Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Chicago: KODomici vs polscy patrioci.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-02

Polonia w Chicago pojawiła się na manifestacji Komitetu Obrony Donosicieli. Pomimo, że KODomici mieli megafon i wezwali policję, zostali zagłuszeni przez o wiele liczniejszą i bardziej spontaniczną grupę patriotów. Przy takiej konfrontacji nie mogło się obyć bez skandowania zapytania wobec wielbicieli TW Bolka: „ile mają płacone”? KODomici okazali się niezbyt wytrwali w manifestowaniu swojego poparcia dla Wałęsy i wkrótce dali za wygraną.
To oznacza, że chyba słabo im płacą?

 

Komentarzy 16 do “Chicago: KODomici vs polscy patrioci.”

 1. W czym problem?! :
  BOLEK oświadczył,że nie jest WAŁĘSĄ!!!

 2. gg said

  http://naszeblogi.pl/60724-oswiadczenie-dzialaczy-wolnych-zwiazkow-zawodowych-wybrzeza

 3. KOD w Chicago to przedstawiciele JUDEO-polonii ! said

  Jak się przejrzyec bardzo skrupulatnie personaliom wszystkich aktywistów tzw. „KOD” w Chicago i III RP oraz ich wspieraczy to ich korzenie wyrastają z tzw. JUDEO-polonii, lub inaczej nazywanej żydo-komuny.

  Ta zgraja szalejącego anty-polonizmu KOD w Chicago liczy jedynie 20 członków, którzy są powiązani z lokalną żydo-komuną z pod szyldu tzw. „Progress for Poland” którzy wspierają ULTRA liberalizm, LEWACTO, networki LGBT (Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) i są powiązani z bolszewictwem żydowskim w USA o nazwie „Progress”.

  Po tym jak pod koniec XX wieku stało się to OCZYWISTE, że to faktycznie żydo-bolszewicy ZAMORDOWALI całą elitę Rosyjską po 1917 roku, czyli obcieli głowę całej ruskiej inteligencji(ok. 20 milionów) aby utworzyć komunistyczne ZSRR z pozostałym motłochem opanowanym bez trudu przez żydowska komunistyczna mafie KPZR jako zarządców. Potem ta sama żydo-bolszewia NKWD dokonała LUDOBUJSTWA na polskiej inteligencji w Katyniu w 1940 roku.
  Generalnie żydo-bolszewia wymordowała na Świecie 100 milionów ludzi, a jak to wyszło na jaw to żydo-komuniści, żydo-bolszewicy ateiści w USA przestali siebie nazywac „komunistami” tylko wymyślili sobie NOWĄ nazwę dla siebie jako „Progressive”.

  Ta żydo-bolszewicka hołota „Progress for Poland” kiedyś w latach 1990-ych publikowała swój JUDEO-polonijny codzienny polsko-języczny SZMATŁAWIEC o nazwie „Dziennik Chicagowski”, który przedrukowywał ZAJADŁE paszkwile z brukowca żydowskiego Michnika vel Szehtera „Gazeta Wyborcza” które oczerniały i ATAKOWAŁY zajadle Polaków i Polonie w Chicago oraz całym USA.
  Szczególnie zajadle atakowały Kongres Polonii Amerykańskiej, Związek Narodowy Polski, oraz inne Polskie NARDOWE emigracyjne organizacje, które to organizacje JUDEO-polonia w Chicago usiłowała za wszelką cenę skonfliktować, podzielić i maksymalnie osłabić, tak aby Polonia katolicka NIE była politycznie skuteczna w amerykanskiej polityce USA.

  Ci „Progressive” zawsze byli wspierani politycznie oraz finansowo przez „polski” Ministerstwo Spraw Zagranicznych, które od 1944 roku do DZISIAJ jest ZDOMINOWANE przez żydów z polskim obywatelstwem obsadzając ZAWSZE „polskie” konsulaty i ambasady tez żydami, którzy szkodzili i dalej szkodzą Polonii Światowej.

  Ten JUDEO-polonijny szmatławiec „Głos Chicagowski” miał ambicję być na Polonii w Chicago tym czym był kiedyś żydoski polsko-języczny SZMATŁAIEC „Gazeta Wyborcza” ale w USA. Tego ANTY-polskiego szmatławca „Głos Chicagowski” nikt NIE kupował wiec to anty-polskie ścierwo zniknęło i zamieniło się w anty-polską DROBNĄ witrynę internetową na którą nikt NIE zagląda:

  http://progressforpoland.com/zebranie-zalozycielskie-kod-usa/

  JUDEO-polonia w USA to są żydzi pochodzenia polskiego, co urodzili się w Polsce, którzy znają bardzo dobrze język polski, najczęściej uciekli z PRL-u po marcu 1968 roku, którzy PORZUCILI w pogardzie polskie obywatelstwo, ale ich następne pokolenia po tych co GARDZILI Polska, po 2000 roku w celach korzyści finansowych wyłudzili z powrotem polskie obywatelstwo, aby wyłudzc tzw. „restytucje mienia” oraz UDAWĆ „Polaków” którzy zajadle szkalują Polske w USA oraz piszą anty-polskie donosy na Polskę do zażydzonego Waszyngtonu, który OSZUKUJE Polskę.

  JUDEO-polonia w USA i innych krajach tak naprawdę nigdy NIE IDENTYFIKOWALI się z Polską jako krajem ojczystym LECZ z krajem swoich MITYCZNYCH przodków czyli Izraelem.

  Za swoją JEDYNĄ faktyczną ojczyznę uważają też Izrael, nawet gdy tam nigdy nie mieszkali. Ich orientacja polityczna jest ukierunkowana w kierunku egoistycznego działania INTERESU etnicznego żydowskiego w zwązku z tym działają TYLKO w interesie zakamuflowanego elektoratu żydowskiego w USA, Kandzie i oczywiście w Polsce czy gdziekolwiek za granicą.
  Niektórzy członkowie JEDEO-polonii we wcześniejszych pokoleniach przeszli na MIĘKI psełdo-katolicyzm w Klubo-Kościołach JEZUITÓW czyli ten w wersji „jezuickiej” jaką reprezentuje żyd papież Franciszek z Buenos Aires:

  Przecież samozwaniec „demokrata” szef tego tego KOD w III RP o nazwisku Kijowski, jest też żydem z polskim obywatelstwem. Wszyscy aktywiści tego KOD-u są tzw. „OBROTOWYMI żydami” tak jak JUDEO-polonia w USA.

  Nazywani są „OBROTOWCAMI” tak dlatego, że zawsze OKRĘCAJĄ się wokół swojej własnej osi i w zależności od SYTUACJI czy OKOLICZNOŚCI, raz podają się za „polaków”, aby osiągnąć jakieś korzyści FINANSOWE czy polityczne od Polaków na RZECZ żydowskich interesów, a innym razem podają się za żydów.

  JUDEO-polonia w USA jest jedynie LIJALNA wobec bardzo separatystycznego Świata żydowskieg, w Polsce wobec żydo-komuny lub partii aktywistów wywodzących się z MNIEJSZOŚCI narodowych zamieszkałych w Polsce.
  Nie mniej jednak JUDEO-polonia gdzie kolwiek by oni zamieszkiwali, oni jako już zbiorowośc lub środowisko mają interes ŻEROWANIA na Polonijnych środowiskach, KŁAMLIWIE przedstawiając się całemu Światu jako NIBY są „polakami” oraz sa tez reprezantami Polaków na Świecie …. SIĆ ! … tym właśnie jest ten zafałszowany KOD w Chicago.

  JUDEO-polonia jedynie chamsko ŻERUJE na garbie etnicznych Polaków. JUDEO-polonia tak NAPRAWDĘ JEDYNIE identyfikują się ze światem żydowskim i Izraelem, a polskie narodowe interesy DOŁUJE.

  Wyświechtane słówko ich rzekomej walki o tzw. „Demokracje” to jedynie zafałszowany PRETEKST do zamaskowania ich faktycznej walki o wyłudzenie SPECJALNYCH PRZYWILEJÓW prawnych lub finansowych ale tylko dla żydów w środowiskach gdzie oni są MNIEJSZOŚCIĄ.

 4. Bronisław said

  Minęło 100 dni reżimu PIS…y i trzeba więc tłumowi organizować huczne igrzyska, wszak chleba będzie chyba coraz mniej?!!! Czy, aby PIS, a PO to nie jedno zło?!!!

  Króluj Nam Chryste!!!

 5. wars said

  Znam kilka twarzy z tego filmu ale dopiero ten film pokazal mi co te osoby reprezentuja.Ujawnili sie jacy to patrioc . Bronislaw tez z tej paczki

 6. Kapsel said

  Opublikowany 28.02.2016
  – Dziękuje wam za wsparcie! Przyszłam zamanifestować sprzeciw wobec rządu i tego małego człowieczka, który za nimi stoi. Boi się dzisiaj – bał się też w czasie stanu wojennego, kiedy schował się w czterech ścianach z kotem – mówiła Danuta Wałęsa podczas manifestacji poparcia dla Lecha Wałęsy organizowanej przez KOD. – Nie możemy liczyć na Kościół, to przykre – dodała.

  Danuta Wałęsa: nie możemy liczyć na Kościół

 7. Arafat said

  A może by tak wszystkich zvdow na księżyc lub marsa wysłać? Byłby spokój i pokój.

 8. Bronisław said

  Ma pan rację panie Wars! W przeciwieństwie do pana do żadnej „syjonistycznej paczki”, zwłaszcza PIS, czy PO nie należę!!! Najpierw należy chyba dokształcić się politycznie, a następnie komentować?!!!

 9. Kapsel said

  …..Oczywiście dotychczasowe demonstracje KOD są rodzajem ćwiczeń, treningu poprzedzającego prawdziwą akcję w postaci rozległych rozruchów połączonych z niszczeniem mienia i używaniem przemocy. Celem tych rozruchów będzie sprowokowanie rządu do ich pacyfikowania, a to z kolei umożliwi oskarżenie aktualnych władz o terroryzm państwowy, co z kolei może stanowić pretekst do uruchomienia wobec Polski przewidzianej w traktacie lizbońskim procedury tzw. „klauzuli solidarności”.

  Chodzi o to, że w razie zagrożenia w jakimś kraju członkowskim UE demokracji na skutek „terroryzmu”, Unia na prośbę tego kraju może udzielić mu bratniej pomocy – również w postaci interwencji wojskowej…..

  http://www.michalkiewicz.pl

 10. ŻYDOBOLSZEWIZM mógł się narodzić kiedy judaizm rabiniczny uznał,że od ateizmu jest gorsze chrześcijaństwo.
  Ma swoją historię żydowski,bandycki rewolucjonizm.Dziś jego doświadczamy w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.

 11. wars said

  Masz pan racje panie Bronislaw. Niestety nie zalapalem sie tak jak zapewne pan na komunistyczne pranie muzgu w jakiejs specjalnej szkolce .Tam dobrze pana doksztalcili politycznie

 12. Bronisław said

  „Ma pan rację panie Wars!”?!!! Panu syjoniści tak sprawnie dokonali: „pranie muzgu”, iż Pan nawet nie jest świadom, że zamiast mózgu posiada Pan „muzg”, co w powszechnie określa jako: „siano w głowie”! Ewentualną dyskusję podejmę, lecz tylko wtedy, kiedy się Pan dokształci, bo jak mi doświadczenie mówi, takie „byki” w piśmie i mowie czynią jedynie „wykształciuchy”?!!!

 13. Czy aby nie odżywa konflikt niemiecko-amerykański (czytaj żydowski)?!
  Proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni ma swój określony cel.Jest nim kontynuacja handlu wojną i pokojem poprzez intensyfikację procesu militaryzacji.Znów robi się z Europy beczkę prochu.
  W grze kapitałowej to wyparcie kapitału niemieckiego przez żydowski.Stąd brak oficjalnego niemieckiego poparcia dla ŻYDOBANDERYZMU.
  Żydowski,bandycki rewolucjonizm ma swoją historię.Islamski Koń Trojański może mieć swojego konkurenta :
  : http://xportal.pl/?p=24652

 14. Kapsel said

  Marian Kowalski miażdży KOD,Wałęse i Szczerbę z PO – Minęła dwudziesta – 27.02.2016

 15. Kapsel said

  Marian Kowalski: „Pamiętajcie to ścierwo trzeba tępić”

 16. wars said

  No wlasnie panie Bronislaw pa masz muzg anie mozg

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: