Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Putin nie obawia się swoich obywateli.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-02

Putin nie obawia się swoich obywateli.

Komentarzy 7 do “Putin nie obawia się swoich obywateli.”

 1. tiro said

  Czego boi się Prezydent Krakowa Majchrowski zabraniając filmować spotkanie z mieszkańcami?

  tu więcej:
  https://fideskrakow.wordpress.com/2016/03/02/krakow-spotkanie-z-prezydentem-majchrowskim-1-marca-2016r-relacja/

 2. tiro said

 3. nido said

  kiedy wreszcie wroci socjalizm do kraju tego gdzie kiedys sie kruszyne chleba!!! – najlepszy system jaki kiedykolwiek byl i istnial zniszczony przez bande nierobow SOLIDARUCHOW – k_rwa 27 lutego zglaszam zaginiecie karty bankomatowej, gdyz bank okradal mnie comiesiac po 9.95 – ja nie chce tej karty bo nie uzywam – dzis zagladam na konto -mam naliczone 9.95 – oplata za karte 1 marzec 2016!!! – jak k_rwa moge miec naliczone za cos co zginelo mi i zostalo zgloszone 27 lutego!!!??? – tylko w zlodziejskim kapitalistycznym systemie moze cos takiego byc!!!…drzewa u siebie na swojej dzialce nie mozesz wyciac bo kapitalistyczny rzad ktory w porownwniu z socjalistym, zatrudnil ok 1000% wiecej urzedasow musi na obywatela nalozyc kare za scinke drzewa, ktore nalezy do obywatela!!!…no bo z czegos trzeba poplacic tych nierowbow co siedza w urzedach i innych organizacjach…na kazdym kroku policja!!!! i urzedy skarbowe i inne – a oni pitola, ze za socjalizmu to byl rezym!!! – gdzie????

 4. detergent said

  Przykro patrzeć, kiedy portal niby-„Niezależny” jest stronniczy i prowadzi ostrą cenzurę. Myślenie „po linii i na bazie” to peany pisane na cześć UPAiny. Czytelnicy są tam uważani za durniów i od razu w tytule wmawia im się, że patrioci to bandyci, a każdy Słowianin jest od razu napiętnowany. Artykuł sprzed kilkunastu minut jest zatytułowany:”Prowokacja! Nocne Wilki przyjadą do Warszawy. Motocyklowy gang dostał już zaproszenie”. W komentarzach równo chamstwo pluje na Komandora Międzynarodowego Rajdu Katyńskiego Pana Komandora Wiktora Węgrzyna.
  Oto mój komentarz, który nie przeszedł tam przez cenzurę.

  Przykro patrzeć i czytać, jak bardzo macie wyprane mózgi płatnym sianiem przez łże media nienawiści do Rosjan. Póki co to tylko im udaje się blokować skutecznie przed GMO i najazdem muzułmańskiej dziczy.Przykro,że portal nie jest już niezależny, ale bardzo stronniczy, o czym świadczy tytuł artykułu. Dlaczego motocyklistów nazywacie gangiem? KOD jest sponsorowany nie przez Putina, ale tego, kogo Rosja ściga listem gończym .W internecie jest informacja na ten temat.W czyim interesie jest skłócanie Słowian?

 5. fadasa said

  Wiadomo, pejsy chcą by Słowianie się między sobą zabijali i dlatego wymyślili komunizm i go zastosowali wśród Słowian. Jakie to proste.

 6. Magdalena said

  AD4
  Panie detergent po żydowinach z Niezaleznej Pańskie słowa spływają jak po detergencie 🙂
  Olej pan towarzystwo, samo się wykruszy ino prezesowi forsy braknie do doładowywania projektu z Polską w tytule.
  Nie czytam koszernych gazet ani GW ani GP
  Typowy ich inteligęt wygląda tak:

 7. u said

  Ad 1. weź tu nie wsadzaj tej całej roztworowskiej. Uważa lefebrystów za ruskich agentów.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: