Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Prof. Jaroszyński: Szalejący antypolonizm! (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-02

Dla przeciętnego zjadacza chleba największym problemem jest uświadomienie sobie, ze wróg, który opanował Polskę nie nosi obcego munduru, on w ogóle nie nosi żadnego munduru, do tego biegle mówi i pisze po polsku. Na pierwszy rzut oka nie wyrożnia się niczym szczególnym.

Bardzo Was proszę, jak tylko możecie – propagujcie i udostępniajcie tę wypowiedź!

Komentarzy 10 do “Prof. Jaroszyński: Szalejący antypolonizm! (wideo)”

 1. Antyaga/Babajaga said

  DzieńX/Szturm na Europę/Potwierdza się najgorszy scenariusz/Rothschildowie szykują rzeź Europie

 2. errratyk said

  prof. Chodakiewicz – Czy polskie elity wyginęły?

  Leszek Zebrowski po raz pierwszy w telewizji publicznej – TVP Żołnierze Niezłomni

 3. Maryla Danuta said

  Najprawdziwsza prawda !! Pan profesor Jaroszyński słusznie zauważył. że antypolonizm ludzi, którzy udają Polaków i bardzo chcą zawładnąć Polską, a co gorsza bardzo im się to udaje. Przybierają polskie nazwiska, zmieniają swoje życiorysy, a przede wszystkim pchają się do rządu i na stanowiska decyzyjne, więc jest ich bardzo dużo ! Startują w wyborach do sejmu, senatu, do samorządów, obsiadają sądy, prokuratury, stanowiska w kulturze /teatry, TV, inne media/ – no i mamy to co widać. Po prostu jak powiedział jeden z „Polaków” prawdziwych Donald Tusk : „polskość to nienomalność”. Trudno mówić o tym, ale nieznajomość życiorysów tych ludzi, których wybieramy powoduje wybieranie najczęściej – nie Polaków – na stanowiska, które pozwalają im na niszczenie Polski i Polaków, na bezczeszczenie pamięci polskich bohaterów, na wciskanie nam informacji – nie mających nic wspólnego z prawdą, na niszczenie naszej kultury poprzez usuwanie z podręczników ważnych dla Polaków informacji, usuwanie lektur, kręcenie antypolskich filmów, dopuszczanie w teatrach do ohydnych „sztuk”, do niszczenia wszystkiego co polskie i dla Polaków – ważne !! Dopuszcza się do nagradzania i odznaczania – tych co niszczyli i opluwali Polskę !! Tak jest i teraz z tymi antypolskimi KOD-ami, które są w dodatku finansowanie przez wrogów Polski !! Czas najwyższy usunąć lewacką żydokomunę z naszego życia, poznać życiorysy dokładnie i przestać słuchać tych łże-elit – opluwających wszystko co polskie !! Czas też zlikwidować przywileje,przestać płacić nacji nas najbardziej niszczącej – zasiłki za holokaust, finansować ich stowarzyszenia czy fundacje i przede wszystkim nie płacić za rzekome repasacje !!! Polska w czasie wojny nie istniała jako państwo, została zagarnięta przez okupantów i nazwana Generalną Gubernią !! To Polsce należą się odszkodowania, Polacy też wiele wycierpieli – więc niech z nas nie robią podnóżków Europy i niech przestaną nas nieustannie rozgrabiać !!

 4. Marcin said

  Zgadzam sie rowniez 🙂

 5. NC said

  Re 3: Maryla Danuta:
  „Więc niech z nas nie robią podnóżków Europy i niech przestaną nas nieustannie rozgrabiać !!”
  To jest prośba do nich?

 6. Kapsel said

  „Naród może przetrwać gdy rządzą nim głupcy, a nawet ambitni. Ale nie może przeżyć zdrady od wewnątrz. Wróg u bram miasta jest mniej groźny, gdyż jest znany i nosi swoją chorągiew otwarcie. Ale zdrajca porusza się pomiędzy tymi którzy są wewnątrz wrót bez przeszkód, a jego podszepty odbijają się po ulicach, słyszane są w salach rządu. Bo zdrajca wydaje się być nie zdrajca, mówi w tonie znanym swoim ofiarom, i nosi ich twarz i odzież, i odwołuje się do podstaw które są zakodowane głęboko w sercach wszystkich ludzi. Zaraża dusze narodu, pracuje w tajemnicy i niewidocznie w nocy, aby podkopać filary miasta, zakaża swoim jadem system polityczny tak, że nie może się już więcej oprzeć. Mordercy należy się mniej bać.” – Cicero, 42 p.n.e.

 7. WitBar said

  Wierzę że młode pokolenie Polaków .Odbuduję Wielką Polskę i Rozliczy tych którzy udają Polaków !!!!

 8. Victoria said

  ad.2, filmik 2
  Moze dla zebrowskiego to i zolnierze wykleci, dla mnie to ZOLNIERZE HONORU!!! Prosze tutaj zydowskiego kretactwa nam nie narzucac!!! To jak byli przez zydobolszewikow traktowani nie ma nic do rzeczy, to zdrajcy ich przeklinali, mordowali, za ich duchowa wyzszosc. Na swojej ziemi walczyli z okupantem. Prosze nie odwracac kota ogonem.

  Przez takie kretactwa dzieciom robi sie wode z mozgu!!!
  Nie moge pojac, dlaczego ludzie nic nie robia, aby nie przyjmowac do wiadomosci zydowskiej propagandy!!!

 9. z sieci said

  Rense i Rifat o „chodzących małpach” czyli prawda o różnicach genetycznych poszczególnych ras na Ziemi

  Uwaga, poniższy skrót tłumaczenia rozmowy Jeffa Rense (USA) z Timem Rifatem (Wlk. Brytania) może zawierać treści, które niektórzy zinterpretują jako rasistowskie. Nie znaczy to, że wszystkie analogie pomiędzy zachowaniem tzw. uchodźców i małpami nie są prawdziwe. Dowodem są nagrania wideo napadów i gwałtów dokonywanych przez tzw. „imigrantów” w zachodniej Europie. Podobnie jak Rense i Rifat uważam, że tzw. „uchodźcy” są w części armią najemników, którzy mają dokonać aktu zniszczenia Europy.

  Jeff Rense: Informacja, którą dostałem to że Europa przygotowuje się na drugą falę tzw. „imigrantów”. Powinniśmy przestać nazywać ich „imigrantami”, „uchodźcami”, oni są nielegalnie szmuglowani jako armia najeźdźców, mimo, że nie są uzbrojeni. Zajmują pozycje w Europie, a broń zostanie im dostarczona w kontenerach, które za nimi jadą. Zapamiętajcie moje słowa, to samo jest planowane odnośnie USA. (…) Pani Merkel, która pochodzi z Polski, komunistka z oczywiście żydowskim pochodzeniem, jest po prostu żydówką, nienawidzi Niemiec i nie ma z nimi żadnych więzów co wynika z jej działań, ta kobieta jest ekstremalnie niebezpieczna dla Europy i tego co pozostało w niej stabilnego. Jedyny sposób w jaki może ona ocaleć politycznie to przez korupcję i oszustwo. Nie ma innego sposobu by się ostała.
  Pamiętajcie, że druga fala jest już w drodze. Chciałbym porozmawiać z Timem jeszcze o dzisiejszym oświadczeniu RBS, światowym banku Szkocji, w którym przekazano wszystkim swoim inwestorom by sprzedali wszystkie akcje, innymi słowy by się pozbyli wszystkiego co mają.

  Tim Rifat: Widzę zmiany w tym jak Europejczykom pierze się mózgi, by uważali te hordy młodych, niewykształconych migrantów, bez żadnych umiejętności…

  JR: To są wojownicy, oni są w wieku do wojowania..

  TR: … by uważali ich za biednych uciekinierów, a nie ekonomicznych pasożytów.

  JR: A może średniowiecznych dzikusów?

  TR: Europa staje się Trzecim Światem, gdyż już w takich miastach jak Kolonia, Hamburg, Sztutgart i innych niemieckich miastach, te hordy popychają kobiety, macają ich piersi, ściągają im majtki, wkładają ręce do pochwy, gwałcą je – wszystko to w biały dzień. Prostytutki medialne ujawniły ponad 600 przypadków molestowania seksualnego i rabunków w Kolonii, Hamburgu i w 60 czy 70 innych miast. To są tylko te, o których się mówi. To samo się dzieje w Szwecji, tam robią to nawet z dziewczętami 12, 13, 14 i 15-letnimi, co jest ukrywane przez szwedzki rząd.

  JR: Szwedzki rząd to ukrywa, ten sam sposób działania jak w przypadku wydarzeń w Kolonii…

  TR: Już w 2015 roku [w jednym z niemieckich miast] gang Pakistańczyków tego samego sortu gwałcił kobiety, robił z nich niewolnice seksualne, i cha, cha, na „szczęście” niemiecki rząd sprowadził oficjalnie 1,1 miliona tych kreatur, a do tego są jeszcze setki tysięcy legalnych imigrantów, tak więc dochodzi do momentu gdy żydowski rząd już nie będzie mógł dłużej ukrywać tych faktów. To oczywiście powoduje nerwowość i białych – są już doniesienia o gangach białych, którzy napadają na cudzoziemców…

  JR: Muzułmanów, muzułmanów…

  TR: Niekoniecznie, bo w Koranie nie ma nic co by kazało im gwałcić kobiety…

  JR: Ale jak się ich zapytasz, to powiedzą że są muzułmanami.

  TR: To są dzikusy z Trzeciego Świata…

  JR: Czy oni nie zostali tu przysłani z Ciemnych Wieków podróżą w czasie?

  TR: Nie, mamy tu do czynienia z czymś podobnym, o czym napisała na Twitterze agent Dept. Stanu Sparrow (?) która była w południowej Afryce, że widziała jak „czarnuchy” (Negros) zostawiali zasyfioną plażę po sobie – nazywała ich „chodzącymi małpami”. To co się dzieje w Niemczech jest czymś podobnym, to są używając jej języka, to są „chodzące małpy”, które zachowują się jak szympansy – jak one w gangach napasają na mniejsze szympansy rozdzierając je na strzępy itd. Tak więc przejawiają oni cechy charakterystyczne dla szympansów, od których zapewne pochodzą. Muzułmanie nie mają zwyczaju gwałcić w gangach ludzi, którzy cię goszczą. Tak więc to nie są muzułmanie, nie ma śladu charakterystyki i zasad funkcjonowania muzułmanów u tych śmieci. We wierze muzułmańskiej nie ma czegoś takiego jak napady czy gwałty na osobach, którzy cię goszczą. (…) Są to po prostu „chodzące małpy” i tak się zachowują.
  Należy więc zapytać, czy jest to wina genetyki czy nie jest to przypadkiem wina tego, że ten program jest wpisany w DNA u negroidów, semitów, Afgańczyków, Persów czy Kurdów. Dlaczego takie rzeczy nie dzieją się u białych? Kongresman partii Tory Letwin w raporcie odnośnie rozruchów czarnych w latach 80-tych napisał o białych, że jeśli się im da pieniądze, to wydają je na narkotyki i dyskoteki, a negroidzi są genetycznie predysponowani do rozruchów.

  JR: nie sądzę by to było winą tylko genetyki.

  TR: Ale jest to udowodnione, że nagroidzi, semici i cała reszta jest genetycznie predysponowana do zachowań podobnych do szympansiego szału. Wystarczy porównać nagrania szympansów i tego co się działo w Kolonii, gdzie białe kobiety były atakowane, gwałcone i rabowane do hord szympansów, które napadają na inne i dosłownie rozrywają je na strzępy, by uznać to co mówi eugenika, że negroidzi, semici i im podobni są genetycznie predysponowani do dzikich zachowań i że to są chodzące małpy.
  A Niemcy importują ich miliony, co przyniesie kolaps Europy.

  JR: Dla mnie jest to cofnięcie się o tysiąc lat wstecz. Wyjaśnijmy jedną rzecz – wspomniałeś o „semitach”. Można pomyśleć, że chodzi o żydów. Nie, to nie są żydzi, są to mieszkańcy Środkowego Wschodu pochodzenia semickiego. Tak, niektórzy żydzi w Izraelu mają semickie pochodzenie, ale jest ich niewielu. Większość to Aszkenazyjczycy, z południowego Kaukazu, emigrowali do Europy i przeszli na judaizm ok 600-nego roku n.e. Nie mają wyglądu semickiego. Wystarczy spojrzeć na rząd Izraela, żaden z nich nie ma semickich rysów. Tak więc Tim mówi o mieszkańcach Środkowego Wschodu, nie o żydach.

  TR: Używam terminów naukowych, by uniknąć krytyki ze strony prostytutek medialnych. Negroidzi z kolei są genetycznie predysponowani do tego szympansiego zachowania i to właśnie robią. Nie ma to nic wspólnego z Islamem.

  JR: Ukrywają się za Islamem.

  TR: Nie mogą się ukrywać za Islamem, gdyż ten zakazuje gwałtów i rabunków na ludziach, którzy cię goszczą.

  JR: Ale zgodnie z Islamem masz tylko 3 szanse konwersji na tę religię, a jeśli tego nie wykorzystasz to ścinają ci głowę. To jest w Koranie.

  TR: Można się sprzeczać czy Jihad jest częścią Koranu. Poza tym oni nie prosili tych dziewcząt o konwersję na Islam, oni po prostu je gwałcili i rabowali.

  JR: A co jest w Talmudzie? Czym są goje? To jest bydło, które może być traktowane w ten sam sposób. Czy to nie jest interesująca paralela?

  TR: Przecież żydzi którzy gwałcą i rabują białych przez system finansowy, nie chcą by biali rozliczali negroidów i semitów za gwałty i rabunki, gdyż robią oni dokładnie to samo co ta chazarska „forma życia”.

  JR: Oni się tak samo zachowują, ale na o wiele wyższym poziomie.

  TR: Teraz widać dlaczego lokalni Chazarowie chcą ukrywać te informacje, gdyż biali od razu skojarzyli by te podobne zachowania.

  JR: Chazarowie stoją za tym wszystkim. Wspomniałeś o Szwecji, tego nie było nigdzie w mediach. Niemcy nadal leczą rany po tym masowym ataku seksualnym, gdzie jak pamiętamy niemiecka policja zaatakowała Niemców broniących atakowane kobiety armatkami wodnymi, szwedzki premier nazwał podobne ataki podczas filmowego festiwalu młodości w Sztokholmie „podwójną zdradą” kobiet i „wielkim problemem demokratycznym”. Szwedzki komisarz państwowy obiecał, że przeprowadzone zostanie dochodzenie co do gangu w większości z Afganistanu – to nie są uchodźcy z Syrii, którzy molestowali 11 i 12 letnie dziewczynki podczas tego festiwalu – nie tylko w 2015 roku, ale także w 2014-tym. Chodzi o omacywania, gwałty, pobicia i napady. Coś jak u Billa Clintona. To co się dzieje w Szwecji jest ukrywane.
  Ale Polacy się nie dają. Polacy mówią nie. Obawiam się, że ten rząd zostanie wsadzony do kolejnego samolotu, jak poprzedni który jak pamiętamy został w ten sposób usunięty. Polacy nie dają się omamić.
  W międzyczasie Merkel zaprasza kolejny milion by wprowadzić Niemcy w kanał na zawsze.

  TR: Nie zapomnijmy o 7 milionach rodzin tych „chodzących małp” z pierwszego transportu, które mają nadejść.

  JR: Jeśli Niemcy nie powstaną i fizycznie nie powstrzymają, mówię o wojnie domowej…

  TR: Europa zostanie rozerwana na strzępy, będzie to „świat Czadu”, co przewidziałem w twoich audycjach wiele lat temu. Mówiłem o zrównaniu Zachodu z Trzecim Światem przez użycie broni w postaci ludzi, „chodzących małp” – negroidów i semitów. Jeśli się dobrze wczytasz w ten raport ze Szwecji to dowiesz się, że średni czas w jakim negroid czy semita dostanie pracę w Szwecji wynosi 7 lat. Tak więc Szwedzi zamknęli granicę z Danią, gdyż mają już w tym roku 160 tysięcy zarejestrowanych i pewnie wielu niezarejestrowanych imigrantów. Tak więc najbardziej liberalny kraj w Europie zamknął granice właśnie ze względu na te negroidalne i semickie „chodzące małpy”.
  To dlatego właśnie Żyd, który rządzi Zachodem broni tych ludzi, gdyż jest analogia pomiędzy zachowaniem tych ludzi i chazarskim rabunkiem poprzez drukowanie dla siebie pieniędzy i pobieranie za nie procentów. (…)

  JR: Jak zobaczyłem skład tych „imigrantów” przybywających do Europy, że są wśród nich czarnoskórzy z środkowej Sahary, zadałem sobie pytanie – co oni chcą osiągnąć podciągając tych wszystkich ludzi pod syryjskich uchodźców? A było to na samym początku. Bo przecież w USA mamy czarnoskórych, którzy bardzo łatwo przechodzą na radykalny Islam, że to nie jest nawet już śmieszne. ISIS nie będzie miał kłopotów w rekrutacji w amerykańskich miastach.

  TR: Oni wierzą w to, że im wcześniej nastąpi kolaps Zachodu, tym prędzej ziszczą się ich przepowiednie… (…)

  JR: Zobacz jak syjonistyczne media określają Niemców, którzy wychodzą na ulice by chronić swoje kobiety – „prawicowymi gangami”, „zbirami”, „neo-nazistami”, a to nie jest prawdą. Są to niemieccy obywatele, najczęściej klasa średnia, którzy mają już dość tego, że się ich poświęca.

  TR: Jak widać nawet zima nie powstrzymuje napływu, planuje się na ten rok około miliona.

  JR: Donald Trump przysiągł usunąć wszystkich nielegalnych imigrantów, włączając w to Muzułmanów i wysłać ich do krajów, z których pochodzą. To nie ma precedensu, jest to najbardziej radykalne oświadczenie jakiegokolwiek kandydata na prezydenta w najnowszej historii. I wierzę, że to zrobi. Tylko to może ocalić ten kraj, jeśli nie zostanie prezydentem amerykańska Republika jest skończona. Hillary zostanie prawdopodobnie postawiona w stan oskarżenia, 160 agentów pracuje nad jej przypadkiem. Jest to wojna pomiędzy Obamą i Clintonami, o tym niewiele się mówi, ale jest poważna sprawa, jesteśmy na krawędzi poważnych konwulsji politycznych.

  TR: To tak jak wydarzenia w Kolonii stały się przyczynkiem do poważnych konwulsji politycznych w Europie. Kraje Europy Wschodniej nie chcą już tych „chodzących szympansów” – negroidów i semitów, a przecież Niemcy chciały zmusić Wschodnią Europę do przyjęcia tych „chodzących szympansów”, co teraz stało się niemożliwe. Tak więc plan Rotszyldów rozrzedzenia białej rasy za pomocą „chodzących szympansów” został zniszczony. Tak więc Rotszyldzi wrzeszczą w Londynie, Kolonia była dla nich koszmarem, dla ich planów socjalnej degeneracji białej rasy.

  JR: Socjalna degeneracja białej rasy, absolutnie zaplanowana, nie powinniśmy się dać oszukać, że to była niekompetencja, to wszystko zostało tak pokierowane.

  TR: Przez Chazarów, by przekształcić białą rasę w rzeczywistych gojów, w języku Chazarów – w bydło.

  JR: W Talmudzie określa się nas mianem bydła, są tam wszelkie oszczerstwa na nasz temat, zezwala się na wszelkiego typu poniewieranie nas, w sposób w jaki jest wygodne chazarskim umysłom, mamy Koran, który jeśli ktoś nie przejdzie proszony po 3 razie na Islam, to jego głowę się odcina, jest tam zresztą wiele innych rzeczy, jak to że kobieta jest człowiekiem niższej klasy…

 10. z sieci said

  Rense i Rifat o „chodzących małpach” czyli prawda o różnicach
  genetycznych poszczególnych ras na Ziemi

  Uwaga, poniższy skrót tłumaczenia rozmowy Jeffa Rense (USA) z Timem Rifatem (Wlk. Brytania) może zawierać treści, które niektórzy zinterpretują jako rasistowskie. Nie znaczy to, że wszystkie analogie pomiędzy zachowaniem tzw. uchodźców i małpami nie są prawdziwe. Dowodem są nagrania wideo napadów i gwałtów dokonywanych przez tzw. „imigrantów” w zachodniej Europie. Podobnie jak Rense i Rifat uważam, że tzw. „uchodźcy” są w części armią najemników, którzy mają dokonać aktu zniszczenia Europy.

  cd.
  https://monitorpolski.wordpress.com/2016/03/02/rense-i-rifat-o-chodzacych-malpach-czyli-prawda-o-roznicach-genetycznych-poszczegolnych-ras-na-ziemi/#more-16141

  Za: /https://www.youtube.com/watch?v=YMQu4gfAzZ4/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: