSICIELSKICH spotkań z funkcjonariuszami SB, generował kłamliwe oszczerstwa oraz pomówienia lub po prostu DONOSIŁ o działaniach UCZCIWYCH opozycjonistów z kręgów „narodowych polskich”, aby ich SB szczególnie zwalczało w społecznym zafałszowanym przekazie przez ówczesne państwowe media, aby ich KOMPROMITOWAĆ, tak aby oni NIE byli wspierani przez szerokie masy społeczne, po przez ich kłamliwe, oszczercze pomawianie o w opini publicznej.

  To dzięki objuczonej teczkami opozycji „KONSTRUKTYWNEJ” komuniści pozostający dalej przy władzy jak Leszek Miller, Kwasniewski, i inni NIE dopuscili w III RP do dekomunizacji i ukręcano łeb wczesnym próbom lustracji, tak aby nikt w Polsce NIE dowiedział się, że tzw „KONSTRUKTYWNA” opozycja z TW bolkiem wałęsą na czele to była 100% komunistyczną agenturą działająca na potężną SZKODĘ ogółu wszystkich polskich obywateli.

  Nie rozliczanie TW bolka wałęsy z jego przestępstw kryminalnych i PODEPTANIE przysięgi prezydenckiej jeszcze bardziej UKRZEPI wczorajszych ZŁODZEJI post-komunistycznych i nową powstałą złodzejską oligarchię gangsterów D.Tuska i B.Komorowskiego, którzy ZALEGALIZOWALI okradanie polskiego podatnika, okradanie Polaków z majątku narodowego przez zagranicznych globalistów NWO, sprzedawanie polskich interesów innym państwom, celowego zdradzieckiego niszczenia wojskowej obronności Polski przed wewnętrzną i zewnętrzną interwencja zbrojną, krwawe porachunki największych złodzeji i samosądy-mordertwa polityczne i wielu innych bardzo poważnych PATOLOGI w Polsce.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: