Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Europa jaką znamy najprawdopodobniej właśnie się kończy.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-01

Jeśli jeszcze ktoś miał złudzenia, że mamy do czynienia z bidnymi, przestraszonymi uchodźcami uciekającymi przed wojną, to może się już żegnać ze swoimi złudzeniami. Na wezwanie Angeli Merkel nadciąga aktualnie fala inwazyjna, Europa jaką znamy najprawdopodobniej właśnie się kończy. 

Zaczyna się wcześniej niż przewidywano. Dziś w Macedonii padło ogrodzenie atakowane przez pierwszą i to na razie pomniejszą falę inwazyjną. Po pewnym czasie policja opanowała sytuację i odparła atak, jednak nie wróży to dobrze na przyszłość, ponieważ już przy pierwszym szturmie okazało się, że ogrodzenia raczej nie powstrzymają nielegalnych imigrantów wezwanych do ataku przez Angele Merkel. Kanclerz Niemiec potwierdziła, że nie zmieni swojej strategii migracyjnej, a to zachęca kolejne rzesze przybyszy z Bliskiego Wschodu i Afryki. 

 

 

Polska Wolność

Komentarzy 17 do “Europa jaką znamy najprawdopodobniej właśnie się kończy.”

 1. NC said

  Jedna salwa powinna rozwiązać problem.
  No guts, no glory.

 2. Goldfinger said

  Ale skanczmy z tym milosierdziem .I naprawde zarepetujmy ta bron.Milosierdzie nie jest dla lewakow czy modernistow

 3. solkraken said

  a Makrela nie widzi problemu :(((
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/uchodzcy-i-imigranci-w-ue-merkel-komentuje,623283.html

 4. „Inwazja islamu pustym Koniem Trojańskim żydowskiego terroru.”
  Psy szczekają a karawana ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ JEDZIE DALEJ.

 5. Lubomir said

  Grożne jest to, że psychopatkę Merkel już nazywają Hitlerem w spódnicy. To co będzie dalej?. Dołoży jeszcze do swojej osobowości cechy Himmlera czy Hansa Franka?. Oby Bawaria i Saksonia jak najszybciej zdetronizowała tą wariatkę. Europa potrzebuje nowego Renesansu a nie nowej Zagłady.

 6. Ali Baba said

  re 6 „Oby Bawaria i Saksonia jak najszybciej zdetronizowała tą wariatkę.”..BO NA POZOSTAŁE LANDY..to chyba nie można liczyć.Oni, w tych landach, to chyba głupów palą..

 7. Maryla Danuta said

  Wykolejona lewaczka,zniszczy Europę – na polecenie żydostwa pod wodzą Sorosa ! kiedy Europejczycy obudzą się, żeby się tej nawale sprzeciwić, a tę zboczoną Merkel – powinno się dawno odsunąć od władzy !!! Czyli jesteśmy u progu III wojny światowej !!! Merkel z unią nam to załatwiła, a wlaściwie całej Europie !!! Znowu Niemcy wywołują wojnę, na kogo tym razem zwalą winę ?? Na nazistów ??

 8. Ali Baba said

  re 7 Może rację mieli żacy z Czech, którzy w XVI w Krakowie w czasie awantur z Niemcami mówili o nich, że są zrodzeni z dupy Piłata../znalezione w książce Centkowskiego, Fromborski samotnik/.

 9. Marek said

  Merkel nie postradała zmysłów. Ona ma przystawiony pistolet do głowy i posłusznie
  wykonuje polecenia starszych i mądrzejszych, którzy prowadzą świat do III-ciej WŚ.

 10. anna said

  To się dziej już co najmniej od 20 lat! Koniec Europy. http://ndie.pl/angela-merkel-nie-zmienie-polityki-wobec-imigrantow-jest-logiczna-i-przemyslana/
  Merkel liczy na ponowny wybór, ponieważ wybiorą ją niemieccy muzułmanie. Nic ją nie obchodzi, że wepcjnie nas wszystkich, łacznie ze swoim narodem w epokę jaskiniową:
  http://ndie.pl/muzulmanski-duchowny-ogladanie-zdjec-portalach-spolecznosciowych-powoduje-raka/

 11. narodowiec said

  Myślę, że trzeba szybko wychodzić z Unii, puki nie jest za późno i jeszcze się da bezkonfliktowo.

 12. pugnus said

  Ogladalem dzisiaj w TV spory fragment obrad hol. parlamentu ,ktore z racji aktualnego przewodnictwa Holandii w UE ,poswiecone byly tzw. kryzysowi imigranckiemu.Takiego nasycenia demagogii ,wodolejstwa i wyswiechtanych komunalow przeplatanych j glupota od dawna nie slyszalem ,chyba tylko konkurowac z nimi moga wystapienia w Sejmie Pierdu ,albo jakiegos nawiedzonego kabotyna z PO!
  Odnosi sie wrazenie ,ze ludzie wynoszeni na panstwowe stanowiska kierownicze i dobierani sa z klucza stopnia umyslowego debilizmu!Z tej papki serwowanej przez hol. politykow wynika ,ze w dalszym ciagu bedzie sie przyjmowac nachodzcow ,niezaleznie od tego w jakich ilosciach beda oni przybywac!Wracajac do ostatniego wywiadu udzielonego niem .TV ARD przez Makrele symptomayczna byla jej reakcja na pytanie moderatorki czy istnieje jakis plan B?makrela usmiechajac sie glupawo odpowiedziala ,ze NIE i potem zapadla dluga cisza ,bo prowadzaca wywiad przez moment sie Makreli przygladala ,jakby chciala sprawdzic ,czy jest ona przy zdrowych zmyslach!.Niemcom potrzebna jest druga akcja „Walkiria” i Stauffenberg II !Wybory bowiem moga byc sfalszowane na co wskazuje zonglerka przez niem. media kolejnymi sondazami w ktorych CDU ,raz traci a raz zyskuje ,przy tym AfD utrzymywana jest niezmiennie na poziomie nieznacznie przekraczajacym prog 5%!Ostatnio wspominalem o propagandowych trickach zachodnich TV,ktore nadgminnie w swoich relacjach z obozow nachodzcow pokazuja dzieci w roznym wieku i kondycji.Tymczasem okazuje sie ,ze to prawda ,przynajmniej w odniesieniu do ostatnich transportow ,ktore naplywaja w ilosci 3000 sztuk /dziennie!Widzimy wiec ,ze prawie polowe pasazerow pontonow stanowia samotne kobiety z dziecmi a bierze sie to stad ,ze przybyli juz wczesniej do Europy nachodzcy dowiedziawszy sie ,ze tzw. polaczenie rodzin moze nawet nastapic za dwa lata ,wzieli sprawy w swoje rece i sprowadzaja swoje rodziny na wlasna reke!
  Makrela ,ktorz wszystkie te problemy zamierza rozwiazywac w ramach „wspolnoty europejskiej” ,krytykujac indywidualne posuniecia takich panstw jak Wegry a ostatnio Austrii , oswiadczyla ,ze jej glownym celem jest doprowadzenie do jednomyslnosci w tej kwestii ,czyli rozdzielenie milionow -bo taka jest perspektywa bez zamkniecia granic UE- pomiedzy wszystkich czlonkow Eurokolchozu ,uzywajac nawet do tego celu przymusu!Na pewno KOD jest jednym z jego narzedzi!

 13. pugnus said

  test

 14. Lubomir said

  I Polska znów znalazła się pomiędzy dżumą a cholerą. Pomiędzy niemiecką Unią Europejską a rosyjską Unią Euroazjatycką. Chyba antymerkelowskie demonstracje w calej Unii Europejskiej, byłyby jeszcze w stanie przekształcić ciągle teoretyczną ‚IV Rzeszę’ – w Wolny Kontynent, w Europę Wolnych Ojczyzn. Jeszcze nie jest za późno!. Jeszcze nie nastąpił anszlus Francji przez Niemcy. Nawet jeszcze nie urodzil się niemiecko-francuski czołg Leopard-Leclerc. ‚Rzesza Merkel’ trzeszczy i rozłazi się. Merkel jest jak Hitler w oblężonym Berlinie. Intelektualnie już nie istnieje. Jako atrapa, niewiele już może. Wolne Państwo Bawarskie zaczyna występować jako suwerenny podmiot polityczny, całkowicie ignorując wygłupy Merkel. Oby za Bawarią poszli inni!.

 15. ember said

  Dzięki składam na kolach Świętej Opatrzności, ze dane mi było dorastać i spędzić młodość w świecie innych wartości. Teraz gdy patrzę na to wszystko . . . . pora umierać.

 16. Trak said

  Lać smołę, ciskać kamienie i otoczyć się ostrokołem; nie przejdą.
  Taką mam koncepcję.

 17. Cuchnąca MAKRELA to TAKI identyczny TW bolek wałęsa ale w islamskiej germani, said

  Tak, Europa zostanie WYKONCZONA jeśli Niemcy i Europa nie usunie w pierwszej kolejności to anty-niemickie zdemoralizowaną AGENTKĘ żydo-masońską MAKRELE !

  To ścierwo REALIZUJE rozwalanie Niemic i Europy od środka na ZAMÓWIENIE żydo-masońskiej USA mafii „Bnai Brith International” która była i jest INSPIRATOREM sprowadzania islamistów do Niemiec i Europy w CELU zamierzonego ZEPSUCIA Niemiec i Europy.

  Żydo-masonstwu chodzi o to, aby całkowicie WYELIMINOWAĆ zasady cywilizacje chrześcijańskej w Europie i ZAMIENIĆ na jakieś bzdurne ideologie-doktryny LEWACKIE ŻYDO-masońskie, po ZLIKWIDOWANIU wiary chrześcijańskiej Europejczyków po sprowadzeniu MILIONÓW islamistów, którzy są inspirowani do ZAMORDOWANIA chrześcijańskiej Europy.
  Ludobujcy żydo-masonscy z Waszyngtonu planują UTOPIĆ Europę we krwi religijnego konfliktu, który niebawem „amerykancy” CELOWO GENERUJA w Europie identycznie jak na Bliskim Wschodzie !

  WYRZUCIĆ z Europy dosłownie WSZYSTKIE bazy wojskowe ZABIJAKÓW US Military, gdyż to one NAPUSZCAJĄ Europę do rozpoczęcia WOJNY z Rosją !

  Płatne zabijaki US Military jest tak wielkie, liczne w USA razem z tymi LUDOBUJCAMI wielkim NIE potrzebnym ich ministerstwem WOJNY tzw. „PENTAGONEM” i ich bazami wojskowymi na całym Świecie i aby CZUĆ się dalej „POTRZEBNYMI” generują konflikty społeczne i mędzynardowe na całym Świecie !

  Teraz „amerykancy” SZCZUJĄ Europę na Rosje i cała Azje SZCZUJĄ na Chiny, gdyż przemysł zbrojeniowy USA i żydo-banksterzy z New Yorku chcą ZNOWÓŻ zarobić przez nich organizowanych WOJEN !
  Ciekawe jaki w tym UDZIAŁ mają tajne zebrania MASONSTWA tzw. „Bilderberg Group” lub „Bohemian Grove” z ze zbankrutowanej Kaliforni ???

  NALEŻY wszędzie mówc, że niech zabijaki US Military aby mieli co robic i „CZULI się POTRZEBNI” niech wype*dalają z Europu i sobie NAPADNĄ na Kanadę i Meksyk aby robili swoją „krwawą robotę” i przez to „CZULI się POTRZEBNI” w tym zbankrutowanym USA przez żydo-masonów degeneratów moralnych !!!

  Bezkarny LUDOBUJCA, wampir waszyngtoński b. obama w czystej postaci oraz jego ŻYDO-MASOŃSKA zgraja MORDERCÓW za których to decyzją ZABITO ponad 150 tysięcy Libijczyków i 200 tysięcy obywateli Syrii, oraz całkowicie ZESTABILIZOWANO cały Bliski Wschód i Afrykę. To oni z centralnej żydowskiej meliny „Biały Dom” CELOWO finansują i tworzą warunki do NAJAZDU islamu na Europę, aby ją właśnie całkowicie ZESTABILIZOWAĆ i zniszczyć, tak aby Europa stała się WASALEM żyo-masonskiej krwawej mafii waszyngtońskiej.

  Tym ich AGENTEM na Eorope jest właśnie a.merkel, która na ich ZAMÓWIENIE teraz PSUJE Europę, dlatego trzeba ją wyrzucić do kloaki.

  Nie ma najmniejszych wątpliwości, że ta osaczona zdzira a.merkel jest osaczonym „KONSTRUKTYWNYM” zaszczutym AGENTEM żydo-masońskim USA w islamskiej germanii – takim SAMYM identycznym jakim był ten śmiec agent TW bolek wałęsa dla żydo-komunistów i globalistów NWO w Polsce.

  W islamskiej germani faktycznie rządzi żydo-masońske USA, czyli waszyngtońska MAFIA o nazwie „Bnai Brith International” która też prowadzi sabotaż w III RP i całej Europie.

  Dzialnosc tej PRZESTĘPCZEJ „Bnai Brith International” MUSI być ZDELEGALIZOWANE w całej Europie jak NAJPRĘDZEJ !!!

  Rządząca w islamskiej Germanii tzw Unia Chrześcijańsko-Demokratyczna CDU ( Christlich Demokratische Union Deutschlands) jest tak naprawdę „KONSTRUKTYWNA” (to taka która jest uległa ponoszącemu się złodzejsko -bandyckiego żydo-masoństwa) AGENTURĄ żydo-masońskiej USA mafii, którzy strzegą interesów międzynarodowego żydo-masoństwa w Niemczech.

  Ten anty-niemiecki gang polityczny „Christlich Demokratische Union Deutschlands”(CDU) już dawno ZDRADZIŁ interesy Niemców, gdyż faktycznie jest AGENTURĄ i oni wystepują w roli politycznych podpuszczonych idiotów, ZABESPIECZYAJACYCH oraz są ŻYRARANTAMI interesów ŻYDO-masońskiej USA mafii w Niemczech.

  Anty-niemiecki PRZESTEPCZY gang polityczny: „Sozialdemokratische Partei Deutschlands”(SPD) na czele z żydo-komunistą Sigmar Gabriel jest też płaną AGENTURĄ żydo-masonstwa miedzynardowego, którzy realizują ZAMÓWIENIA ideologiczne komunistów marksistów żydowskich z „Bnai Brith International” zainstalowanej w Niemczech.

  Faktycznie to Niemcy są w dalszym ciagu pod OKUPACJĄ wojsk US Military od 1945 roku do DZISIAJ.

  To potwierdza istnienie ponad 120 baz wojskowych amerykańskich na terenie Niemczech z płatnymi amerykańskimi zabijakami US Military w liczbie ok. 65 tysięcy.
  Oto NAJWIEKSZE bazy wojskowe żydo-masaństwa amerykanskiego w Niemczech:

  1. Ansbach
  2. Babenhausen
  3. Bamberg
  4. Baumholder
  5. Bad Aibling
  6. Bad Kissingen
  7. Bad Nauheim
  8. Buedingen
  9. Darmstadt
  10. Dexheim
  11. Garmisch
  12. Gelnhausen
  13. Giebelstadt
  14. Giessen
  15. Grafenwoehr
  16. Hanau
  17. Heidelberg
  18. Hohennfels
  19. Idar Oberstein
  20. Illesheim
  21. Kelley Barracks
  22. Kitzingen
  23. Mannheim
  24. McCully Barraks
  25. Neubrucke
  26. Panzer Kaserne
  27. Patch Barracks
  28. Ramstein – NAJWIĘKSZA baza w Niemczech ok. 35 tysięcy pracowników: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ramstein_Air_Base
  29. Schweinfurt
  30. Vilseck
  31. Vogelweh
  32. Wiesbaden

  Dane:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/United_States_Army

  To jest bardzo DZIWNA sytuacja, że ten OBLEŚNY LEWACKI babol a.merkel to jakiś EWNEMENT socjotechniki medialnej, który utrzymuje się przy władzy w Nimczech ponad 10 lat, który ZNISZCZYŁ NIE odwracalnie Niemcy zamieniając je w islamską GNOJÓWKĘ zabijającą Niemców i cała Europe.

  Wszystko wygląda na to, ze żydo-masonska mafia ma jakieś „TECZKI” o makreli, gdyż ta realizuje wszyskie ZAMÓWIENIA anty-niemieckie faktycznie rządzącej mafii za pomocą swojej zainstalowanej armii w Niemczech.

  IDENTYCZNIE będzie w III RP, czyli Polacy STRACĄ na 100% suwerennośc jeśli POZWOLA zainstalować BAZY zabijaków żydo-amerykanskich US Military w III RP !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: