Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Mirosław Kokoszkiewicz: Czy Wyborcza wytropi potomków psa Hitlera?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-02

Hitler Blondi

.

Doczekaliśmy się. Oto w „Wysokich Obcasach”, dodatku do „Gazety Wyborczej” ukazał się wywiad z Niklasem Frankiem, synem jednego z przywódców III Rzeszy, Hansa Franka – zbrodniarza, nienawidzącego tak Żydów, jaki i Polaków – ludobójcy oraz rezydującego w Krakowie na Wawelu generalnego gubernatora okupowanych ziem polskich. Oto Czerska znalazła sobie sojusznika w walce ze znienawidzonym polskim rządem.

.

Posłuchajmy, co mówi syn niemieckiego zbrodniarza sprytnie naprowadzony przez cyngla z Wyborczej, Bartosza Wielińskiego na wewnętrzne sprawy Polski:

Tak mnie to boli, tak przeraża, że w „Süddeutsche Zeitung”, którą prenumeruję, nie czytam już całych tekstów o Polsce. Wystarczają mi nagłówki. Mniej się wtedy denerwuję. Ja na Polskę nie patrzę tylko z perspektywy Niemiec. Dobrze znam pana kraj. Mam tu przyjaciół i znajomych. […] A teraz w niemieckich gazetach codziennie z żoną czytamy, co się u was dzieje, i jesteśmy przerażeni. To, co robi wasz nowy rząd, jest niewyobrażalne. Czego oni chcą? Cofnąć Polskę? Zmusić ludzi, by się modlili do rządu? By zdusić w kraju wszelką dyskusję? […]To niestety jest coraz bardziej widoczne. Polska zmierza w kierunku autokracji, ma stać się zamkniętym państwem katolickim. Pojawiają się też tchórze pokroju mojego ojca gotowi wiernie służyć reżimowi. […] Wydaje mi się jednak, że by powstrzymać ten rząd, na ulice muszą wyjść miliony. Wierzę, że dacie radę. Polacy to cudowny naród anarchistów”.

Jak widzimy „Gazeta Wyborcza” sięgnęła dna i wytrwale kopie głębiej. Skoro tak to mamy pewną podpowiedź. Co prawda Hitler nie miał dzieci, ale posiadał psa, a właściwie sukę rasy owczarek niemiecki o imieniu „Blondi”. Została ona otruta cyjanowodorem w nocy z 29 na 30 kwietnia 1945 roku, ale kilka tygodni wcześniej urodziła pięć szczeniąt. Sowieci po zdobyciu Berlina w okolicy bunkra znaleźli obok otrutej „Blondi” tylko jednego martwego szczeniaka. Jest, więc nadzieja, że żyją gdzieś jej potomkowie. Proponujemy Michnikowi, aby oddelegował do ich poszukiwania, redaktorów Wielińskiego i Czuchnowskiego, a gdyby to się powiodło można by szczuć potomkami psa Hitlera, prezydenta Dudę, premier Szydło i wszystkich pisowców z Jarosławem Kaczyńskim na czele.

 

Tekst ukazał się w „Warszawskiej Gazecie”.

Mirosław Kokoszkiewicz

 

Komentarzy 9 do “Mirosław Kokoszkiewicz: Czy Wyborcza wytropi potomków psa Hitlera?”

 1. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Tak oto msci sie bezkarnosc zdrajcow i wyprzedaz polskich merdiow
  potomkom Hitlera, Franka i ich ofiarom ktorzy znowu sie polubili.
  Wlasciwiej moze by nazwac to co sie stalo, rozdaniem merdiow,
  bo trudno lapowki nazwac wyprzedaza.

 2. Bronisław said

  Panie Mirosławie pisze Pan we frazie: (w) „dodatku do „Gazety Wyborczej” ukazał się wywiad z Niklasem Frankiem, synem jednego z przywódców III Rzeszy, Hansa Franka – zbrodniarza, nienawidzącego tak Żydów, jaki i Polaków – ludobójcy oraz rezydującego w Krakowie na Wawelu generalnego gubernatora okupowanych ziem polskich.” Zapomniał Pan chyba, aby dodać, iż Hans Frank, żyd rasy safardyjskiej nienawidził, ale żydów zwykle „chałaciarzy” rasy chazarskiej?!!! W tak zwanym holokauście mordowani byli bowiem niemal wyłącznie żydzi chazarscy, jako „gorszy sort”, którzy nie będąc potomkami Abrahama (nie byli semitami) i dlatego wyznaczeni zostali do „rytualnej ofiary”! Nadto używa Pan satanistycznego, a tym samym bluźnierczego wyrażenia, bowiem suka się szczeni, a nie rodzi. To ostatnie wyrażenie odnosi się jedynie do rodzaju ludzkiego. Czy, aby wszelkie zło nie pochodziło od fałszywego słowa?!!!

  Gorąco Pana pozdrawiam i życzę dobrego zdrowia oraz dalszej owocnej Pracy!

  .

 3. Ewa said

  Synek idzie śladami tatusia i również doskonale wie, co dla Polaków jest najlepsze.

 4. harfa said

  To nie jest owczarek niemiecki. To jest naturalny, prawdziwy, szary leśny wilk. Wiem, bo taki był w moim dzieciństwie, wzięty z gniazda pod lasem. Gniazdo znalazł rolnik koszący zboże.

 5. Joe said

  Ci sami „mysliciele” i „filozofowie” kierowali umyslami Hansa Franka co i Araona Szechtera.Tych samych sluchali rozkazow z
  MIEDZYNARODOWKI ktora dawala marki i dolary.No to dlaczego dzis ma byc inaczej.Czy Soros to nie bozyszcze tej zgrai bandytow?

 6. Maryla Danuta said

  Tak właśnie żydostwo brata się z mordercami i ich potomkami!! Byle tylko Polska nie odzyskała swojej polskości !! Bo przecież zbyt mało Polaków poświęcało życie swoje i swoich bliskich, żeby ratować pobratyńców: Michników, Baumanów, Balcerowiczów, Mazowieckich, Geremków i im podobnych. Teraz odpłacają się Polsce! Bo to jest ich dojna mamka – bo matkę to by szanowali, a nie okradali i szkalowali, jak to czynią całe lata.

 7. solkraken said


  http://niezlomni.com/?p=26463

 8. Miś said

  „Czy Wyborcza wytropi potomków psa Hitlera? ”
  Najpierw zacząć trzeba tropienia od redakcji GW i jej redaktora najważniejszego sortu

 9. Bronisław said

  Wielkie dzięki Marylo Danuto za tak cenną diagnozę, chociaż czy to bratanie nie następuje w zasadzie wśród swoich?!!! A czy oczekiwanie wdzięczności od tego plemienia „o podwójnej moralności”, to nie tak, jak nadzieja skazanego, iż zostanie ułaskawiony przez kata?!!!

  Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę znakomitego zdrowia oraz owocnej patriotycznej działalności.

  Króluj Nam Chryste!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: